Hráč Krása Marek

Krása Marek

User Pic
Jméno: Krása Marek
Oddíl: ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1682
Elo mezinárodní: 1613
ID: 10555
FIDE ID: 332577
Rok narození: 1981
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 DDM Třebechovice pod Orebem 1648 1662 Němec Otakar ŠK Lípa B 1880 1873 1 soutěž
2019/2020 10 DDM Třebechovice pod Orebem 1648 1662 Šmíd Jaroslav TJ Dvůr Králové nad Labem 1950 1945 0 soutěž
2019/2020 9 DDM Třebechovice pod Orebem 1651 1662 Kulhánek Jáchym TJ Jiskra Hořice 1897 1821 0 soutěž
2019/2020 7 DDM Třebechovice pod Orebem 1651 1662 Černoch Vít Šachový klub Jičín B 1897 1953 0 soutěž
2019/2020 6 DDM Třebechovice pod Orebem 1652 1662 Bláha Milan ŠK Lomnice nad Popelkou 1910 1929 0 soutěž
2019/2020 5 DDM Třebechovice pod Orebem 1652 1673 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2113 2154 0 soutěž
2019/2020 4 DDM Třebechovice pod Orebem 1651 1673 Kykal Zbyněk TJ CIS Lázně Bělohrad 1812 1807 ½ soutěž
2019/2020 3 DDM Třebechovice pod Orebem 1686 1673 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1931 1954 0 soutěž
2019/2020 2 DDM Třebechovice pod Orebem 1686 1673 Plchot Miroslav TJ Spartak Plchot Vrchlabí 1955 1733 ½ soutěž
2019/2020 1 DDM Třebechovice pod Orebem 1671 1673 Pinkava Josef TJ Hronov 1874 1868 1 soutěž
2019/2020 9 DDM TŘEBECHOVICE P. OR. B 1651 1662 Drašnar Lukáš TJ SOKOL STUDNICE A 1845 1847 0 soutěž
2019/2020 8 DDM TŘEBECHOVICE P. OR. B 1651 1662 Velecký Viktor ŠK ČERVENÝ KOSTELEC A 2083 2059 ½ soutěž
2019/2020 7 DDM TŘEBECHOVICE P. OR. B 1652 1662 Kačírek Petr PANDA RYCHNOV N. KN. B 2255 2284 0 soutěž
2019/2020 6 DDM TŘEBECHOVICE P. OR. B 1652 1662 Blažek Tomáš DDM KOSTELEC N. ORL. A 1908 1902 ½ soutěž
2019/2020 4 DDM TŘEBECHOVICE P. OR. B 1686 1673 Vizibla Roman SPARTAK RYCHNOV N. KN. A 1952 1903 0 soutěž
2019/2020 3 DDM TŘEBECHOVICE P. OR. B 1686 1673 Pultar Petr TJ NÁCHOD B 1834 1843 0 soutěž
2019/2020 2 DDM TŘEBECHOVICE P. OR. B 1686 1673 Novotný Josef PANDA RYCHNOV N. KN. C 1953 1927 0 soutěž
2018/2019 10 DDM Třebechovice p.O. 1697 1649 Kulhánek Jáchym TJ Jiskra Hořice 1655 1605 ½ soutěž
2018/2019 9 DDM Třebechovice p.O. 1697 1649 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1875 1868 ½ soutěž
2018/2019 8 DDM Třebechovice p.O. 1678 1649 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1924 1901 ½ soutěž
2018/2019 7 DDM Třebechovice p.O. 1678 1649 Hyška Pavel ŠK Lomnice n.P. 1762 1789 ½ soutěž
2018/2019 6 DDM Třebechovice p.O. 1660 1649 Rigo Vít TJ Spartak Plchot Vrchlabí 1753 1731 ½ soutěž
2018/2019 5 DDM Třebechovice p.O. 1660 1649 Němec Otakar ŠK Lípa B 1912 1910 1 soutěž
2018/2019 4 DDM Třebechovice p.O. 1670 1677 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové C 1776 1803 0 soutěž
2018/2019 2 DDM Třebechovice p.O. 1674 1677 Fuchs František TJ Dvůr Králové n.L. 1909 1903 ½ soutěž
2018/2019 11 DDM Třebechovice pod Orebem B 1697 1649 Přibík Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1862 1908 ½ soutěž
2018/2019 10 DDM Třebechovice pod Orebem B 1697 1649 Horák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou C 2128 1980 0 soutěž
2018/2019 9 DDM Třebechovice pod Orebem B 1678 1649 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí A 1918 1908 ½ soutěž
2018/2019 8 DDM Třebechovice pod Orebem B 1678 1649 Pultar Petr Niki TJ Náchod B 1833 1859 ½ soutěž
2018/2019 7 DDM Třebechovice pod Orebem B 1660 1649 Mareš Ilja Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1774 1770 ½ soutěž
2018/2019 6 DDM Třebechovice pod Orebem B 1660 1649 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1899 1910 0 soutěž
2018/2019 5 DDM Třebechovice pod Orebem B 1670 1677 Špriňar Luděk ŠŠPM Lipky HK A 0 0 1 soutěž
2018/2019 4 DDM Třebechovice pod Orebem B 1670 1677 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov A 1974 1946 0 soutěž
2018/2019 3 DDM Třebechovice pod Orebem B 1674 1677 Němec Otakar Sokol Hradec Králové A 1886 1893 0 soutěž
2018/2019 2 DDM Třebechovice pod Orebem B 1674 1677 Kuru Martin ŠK Červený Kostelec A 1862 1875 0 soutěž
2018/2019 1 DDM Třebechovice pod Orebem B 1699 1677 Šroll Boris TJ Sokol Studnice 1706 1784 0 soutěž
2017/2018 11 DDM Třebechovice p. O. B 1712 1699 Banič Marek TJ Slavia Hradec Králové D 1952 0 ½ soutěž
2017/2018 10 DDM Třebechovice p. O. B 1714 1699 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec A 1665 1675 ½ soutěž
2017/2018 9 DDM Třebechovice p. O. B 1685 1699 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové A 1879 1868 ½ soutěž
2017/2018 8 DDM Třebechovice p. O. B 1685 1699 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1749 1707 1 soutěž
2017/2018 7 DDM Třebechovice p. O. B 1695 1699 Martyniuk Vladislav Panda Rychnov n. Kn. B 1461 1685 0 soutěž
2017/2018 6 DDM Třebechovice p. O. B 1695 1699 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1829 1806 ½ soutěž
2017/2018 5 DDM Třebechovice p. O. B 1714 1699 Krejcar Pavel Spartak Rychnov n. Kn. A 1730 1790 ½ soutěž
2017/2018 4 DDM Třebechovice p. O. B 1714 1699 Šroll Boris ŠK Česká Skalice 1715 1766 1 soutěž
2017/2018 3 DDM Třebechovice p. O. B 1714 1699 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1907 1908 ½ soutěž
2017/2018 2 DDM Třebechovice p. O. B 1714 1699 Peroutka Ivo Slovan Broumov A 1809 1836 0 soutěž
2017/2018 1 DDM Třebechovice p. O. B 1684 1668 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1839 1835 ½ soutěž
2017/2018 11 DDM Třebechovice p.O. 1712 1699 Trojan Ondřej Spartak Vrchlabí 1831 1858 ½ soutěž
2017/2018 10 DDM Třebechovice p.O. 1714 1699 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové n.L. 1902 1885 0 soutěž
2017/2018 9 DDM Třebechovice p.O. 1714 1699 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1872 0 ½ soutěž
2017/2018 8 DDM Třebechovice p.O. 1685 1699 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1912 1902 ½ soutěž
2017/2018 7 DDM Třebechovice p.O. 1685 1699 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1960 1969 ½ soutěž
2017/2018 6 DDM Třebechovice p.O. 1695 1699 Marek Petr Slavia Hradec Králové C 1938 1938 0 soutěž
2017/2018 5 DDM Třebechovice p.O. 1695 1699 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1963 1978 ½ soutěž
2017/2018 4 DDM Třebechovice p.O. 1714 1699 Humlíček Vojtěch ŠK Lípa B 1893 1919 1 soutěž
2017/2018 2 DDM Třebechovice p.O. 1714 1699 Pinkava Josef TJ Náchod B 1863 1857 0 soutěž
2017/2018 1 DDM Třebechovice p.O. 1684 1668 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2087 2083 ½ soutěž
2016/2017 11 DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 Szablewski Krzysztof TJ Hronov B 1877 1933 0 soutěž
2016/2017 9 DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 Čermák Miroslav ŠK Dobruška 1841 1842 0 soutěž
2016/2017 8 DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 Jánský Pavel ŠK Česká Skalice 1794 1766 ½ soutěž
2016/2017 7 DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1839 1835 ½ soutěž
2016/2017 6 DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec 1626 1659 ½ soutěž
2016/2017 5 DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 Vizibla Roman Spartak Rychnov n. Kn. A 1962 1965 0 soutěž
2016/2017 4 DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 0 soutěž
2016/2017 2 DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 Splítek Luboš ŠK Lípa C 1762 1746 ½ soutěž
2016/2017 1 DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 Horák Jan Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 ½ soutěž
2015/2016 10 DDM Třebechovice pod Orebem 1749 1731 Peroutka Ivo Slovan Broumov A 1883 1879 0 soutěž
2015/2016 9 DDM Třebechovice pod Orebem 1749 1731 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad A 1782 1787 1 soutěž
2015/2016 8 DDM Třebechovice pod Orebem 1749 1731 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod A 2062 2056 0 soutěž
2015/2016 7 DDM Třebechovice pod Orebem 1749 1731 Trojan Ondřej TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1854 1862 1 soutěž
2015/2016 5 DDM Třebechovice pod Orebem 1749 1731 Blažek Tomáš Region Panda B 1901 1875 ½ soutěž
2015/2016 4 DDM Třebechovice pod Orebem 1749 1731 Buchar Petr ŠK AD Jičín D 1967 1991 ½ soutěž
2015/2016 3 DDM Třebechovice pod Orebem 1749 1731 Kos Pavel TJ Jiskra Hořice A 1801 1873 0 soutěž
2015/2016 2 DDM Třebechovice pod Orebem 1749 1731 Záruba Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové A 1805 1841 ½ soutěž
2015/2016 11 DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1735 1754 ½ soutěž
2015/2016 10 DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Přibík Petr TJ Sokol Hradec Králové B 1940 1945 0 soutěž
2015/2016 9 DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí A 1901 1875 ½ soutěž
2015/2016 8 DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Velecký Viktor TJ Hronov A 2052 2106 0 soutěž
2015/2016 7 DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1840 1838 ½ soutěž
2015/2016 6 DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Krejcar Pavel Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1757 1816 ½ soutěž
2015/2016 5 DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Jedličková Petra ŠK Lípa C 1783 1770 ½ soutěž
2015/2016 4 DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Kubec Jiří TJ Jiskra Česká Skalice 1782 1791 0 soutěž
2015/2016 3 DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Kuru Martin Sokol Jukov Červený Kostelec 1928 1924 0 soutěž
2015/2016 2 DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 ½ soutěž
2014/2015 11 DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 Velecký Vladimír TJ Jiskra Jaroměř A 1784 1797 ½ soutěž
2014/2015 10 DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1974 1983 ½ soutěž
2014/2015 8 DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 Kučera Daniel TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1781 1822 ½ soutěž
2014/2015 7 DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n. L. 1725 1686 0 soutěž
2014/2015 6 DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín D 1959 1925 ½ soutěž
2014/2015 5 DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 Portych Václav ŠK Lípa B 1844 1854 ½ soutěž
2014/2015 4 DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové 1622 ½ soutěž
2014/2015 2 DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 Franc Martin František TJ Hronov 1765 1753 1 soutěž
2014/2015 1 DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1880 1878 ½ soutěž
2014/2015 11 DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Klázar Václav Sokol Jukov Červený Kostelec 1669 1720 ½ soutěž
2014/2015 10 DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou B 2121 2111 0 soutěž
2014/2015 9 DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1835 1821 0 soutěž
2014/2015 8 DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Szücs Matyáš ŠK Lípa C 2068 2028 0 soutěž
2014/2015 7 DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Přibík Petr Sokol Hradec Králové B 1959 1 soutěž
2014/2015 6 DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí 1868 1874 ½ soutěž
2014/2015 5 DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou A 2004 2005 0 soutěž
2014/2015 4 DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Mojžíš Jan NIKI TJ Náchod B 2148 2143 0 soutěž
2014/2015 3 DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2094 2078 0 soutěž
2014/2015 2 DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 1875 1927 0 soutěž
2014/2015 1 DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř C 1898 1900 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Sokol Hradec Králové C 1715 1742 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1678 1666 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Sokol Hradec Králové C 1715 1742 Vítová Anna TJ Sokol Hradec Králové D 1550 1573 0 soutěž
2013/2014 1 TJ Sokol Hradec Králové C 1715 1742 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1818 1923 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 1996 2029 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Wagner Vojtěch ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1887 2030 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Erban Jiří TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 2061 2063 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny 1892 1907 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové C 1851 1853 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 2007 1986 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1794 1840 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Bednář Jiří PŠ TJ Náchod C 1955 1918 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové A 1971 1972 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1993 2003 0 soutěž
2013/2014 10 DDM Třebechovice p. Orebem 1715 1742 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 2007 2008 0 soutěž
2013/2014 9 DDM Třebechovice p. Orebem 1715 1742 Hepnar David Sněžka TJ Náchod A 1813 1805 ½ soutěž
2013/2014 8 DDM Třebechovice p. Orebem 1715 1742 Kosař Matěj ŠK Lípa B 1693 1750 1 soutěž
2013/2014 5 DDM Třebechovice p. Orebem 1715 1742 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové n. Labem 1787 1669 0 soutěž
2013/2014 2 DDM Třebechovice p. Orebem 1715 1742 Nálevka Petr TJ Jiskra Hořice 2002 2012 0 soutěž
2012/2013 10 DDM Třebechovice p.O. 1680 1701 Kykal Zbyněk TJ Dvůr Králové n.L. 1800 1 soutěž
2012/2013 7 DDM Třebechovice p.O. 1680 1701 Hubáček Ondřej ŠK Lípa A 1992 2044 0 soutěž
2012/2013 6 DDM Třebechovice p.O. 1680 1701 Tomášů Martin ŠK Sobotka 1653 1695 ½ soutěž
2012/2013 5 DDM Třebechovice p.O. 1680 1701 Duch Robert TJ Hronov 1794 1845 ½ soutěž
2012/2013 11 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Pinkava Josef SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1918 1906 1 soutěž
2012/2013 10 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Rutter Lidmila JISKRA JAROMĚŘ B 1925 1923 ½ soutěž
2012/2013 9 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Skalák Aleš TJ SOKOL VRCHOVINY A 1668 0 soutěž
2012/2013 8 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Matouš Lubomír DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1871 1825 ½ soutěž
2012/2013 6 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Dusbaba Petr P.Š. TJ NÁCHOD D 1832 1803 ½ soutěž
2012/2013 5 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Pavlíček Miroslav ŠK DOBRUŠKA 2018 2060 0 soutěž
2012/2013 4 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Kotyza Bohumil TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1929 1876 ½ soutěž
2012/2013 3 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Vymetálek Petr ŠO K a.s. KUNVALD A 1828 ½ soutěž
2012/2013 2 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Soural Karel SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 2000 2008 0 soutěž
2012/2013 1 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Rojíková Lenka ŠK LÍPA C 1866 1897 ½ soutěž
2011/2012 10 TŘEBECHOVICE B 1721 1701 Klíma David SPARTAK RYCHNOV A 1831 ½ soutěž
2011/2012 9 TŘEBECHOVICE B 1721 1701 Semerák Pavel NIKI TJ NÁCHOD C 2078 ½ soutěž
2011/2012 8 TŘEBECHOVICE B 1721 1701 Nevole Vladimír SLAVIA HRADEC KR. D 2051 1870 0 soutěž
2011/2012 7 TŘEBECHOVICE B 1721 1701 Plodek Petr ČESKÁ SKALICE A 1865 0 soutěž
2011/2012 6 TŘEBECHOVICE B 1721 1701 Pyka Roman TJ HRONOV B 2117 2075 ½ soutěž
2011/2012 1 TŘEBECHOVICE B 1721 1701 Miler Jan SLOVAN BROUMOV B 1960 0 soutěž
2011/2012 11 DDM Třebechovice p. Orebem 1721 1701 Rojíková Lenka ŠK Polymar Lípa A 1806 1838 0 soutěž
2011/2012 10 DDM Třebechovice p. Orebem 1721 1701 Tichý Petr ŠK AD Jičín C 1941 1933 ½ soutěž
2011/2012 5 DDM Třebechovice p. Orebem 1721 1701 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové n. Labem 1895 1858 0 soutěž
2011/2012 4 DDM Třebechovice p. Orebem 1721 1701 Michel Ladislav TJ Hronov 1895 1913 0 soutěž
2011/2012 3 DDM Třebechovice p. Orebem 1721 1701 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1858 1852 ½ soutěž
2011/2012 2 DDM Třebechovice p. Orebem 1721 1701 Chmelař Vítězslav Panda Rychnov n. Kněžnou B 1858 1885 ½ soutěž
2011/2012 1 DDM Třebechovice p. Orebem 1721 1701 Čermák Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1870 1862 0 soutěž
2010/2011 9 DDM Trebechovice pod Orebem B 1734 Michl Zdeněk Jiskra Jaromer C 1592 ½ soutěž
2010/2011 4 DDM Trebechovice pod Orebem B 1734 Kapras Lukáš Jiskra Horice C 1592 0 soutěž
2010/2011 3 DDM Trebechovice pod Orebem B 1734 Rybář Josef Sokol Hradec Králové B 1623 ½ soutěž
2010/2011 2 DDM Trebechovice pod Orebem B 1734 Barvínek Milan ŠK Lípa E 1493 1 soutěž
2010/2011 1 DDM Trebechovice pod Orebem B 1734 Mařák David DDM Trebechovice pod Orebem C 1483 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1734 Košťálek Vlastislav TJ Loko Trutnov 1702 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1734 Krňávek Michal ŠK AD Jičín C 1966 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1734 Suchánek Ondřej TJ Nová Paka 1526 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1734 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1834 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1734 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 ½ soutěž
2009/2010 9 Trebechovice B 1651 Mádr Tomáš Ceska Skalice B 1508 1 soutěž
2009/2010 8 Trebechovice B 1651 Tsapanidis Vasilis SK Lipa D 1824 ½ soutěž
2009/2010 7 Trebechovice B 1651 Široký Robert Sokol Dubenec 1569 1 soutěž
2009/2010 6 Trebechovice B 1651 Ruda Ondřej SK Lipa E 2065 0 soutěž
2009/2010 5 Trebechovice B 1651 Rozkovec Ludvík Slavia Hradec Kralove E 1749 ½ soutěž
2009/2010 3 Trebechovice B 1651 Kuta Jiří Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1692 ½ soutěž
2009/2010 4 DDM Třebechovice p. O. 1651 Gol Jan Slovan Broumov B 1 soutěž
2009/2010 3 DDM Třebechovice p. O. 1651 Augusta Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1544 ½ soutěž
2009/2010 1 DDM Třebechovice p. O. 1651 Zástava Ladislav Niki TJ Náchod C 1634 1 soutěž
2008/2009 10 DDM Třebechovice 1655 Hyhlan Jaroslav TJ Hronov A 1846 0 soutěž
2008/2009 8 DDM Třebechovice 1655 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1900 0 soutěž
2008/2009 7 DDM Třebechovice 1655 Ruffer Václav Spartak Rychnov n. Kn. A 1666 ½ soutěž
2007/2008 4 DDM Třebechovice n. Or. A 1666 Jungwirth Stanislav Masporex TJ Náchod D 1649 0 soutěž
2007/2008 3 DDM Třebechovice n. Or. A 1666 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1656 0 soutěž
2007/2008 2 DDM Třebechovice n. Or. A 1666 Provazník Jan Sokol Hradec Králové A 1250 1 soutěž
2006/2007 10 DDM Třebechovice p.Oreb. 1646 Rigel Filip ŠK Ortex Hradec Králové A 1444 ½ soutěž
2006/2007 9 DDM Třebechovice p.Oreb. 1646 Procházka Jan TJ Hronov B 1892 1 soutěž
2006/2007 1 DDM Třebechovice p.Oreb. 1646 Mego Peter ŠK Lípa B 0 soutěž
2005/2006 11 DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice A 1788 ½ soutěž
2005/2006 10 DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 ŠK Lípa E 1 soutěž
2005/2006 9 DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 Soural Karel TJ Hronov A 2075 0 soutěž
2005/2006 8 DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 Zaňka Jaroslav Niki TJ Náchod 1715 ½ soutěž
2005/2006 7 DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 Škoda Pavel Maspork TJ Náchod 1798 1 soutěž
2005/2006 5 DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 Langr Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1691 ½ soutěž
2005/2006 4 DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1662 1 soutěž
2005/2006 3 DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 Bradáč Jaroslav Jiskra Jaroměř B 1729 1 soutěž
2005/2006 1 DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 Rozkovec Ludvík Sokol Hradec Králové 1749 ½ soutěž