Hráč Brát Libor

Brát Libor

User Pic
Jméno: Brát Libor
Oddíl: Šachový klub Červený Kostelec z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1737
Elo mezinárodní: 1739
ID: 29266
FIDE ID: 335908
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 ŠK Červený Kostelec B 1768 1761 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1532 1434 1
2018/2019 6 ŠK Červený Kostelec A 1748 1742 Peroutka Ivo Slovan Broumov A 1782 1807 0
2018/2019 5 ŠK Červený Kostelec A 1764 1761 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové A 1879 1864 0
2018/2019 4 ŠK Červený Kostelec A 1764 1761 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1776 1803 0
2018/2019 3 ŠK Červený Kostelec A 1768 1761 Lesk Břetislav TJ Sokol Studnice 1609 1656 ½
2018/2019 1 ŠK Červený Kostelec A 1772 1761 Martyniuk Vladislav Panda Rychnov nad Kněžnou C 1611 1825 ½
2017/2018 5 ŠK Červený Kostelec B 1789 1775 Vašata Mirek TJ Jiskra Jaroměř C 0 1182 1
2017/2018 11 ŠK Červený Kostelec A 1773 1775 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1728 1707 ½
2017/2018 10 ŠK Červený Kostelec A 1772 1775 Kracík Martin DDM Třebechovice p. O. B 1805 1785 ½
2017/2018 9 ŠK Červený Kostelec A 1779 1775 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1805 1826 0
2017/2018 8 ŠK Červený Kostelec A 1779 1775 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov n. Kn. A 1872 1851 ½
2017/2018 7 ŠK Červený Kostelec A 1789 1775 Kubec Jiří ŠK Česká Skalice 1777 1783 0
2017/2018 5 ŠK Červený Kostelec A 1772 1775 Macháček Luděk Slovan Broumov A 1927 1927 ½
2017/2018 4 ŠK Červený Kostelec A 1772 1775 Hanus Michal ŠK Dobruška 1973 1974 0
2017/2018 3 ŠK Červený Kostelec A 1772 1775 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové D 1766 1743 1
2017/2018 2 ŠK Červený Kostelec A 1772 1775 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kn. B 2009 2048 0
2016/2017 11 ŠK Červený Kostelec 1779 1787 Velecký Vladimír ŠK Česká Skalice 1777 1789 1
2016/2017 8 ŠK Červený Kostelec 1779 1787 Vizibla Roman Spartak Rychnov n. Kn. A 1962 1965 ½
2016/2017 7 ŠK Červený Kostelec 1779 1787 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1845 1888 ½
2016/2017 6 ŠK Červený Kostelec 1779 1787 Přibyl Michal DDM Třebechovice p. O. B 1742 1768 ½
2016/2017 5 ŠK Červený Kostelec 1779 1787 Němec Otakar ŠK Lípa C 1914 1901 0
2016/2017 4 ŠK Červený Kostelec 1779 1787 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kn. B 1956 1933 0
2016/2017 3 ŠK Červený Kostelec 1779 1787 Szablewski Krzysztof TJ Hronov B 1877 1933 ½
2016/2017 2 ŠK Červený Kostelec 1779 1787 Kánský Josef NIKI TJ Náchod B 1813 1748 ½
2015/2016 11 Sokol Jukov Červený Kostelec C 1779 1787 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny 1791 1766 ½
2015/2016 8 Sokol Jukov Červený Kostelec C 1779 1787 Schejbal Josef TJ Hronov B 1894 1913 0
2015/2016 7 Sokol Jukov Červený Kostelec C 1779 1787 Lédr František ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 ½
2015/2016 4 Sokol Jukov Červený Kostelec C 1779 1787 Divišová Hana Slovan Broumov B 1000 1
2015/2016 3 Sokol Jukov Červený Kostelec C 1779 1787 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1770 1798 ½
2015/2016 2 Sokol Jukov Červený Kostelec C 1779 1787 Lesk Břetislav T.J. Sokol Studnice 1583 1
2015/2016 1 Sokol Jukov Červený Kostelec C 1779 1787 Vít Milan Sokol Juránek Červený Kostelec B 1000 1
2015/2016 9 Sokol Jukov Červený Kostelec 1779 1787 Krtička Václav PŠ TJ Náchod C 1676 1661 ½
2015/2016 8 Sokol Jukov Červený Kostelec 1779 1787 Ulman Jaromír ŠK Dobruška 1615 1633 1
2015/2016 7 Sokol Jukov Červený Kostelec 1779 1787 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové B 1680 1689 0
2015/2016 5 Sokol Jukov Červený Kostelec 1779 1787 Gorecki Janusz TJ Hronov A 1843 1949 0
2015/2016 3 Sokol Jukov Červený Kostelec 1779 1787 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice pod Orebem B 1727 1727 0
2013/2014 10 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1813 1786 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové A 1971 1972 0
2013/2014 9 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1813 1786 Šolín Václav ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1660 1
2013/2014 8 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1813 1786 Krupička Vojtěch TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1872 1863 ½
2013/2014 7 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1813 1786 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1633 1
2013/2014 6 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1813 1786 Šolc Filip ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1676 1776 ½
2013/2014 3 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1813 1786 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové C 1813 1803 1
2013/2014 2 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1813 1786 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1821 1783 1
2013/2014 1 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1813 1786 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí A 1848 1813 0
2012/2013 7 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1806 1807 Balcar Jiří DUHA TJ Náchod F 1250 1
2012/2013 2 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1806 1807 Šretr Josef Jiskra Česká Skalice B 1753 ½
2012/2013 1 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1806 1807 Killar Marek Lokomotiva Trutnov D 2046 2027 0
2012/2013 11 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1806 1807 Cvejn Jaroslav TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1755 1791 ½
2012/2013 10 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1806 1807 Koza Misha ŠK LÍPA C 1905 1889 ½
2012/2013 9 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1806 1807 Kánský Josef SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1842 1783 ½
2012/2013 8 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1806 1807 Kuneš Jan JISKRA JAROMĚŘ B 1884 1866 ½
2012/2013 7 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1806 1807 Borůvka Jiří TJ SOKOL VRCHOVINY A 1704 ½
2012/2013 6 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1806 1807 Blažek Tomáš DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1838 0
2012/2013 5 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1806 1807 Jánský Pavel JISKRA ČESKÁ SKALICE 1830 1831 ½
2012/2013 3 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1806 1807 Šubrt Petr ŠK DOBRUŠKA 1744 1806 ½
2012/2013 2 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1806 1807 Šolín Václav DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1658 0
2011/2012 8 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1580 Dadok Michal Lokomotiva Trutnov C 1424 ½
2011/2012 7 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1580 Čechovič Petr Jiskra Česká Skalice B 1000 1
2011/2012 6 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1580 Klossovski Jan SK HSM Trutnov 1450 1
2011/2012 5 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1580 Zástava Ladislav KUNA TJ Náchod D 1690 1602 1
2011/2012 4 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1806 1807 Brádler Vladimír Lokomotiva Trutnov B 1758 0
2011/2012 3 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1580 Volhejn Jaromír Sokol JOSI Červený Kostelec B 1608 ½
2011/2012 1 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1580 Rušikvas Adam TJ Spartak Vrchlabí C 1000 1
2010/2011 9 Sokol Jukov Červený Kostelec 1592 Duch Robert TJ Hronov B 1876 0
2010/2011 8 Sokol Jukov Červený Kostelec 1592 Kánský Josef Sněžka TJ Náchod B 1776 0
2010/2011 7 Sokol Jukov Červený Kostelec 1592 Burdilák Milan Niki TJ Náchod C 1774 0
2010/2011 5 Sokol Jukov Červený Kostelec 1592 Miler Jan Slovan Broumov B 1911 0
2010/2011 4 Sokol Jukov Červený Kostelec 1592 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1865 0
2010/2011 2 Sokol Jukov Červený Kostelec 1592 Baťka Jan DDM Třebechovice p.Or. 1864 0
2010/2011 1 Sokol Jukov Červený Kostelec 1592 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1819 ½
2009/2010 11 Sokol Jukov ČK A 1558 Přibyl Michal DDM Třebechovice p. O. 1650 0
2009/2010 10 Sokol Jukov ČK A 1558 Halbich Pavel Jiskra Jaroměř B 1674 0
2009/2010 9 Sokol Jukov ČK A 1558 Kulhánek František Slovan Broumov B 1504 1
2009/2010 8 Sokol Jukov ČK A 1558 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny A 1680 ½
2009/2010 7 Sokol Jukov ČK A 1558 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice 1553 1
2009/2010 6 Sokol Jukov ČK A 1558 Drašnarová Marta Niki TJ Náchod C 1999 ½
2009/2010 5 Sokol Jukov ČK A 1558 Labík Jaroslav DDM Kostelec n.O. 1688 0
2009/2010 4 Sokol Jukov ČK A 1558 Ruffer Václav TJ Spartak RK A 1640 ½
2009/2010 7 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1558 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné 1505 1
2009/2010 1 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1558 Kunc Milan Lokomotiva Trutnov C 1610 0
2008/2009 10 Sokol Červený Kostelec A 1534 Halbich Pavel Jiskra Jaroměř B 1667 1
2008/2009 9 Sokol Červený Kostelec A 1534 Labík Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1710 0
2008/2009 8 Sokol Červený Kostelec A 1534 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice A 1566 1
2008/2009 7 Sokol Červený Kostelec A 1534 Šípek Vítězslav ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1909 ½
2008/2009 6 Sokol Červený Kostelec A 1534 Škoda Adam Slovan Broumov B 1707 0
2008/2009 5 Sokol Červený Kostelec A 1534 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny A 1405 1
2008/2009 4 Sokol Červený Kostelec A 1534 Szablewski Krzysztof TJ Hronov A 1710 0
2008/2009 3 Sokol Červený Kostelec A 1534 Kouba Václav DDM Třebechovice 1744 0
2008/2009 2 Sokol Červený Kostelec A 1534 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1867 0
2008/2009 1 Sokol Červený Kostelec A 1534 Ruffer Václav Spartak Rychnov n. Kn. A 1666 1
2007/2008 8 Sokol Josi Červený Kostelec A 1511 Peroutka Ivo Slovan Broumov B 1950 ½
2007/2008 7 Sokol Josi Červený Kostelec A 1511 Králíček Petr Kuna TJ Náchod F 1290 1
2007/2008 6 Sokol Josi Červený Kostelec A 1511 Krtička Václav Sokol Vrchoviny B 1365 ½
2007/2008 4 Sokol Josi Červený Kostelec A 1511 Kopáček Jiří Slovan Masporex Broumov C 1
2007/2008 2 Sokol Josi Červený Kostelec A 1511 Gregor Jiří Jiskra Jaroměř C 0
2006/2007 9 Sokol Josi Červený Kostelec 1519 Jakl Jaroslav Slovan Masporex Broumov B 1651 0
2006/2007 8 Sokol Josi Červený Kostelec 1519 Dvořák Jan Sokol Vrchoviny B 1
2006/2007 7 Sokol Josi Červený Kostelec 1519 Žižka Jan Sokol Vrchoviny A 1872 0
2006/2007 6 Sokol Josi Červený Kostelec 1519 Hejzlar Zdeněk Vinona TJ Náchod D 1858 0
2006/2007 5 Sokol Josi Červený Kostelec 1519 Španko Pavel Kuna TJ Náchod E 1457 0
2006/2007 4 Sokol Josi Červený Kostelec 1519 Miler Jan Spartak Police n. Met. 1674 0
2006/2007 3 Sokol Josi Červený Kostelec 1519 Militký Ladislav Jiskra Česká Skalice B 1354 0
2006/2007 2 Sokol Josi Červený Kostelec 1519 Franc Martin František TJ Hronov C 1611 1
2006/2007 1 Sokol Josi Červený Kostelec 1519 Kuru Martin Orel Spůra Červený Kostelec 1758 1
2005/2006 11 Sokol Josi Červený Kostelec Jungwirth Stanislav TJ Spartak Police n.M. 1663 0
2005/2006 10 Sokol Josi Červený Kostelec Poláček Petr Sokol Vrchoviny B 1
2005/2006 9 Sokol Josi Červený Kostelec Kvasničák Karel Kuna TJ Náchod E 1832 0
2005/2006 8 Sokol Josi Červený Kostelec Škoda Adam TJ Slovan Masporex Broumov B 1640 1
2005/2006 7 Sokol Josi Červený Kostelec Procházka Jan TJ Hronov C 1898 ½
2005/2006 6 Sokol Josi Červený Kostelec Novák Pavel TJ Hronov B 1651 0
2005/2006 4 Sokol Josi Červený Kostelec Drašnar Pavel Sokol Vrchoviny A 1370 0
2005/2006 3 Sokol Josi Červený Kostelec Škoda Pavel Vinona TJ Náchod D 1798 ½
2005/2006 2 Sokol Josi Červený Kostelec Babka Milan Duha TJ Náchod F 1
2004/2005 9 Orel Č. Kostelec Pultar Petr Niki TJ Náchod 0
2004/2005 7 Orel Č. Kostelec Bednář Jiří Vinona TJ Náchod 0
2004/2005 5 Orel Č. Kostelec Borůvka Jiří Sokol Vrchoviny B 1802 0
2004/2005 4 Orel Č. Kostelec Zaňka Jaroslav Kuna TJ Náchod ½
2004/2005 2 Orel Č. Kostelec Miler Jan Spartak Police n.M 0
2004/2005 1 Orel Č. Kostelec Janecký Jiří Slovan Broumov B 0
2003/2004 9 Kolešovice A Lisý Bohuslav Spartak Žebrák A 1637 1
2003/2004 7 Kolešovice A Chvojka David ŠK Liteň 1
2003/2004 1 Kolešovice A Saxl Jiří SOU Příbram A 1500 0
2003/2004 9 Kolešovice Jirotka Michal ESCADDO Kladno 1
2003/2004 8 Kolešovice Mišičková Michaela ŠK Kladno 1
2003/2004 7 Kolešovice Havelka Martin Buštěhrad 1
2003/2004 6 Kolešovice Honzík Jiří ŠO Stochov 0
2003/2004 4 Kolešovice Veverka Vojtěch ŠK Kladno 1
2003/2004 3 Kolešovice Huml Lubomír Buštěhrad 1348 0
2003/2004 2 Kolešovice Janda Zdeněk NOVA Kladno 1607 ½
2003/2004 1 Kolešovice ŠK Rakovník 1