Hráč Drašnar Pavel

Drašnar Pavel

User Pic
Jméno: Drašnar Pavel
Oddíl: Šachový klub Nové Město nad Metují, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1541
Elo mezinárodní: 1566
ID: 10558
FIDE ID: 336181
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 B ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1597 1523 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1882 1901 0
2017/2018 8 Č ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1597 1523 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice pod Orebem C 1582 1556 0
2017/2018 7 B ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1597 1523 Lesk Martin T. J. Sokol Studnice 1781 1760 ½
2017/2018 6 Č ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1583 1523 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř C 1900 1908 0
2017/2018 4 Č ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1597 1523 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1892 1903 0
2017/2018 3 Č ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1597 1523 Kuru Martin ŠK Červený Kostelec B 1883 1859 0
2017/2018 1 Č ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1583 1555 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1812 1805 0
2017/2018 11 Č PŠ TJ Náchod C 1597 1523 Jungwirth Stanislav ŠK Červený Kostelec A 1654 1657 1
2017/2018 8 Č PŠ TJ Náchod C 1597 1523 Šolín Václav DDM Třebechovice p. O. B 1584 1630 ½
2017/2018 7 B PŠ TJ Náchod C 1583 1523 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1618 1588 1
2017/2018 6 Č PŠ TJ Náchod C 1583 1523 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov n. Kn. A 1680 1686 ½
2015/2016 11 Č TJ Sokol Vrchoviny 1640 1564 Sokol Jukov Červený Kostelec C 0
2015/2016 8 B TJ Sokol Vrchoviny 1640 1564 Štěrba Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 1
2015/2016 7 Č TJ Sokol Vrchoviny 1640 1564 Línek David T.J. Sokol Studnice 1000 0
2015/2016 4 Č TJ Sokol Vrchoviny 1640 1564 Čechovič Petr TJ Jiskra Česká Skalice B 1546 1529 ½
2015/2016 3 B TJ Sokol Vrchoviny 1640 1564 Cens Bohumír Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1347 0
2015/2016 2 Č TJ Sokol Vrchoviny 1640 1564 Cibulka Josef TJ Hronov B 1092 0
2015/2016 1 B TJ Sokol Vrchoviny 1640 1564 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1530 1
2015/2016 11 Č PŠ TJ Náchod C 1640 1564 Pražák Viktor ŠK Lípa C 1238 1435 ½
2015/2016 7 B PŠ TJ Náchod C 1640 1564 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1607 1592 ½
2015/2016 4 Č PŠ TJ Náchod C 1640 1564 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1677 1640 ½
2015/2016 3 B PŠ TJ Náchod C 1640 1564 Molendzki Tomasz TJ Hronov A 1831 1825 0
2015/2016 2 Č PŠ TJ Náchod C 1640 1564 Havrda Daniel NIKI TJ Náchod B 1676 1701 0
2014/2015 6 B TJ Sokol Vrchoviny 1658 1611 Křehký Roman ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1135 ½
2014/2015 5 Č TJ Sokol Vrchoviny 1658 1611 Kulhánek František Slovan Broumov "B" 1662 1662 ½
2014/2015 4 B TJ Sokol Vrchoviny 1658 1611 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1614 0
2014/2015 2 Č TJ Sokol Vrchoviny 1658 1611 Horák Martin TJ Sokol Studnice 1000 1
2014/2015 1 B TJ Sokol Vrchoviny 1658 1611 Soukal Jiří TJ Hronov "B" 1601 0
2014/2015 11 Č PŠ TJ Náchod C 1658 1611 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice 1560 0
2014/2015 9 Č PŠ TJ Náchod C 1658 1611 Kubeček Jan DDM Třebechovice pod Orebem B 1721 0
2014/2015 6 Č PŠ TJ Náchod C 1658 1611 Kosař Matěj ŠK Lípa C 1670 1663 0
2014/2015 5 B PŠ TJ Náchod C 1658 1611 Kodoň Zdeněk Sokol Hradec Králové B 1623 1623 ½
2014/2015 4 Č PŠ TJ Náchod C 1658 1611 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí 1693 1658 1
2014/2015 1 B PŠ TJ Náchod C 1658 1611 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1286 0
2013/2014 11 Č TJ Sokol Vrchoviny 1678 1612 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1837 ½
2013/2014 10 B TJ Sokol Vrchoviny 1678 1612 Dusbaba Petr PŠ TJ Náchod C 1842 1807 0
2013/2014 9 Č TJ Sokol Vrchoviny 1678 1612 Miňovský Roman TJ Sokol Hradec Králové A 1962 1982 0
2013/2014 8 B TJ Sokol Vrchoviny 1678 1612 Slavík Libor ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1795 1791 ½
2013/2014 7 Č TJ Sokol Vrchoviny 1678 1612 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1919 1906 0
2013/2014 6 B TJ Sokol Vrchoviny 1678 1612 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 1996 2029 0
2013/2014 5 Č TJ Sokol Vrchoviny 1678 1612 Wagner Vojtěch ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1887 2030 0
2013/2014 4 B TJ Sokol Vrchoviny 1678 1612 Kuru Martin TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1849 1858 0
2013/2014 1 B TJ Sokol Vrchoviny 1678 1612 Kuneš Jan Jiskra Česká Skalice 1885 1883 0
2012/2013 9 B TJ Sokol Vrchoviny B 1679 1600 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou B 2131 2126 0
2012/2013 8 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1679 1600 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem C 1643 0
2012/2013 7 B TJ Sokol Vrchoviny B 1679 1600 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1838 0
2012/2013 6 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1679 1600 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1963 0
2012/2013 5 B TJ Sokol Vrchoviny B 1679 1600 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou C 1662 ½
2012/2013 4 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1679 1600 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1695 1700 0
2012/2013 3 B TJ Sokol Vrchoviny B 1679 1600 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1863 0
2012/2013 1 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1679 1600 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1758 1632 1
2012/2013 11 Č TJ SOKOL VRCHOVINY A 1679 1600 Cerha Petr P.Š. TJ NÁCHOD D 1765 1766 ½
2012/2013 10 B TJ SOKOL VRCHOVINY A 1679 1600 Šubrt Petr ŠK DOBRUŠKA 1744 1806 ½
2012/2013 9 Č TJ SOKOL VRCHOVINY A 1679 1600 Slavík Libor DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1860 1827 ½
2012/2013 8 B TJ SOKOL VRCHOVINY A 1679 1600 Hodek Roman ŠO K a.s. KUNVALD A 1690 ½
2012/2013 7 Č TJ SOKOL VRCHOVINY A 1679 1600 Škoda Pavel SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1828 0
2012/2013 6 B TJ SOKOL VRCHOVINY A 1679 1600 Ruda Ondřej ŠK LÍPA C 2050 2045 0
2012/2013 5 Č TJ SOKOL VRCHOVINY A 1679 1600 Hejzlar Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1872 1843 0
2012/2013 4 B TJ SOKOL VRCHOVINY A 1679 1600 Borůvka Milan JISKRA JAROMĚŘ B 1853 1880 ½
2012/2013 3 B TJ SOKOL VRCHOVINY A 1679 1600 Cvejn Jaroslav TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1755 1791 ½
2012/2013 2 Č TJ SOKOL VRCHOVINY A 1679 1600 Musil Stanislav DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1643 1763 0
2012/2013 1 B TJ SOKOL VRCHOVINY A 1679 1600 Jánský Pavel JISKRA ČESKÁ SKALICE 1830 1831 ½
2011/2012 9 B TJ Sokol Vrchoviny B 1649 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1950 0
2011/2012 8 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1649 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1805 0
2011/2012 7 B TJ Sokol Vrchoviny B 1649 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1838 0
2011/2012 6 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1649 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1721 1716 0
2011/2012 5 B TJ Sokol Vrchoviny B 1649 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1878 1920 0
2011/2012 3 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1649 Žitná Aneta DDM Třebechovice pod Orebem C 1680 1643 0
2011/2012 2 B TJ Sokol Vrchoviny B 1649 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou D 1559 0
2011/2012 1 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1649 Dvořák Eduard ŠOK a.s. Kunvald D 1881 1758 0
2010/2011 9 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1675 Fiala Milan SK HSM Trutnov B 1536 1
2010/2011 8 B TJ Sokol Vrchoviny A 1675 Matras Vojtěch TJ Dvůr Králové nad Labem C 1263 1
2010/2011 7 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1675 Zaňka Jaroslav KUNA TJ Náchod D 1651 0
2010/2011 6 B TJ Sokol Vrchoviny A 1675 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov C 1614 ½
2010/2011 4 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1675 Kosař Matěj Sokol JOSI Červený Kostelec B 1562 ½
2010/2011 3 B TJ Sokol Vrchoviny A 1675 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice B 1794 0
2010/2011 2 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1675 Fiebinger Zdeněk Lokomotiva Trutnov B 1772 0
2010/2011 1 B TJ Sokol Vrchoviny A 1675 Jindřišek Martin TJ Tatran Hostinné 1567 0
2009/2010 8 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1494 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov B 1613 ½
2009/2010 7 B TJ Sokol Vrchoviny B 1494 Hejzlar Zdeněk KUNA TJ Náchod D 1850 0
2009/2010 6 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1494 Hojný Zdeněk Sokol JOSI Červený Kostelec B 1367 0
2009/2010 5 B TJ Sokol Vrchoviny B 1494 Rigo Vít TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1573 0
2009/2010 4 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1494 Kunc Milan Lokomotiva Trutnov C 1610 ½
2009/2010 3 B TJ Sokol Vrchoviny B 1494 Král Zdeněk DUHA TJ Náchod E 1544 0
2009/2010 2 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1494 Fiala Milan ŠK HSM Trutnov B 1544 1
2009/2010 1 B TJ Sokol Vrchoviny B 1494 Janák Jaroslav TJ Tatran Hostinné 1863 ½
2009/2010 11 B TJ Sokol Vrchoviny A 1494 Musil Stanislav DDM Kostelec n.O. 1727 0
2009/2010 10 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1494 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1781 0
2009/2010 9 B TJ Sokol Vrchoviny A 1494 Hejzlar Zdeněk Niki TJ Náchod C 1850 0
2009/2010 8 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1494 Škoda Pavel Sokol Jukov ČK A 1819 0
2009/2010 7 B TJ Sokol Vrchoviny A 1494 Krejcar Pavel TJ Spartak RK A 1806 ½
2009/2010 6 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1494 Ježek Adam Panda Veolia ARTCO RK C 1830 1
2009/2010 5 B TJ Sokol Vrchoviny A 1494 Gorecki Janusz TJ Hronov B 1949 ½
2009/2010 4 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1494 Jecha Petr Sněžka TJ Náchod B 1990 1
2009/2010 3 B TJ Sokol Vrchoviny A 1494 Kouba Václav DDM Třebechovice p. O. 1834 0
2009/2010 2 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1494 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř B 1937 0
2009/2010 1 B TJ Sokol Vrchoviny A 1494 Macháček Luděk Slovan Broumov B 2022 1
2008/2009 11 B TJ Sokol Vrchoviny A 1457 Sedláček Jan DDM Třebechovice 1962 0
2008/2009 10 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1457 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1958 0
2008/2009 9 B TJ Sokol Vrchoviny A 1457 Klíma David Spartak Rychnov n. Kn. A 1836 0
2008/2009 8 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1457 Vochozka Jindřich Slavia Hradec Králové D 1837 0
2008/2009 7 B TJ Sokol Vrchoviny A 1457 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř B 1415 0
2008/2009 6 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1457 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1966 ½
2008/2009 5 B TJ Sokol Vrchoviny A 1457 Burdilák Milan Sokol Červený Kostelec A 1839 1
2008/2009 4 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1457 Horníček Pavel ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1618 ½
2008/2009 3 B TJ Sokol Vrchoviny A 1457 Bažant Zdeněk Slovan Broumov B 1943 0
2008/2009 2 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1457 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice A 1864 ½
2008/2009 1 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1457 Schejbal Josef TJ Hronov A 1975 0
2008/2009 9 B TJ Sokol Vrchoviny B 1457 Horák Jiří Lokomotiva Trutnov B 1661 ½
2008/2009 7 B TJ Sokol Vrchoviny B 1457 Gorecki Janusz TJ Hronov C 1949 0
2008/2009 5 B TJ Sokol Vrchoviny B 1457 Dadok Daniel Lokomotiva Trutnov C 1397 ½
2008/2009 4 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1457 Gogela Jan TJ Hronov B 1868 0
2008/2009 3 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1457 Vančák Milan Kuna TJ Náchod D 1635 ½
2008/2009 2 B TJ Sokol Vrchoviny B 1457 Militký Ladislav Jiskra Česká Skalice B 1390 1
2008/2009 1 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1457 Šretr Josef Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1770 0
2007/2008 11 B Sokol Vrchoviny A 1431 Burdilák Milan Masporex TJ Náchod D 1699 ½
2007/2008 9 B Sokol Vrchoviny A 1431 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové A 1933 0
2007/2008 8 Č Sokol Vrchoviny A 1431 Sciranka Jan DDM Třebechovice n. Or. A 1931 0
2007/2008 6 Č Sokol Vrchoviny A 1431 Hejzlar Zdeněk Niki TJ Náchod C 1905 0
2007/2008 5 B Sokol Vrchoviny A 1431 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1774 0
2007/2008 4 Č Sokol Vrchoviny A 1431 Malík Zdeněk SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1804 0
2007/2008 3 Č Sokol Vrchoviny A 1431 Möller Kamil Jiskra Jaroměř B 1980 0
2007/2008 2 B Sokol Vrchoviny A 1431 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové D 1795 ½
2007/2008 1 Č Sokol Vrchoviny A 1431 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1844 ½
2007/2008 8 B Sokol Vrchoviny B 1431 Michl Zdeněk Jiskra Jaroměř C 1602 1
2006/2007 8 B Sokol Vrchoviny A 1440 Škoda Adam Slovan Masporex Broumov B 1632 0
2006/2007 7 B Sokol Vrchoviny A 1440 Volhejn Jaromír Sokol Josi Červený Kostelec ½
2006/2007 6 Č Sokol Vrchoviny A 1440 Král Zdeněk Kuna TJ Náchod E 1293 ½
2006/2007 5 B Sokol Vrchoviny A 1440 Militký Ladislav Jiskra Česká Skalice B 1354 ½
2006/2007 4 Č Sokol Vrchoviny A 1440 Mastík David Orel Spůra Červený Kostelec 1598 0
2006/2007 3 B Sokol Vrchoviny A 1440 Poláček Petr Sokol Vrchoviny B 1
2006/2007 2 Č Sokol Vrchoviny A 1440 Cerha Petr Vinona TJ Náchod D 1773 ½
2006/2007 1 B Sokol Vrchoviny A 1440 Jungwirth Stanislav Spartak Police n. Met. 1647 0
2005/2006 11 Č Sokol Vrchoviny A 1370 Janecký Jiří TJ Slovan Masporex Broumov B 1759 ½
2005/2006 10 B Sokol Vrchoviny A 1370 Vágner Patrik TJ Hronov C 1689 ½
2005/2006 7 B Sokol Vrchoviny A 1370 Matyska Jan Spůra Orel Červený Kostelec 1267 1
2005/2006 5 B Sokol Vrchoviny A 1370 Králíček Petr Duha TJ Náchod F 1294 1
2005/2006 4 Č Sokol Vrchoviny A 1370 Brát Libor Sokol Josi Červený Kostelec 1
2005/2006 3 B Sokol Vrchoviny A 1370 Jungwirth Stanislav TJ Spartak Police n.M. 1663 0
2004/2005 8 B Sokol Vrchoviny B Janecký Jiří Slovan Broumov B 1
2004/2005 6 B Sokol Vrchoviny B Prouza Rudolf Duha TJ Náchod 1
2004/2005 4 B Sokol Vrchoviny B Lesk Břetislav Jiskra Č.Skalice B 1
2004/2005 1 B Sokol Vrchoviny B 1343 Novák Pavel TJ Hronov B 1643 ½