Hráč Kotyza Bohumil

Kotyza Bohumil

User Pic
Jméno: Kotyza Bohumil
Oddíl: TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1853
Elo mezinárodní: 1840
ID: 6435
FIDE ID: 327840
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1840 1853 Nývlt Otto Niki TJ Náchod B 1904 1913 0
2018/2019 3 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1854 1853 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1685 1742 0
2018/2019 2 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1854 1853 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1875 1894 ½
2018/2019 1 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1860 1853 Vestfál Jan ŠŠPM Lipky HK A 1593 1690 ½
2017/2018 5 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1855 1851 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1666 ½
2017/2018 11 Spartak Rychnov n. Kn. A 1869 1851 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov A 1955 1927 ½
2017/2018 10 Spartak Rychnov n. Kn. A 1873 1851 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2093 2095 0
2017/2018 9 Spartak Rychnov n. Kn. A 1872 1851 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové D 1987 1993 ½
2017/2018 8 Spartak Rychnov n. Kn. A 1872 1851 Brát Libor ŠK Červený Kostelec A 1779 1775 ½
2017/2018 7 Spartak Rychnov n. Kn. A 1855 1851 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové A 1915 1919 1
2017/2018 6 Spartak Rychnov n. Kn. A 1855 1851 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1671 1687 1
2017/2018 5 Spartak Rychnov n. Kn. A 1873 1851 Kracík Martin DDM Třebechovice p. O. B 1805 1785 ½
2017/2018 4 Spartak Rychnov n. Kn. A 1873 1851 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1825 1826 1
2017/2018 3 Spartak Rychnov n. Kn. A 1873 1851 Ježek Adam Panda Rychnov n. Kn. B 2018 2028 ½
2017/2018 2 Spartak Rychnov n. Kn. A 1873 1851 Kubec Jiří ŠK Česká Skalice 1791 1783 ½
2017/2018 1 Spartak Rychnov n. Kn. A 1832 1831 Bém David TJ Jiskra Jaroměř B 1894 1912 1
2016/2017 11 Spartak Rychnov n. Kn. A 1897 1900 Čermák Miroslav ŠK Dobruška 1841 1842 ½
2016/2017 10 Spartak Rychnov n. Kn. A 1897 1900 Jánský Pavel ŠK Česká Skalice 1794 1766 ½
2016/2017 9 Spartak Rychnov n. Kn. A 1897 1900 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1839 1835 ½
2016/2017 8 Spartak Rychnov n. Kn. A 1897 1900 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec 1626 1659 ½
2016/2017 6 Spartak Rychnov n. Kn. A 1897 1900 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1912 1887 ½
2016/2017 5 Spartak Rychnov n. Kn. A 1897 1900 Kracík Martin DDM Třebechovice p. O. B 1808 1818 ½
2016/2017 4 Spartak Rychnov n. Kn. A 1897 1900 Němec Otakar ŠK Lípa C 1914 1901 0
2016/2017 2 Spartak Rychnov n. Kn. A 1897 1900 Pinkava Josef TJ Hronov B 1894 1885 ½
2016/2017 1 Spartak Rychnov n. Kn. A 1897 1900 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1891 1864 1
2015/2016 11 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1897 1900 Kuru Martin Sokol Jukov Červený Kostelec 1928 1924 ½
2015/2016 9 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1897 1900 Bém David TJ Jiskra Jaroměř B 1908 1929 0
2015/2016 8 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1897 1900 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1891 1864 ½
2015/2016 6 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1897 1900 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem B 1742 1768 ½
2015/2016 4 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1897 1900 Němec Otakar ŠK Lípa C 1914 1901 ½
2015/2016 3 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1897 1900 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové B 1732 1791 1
2015/2016 2 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1897 1900 Kubec Jiří TJ Jiskra Česká Skalice 1782 1791 ½
2014/2015 11 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1895 1889 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec nad Orlicí 1791 1832 ½
2014/2015 10 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1895 1889 Klázar Václav Sokol Jukov Červený Kostelec 1669 1720 ½
2014/2015 9 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1895 1889 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1824 1841 ½
2014/2015 7 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1895 1889 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice 1911 1929 ½
2014/2015 6 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1895 1889 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř C 1888 1886 0
2014/2015 3 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1895 1889 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1723 1708 1
2014/2015 2 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1895 1889 Jedličková Petra ŠK Lípa C 1634 1668 ½
2014/2015 1 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1895 1889 Záruba Jaroslav Sokol Hradec Králové B 1846 1879 ½
2013/2014 10 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1919 1906 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 1996 2029 ½
2013/2014 9 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1919 1906 Bielavský Jiří ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1997 1997 0
2013/2014 8 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1919 1906 Kuru Martin TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1849 1858 ½
2013/2014 7 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1919 1906 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny 1678 1612 1
2013/2014 6 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1919 1906 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové C 1895 1875 ½
2013/2014 5 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1919 1906 Kuneš Jan Jiskra Česká Skalice 1885 1883 0
2013/2014 3 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1919 1906 Pinkava Josef PŠ TJ Náchod C 1895 1897 ½
2013/2014 1 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1919 1906 Slavík Libor ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1795 1791 ½
2012/2013 10 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1929 1876 Jánský Pavel JISKRA ČESKÁ SKALICE 1830 1831 1
2012/2013 9 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1929 1876 Szücs Matyáš ŠK LÍPA C 1934 1951 0
2012/2013 8 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1929 1876 Burdilák Milan P.Š. TJ NÁCHOD D 1769 1797 1
2012/2013 7 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1929 1876 Pinkava Josef SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1918 1906 ½
2012/2013 6 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1929 1876 Gregor Jiří ŠK DOBRUŠKA 1696 1695 ½
2012/2013 4 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1929 1876 Krása Marek DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 ½
2012/2013 2 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1929 1876 Verdiyan Bagrat ŠO K a.s. KUNVALD A 1000 0
2012/2013 1 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1929 1876 Chmelař Vítězslav DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1774 1832 0
2011/2012 10 SPARTAK RYCHNOV A 1968 1879 Slavík Libor TŘEBECHOVICE B 1876 1832 ½
2011/2012 9 SPARTAK RYCHNOV A 1968 1879 Jonáš Vlastimil ŠK DOBRUŠKA 2073 2049 ½
2011/2012 8 SPARTAK RYCHNOV A 1968 1879 Šobotník Petr NIKI TJ NÁCHOD C 1898 1869 1
2011/2012 7 SPARTAK RYCHNOV A 1968 1879 Bednář Jiří SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1955 1906 1
2011/2012 6 SPARTAK RYCHNOV A 1968 1879 Nevole Vladimír SLAVIA HRADEC KR. D 2051 1870 1
2011/2012 4 SPARTAK RYCHNOV A 1968 1879 Plodek Petr ČESKÁ SKALICE A 1865 ½
2011/2012 2 SPARTAK RYCHNOV A 1968 1879 Gorecki Janusz TJ HRONOV B 1907 1949 0
2011/2012 1 SPARTAK RYCHNOV A 1968 1879 Chmelař Vítězslav KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1858 1885 0
2010/2011 7 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1921 Hodek Roman ŠOK a.s. Kunvald D 1675 1
2010/2011 6 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1921 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1798 ½
2010/2011 5 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1921 Horníček Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou C 1763 1
2010/2011 3 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1921 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1955 ½
2010/2011 2 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1921 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1572 1
2010/2011 1 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1921 Krtička Václav Sokol Vrchoviny B 1663 1
2010/2011 11 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1921 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1798 ½
2010/2011 10 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1921 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod B 1958 ½
2010/2011 9 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1921 Humlíček Vojtěch ŠK Polymar Lípa D 1933 ½
2010/2011 8 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1921 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 1648 0
2010/2011 7 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1921 Hubáček Ondřej DDM Třebechovice p.Or. 2031 0
2010/2011 6 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1921 Bém David TJ Jiskra Jaroměř B 1893 0
2010/2011 5 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1921 Gogela Jan TJ Hronov B 1951 ½
2010/2011 4 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1921 Šobotník Petr Niki TJ Náchod C 1788 ½
2010/2011 2 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1921 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2078 0
2010/2011 1 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1921 Škoda Pavel Sokol Jukov Červený Kostelec 1827 ½
2009/2010 11 TJ Spartak RK A 1959 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod B 1937 0
2009/2010 9 TJ Spartak RK A 1959 Rutter Lidmila Jiskra Jaroměř B 1917 1
2009/2010 7 TJ Spartak RK A 1959 Nývlt Otto TJ Sokol Vrchoviny A 1955 0
2009/2010 5 TJ Spartak RK A 1959 Pultar Petr Niki TJ Náchod C 1795 1
2009/2010 4 TJ Spartak RK A 1959 Kuru Martin Sokol Jukov ČK A 1833 0
2009/2010 2 TJ Spartak RK A 1959 Ježek Adam Panda Veolia ARTCO RK C 1830 0
2009/2010 1 TJ Spartak RK A 1959 Michel Ladislav TJ Hronov B 1908 ½
2009/2010 9 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1959 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2089 0
2009/2010 8 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1959 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1421 1
2009/2010 7 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1959 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1558 1
2009/2010 6 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1959 Dvořák Eduard ŠOK a.s. Kunvald D 1821 ½
2009/2010 5 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1959 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1943 ½
2009/2010 3 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1959 Plachetka Milan Sokol Javornice 1666 ½
2009/2010 2 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1959 Matouš Lubomír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1783 1
2009/2010 1 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1959 Zahradník Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou D 1690 1
2008/2009 11 Spartak Rychnov n. Kn. A 1993 Daniel Jiří ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1992 ½
2008/2009 10 Spartak Rychnov n. Kn. A 1993 Peroutka Ivo Slovan Broumov B 1881 1
2008/2009 9 Spartak Rychnov n. Kn. A 1993 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1881 ½
2008/2009 8 Spartak Rychnov n. Kn. A 1993 Čechura Petr TJ Hronov A 2247 ½
2008/2009 7 Spartak Rychnov n. Kn. A 1993 Kracík Tomáš DDM Třebechovice 2087 0
2008/2009 6 Spartak Rychnov n. Kn. A 1993 Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 2005 0
2008/2009 5 Spartak Rychnov n. Kn. A 1993 Vrňata Jiří Jiskra Česká Skalice A 2023 ½
2008/2009 3 Spartak Rychnov n. Kn. A 1993 Back Tomáš Jiskra Jaroměř B 1988 0
2008/2009 2 Spartak Rychnov n. Kn. A 1993 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1746 ½
2008/2009 9 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1993 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1835 ½
2008/2009 8 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1993 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí B 1746 1
2008/2009 7 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1993 Kalecký Karel ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1401 1
2008/2009 6 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1993 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1703 0
2008/2009 5 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1993 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1882 ½
2008/2009 4 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1993 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1554 1
2008/2009 3 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1993 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou E 1590 1
2008/2009 2 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1993 Zahradník Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou D 1575 ½
2008/2009 1 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1993 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1756 1
2007/2008 11 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1979 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1788 0
2007/2008 10 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1979 Žižka Jan Sokol Vrchoviny A 1907 ½
2007/2008 8 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1979 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové D 2108 0
2007/2008 6 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1979 Hepnar David Masporex TJ Náchod D 1757 1
2007/2008 5 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1979 Zatloukal Václav SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 2046 1
2007/2008 4 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1979 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové A 1953 ½
2007/2008 3 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1979 Slavík Jan DDM Třebechovice n. Or. A 2035 0
2007/2008 2 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1979 Michel Ladislav TJ Hronov B 1903 ½
2007/2008 1 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1979 Bednář Jiří Niki TJ Náchod C 1981 ½
2007/2008 9 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1979 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1527 1
2007/2008 8 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1979 Dubský Jiří ŠK Dobruška 1631 1
2007/2008 7 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1979 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí B 1788 1
2007/2008 5 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1979 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou F 1532 1
2007/2008 2 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1979 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1804 ½
2006/2007 10 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1965 Fuchs František TJ Hronov B 2073 0
2006/2007 9 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1965 Čechura Petr Maspork TJ Náchod B 2174 0
2006/2007 8 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1965 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice A 1816 1
2006/2007 7 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1965 Möller Kamil Jiskra Jaroměř B 1968 ½
2006/2007 6 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1965 Dvořák David ŠK Lípa B 1798 1
2006/2007 5 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1965 Hubáček Jaroslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1801 ½
2006/2007 4 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1965 Bažant Zdeněk Niki TJ Náchod C 1891 0
2006/2007 3 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1965 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kněž. C 1983 ½
2006/2007 2 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1965 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové D 2128 ½
2006/2007 1 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1965 Machek Ivo Sokol Hradec Králové 1973 1
2006/2007 11 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1965 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1757 0
2006/2007 10 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1965 Musil Stanislav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1765 1
2006/2007 9 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1965 Zikmund Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1830 1
2006/2007 5 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1965 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1873 ½
2006/2007 3 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1965 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1792 0
2006/2007 1 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1965 Macháň Václav Panda Rychnov nad Kněžnou D 1484 1
2005/2006 11 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1981 Nývlt Otto Maspork TJ Náchod 2006 ½
2005/2006 10 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1981 Bielavský Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 2021 0
2005/2006 9 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1981 Möller Kamil Jiskra Jaroměř B 2004 ½
2005/2006 8 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1981 Machek Ivo Sokol Hradec Králové 2012 1
2005/2006 7 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1981 Novák Luděk ŠK Lípa E 1980 0
2005/2006 6 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1981 Žižka Jan Niki TJ Náchod 1827 ½
2005/2006 5 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1981 Zikmund Jaroslav ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1818 1
2005/2006 4 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1981 Slavík Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 2072 ½
2005/2006 3 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1981 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové D 2050 1
2005/2006 2 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1981 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice A 1819 1
2005/2006 5 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1981 Daniel Jiří Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 2028 ½
2005/2006 4 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1981 Horníček Ondřej Panda Horníček Rychnov nad Kněžnou "C" 1795 1
2005/2006 3 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1981 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1773 ½
2005/2006 2 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1981 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1870 ½
2003/2004 12 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B Krám Jiří ŠK Lípa B 1
2003/2004 11 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B Němec Zbyněk Slavia Hradec Králové B 0
2003/2004 10 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín 1
2003/2004 1 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1858 Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 1919 0