Hráč Jecha Vratislav

Jecha Vratislav

User Pic
Jméno: Jecha Vratislav
Oddíl: TJ Jiskra Jaroměř
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2065
Elo mezinárodní: 2092
ID: 1626
FIDE ID: 336831
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 B TJ Jiskra Jaroměř 2092 2065 Novotný Jaroslav ŠK Lomnice n.P. 2162 2169 0
2018/2019 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 2085 2065 Rokoš Filip DDM Třebechovice p.O. 1962 1985 1
2017/2018 10 B TJ Jiskra Jaroměř 2075 2056 Štolc Martin ŠK AD Jičín B 2065 2079 ½
2017/2018 9 Č TJ Jiskra Jaroměř 2075 2056 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2080 2064 1
2017/2018 6 Č TJ Jiskra Jaroměř 2075 2056 Vlach Karel ŠK Lípa B 2108 2080 ½
2017/2018 5 B TJ Jiskra Jaroměř 2075 2056 Nosek Jan DDM Třebechovice p.O. 2039 2064 ½
2017/2018 4 Č TJ Jiskra Jaroměř 2075 2056 Nývlt Otto TJ Náchod B 1950 1956 1
2017/2018 3 B TJ Jiskra Jaroměř 2075 2056 Sucharda David TJ Jiskra Hořice 2047 2034 ½
2017/2018 2 Č TJ Jiskra Jaroměř 2075 2056 Petrová Kristýna Spartak Vrchlabí 2258 2254 ½
2017/2018 1 B TJ Jiskra Jaroměř 2063 2045 Kraus Tomáš TJ Dvůr Králové n.L. 2433 2420 0
2015/2016 9 Č TJ Jiskra Jaroměř A 2054 2003 Šmíd Jaroslav TJ Dvůr Králové nad Labem A 2073 2077 1
2015/2016 7 Č TJ Jiskra Jaroměř A 2054 2003 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín D 2166 2246 1
2015/2016 6 B TJ Jiskra Jaroměř A 2054 2003 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice A 2112 2121 1
2015/2016 3 B TJ Jiskra Jaroměř A 2054 2003 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod A 2057 2085 0
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Jaroměř A 2054 2003 Dostál Pavel Slovan Broumov A 2075 2067 ½
2015/2016 1 B TJ Jiskra Jaroměř A 2054 2003 Švéda Lubomír TJ CIS Lázně Bělohrad A 1857 1884 ½
2014/2015 11 Č TJ Jiskra Jaroměř B 2009 1995 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2013 1986 ½
2014/2015 10 B TJ Jiskra Jaroměř B 2009 1995 Miňovský Roman TJ Sokol Hradec Králové 1983 2004 ½
2014/2015 9 Č TJ Jiskra Jaroměř B 2009 1995 Jonáš Vlastimil DDM Třebechovice p. O. 2094 2078 1
2014/2015 8 B TJ Jiskra Jaroměř B 2009 1995 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2102 2100 0
2014/2015 6 B TJ Jiskra Jaroměř B 2009 1995 Velecký Viktor TJ Hronov 2094 2081 ½
2014/2015 5 Č TJ Jiskra Jaroměř B 2009 1995 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n. L. 2189 2172 1
2014/2015 3 Č TJ Jiskra Jaroměř B 2009 1995 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín D 2387 2420 0
2014/2015 2 B TJ Jiskra Jaroměř B 2009 1995 Bém David TJ Jiskra Jaroměř A 1912 1936 ½
2013/2014 9 Č TJ Jiskra Jaroměř A 2016 2000 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín C 2085 2091 0
2013/2014 8 B TJ Jiskra Jaroměř A 2016 2000 Dusbaba Petr NIKI TJ Náchod B 1842 1807 ½
2013/2014 6 B TJ Jiskra Jaroměř A 2016 2000 Vandas Jakub ŠK Sobotka 2009, o.s. 2005 1982 1
2013/2014 5 Č TJ Jiskra Jaroměř A 2016 2000 Rojíková Lenka ŠK Lípa B 1949 2117 0
2013/2014 3 Č TJ Jiskra Jaroměř A 2016 2000 Dostál Pavel Slovan Broumov 2090 2090 1
2013/2014 2 B TJ Jiskra Jaroměř A 2016 2000 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř B 1822 1824 1
2013/2014 1 Č TJ Jiskra Jaroměř A 2016 2000 Gogela Jan TJ Hronov 1937 1939 0
2012/2013 11 Č TJ Jiskra Jaroměř 1992 1988 Plchot Miroslav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1881 1000 1
2012/2013 5 Č TJ Jiskra Jaroměř 1992 1988 Šobotník Petr NIKI TJ Náchod B 1970 1927 0
2012/2013 3 Č TJ Jiskra Jaroměř 1992 1988 Miler Jiří Slovan Broumov 1993 2008 1
2012/2013 1 B TJ Jiskra Jaroměř 1992 1988 Kohout Jan ŠK Sobotka 1977 1946 1
2010/2011 5 Č TJ Jiskra Jaroměř 1990 Szydelko Kazimierz Slovan Broumov 1
2010/2011 4 B TJ Jiskra Jaroměř 1990 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice A 2043 0
2009/2010 5 B TJ Jiskra Jaroměř 2005 Vancl Ladislav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1753 ½
2009/2010 3 Č TJ Jiskra Jaroměř 2005 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice B 1847 0
2008/2009 9 Č Jiskra Jaroměř 2003 Pultar Petr Sněžka TJ Náchod B 1713 ½
2008/2009 8 B Jiskra Jaroměř 2003 Němec Otakar ŠK Polymar Lípa B 1893 1
2008/2009 4 B Jiskra Jaroměř 2003 Zástava Ladislav NIKI TJ Náchod C 1654 1
2008/2009 3 Č Jiskra Jaroměř 2003 Miler Jiří Slovan Broumov 2032 ½
2007/2008 9 Č Jiskra Jaroměř 1988 Vondráček Jiří Sněžka TJ Náchod B 2000 ½
2007/2008 8 B Jiskra Jaroměř 1988 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2047 0
2007/2008 7 Č Jiskra Jaroměř 1988 Schwarz Milan TJ Dvůr Králové nad Labem 2081 1
2007/2008 6 B Jiskra Jaroměř 1988 Kraus Tomáš Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2072 1
2007/2008 4 B Jiskra Jaroměř 1988 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín 2194 ½
2007/2008 2 Č Jiskra Jaroměř 1988 Velecký Viktor TJ Hronov 2041 0
2007/2008 1 B Jiskra Jaroměř 1988 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1880 1
2006/2007 11 Č Jiskra Jaroměř 1960 Soural Karel TJ Hronov 2113 0
2006/2007 10 B Jiskra Jaroměř 1960 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2177 1
2006/2007 9 B Jiskra Jaroměř 1960 Zatloukal Václav Panda Rychnov nad Kněžnou B 2037 1
2006/2007 8 Č Jiskra Jaroměř 1960 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 2171 ½
2006/2007 7 B Jiskra Jaroměř 1960 Pavlíček Miroslav ŠK Lípa 2122 0
2006/2007 6 Č Jiskra Jaroměř 1960 Bažant Zdeněk Sokol Náchod 1891 1
2006/2007 5 B Jiskra Jaroměř 1960 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2105 0
2006/2007 4 Č Jiskra Jaroměř 1960 Macháček Luděk Slovan Broumov 1970 1
2006/2007 3 B Jiskra Jaroměř 1960 Duczynski Martin TJ Nová Paka 2099 0
2006/2007 2 Č Jiskra Jaroměř 1960 Jezbera Jiří Slavia Hradec Králové C 2128 1
2006/2007 1 B Jiskra Jaroměř 1960 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2174 0
2005/2006 11 Č Jiskra Jaroměř 1970 Novotný Josef Panda RWT Rychnov n.K. B 2178 0
2005/2006 10 B Jiskra Jaroměř 1970 Novák Luděk ŠK Lípa B 1980 ½
2005/2006 9 Č Jiskra Jaroměř 1970 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2282 0
2005/2006 8 B Jiskra Jaroměř 1970 Jezbera Jiří Jiskra Hořice v Podkr. 2050 0
2005/2006 7 B Jiskra Jaroměř 1970 Rozkovec Jiří ŠK Lípa C 1860 1
2005/2006 6 Č Jiskra Jaroměř 1970 Schwarz Milan TJ Dvůr Králové n.L. 2065 0
2005/2006 5 B Jiskra Jaroměř 1970 Tajovský Martin Slavia Hradec Králové C 2140 ½
2005/2006 4 Č Jiskra Jaroměř 1970 Jirásek Pavel ŠK Lípa A 2169 0
2005/2006 3 B Jiskra Jaroměř 1970 Dostál Pavel Slovan Broumov 2104 ½
2005/2006 2 Č Jiskra Jaroměř 1970 Ringel Zbyněk Sokol Náchod 2245 0
2005/2006 1 B Jiskra Jaroměř 1970 Hála Bohumil Sklípek Spartak Vrchlabí 2235 0
2004/2005 11 B Jiskra Jaroměř 1943 Kykal Zbyněk TJ Nová Paka 1802 1
2004/2005 10 Č Jiskra Jaroměř 1943 Macháček Luděk Slovan Broumov 1956 ½
2004/2005 9 Č Jiskra Jaroměř 1943 Šretr Josef ŠK Lípa B 1866 ½
2004/2005 8 B Jiskra Jaroměř 1943 Nevole Vladimír Jiskra Hořice v P. 2018 1
2004/2005 7 Č Jiskra Jaroměř 1943 Štolc Martin ŠK AD Jičín 1814 ½
2004/2005 6 B Jiskra Jaroměř 1943 Kubec Jiří Sokol Náchod 1873 1
2004/2005 5 Č Jiskra Jaroměř 1943 Zatloukal Václav Panda Rychnov B 1868 0
2004/2005 4 B Jiskra Jaroměř 1943 Procházka Jan TJ Hronov 1921 ½
2004/2005 3 Č Jiskra Jaroměř 1943 Jedlička Luboš ŠK Lípa A 2038 1
2004/2005 2 B Jiskra Jaroměř 1943 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2132 ½
2004/2005 1 Č Jiskra Jaroměř 1943 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové 1960 1
2003/2004 13 B Jiskra Jaroměř TJ Lomnice nad Popelkou 1
2003/2004 12 Č Jiskra Jaroměř Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem 1
2003/2004 11 Č Jiskra Jaroměř Ledl Svatopluk Jiskra Hořice v Podkrkonoší ½
2003/2004 10 B Jiskra Jaroměř Mareš Ilja ŠK Lípa B 0
2003/2004 9 Č Jiskra Jaroměř Němec Otakar Slavia Hradec Králové B 1
2003/2004 7 Č Jiskra Jaroměř 1919 Kobrle Karel Sokol Nová Paka 1795 1
2003/2004 6 B Jiskra Jaroměř 1919 Sommer Michal DDM Lokomotiva Trutnov 1
2003/2004 5 Č Jiskra Jaroměř 1919 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2077 1
2003/2004 4 B Jiskra Jaroměř 1919 Hepnar David Sokol Náchod 1671 1
2003/2004 3 Č Jiskra Jaroměř 1919 Miňovský Roman ŠK Lípa A 1888 ½
2003/2004 2 B Jiskra Jaroměř 1919 Bartoníček Lukáš Slovan Broumov 1509 1
2003/2004 1 Č Jiskra Jaroměř 1919 Kotyza Bohumil Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1858 1