Hráč Sedláček Jan

Sedláček Jan

User Pic
Jméno: Sedláček Jan
Oddíl: ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1844
Elo mezinárodní: 1847
ID: 1665
FIDE ID: 313823
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 DDM Třebechovice p.O. 1839 1855 Rybáček Lukáš TJ Jiskra Hořice 1719 1596 0
2018/2019 8 DDM Třebechovice p.O. 1842 1855 Fojt Petr ŠK AD Jičín B 2006 2065 0
2018/2019 6 DDM Třebechovice p.O. 1860 1855 Tejkal Lubomír TJ Spartak Plchot Vrchlabí 1973 1973 0
2018/2019 4 DDM Třebechovice p.O. 1867 1867 Smolej Lukáš TJ Slavia Hradec Králové C 1967 1982 0
2018/2019 2 DDM Třebechovice p.O. 1862 1867 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové n.L. 1755 1787 ½
2018/2019 1 DDM Třebechovice p.O. 1874 1867 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1963 1976 0
2018/2019 9 DDM Třebechovice pod Orebem B 1842 1855 Pavlíček Miroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1937 1944 ½
2018/2019 7 DDM Třebechovice pod Orebem B 1860 1855 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1831 1831 0
2018/2019 3 DDM Třebechovice pod Orebem B 1862 1867 Vítová Anna Sokol Hradec Králové A 1805 1745 1
2018/2019 10 LISA A 1847 1844 Ursta Lubomír Šachový klub Bohnice - A 1831 1839 ½
2017/2018 11 LISA A 1847 1844 Drahorádová Zuzana TJ Bohemians Praha E 1673 1713 ½
2017/2018 10 DDM Třebechovice p. O. B 1861 1867 Kuru Martin ŠK Červený Kostelec A 1883 1859 ½
2017/2018 3 DDM Třebechovice p. O. B 1861 1867 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1925 1949 1
2017/2018 1 DDM Třebechovice p. O. B 1838 1843 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2056 2056 1
2017/2018 10 DDM Třebechovice p.O. 1861 1867 Roško Luboš TJ Dvůr Králové n.L. 2285 2321 0
2017/2018 8 DDM Třebechovice p.O. 1873 1867 Vítová Anna ŠK AD Jičín B 1782 1664 0
2017/2018 6 DDM Třebechovice p.O. 1869 1867 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2020 2019 ½
2017/2018 4 DDM Třebechovice p.O. 1861 1867 Ruda Ondřej ŠK Lípa B 2043 2039 ½
2017/2018 1 DDM Třebechovice p.O. 1838 1843 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 2194 2169 0
2016/2017 10 DDM Třebechovice p. O. B 1869 1882 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1840 1838 ½
2016/2017 8 DDM Třebechovice p. O. B 1869 1882 Kubec Jiří ŠK Česká Skalice 1782 1791 1
2016/2017 6 DDM Třebechovice p. O. B 1869 1882 Kuru Martin ŠK Červený Kostelec 1928 1924 0
2016/2017 4 DDM Třebechovice p. O. B 1869 1882 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 0
2015/2016 9 LISA A 1872 1882 Koukolík Alexander Sokol Praha Vršovice C 2007 1988 0
2015/2016 11 DDM Třebechovice pod Orebem 1869 1882 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř A 1845 1888 1
2015/2016 10 DDM Třebechovice pod Orebem 1869 1882 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov A 1903 1892 0
2015/2016 9 DDM Třebechovice pod Orebem 1869 1882 Kořínek Pavel TJ CIS Lázně Bělohrad A 1996 1984 0
2015/2016 6 DDM Třebechovice pod Orebem 1869 1882 Soural Karel TJ Dvůr Králové nad Labem A 2062 2023 ½
2015/2016 5 DDM Třebechovice pod Orebem 1869 1882 Novotný Josef Region Panda B 2113 2106 0
2015/2016 4 DDM Třebechovice pod Orebem 1869 1882 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín D 2110 2090 0
2015/2016 3 DDM Třebechovice pod Orebem 1869 1882 Sucharda David TJ Jiskra Hořice A 2040 2029 0
2015/2016 2 DDM Třebechovice pod Orebem 1869 1882 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové A 1732 1791 1
2014/2015 11 SK LISA A 1912 1925 Cantier Jean-Francois GROP Classic.Chess 1948 1961 1
2014/2015 11 DDM Třebechovice p. O. 1912 1925 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř A 1839 1866 1
2014/2015 9 DDM Třebechovice p. O. 1912 1925 Marek Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1913 1924 0
2014/2015 7 DDM Třebechovice p. O. 1912 1925 Soural Karel TJ Dvůr Králové n. L. 2005 2004 ½
2014/2015 5 DDM Třebechovice p. O. 1912 1925 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa B 2084 2092 0
2014/2015 4 DDM Třebechovice p. O. 1912 1925 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové 1996 1987 0
2014/2015 3 DDM Třebechovice p. O. 1912 1925 Macháček Luděk Slovan Broumov 1950 1940 ½
2014/2015 2 DDM Třebechovice p. O. 1912 1925 Duch Robert TJ Hronov 1820 1849 0
2014/2015 1 DDM Třebechovice p. O. 1912 1925 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod 2101 2097 1
2013/2014 10 SK LISA A 1889 1909 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad F 1828 ½
2013/2014 11 DDM Třebechovice p. Orebem 1889 1909 Bém David TJ Jiskra Jaroměř A 1883 1918 1
2013/2014 9 DDM Třebechovice p. Orebem 1889 1909 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod A 1990 1983 ½
2013/2014 8 DDM Třebechovice p. Orebem 1889 1909 Novák Luděk ŠK Lípa B 1934 1932 1
2013/2014 7 DDM Třebechovice p. Orebem 1889 1909 Miler Jan Slovan Broumov 2017 2014 ½
2013/2014 6 DDM Třebechovice p. Orebem 1889 1909 Duch Robert TJ Hronov 1827 1861 0
2013/2014 5 DDM Třebechovice p. Orebem 1889 1909 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové n. Labem 1940 1919 ½
2013/2014 4 DDM Třebechovice p. Orebem 1889 1909 Havrda Daniel NIKI TJ Náchod B 1657 1720 1
2013/2014 3 DDM Třebechovice p. Orebem 1889 1909 Drahotský Luboš ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1885 0
2013/2014 2 DDM Třebechovice p. Orebem 1889 1909 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1956 2001 0
2013/2014 1 DDM Třebechovice p. Orebem 1889 1909 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř B 1644 1
2012/2013 11 DDM Třebechovice p.O. 1911 1919 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1918 1899 0
2012/2013 10 DDM Třebechovice p.O. 1911 1919 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n.L. 2054 2059 0
2012/2013 9 DDM Třebechovice p.O. 1911 1919 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1862 1896 0
2012/2013 8 DDM Třebechovice p.O. 1911 1919 Kučera Daniel TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1817 1817 0
2012/2013 7 DDM Třebechovice p.O. 1911 1919 Kaisler Martin ŠK Lípa A 2102 2084 ½
2012/2013 4 DDM Třebechovice p.O. 1911 1919 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové C 1961 1844 ½
2012/2013 3 DDM Třebechovice p.O. 1911 1919 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 2025 2028 ½
2012/2013 2 DDM Třebechovice p.O. 1911 1919 Hepnar David NIKI TJ Náchod B 1801 1790 1
2012/2013 1 DDM Třebechovice p.O. 1911 1919 Portych Václav ŠK Lípa B 1829 1820 0
2011/2012 11 DDM Třebechovice p. Orebem 1946 1937 Flašar Jaroslav ŠK Polymar Lípa A 1941 1984 0
2011/2012 9 DDM Třebechovice p. Orebem 1946 1937 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové 1943 1952 ½
2011/2012 7 DDM Třebechovice p. Orebem 1946 1937 Jecha Petr Sněžka TJ Náchod 1970 1977 0
2011/2012 5 DDM Třebechovice p. Orebem 1946 1937 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 1952 1
2011/2012 3 DDM Třebechovice p. Orebem 1946 1937 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1784 1901 ½
2011/2012 2 DDM Třebechovice p. Orebem 1946 1937 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kněžnou B 1975 1959 ½
2011/2012 1 DDM Třebechovice p. Orebem 1946 1937 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové C 1904 1894 1
2010/2011 11 DDM Třebechovice p.Or. 1974 Hyhlan Jaroslav TJ Hronov B 1838 1
2010/2011 10 DDM Třebechovice p.Or. 1974 Burdilák Milan Niki TJ Náchod C 1774 1
2010/2011 1 DDM Třebechovice p.Or. 1974 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1963 ½
2009/2010 10 DDM Třebechovice p. O. 1970 Plachetka Milan TJ Spartak RK A 1666 1
2009/2010 2 DDM Třebechovice p. O. 1970 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1781 1
2008/2009 11 DDM Třebechovice 1962 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny A 1457 1
2008/2009 1 DDM Třebechovice 1962 Miler Jan Slovan Broumov B 1902 ½
2007/2008 2 DDM Třebechovice n. Or. A 1956 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové A 1901 1
2007/2008 1 DDM Třebechovice n. Or. A 1956 Malík Zdeněk SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1804 1
2006/2007 11 DDM Třebechovice p.Oreb. 1920 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov n.K. A 1808 1
2006/2007 10 DDM Třebechovice p.Oreb. 1920 Hubáček Jaroslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1801 1
2006/2007 9 DDM Třebechovice p.Oreb. 1920 Velecký Viktor TJ Hronov B 2077 1
2006/2007 8 DDM Třebechovice p.Oreb. 1920 Škoda Pavel Niki TJ Náchod C 1784 ½
2006/2007 7 DDM Třebechovice p.Oreb. 1920 Pinkava Josef Maspork TJ Náchod B 1975 ½
2006/2007 6 DDM Třebechovice p.Oreb. 1920 Šípek Vítězslav Panda Rychnov n. Kněž. C 1879 ½
2006/2007 5 DDM Třebechovice p.Oreb. 1920 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice A 1838 0
2006/2007 4 DDM Třebechovice p.Oreb. 1920 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1903 ½
2006/2007 3 DDM Třebechovice p.Oreb. 1920 Bém David Jiskra Jaroměř B 1844 1
2006/2007 2 DDM Třebechovice p.Oreb. 1920 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1956 1
2006/2007 1 DDM Třebechovice p.Oreb. 1920 Krám Jiří ŠK Lípa B 1909 1
2005/2006 11 DDM Třebechovice p.Oreb. 1934 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice A 1819 0
2005/2006 10 DDM Třebechovice p.Oreb. 1934 Blažek Ladislav ŠK Lípa E 1853 ½
2005/2006 8 DDM Třebechovice p.Oreb. 1934 Bažant Zdeněk Niki TJ Náchod 1883 1
2005/2006 7 DDM Třebechovice p.Oreb. 1934 Pinkava Josef Maspork TJ Náchod 1961 0
2005/2006 6 DDM Třebechovice p.Oreb. 1934 Jindrásek Mojmír ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1768 ½
2005/2006 5 DDM Třebechovice p.Oreb. 1934 Bielavský Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 2021 ½
2005/2006 4 DDM Třebechovice p.Oreb. 1934 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1829 ½
2005/2006 3 DDM Třebechovice p.Oreb. 1934 Back Tomáš Jiskra Jaroměř B 1571 0
2005/2006 2 DDM Třebechovice p.Oreb. 1934 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1982 1
2005/2006 1 DDM Třebechovice p.Oreb. 1934 Švagerka Michal Sokol Hradec Králové 1945 1