Hráč Kuru Martin

Kuru Martin

User Pic
Jméno: Kuru Martin
Oddíl: Šachový klub Červený Kostelec z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1850
Elo mezinárodní: 1853
ID: 13711
FIDE ID: 337269
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Červený Kostelec B 1861 1861 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1767 1779 0
2018/2019 9 ŠK Červený Kostelec B 1872 1861 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod D 1675 1676 1
2018/2019 5 ŠK Červený Kostelec B 1861 1861 Kubec Jiří ŠK Česká Skalice 1789 1793 ½
2018/2019 4 ŠK Červený Kostelec B 1875 1875 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř C 1873 1870 ½
2018/2019 1 ŠK Červený Kostelec B 1877 1875 Kumpošt Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou D 0 1351 1
2018/2019 10 TJ Hronov 1872 1861 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1895 1910 0
2018/2019 6 TJ Hronov 1861 1861 Bláha Milan ŠK Lomnice n.P. 1965 1973 ½
2018/2019 11 ŠK Červený Kostelec A 1872 1861 Pavlíček Miroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1935 1944 0
2018/2019 10 ŠK Červený Kostelec A 1872 1861 Pultar Petr Niki TJ Náchod B 1822 1859 ½
2018/2019 9 ŠK Červený Kostelec A 1869 1861 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1934 1914 ½
2018/2019 8 ŠK Červený Kostelec A 1869 1861 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1900 1910 ½
2018/2019 7 ŠK Červený Kostelec A 1861 1861 Černý David ŠŠPM Lipky HK A 2081 2054 ½
2018/2019 5 ŠK Červený Kostelec A 1875 1875 Smolej Lukáš Sokol Hradec Králové A 1967 1982 0
2018/2019 4 ŠK Červený Kostelec A 1875 1875 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové D 2015 2008 0
2018/2019 3 ŠK Červený Kostelec A 1862 1875 Lesk Martin TJ Sokol Studnice 1771 1743 1
2018/2019 2 ŠK Červený Kostelec A 1862 1875 Krása Marek DDM Třebechovice pod Orebem B 1674 1677 1
2017/2018 6 ŠK Červený Kostelec B 1855 1859 Lesk Martin T. J. Sokol Studnice 1800 1760 ½
2017/2018 3 ŠK Červený Kostelec B 1883 1859 Drašnar Pavel ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1597 1523 1
2017/2018 11 ŠK Červený Kostelec A 1882 1859 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1679 1687 ½
2017/2018 10 ŠK Červený Kostelec A 1883 1859 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. O. B 1861 1867 ½
2017/2018 9 ŠK Červený Kostelec A 1868 1859 Blažek Tomáš DDM Kostelec n. Orl. A 1891 1901 1
2017/2018 8 ŠK Červený Kostelec A 1868 1859 Vizibla Roman Spartak Rychnov n. Kn. A 1899 1903 ½
2017/2018 7 ŠK Červený Kostelec A 1855 1859 Mádr Tomáš ŠK Česká Skalice 1890 1934 1
2017/2018 6 ŠK Červený Kostelec A 1855 1859 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1941 1949 ½
2017/2018 5 ŠK Červený Kostelec A 1883 1859 Miler Jiří Slovan Broumov A 2037 2041 0
2017/2018 4 ŠK Červený Kostelec A 1883 1859 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2093 2095 0
2017/2018 3 ŠK Červený Kostelec A 1883 1859 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1721 1726 1
2017/2018 2 ŠK Červený Kostelec A 1883 1859 Horák Jan Panda Rychnov n. Kn. B 1950 1833 0
2017/2018 1 ŠK Červený Kostelec A 1927 1922 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové A 1973 1989 0
2017/2018 8 TJ Hronov 1868 1859 Bednář Jiří TJ Náchod B 1892 1826 1
2017/2018 7 TJ Hronov 1868 1859 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1960 1957 0
2017/2018 1 TJ Hronov 1927 1922 Nun Josef Slavia Hradec Králové C 2182 2137 ½
2016/2017 11 ŠK Červený Kostelec 1928 1924 Kubec Jiří ŠK Česká Skalice 1782 1791 1
2016/2017 10 ŠK Červený Kostelec 1928 1924 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1815 1842 ½
2016/2017 7 ŠK Červený Kostelec 1928 1924 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 0
2016/2017 6 ŠK Červený Kostelec 1928 1924 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. O. B 1869 1882 1
2016/2017 2 ŠK Červený Kostelec 1928 1924 Burdilák Milan NIKI TJ Náchod B 1741 1707 1
2016/2017 1 ŠK Červený Kostelec 1928 1924 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2054 2043 0
2015/2016 11 Sokol Juránek Červený Kostelec B 1928 1924 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř C 1844 1847 ½
2015/2016 10 Sokol Juránek Červený Kostelec B 1928 1924 Bažant Zdeněk Slovan Broumov B 1872 1796 1
2015/2016 1 Sokol Juránek Červený Kostelec B 1928 1924 Šretr Josef Sokol Jukov Červený Kostelec C 1802 1759 1
2015/2016 11 Sokol Jukov Červený Kostelec 1928 1924 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1897 1900 ½
2015/2016 10 Sokol Jukov Červený Kostelec 1928 1924 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1845 1888 1
2015/2016 9 Sokol Jukov Červený Kostelec 1928 1924 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1638 1658 ½
2015/2016 8 Sokol Jukov Červený Kostelec 1928 1924 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2054 2043 0
2015/2016 7 Sokol Jukov Červený Kostelec 1928 1924 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové B 1732 1791 ½
2015/2016 6 Sokol Jukov Červený Kostelec 1928 1924 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1815 1842 0
2015/2016 4 Sokol Jukov Červený Kostelec 1928 1924 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1891 1864 1
2015/2016 3 Sokol Jukov Červený Kostelec 1928 1924 Krása Marek DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 1
2015/2016 2 Sokol Jukov Červený Kostelec 1928 1924 Němec Otakar ŠK Lípa C 1914 1901 1
2015/2016 1 Sokol Jukov Červený Kostelec 1928 1924 Kubec Jiří TJ Jiskra Česká Skalice 1782 1791 1
2014/2015 10 Sokol Jukov Červený Kostelec 1874 1888 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou A 2004 2005 1
2014/2015 9 Sokol Jukov Červený Kostelec 1874 1888 Marečková Martina Panda Rychnov nad Kněžnou B 2097 2099 ½
2014/2015 8 Sokol Jukov Červený Kostelec 1874 1888 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1824 1841 1
2014/2015 7 Sokol Jukov Červený Kostelec 1874 1888 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1835 1821 1
2014/2015 6 Sokol Jukov Červený Kostelec 1874 1888 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2094 2078 0
2014/2015 5 Sokol Jukov Červený Kostelec 1874 1888 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2060 2066 0
2014/2015 4 Sokol Jukov Červený Kostelec 1874 1888 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1822 1796 1
2014/2015 3 Sokol Jukov Červený Kostelec 1874 1888 Záruba Antonín Sokol Hradec Králové B 2047 2049 1
2014/2015 2 Sokol Jukov Červený Kostelec 1874 1888 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř C 1898 1900 1
2014/2015 1 Sokol Jukov Červený Kostelec 1874 1888 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí 1868 1874 ½
2013/2014 6 TJ Sokol Červený Kostelec B 1849 1858 Míl Jan TJ Tatran Hostinné 1779 1
2013/2014 11 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1849 1858 Bednář Jiří PŠ TJ Náchod C 1955 1918 1
2013/2014 10 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1849 1858 Miňovský Roman TJ Sokol Hradec Králové A 1962 1982 ½
2013/2014 8 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1849 1858 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1919 1906 ½
2013/2014 7 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1849 1858 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2085 2066 ½
2013/2014 6 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1849 1858 Bielavský Jiří ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1997 1997 0
2013/2014 4 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1849 1858 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny 1678 1612 1
2013/2014 3 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1849 1858 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové C 1851 1853 ½
2013/2014 2 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1849 1858 Kuneš Jan Jiskra Česká Skalice 1885 1883 1
2013/2014 1 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1849 1858 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1864 1847 0
2013/2014 9 NIKI TJ Náchod B 1849 1858 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové n. Labem 1787 1669 ½
2013/2014 4 NIKI TJ Náchod B 1849 1858 Kracík Martin DDM Třebechovice p. Orebem 1863 1826 1
2012/2013 11 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1842 1830 Vizibla Roman TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1963 ½
2012/2013 10 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1842 1830 Rojíková Lenka ŠK LÍPA C 1866 1897 0
2012/2013 9 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1842 1830 Pinkava Josef SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1918 1906 ½
2012/2013 8 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1842 1830 Staněk Petr JISKRA JAROMĚŘ B 1899 1854 1
2012/2013 7 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1842 1830 Skalák Aleš TJ SOKOL VRCHOVINY A 1668 1
2012/2013 6 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1842 1830 Chmelař Vítězslav DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1774 1832 0
2012/2013 5 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1842 1830 Kubec Jiří JISKRA ČESKÁ SKALICE 1825 1
2012/2013 4 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1842 1830 Burdilák Milan P.Š. TJ NÁCHOD D 1769 1797 ½
2012/2013 3 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1842 1830 Jonáš Vlastimil ŠK DOBRUŠKA 2081 2059 ½
2012/2013 2 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1842 1830 Kracík Martin DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1854 1803 0
2012/2013 1 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1842 1830 Vymetálek Petr ŠO K a.s. KUNVALD A 1828 ½
2012/2013 7 NIKI TJ Náchod B 1842 1830 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1932 1911 0
2012/2013 5 NIKI TJ Náchod B 1842 1830 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř 1854 1864 1
2011/2012 11 TJ HRONOV B 1861 1864 Gregor Jiří ŠK DOBRUŠKA 1500 ½
2011/2012 10 TJ HRONOV B 1861 1864 Hepnar David SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1792 1785 0
2011/2012 9 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1861 1864 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov C 1678 0
2011/2012 8 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1861 1864 Motloch Martin Jiskra Česká Skalice B 1520 1
2011/2012 7 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1861 1864 SK HSM Trutnov 1
2011/2012 6 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1861 1864 Burdilák Milan KUNA TJ Náchod D 1780 1784 0
2011/2012 5 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1861 1864 Toman Radek Lokomotiva Trutnov B 1617 1
2011/2012 3 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1861 1864 Škoda Pavel Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1828 1
2011/2012 2 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1861 1864 Kučera Daniel TJ Spartak Vrchlabí C 1808 0
2011/2012 1 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1861 1864 Dusbaba Petr DUHA TJ Náchod E 1841 1808 ½
2010/2011 11 Sokol Jukov Červený Kostelec 1869 Bém David TJ Jiskra Jaroměř B 1893 1
2010/2011 10 Sokol Jukov Červený Kostelec 1869 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1798 ½
2010/2011 9 Sokol Jukov Červený Kostelec 1869 Gogela Jan TJ Hronov B 1951 ½
2010/2011 8 Sokol Jukov Červený Kostelec 1869 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod B 1925 0
2010/2011 7 Sokol Jukov Červený Kostelec 1869 Šobotník Petr Niki TJ Náchod C 1788 ½
2010/2011 6 Sokol Jukov Červený Kostelec 1869 Humlíček Vojtěch ŠK Polymar Lípa D 1933 1
2010/2011 5 Sokol Jukov Červený Kostelec 1869 Štěpán Michal Slovan Broumov B 2052 0
2010/2011 4 Sokol Jukov Červený Kostelec 1869 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice 1872 1
2010/2011 1 Sokol Jukov Červený Kostelec 1869 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1955 0
2010/2011 11 TJ Hronov 1869 Čermák Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1871 ½
2010/2011 6 TJ Hronov 1869 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice A 1996 0
2009/2010 7 TJ Dvůr Králové nad Labem 1833 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice A 1614 1
2009/2010 6 TJ Dvůr Králové nad Labem 1833 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2068 0
2009/2010 11 Sokol Jukov ČK A 1833 Slavík Jan DDM Třebechovice p. O. 1988 0
2009/2010 10 Sokol Jukov ČK A 1833 Rutter Lidmila Jiskra Jaroměř B 1917 0
2009/2010 9 Sokol Jukov ČK A 1833 Štěpán Michal Slovan Broumov B 2116 0
2009/2010 8 Sokol Jukov ČK A 1833 Nývlt Otto TJ Sokol Vrchoviny A 1955 ½
2009/2010 7 Sokol Jukov ČK A 1833 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1854 1
2009/2010 6 Sokol Jukov ČK A 1833 Bažant Zdeněk Niki TJ Náchod C 1902 1
2009/2010 5 Sokol Jukov ČK A 1833 Musil Stanislav DDM Kostelec n.O. 1727 ½
2009/2010 4 Sokol Jukov ČK A 1833 Kotyza Bohumil TJ Spartak RK A 1959 1
2009/2010 3 Sokol Jukov ČK A 1833 Ježek Adam Panda Veolia ARTCO RK C 1830 1
2009/2010 2 Sokol Jukov ČK A 1833 Schejbal Josef TJ Hronov B 1990 ½
2009/2010 1 Sokol Jukov ČK A 1833 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod B 1976 ½
2008/2009 11 Sokol Červený Kostelec A 1882 Vlasák Ladislav Slavia Hradec Králové D 1842 1
2008/2009 10 Sokol Červený Kostelec A 1882 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř B 1919 0
2008/2009 9 Sokol Červený Kostelec A 1882 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1807 ½
2008/2009 8 Sokol Červený Kostelec A 1882 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice A 1813 0
2008/2009 7 Sokol Červený Kostelec A 1882 Malík Zdeněk ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1670 1
2008/2009 6 Sokol Červený Kostelec A 1882 Peroutka Ivo Slovan Broumov B 1881 0
2008/2009 5 Sokol Červený Kostelec A 1882 Nývlt Otto TJ Sokol Vrchoviny A 1946 0
2008/2009 4 Sokol Červený Kostelec A 1882 Gorecki Janusz TJ Hronov A 1949 0
2008/2009 3 Sokol Červený Kostelec A 1882 Baťka Jan DDM Třebechovice 1674 ½
2008/2009 2 Sokol Červený Kostelec A 1882 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1966 0
2008/2009 1 Sokol Červený Kostelec A 1882 Palla Rostislav Spartak Rychnov n. Kn. A 1713 1
2008/2009 11 TJ Dvůr Králové nad Labem 1882 Urban Zdeněk Šachklub AD Jičín B 2129 0
2008/2009 10 TJ Dvůr Králové nad Labem 1882 Macháček Luděk Slovan Broumov 2076 0
2008/2009 9 TJ Dvůr Králové nad Labem 1882 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2056 0
2008/2009 8 TJ Dvůr Králové nad Labem 1882 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod A 2082 0
2008/2009 5 TJ Dvůr Králové nad Labem 1882 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod C 1666 ½
2008/2009 4 TJ Dvůr Králové nad Labem 1882 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2019 ½
2008/2009 2 TJ Dvůr Králové nad Labem 1882 Kubec Jiří Sněžka TJ Náchod B 1813 0
2008/2009 1 TJ Dvůr Králové nad Labem 1882 Hájek Jiří ŠK Lípa A 2155 ½
2007/2008 8 TJ Hronov B 1941 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1774 ½
2007/2008 3 TJ Hronov B 1941 Vágner Patrik Masporex TJ Náchod D 1733 0
2007/2008 9 Sokol Josi Červený Kostelec A 1941 Jungwirth Stanislav Spartak Police n. Met. 1649 1
2007/2008 7 Sokol Josi Červený Kostelec A 1941 Palkovský Tomáš Kuna TJ Náchod F 1
2007/2008 6 Sokol Josi Červený Kostelec A 1941 Kovalčík Josef Sokol Vrchoviny B 1
2007/2008 5 Sokol Josi Červený Kostelec A 1941 Soukal Jiří TJ Hronov C 1620 1
2007/2008 3 Sokol Josi Červený Kostelec A 1941 Vašíček Petr Vinona TJ Náchod E 1817 1
2007/2008 2 Sokol Josi Červený Kostelec A 1941 Gregor Jiří Jiskra Jaroměř C 1250 1
2007/2008 1 Sokol Josi Červený Kostelec A 1941 Kysilko Jaroslav Sokol Josi Červený Kostelec B 1421 1
2006/2007 9 TJ Hronov B 1758 Sciranka Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 1899 0
2006/2007 2 TJ Hronov B 1758 Matouš Lubomír Panda Rychnov n. Kněž. C 1836 ½
2006/2007 9 Orel Spůra Červený Kostelec 1758 Kupka Tomáš Sokol Vrchoviny B 1
2006/2007 8 Orel Spůra Červený Kostelec 1758 Hejzlar Zdeněk Vinona TJ Náchod D 1858 0
2006/2007 7 Orel Spůra Červený Kostelec 1758 Miler Jiří Spartak Police n. Met. 1929 ½
2006/2007 6 Orel Spůra Červený Kostelec 1758 Lipský Jaroslav TJ Hronov C 1754 ½
2006/2007 5 Orel Spůra Červený Kostelec 1758 Jakl Jaroslav Slovan Masporex Broumov B 1651 0
2006/2007 4 Orel Spůra Červený Kostelec 1758 Žižka Jan Sokol Vrchoviny A 1872 1
2006/2007 3 Orel Spůra Červený Kostelec 1758 Španko Pavel Kuna TJ Náchod E 1457 1
2006/2007 2 Orel Spůra Červený Kostelec 1758 Militký Ladislav Jiskra Česká Skalice B 1354 1
2006/2007 1 Orel Spůra Červený Kostelec 1758 Brát Libor Sokol Josi Červený Kostelec 1519 0
2005/2006 11 Spůra Orel Červený Kostelec 1659 Gogela Jan TJ Hronov B 1908 0
2005/2006 10 Spůra Orel Červený Kostelec 1659 Miler Jan TJ Spartak Police n.M. 1689 0
2005/2006 8 Spůra Orel Červený Kostelec 1659 Krtička Václav Sokol Vrchoviny B 1
2005/2006 7 Spůra Orel Červený Kostelec 1659 Žižka Jan Sokol Vrchoviny A 1827 ½
2005/2006 6 Spůra Orel Červený Kostelec 1659 Hejzlar Zdeněk Kuna TJ Náchod E 1857 0
2005/2006 5 Spůra Orel Červený Kostelec 1659 Bažant Zdeněk Vinona TJ Náchod D 1883 1
2005/2006 4 Spůra Orel Červený Kostelec 1659 Jakl Jaroslav TJ Slovan Masporex Broumov B 1
2005/2006 3 Spůra Orel Červený Kostelec 1659 Španko Pavel Duha TJ Náchod F 1407 1
2005/2006 2 Spůra Orel Červený Kostelec 1659 Gorecki Janusz TJ Hronov C 1928 0
2005/2006 1 Spůra Orel Červený Kostelec 1659 Vacek Jaroslav Sokol Josi Červený Kostelec ½
2004/2005 11 Sokol Náchod 1568 Schejbal Josef TJ Hronov 1959 0
2004/2005 6 Sokol Náchod 1568 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 1814 ½
2004/2005 9 Orel Č. Kostelec Dusbaba Petr Niki TJ Náchod 0
2004/2005 6 Orel Č. Kostelec Jánský Pavel Jiskra Č.Skalice B 0
2004/2005 4 Orel Č. Kostelec Burdilák Milan Kuna TJ Náchod 1
2004/2005 3 Orel Č. Kostelec Lipský Jaroslav TJ Hronov B 0
2004/2005 2 Orel Č. Kostelec Jungwirth Stanislav Spartak Police n.M 1
2004/2005 1 Orel Č. Kostelec 1568 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov B 1641 1
2003/2004 9 Sokol Náchod Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem 0
2003/2004 3 Sokol Náchod 1558 Ledl Svatopluk Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1797 0
2003/2004 2 Sokol Náchod 1558 Mareš Ilja ŠK Lípa B 1830 0
2003/2004 1 Sokol Náchod 1558 Němec Otakar Slavia Hradec Králové B 1990 0