Hráč Krejcar Pavel

Krejcar Pavel

User Pic
Jméno: Krejcar Pavel
Oddíl: TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1765
Elo mezinárodní: 1724
ID: 1840
FIDE ID: 369705
Rok narození: 1945
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1724 1765 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1787 1758 ½
2018/2019 4 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1724 1765 Vágner Patrik Niki TJ Náchod B 1726 1717 ½
2018/2019 3 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1729 1765 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové D 1746 1722 ½
2018/2019 2 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1729 1765 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1899 1911 0
2018/2019 1 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1729 1765 Špriňar Luděk ŠŠPM Lipky HK A 0 0 1
2017/2018 10 Spartak Rychnov n. Kn. A 1730 1790 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1696 1714 ½
2017/2018 9 Spartak Rychnov n. Kn. A 1740 1790 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1796 1801 ½
2017/2018 8 Spartak Rychnov n. Kn. A 1740 1790 Mata Michal ŠK Červený Kostelec A 1700 1692 0
2017/2018 7 Spartak Rychnov n. Kn. A 1756 1790 Faltýnek David Sokol Hradec Králové A 1538 1544 0
2017/2018 6 Spartak Rychnov n. Kn. A 1756 1790 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1745 1707 ½
2017/2018 5 Spartak Rychnov n. Kn. A 1730 1790 Krása Marek DDM Třebechovice p. O. B 1714 1699 ½
2017/2018 4 Spartak Rychnov n. Kn. A 1730 1790 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1812 1806 0
2017/2018 3 Spartak Rychnov n. Kn. A 1730 1790 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kn. B 1966 1977 ½
2017/2018 2 Spartak Rychnov n. Kn. A 1730 1790 Motloch Martin ŠK Česká Skalice 1457 1565 ½
2017/2018 1 Spartak Rychnov n. Kn. A 1767 1802 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1923 1916 ½
2016/2017 11 Spartak Rychnov n. Kn. A 1757 1816 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1782 1744 ½
2016/2017 10 Spartak Rychnov n. Kn. A 1757 1816 Šrůtek Václav ŠK Česká Skalice 1687 ½
2016/2017 9 Spartak Rychnov n. Kn. A 1757 1816 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1770 1798 ½
2016/2017 8 Spartak Rychnov n. Kn. A 1757 1816 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec 1566 1591 ½
2016/2017 6 Spartak Rychnov n. Kn. A 1757 1816 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 ½
2016/2017 5 Spartak Rychnov n. Kn. A 1757 1816 Žitný Dominik DDM Třebechovice p. O. B 1746 1720 1
2016/2017 4 Spartak Rychnov n. Kn. A 1757 1816 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1777 1822 ½
2016/2017 2 Spartak Rychnov n. Kn. A 1757 1816 Čáp Jaroslav TJ Hronov B 1825 1828 ½
2016/2017 1 Spartak Rychnov n. Kn. A 1757 1816 Kánský Josef NIKI TJ Náchod B 1813 1748 ½
2015/2016 11 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1757 1816 Klázar Václav Sokol Jukov Červený Kostelec 1732 1731 ½
2015/2016 10 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1757 1816 Procházka Jan TJ Hronov A 1875 1859 ½
2015/2016 8 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1757 1816 Dusbaba Petr NIKI TJ Náchod B 1838 1822 ½
2015/2016 7 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1757 1816 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1741 1707 ½
2015/2016 6 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1757 1816 Krása Marek DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 ½
2015/2016 5 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1757 1816 Čermák Miroslav ŠK Dobruška 1841 1842 0
2015/2016 4 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1757 1816 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1777 1822 0
2015/2016 3 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1757 1816 Záruba Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové B 1805 1841 1
2015/2016 2 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1757 1816 Velecký Vladimír TJ Jiskra Česká Skalice 1777 1789 ½
2015/2016 1 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1757 1816 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1839 1835 ½
2014/2015 11 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1856 1849 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí 1859 1841 1
2014/2015 10 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1856 1849 Jungwirth Stanislav Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1679 ½
2014/2015 9 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1856 1849 Novotný Jan NIKI TJ Náchod B 1942 1942 0
2014/2015 8 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1856 1849 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1720 1720 0
2014/2015 6 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1856 1849 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř C 1666 1666 ½
2014/2015 5 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1856 1849 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem B 1773 1773 ½
2014/2015 3 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1856 1849 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1674 1643 1
2014/2015 2 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1856 1849 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1837 1809 0
2014/2015 1 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1856 1849 Vítová Anna Sokol Hradec Králové B 1686 1699 0
2013/2014 10 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1854 1856 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1633 ½
2013/2014 9 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1854 1856 Čermák Miroslav ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1871 1855 ½
2013/2014 7 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1854 1856 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny 1712 ½
2013/2014 6 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1854 1856 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1771 1797 ½
2013/2014 5 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1854 1856 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1705 1810 1
2013/2014 4 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1854 1856 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1837 ½
2013/2014 3 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1854 1856 Nývlt Otto PŠ TJ Náchod C 1990 1983 ½
2013/2014 2 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1854 1856 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové A 1971 1972 0
2013/2014 1 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1854 1856 Kracík Martin ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1863 1826 ½
2012/2013 11 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1798 Škoda Pavel SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1828 ½
2012/2013 10 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1798 Velecký Vladimír JISKRA ČESKÁ SKALICE 1859 1859 1
2012/2013 9 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1798 Rojíková Lenka ŠK LÍPA C 1866 1897 0
2012/2013 8 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1798 Zaňka Jaroslav P.Š. TJ NÁCHOD D 1685 ½
2012/2013 6 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1798 Zahradník Tomáš ŠK DOBRUŠKA 1634 1715 1
2012/2013 4 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1798 Kracík Martin DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1854 1803 ½
2012/2013 3 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1798 Skalák Aleš TJ SOKOL VRCHOVINY A 1668 ½
2012/2013 2 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1798 Dvořák Eduard ŠO K a.s. KUNVALD A 1797 1714 1
2011/2012 10 SPARTAK RYCHNOV A 1808 Kracík Martin TŘEBECHOVICE B 1836 1748 ½
2011/2012 9 SPARTAK RYCHNOV A 1808 Šubrt Petr ŠK DOBRUŠKA 1803 ½
2011/2012 8 SPARTAK RYCHNOV A 1808 Pultar Petr NIKI TJ NÁCHOD C 1795 1840 ½
2011/2012 7 SPARTAK RYCHNOV A 1808 Novotný Jan SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1929 1934 ½
2011/2012 4 SPARTAK RYCHNOV A 1808 Velecký Vladimír ČESKÁ SKALICE A 1748 ½
2011/2012 3 SPARTAK RYCHNOV A 1808 Macháček Luděk SLOVAN BROUMOV B 1979 1950 0
2011/2012 2 SPARTAK RYCHNOV A 1808 Hyhlan Jaroslav TJ HRONOV B 1833 0
2010/2011 11 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1819 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1917 ½
2010/2011 10 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1819 Jecha Petr Sněžka TJ Náchod B 1948 0
2010/2011 9 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1819 Šretr Josef ŠK Polymar Lípa D 1746 ½
2010/2011 8 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1819 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1865 ½
2010/2011 7 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1819 Slavík Jan DDM Třebechovice p.Or. 1965 ½
2010/2011 5 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1819 Gorecki Janusz TJ Hronov B 1949 ½
2010/2011 4 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1819 Burdilák Milan Niki TJ Náchod C 1774 ½
2010/2011 3 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1819 Miler Jan Slovan Broumov B 1911 0
2010/2011 2 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1819 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1787 ½
2010/2011 1 TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1819 Brát Libor Sokol Jukov Červený Kostelec 1592 ½
2009/2010 11 TJ Spartak RK A 1806 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod B 1978 0
2009/2010 9 TJ Spartak RK A 1806 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř B 1844 1
2009/2010 7 TJ Spartak RK A 1806 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny A 1494 ½
2009/2010 6 TJ Spartak RK A 1806 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1837 ½
2009/2010 5 TJ Spartak RK A 1806 Horniaková Dagmar Niki TJ Náchod C 1905 ½
2009/2010 4 TJ Spartak RK A 1806 Bernard Roman Sokol Jukov ČK A 1678 1
2009/2010 3 TJ Spartak RK A 1806 Musil Stanislav DDM Kostelec n.O. 1727 1
2009/2010 1 TJ Spartak RK A 1806 Procházka Jan TJ Hronov B 1854 ½
2008/2009 11 Spartak Rychnov n. Kn. A 1817 Macháň Jan ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1608 0
2008/2009 10 Spartak Rychnov n. Kn. A 1817 Kulhánek František Slovan Broumov B 1484 1
2008/2009 9 Spartak Rychnov n. Kn. A 1817 Hepnar David TJ Sokol Vrchoviny A 1778 0
2008/2009 7 Spartak Rychnov n. Kn. A 1817 Mareš Ilja DDM Třebechovice 1873 1
2008/2009 5 Spartak Rychnov n. Kn. A 1817 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice A 1732 ½
2008/2009 4 Spartak Rychnov n. Kn. A 1817 Vlasák Ladislav Slavia Hradec Králové D 1842 ½
2008/2009 3 Spartak Rychnov n. Kn. A 1817 Bém David Jiskra Jaroměř B 1877 ½
2007/2008 11 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1802 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1774 ½
2007/2008 10 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1802 Borůvka Petr Sokol Vrchoviny A 1
2007/2008 9 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1802 Möller Kamil Jiskra Jaroměř B 1980 0
2007/2008 8 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1802 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1831 1
2007/2008 7 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1802 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1810 1
2007/2008 5 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1802 Šubrt Petr SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1721 ½
2007/2008 4 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1802 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové A 1901 ½
2007/2008 3 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1802 Slavík Libor DDM Třebechovice n. Or. A 1869 0
2007/2008 2 TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1802 Gogela Jan TJ Hronov B 1878 1
2006/2007 11 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1808 Sedláček Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 1920 0
2006/2007 10 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1808 Gogela Jan TJ Hronov B 1884 ½
2006/2007 8 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1808 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice A 1838 0
2006/2007 7 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1808 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1614 1
2006/2007 5 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1808 Kuta Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1718 ½
2006/2007 4 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1808 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1854 ½
2006/2007 3 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1808 Horníček Ondřej Panda Rychnov n. Kněž. C 1849 ½
2006/2007 2 TJ Spartak Rychnov n.K. A 1808 Falta Eduard TJ Slavia Hradec Králové D 1831 ½
2005/2006 10 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1829 Hubáček Jaroslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1807 ½
2005/2006 9 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1829 Back Tomáš Jiskra Jaroměř B 1571 ½
2005/2006 8 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1829 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1956 0
2005/2006 7 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1829 Mareš Ilja ŠK Lípa E 1868 0
2005/2006 6 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1829 Bažant Zdeněk Niki TJ Náchod 1883 0
2005/2006 5 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1829 Jindrásek Mojmír ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1768 1
2005/2006 4 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1829 Sedláček Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 1934 ½
2005/2006 3 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1829 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1982 ½
2005/2006 2 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1829 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice A 1866 0
2005/2006 1 TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1829 Pyka Roman TJ Hronov A 2111 0
2003/2004 3 Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1866 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 1717 0