Hráč Štoček Jiří

Štoček Jiří

User Pic
Jméno: Štoček Jiří
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1558
Elo mezinárodní: 0
ID: 4473
FIDE ID: 311308
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 Klub šach. Říčany 1925 L 0 1554 Křišťan Petr Sokol Struhařov B 0 1283 1
2018/2019 11 KŠ Říčany 1925 F 0 1554 Sedmihradský Tomáš ŠK Spartak Čelákovice A 1028 1259 1
2018/2019 5 KŠ Říčany 1925 F 0 1551 Němeček Lukáš TJ Bohemia Poděbrady A 1722 1770 0
2018/2019 2 KŠ Říčany 1925 F 0 1551 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1918 1881 ½
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1554 Kleprlík Jan JAWA Brodce B 1471 1510 ½
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1554 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 1567 1531 1
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1554 Křišťan Petr TJ SOKOL Struhařov A 0 1283 ½
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1554 Krajl Zdeněk KŠ Stříbrná Skalice A 0 1699 ½
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1554 Paukert Vojtěch ŠK Řevnice A 0 1312 1
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1551 Houda Stanislav TJ Kavalier Sázava A 0 1488 ½
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1551 Novák Vladimír Mníšek pod Brdy 0 1410 1
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1551 Krupanský Jaromír Šachový klub Příbram Baník B 1687 1652 ½
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1551 Síleš Jan Klub šachistů Říčany 1925 G 1142 1472 0
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1569 Bauer Josef TJ Sokol Struhařov A 0 1398 1
2017/2018 11 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 Souralová Venuše Sokol Struhařov B 1453 1469 0
2017/2018 10 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 Laube Miloslav Uhlířské Janovice 0 1385 1
2017/2018 9 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 Pressler Tobias Stříbrná Skalice B 1336 1372 1
2017/2018 8 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 Svoboda Jan Jawa Brodce C 0 1234 1
2017/2018 7 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 Heger Zdeněk Stříbrná Skalice C 1397 1352 1
2017/2018 6 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 Háněl Jaromír Medvědi Zvole B 0 1610 0
2017/2018 5 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim C 1926 1918 0
2017/2018 4 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 Matoušek Jiří Kavalier Sázava B 0 1103 1
2017/2018 3 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 Jelínek František ŠK Pravonín 1045 1331 1
2017/2018 2 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 Rott Fabian Klub šach. Říčany 1925 H 1293 1294 0
2017/2018 1 Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 Sysel Jan Sokol Postupice 0 1639 0
2016/2017 11 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Plechatová Jarmila Uhlířské Janovice 1238 1
2016/2017 10 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Spartak Vlašim D 1
2016/2017 9 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Filip Lukáš ŠK Pravonín 1618 1577 ½
2016/2017 8 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Blažek Ladislav Sokol Postupice 1700 ½
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Dudek Vojtěch Jawa Brodce C 1475 1444 0
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 1455 ½
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Kotzot Jiří Kavalier Sázava B 2100 2004 0
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Bug Julius Kostelec n. Č. L. C 1509 1
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 I 1688 1
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Votoček Jakub KŠ Stříbrná Skalice B 1000 1
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany C 1368 ½
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Chomický Josef Sokol Postupice 1562 0
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Jandourek Pavel Kavalier Sázava B 1
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 G 1615 ½
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Kurel Miroslav Sokol Struhařov B 1269 1
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Hrabě Ondřej Spartak Vlašim D 1042 1
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany C 1494 ½
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Houda Ondřej Uhlířské Janovice 1081 1
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Vasilev Dan Jawa Brodce C 1194 1
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Bečvář Vladimír Jiskra Zruč n. Sáz. 1570 1
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Heger Zdeněk Stříbrná Skalice B 1426 1404 ½
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 Mejzlík Jiří ŠK Pravonín 1586 1
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1548 Heger Zdeněk Stříbrná Skalice 1426 1404 ½
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1548 Bažant Tomáš ŠK Jince A 1096 1
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 H 1571 Netolický Miloš Jiskra Zruč n. Sáz. 1744 1649 0
2014/2015 10 Klub šachistů Říčany 1925 H 1571 Helebrand František Spartak Vlašim C 1655 1703 0
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 H 1571 Jukl Karel Jawa Brodce C 1761 1718 0
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 H 1571 Kocourek Jiří Kavalier Sázava B 1619 0
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 H 1571 Mejzlík Jiří ŠK Pravonín B 1584 ½
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 H 1571 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice B 1556 0
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 H 1571 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 1350 1
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 H 1571 Bauer Josef Sokol Struhařov B 1000 0
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 H 1571 Houda Stanislav Uhlířské Janovice 1463 1
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 H 1571 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 J 1614 0
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 H 1571 Vyhnal Miroslav Sokol Postupice 1622 ½
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 H 1578 Mates Miroslav DDM Sokol Nymburk E 1601 0
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 H 1578 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice C 1618 0
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 H 1578 Válek Petr ŠK Spartak Čelákovice B 1405 0
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 H 1578 Čermák Jan Sokol Český Brod C 1815 1849 0
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 H 1578 Pecák Ivan Kostelec nad Č./lesy C 1695 1655 0
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 H 1578 Škrabánek Matěj DDM Sokol Nymburk D 1512 ½
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 H 1578 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 G 1644 1
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 H 1578 Výborný Václav SK Slavoj Čáslav B 1525 ½
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 H 1578 Tyko Josef Sokol Kolín D 1829 1843 0
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 H 1578 Fokt Michele TJ Sokol Pečky C 1521 1509 1
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 H 1578 Levinský Ladislav DDM Sokol Nymburk C 1620 1613 1
2012/2013 11 Klub šachistů 1925 Říčany G 1598 Jordán Petr Sokol Struhařov B 1616 0
2012/2013 10 Klub šachistů 1925 Říčany G 1598 Zrůst Tomáš Sokol Kolín D 1630 ½
2012/2013 9 Klub šachistů 1925 Říčany G 1598 Netolický Miloš Jiskra Zruč n. Sáz. 1744 1606 0
2012/2013 8 Klub šachistů 1925 Říčany G 1598 Výborný Václav Slavoj Čáslav B 1538 1
2012/2013 7 Klub šachistů 1925 Říčany G 1598 Geuss Erik Kavalier Sázava B 1250 ½
2012/2013 5 Klub šachistů 1925 Říčany G 1598 Zvára Filip Spartak Vlašim C 1659 1626 0
2012/2013 4 Klub šachistů 1925 Říčany G 1598 Bug Julius ŠK Kostelec n. Č. l. C 1486 0
2012/2013 3 Klub šachistů 1925 Říčany G 1598 Vlková Anežka Dolní Kralovice B 1390 0
2012/2013 2 Klub šachistů 1925 Říčany G 1598 Dvořák Jan Jawa Brodce C 1360 1
2012/2013 1 Klub šachistů 1925 Říčany G 1598 Vacek Radomír Sokol Postupice 2107 2096 1
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1598 Folbr Martin ŠK Rakovník B 1362 1
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 G 1620 Helebrand František Spartak Vlašim C 1543 1
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 G 1620 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1374 1
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 G 1620 Jiřík Petr Sokol Postupice 1582 1
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 G 1620 Netolický Tomáš Jiskra Zruč nad Sázavou 1
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 G 1620 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 0
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 G 1620 Dvořák Jan Jawa Brodce C 1363 1
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 F 1620 Král Martin TJ Sokol Benešov 1563 0
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 F 1620 Jílek Vladimír TJ Sparta Kutná Hora B 1649 0
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1620 Sobotka Bohumil Sokol Kolín D 1720 0
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1620 Mejzlík Jiří Dolní Kralovice A 1543 0
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1620 Jukl Karel JAWA Brodce B 1759 1735 0
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1620 Hoke Miloslav Sokol Neveklov 1314 1
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1620 Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice B 1676 ½
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1620 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1443 0
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1620 Studnička Patrik ŠK Pravonín 1584 ½
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1620 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 E 1625 0
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 F 1618 Kozel Petr Sokol Neveklov A 1464 1
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 F 1618 Mareš Jiří ŠK Zdice A 1824 0
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1618 Daniel Jiří Joly Lysá nad Labem E 1870 0
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1618 Sasyn Stanislav ŠK Příbram Baník A 1630 1
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1618 Pýchová Nela Spartak Dolní Kralovice A 1586 0
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1618 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1832 ½
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1618 Štufka Karel SK Pyrit Příbram C 1810 0
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1618 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1777 0
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1618 Havelka Petr TJ Spartak Vlašim B 1914 0
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1618 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 E 1623 1
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1618 Král Martin TJ Sokol Benešov A 1000 1
2009/2010 10 BIOMEDICA Říčany F 1654 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Č.l. 1895 0
2009/2010 9 BIOMEDICA Říčany F 1654 Vopat Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1533 1
2009/2010 8 BIOMEDICA Říčany F 1654 Stehlík Jiří TJ Sokol Sendražice A 1838 0
2009/2010 7 BIOMEDICA Říčany F 1654 Košata František BIOMEDICA Říčany D 1862 ½
2009/2010 6 BIOMEDICA Říčany F 1654 Koudelka Ivan Sokol Český Brod B 2018 0
2009/2010 5 BIOMEDICA Říčany F 1654 Franc Lubor Sokol Kolín C 1867 ½
2009/2010 4 BIOMEDICA Říčany F 1654 Procházka Petr JAWA Brodce B 1964 0
2009/2010 3 BIOMEDICA Říčany F 1654 Voříšek Martin TJ Sokol Benešov 1711 0
2009/2010 2 BIOMEDICA Říčany F 1654 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky A 1642 1
2009/2010 1 BIOMEDICA Říčany F 1654 Říhová Kamila BIOMEDICA Říčany E 1671 0
2008/2009 9 Biomedica Říčany B 1660 Dočekal Vladimír Rakovník 1978 0
2008/2009 3 Biomedica Říčany B 1660 Skála Radim Sokol Struhařov 1465 1
2008/2009 11 Biomedica Říčany F 1660 Švec Stanislav Sokol Český Brod B 1410 1
2008/2009 10 Biomedica Říčany F 1660 Zvára David Spartak Vlašim B 1826 0
2008/2009 9 Biomedica Říčany F 1660 Kruška Vladimír Sokol Kolín C 1884 0
2008/2009 8 Biomedica Říčany F 1660 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1666 ½
2008/2009 7 Biomedica Říčany F 1660 Jílek Vladimír Stadion Kutná Hora B 1645 0
2008/2009 6 Biomedica Říčany F 1660 Charous Zdeněk Sokol Pečky A 1635 ½
2008/2009 5 Biomedica Říčany F 1660 Vejvoda Radek Sokol Benešov A 1707 1
2008/2009 4 Biomedica Říčany F 1660 Dušek Vladimír Sokol Sendražice B 1581 ½
2008/2009 3 Biomedica Říčany F 1660 Kořínek Luboš Slavoj Čáslav 1624 1
2008/2009 2 Biomedica Říčany F 1660 Říhová Kamila Biomedica Říčany E 1652 0
2008/2009 1 Biomedica Říčany F 1660 Forman Miroslav Kostelec nad Černými lesy B 1934 0
2007/2008 8 Biomedica Říčany B 1643 Innemann František TRW autoelektronika Vlašim 1906 ½
2007/2008 11 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1643 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 1708 0
2007/2008 10 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1643 Háněl Jaromír ŠK Medvědi Zvole A 1602 1
2007/2008 9 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1643 Kopecký Tomáš Stadion Kutná Hora B 1967 0
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1643 Cihlář Oldřich ŠK KDJS Sedlčany A 1579 0
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1643 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1842 1
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1643 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2123 0
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1643 Řehoř Jan TJ Sokol Benešov A 1783 0
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1643 Fekete František TJ Sokol Pečky B 1670 0
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1643 Hlína Miloš TJ Tourist Biomedica Říčany F 1792 0
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1643 Voráčková Jarmila TJ Tourist Biomedica Říčany E 1894 0
2006/2007 11 BIOMEDICA Říčany D 1655 Fabián Vladimír Sokol Český Brod A 1791 ½
2006/2007 10 BIOMEDICA Říčany D 1655 Stehlík Jiří TJ Stadion Kutná Hora B 1825 0
2006/2007 9 BIOMEDICA Říčany D 1655 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1
2006/2007 8 BIOMEDICA Říčany D 1655 Král Pavel Sokol Neveklov 1621 1
2006/2007 7 BIOMEDICA Říčany D 1655 Bednařík Radovan TJ Sokol Pečky B 1780 0
2006/2007 6 BIOMEDICA Říčany D 1655 Suchý Ladislav ŠK Kostelec n.Č.l. B 1710 1
2006/2007 5 BIOMEDICA Říčany D 1655 Kudrna Ivo TJ Sokol Benešov B 1517 ½
2006/2007 4 BIOMEDICA Říčany D 1655 Kruška Vladimír Sokol Kolín C 1872 0
2006/2007 3 BIOMEDICA Říčany D 1655 Hroník Petr JAWA Brodce B 1770 ½
2006/2007 2 BIOMEDICA Říčany D 1655 Hlaváčová Lucie BIOMEDICA Říčany E 1899 0
2006/2007 1 BIOMEDICA Říčany D 1655 Vonderka Lukáš TJ Spartak Vlašim B 1657 0
2006/2007 7 Biomedica Říčany C 1655 Berg Antonín Sokol Struhařov 1825 0
2006/2007 5 Biomedica Říčany C 1655 Forman Miroslav Kostelec n.Č.l 1953 0
2006/2007 2 Biomedica Říčany C 1655 Buřil Petr Biomedica Říčany B 2057 0
2005/2006 11 Biomedica Říčany D 1610 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1849 1
2005/2006 10 Biomedica Říčany D 1610 Voříšek Martin Sokol Benešov B 1426 0
2005/2006 9 Biomedica Říčany D 1610 Humpolák Jiří Sokol Pečky A 1771 1
2005/2006 8 Biomedica Říčany D 1610 Suchý Ladislav Kostelec n.Č.l. B 1698 1
2005/2006 7 Biomedica Říčany D 1610 Mejzlík Jiří Sokol Postupice 1504 0
2005/2006 6 Biomedica Říčany D 1610 Hroník Petr Jawa Brodce B 1683 0
2005/2006 5 Biomedica Říčany D 1610 Škvor Jiří Sokol Neveklov 1470 1
2005/2006 4 Biomedica Říčany D 1610 Berg Antonín Sokol Struhařov 1832 0
2005/2006 3 Biomedica Říčany D 1610 Vykouk Ondřej Spartak Vlašim B 1643 1
2005/2006 2 Biomedica Říčany D 1610 Šimurda Jan Biomedica Říčany E 1548 ½
2005/2006 1 Biomedica Říčany D 1610 Šimek Zdeněk ŠK KDJS Sedlčany 1392 1
2005/2006 11 Biomedica Říčany G 1610 Ryšánek Zdeněk Spartak Vlašim C 1557 ½
2005/2006 10 Biomedica Říčany G 1610 Hroník Petr Jawa Brodce C 1683 1
2005/2006 9 Biomedica Říčany G 1610 Kudrna Ivo Sokol Benešov C 1500 0
2005/2006 7 Biomedica Říčany G 1610 Kotzot Jiří Kavalier Sázava 2067 0
2005/2006 6 Biomedica Říčany G 1610 Jungmann Martin Medvědi Zvole B 1
2005/2006 5 Biomedica Říčany G 1610 Česánek Jaroslav SK Kamenice 1
2005/2006 4 Biomedica Říčany G 1610 Skála Radim Sokol Struhařov B 1493 1
2005/2006 3 Biomedica Říčany G 1610 Straka Vojtěch Medvědi Zvole A 1452 1
2005/2006 2 Biomedica Říčany G 1610 Skalický Radek Biomedica Říčany F 0
2005/2006 1 Biomedica Říčany G 1610 Staněk Ondřej Sp. D. Kralovice 1649 ½
2004/2005 5 Biomedica Říčany F 1569 Králík Antonín Slavoj Čerčany 1
2004/2005 4 Biomedica Říčany F 1569 Vokrouhlík Jiří KDJS Sedlčany B 1404 1
2004/2005 3 Biomedica Říčany F 1569 Novák Šimon Sokol Benešov C 1
2004/2005 2 Biomedica Říčany F 1569 Ducháčková Marta Jawa Brodce C 1
2004/2005 1 Biomedica Říčany F 1569 Hrdina Robin Sokol Postupice 1
2004/2005 11 BIOMEDICA Říčany C 1569 Nosek Stanislav Stad.Kutná Hora B 1983 0
2004/2005 10 BIOMEDICA Říčany C 1569 Daniel Jiří Sokol Nymburk B 1374 0
2004/2005 9 BIOMEDICA Říčany C 1569 Skála Radim Sokol Struhařov 1
2004/2005 8 BIOMEDICA Říčany C 1569 Hlavica Břetislav Sokol Sendražice B 1656 0
2004/2005 5 BIOMEDICA Říčany C 1569 Baláček Tadeáš Sokol Kolín D 1653 1
2004/2005 3 BIOMEDICA Říčany C 1569 Lejnar Karel Sokol Pečky B 1879 0
2004/2005 2 BIOMEDICA Říčany C 1569 Pácha Zdeněk Kostelec n.Č.l.B 1686 1
2004/2005 1 BIOMEDICA Říčany C 1569 Havlík František BIOMEDICA Říčany D 1845 0
2003/2004 8 Biomedica Říčany F 1585 Müller Petr Dolní Kralovice 0
2003/2004 7 Biomedica Říčany F 1585 Vacková Hana Jawa Brodce C 1
2003/2004 6 Biomedica Říčany F 1585 Šurnický Milan KDJS Sedlčany B 1818 ½
2003/2004 4 Biomedica Říčany F 1585 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim D 1665 0
2003/2004 1 Biomedica Říčany F 1585 Zágora Martin Slavoj Čerčany 1
2003/2004 10 Biomedica Říčany C 1585 Pecina Marek Sokol Kolín G 0
2003/2004 9 Biomedica Říčany C 1585 Filip Jaroslav Sokol Benešov C 1
2003/2004 6 Biomedica Říčany C 1585 Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1491 ½
2003/2004 1 Biomedica Říčany C 1585 Světlík Milan Kavalier Sázava 1558 ½
2003/2004 1 Biomedica Říčany C 1585 Světlík Milan Kavalier Sázava 1558 ½