Hráč Zrůstová Helena

Zrůstová Helena

User Pic
Jméno: Zrůstová Helena
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1549
Elo mezinárodní: 0
ID: 26373
FIDE ID: 0
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2009/2010 8 Lokomotiva J 1563 Breindl Jaroslav Moravská Slávia D 1850 0
2009/2010 6 Lokomotiva J 1563 Karpilovsky Mark Duras BVK F 1100 0
2009/2010 4 Lokomotiva J 1563 Lokomotiva I 1
2009/2010 2 Lokomotiva J 1563 Klíma Jaroslav Lokomotiva K 1566 0
2009/2010 1 Lokomotiva J 1563 Strnad Radek Duras BVK E 1731 ½
2009/2010 3 Sokol Kolín D 1563 Výborný Václav Slavoj Čáslav A 1514 0
2008/2009 9 DDM Kolín A 1533 Dušek Vladimír TJ Sokol Sendražice C 1462 1
2008/2009 8 DDM Kolín A 1533 Bug Julius ŠK Kostelec n / ČL C 1495 1
2008/2009 7 DDM Kolín A 1533 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod C 1405 0
2008/2009 6 DDM Kolín A 1533 Hrubčík Martin ŠK Spartak Čelakovice A 1542 0
2008/2009 4 DDM Kolín A 1533 Hrubeš Miroslav TJ Sokol Pečky D 1473 1
2008/2009 3 DDM Kolín A 1533 Stárek Stanislav TJ Tourist Biomedica Říčany G 1250 0
2008/2009 2 DDM Kolín A 1533 Švára Petr TJ Sokol Pečky C 1575 ½
2008/2009 1 DDM Kolín A 1533 Hanuš Karel DDM Nymburk A 1564 1
2008/2009 11 Sokol Kolín C 1533 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 1441 1
2008/2009 9 Sokol Kolín C 1533 Křížek František Biomedica Říčany F 1431 1
2008/2009 2 Sokol Kolín C 1533 Kořínek Oldřich Kostelec nad Černými lesy B 1567 1
2007/2008 11 DDM Kolín 1543 Semerák Jiří Sokol Sendražice C 1527 1
2007/2008 10 DDM Kolín 1543 Dobiáš Jaroslav Sokol Pečky C 1724 0
2007/2008 9 DDM Kolín 1543 Švec Stanislav Sokol Český Brod C 1401 1
2007/2008 8 DDM Kolín 1543 Šimurdová Zdeňka Biomedica Říčany G 1514 1
2007/2008 7 DDM Kolín 1543 Nigrin Aleš Sokol Pečky D 1598 0
2007/2008 6 DDM Kolín 1543 Tázler Jakub DDM Nymburk 1
2007/2008 4 DDM Kolín 1543 Mikule Zdeněk Slavoj Čáslav 1678 0
2007/2008 2 DDM Kolín 1543 Fokt Michele Sokol Pečky E 1401 0
2007/2008 1 DDM Kolín 1543 Lach Vladimír Joly Lysá n.L. F ½
2007/2008 10 Sokol Kolín C 1543 Kubíček Miloš TJ Sokol Pečky B 1645 ½
2007/2008 9 Sokol Kolín C 1543 Vopat Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1539 ½
2006/2007 9 Sokol Kolín C 1563 Zvára David TJ Spartak Vlašim B 1528 0
2006/2007 9 DDM Kolín 1563 Kubíček Miloš Sokol Pečky C 1634 ½
2006/2007 8 DDM Kolín 1563 Fiala Jan Sokol Č. Brod C 1544 ½
2006/2007 7 DDM Kolín 1563 Vinecký Jiří DDM Nymburk 1438 1
2006/2007 6 DDM Kolín 1563 Švadlenka Miloslav Slavoj Čáslav 1676 1
2006/2007 5 DDM Kolín 1563 Kořínek Oldřich Kostelec n.Č.l. C 1548 0
2006/2007 4 DDM Kolín 1563 Hrubeš Miroslav Sokol Pečky E 1502 ½
2006/2007 3 DDM Kolín 1563 Fokt Michele Sokol Č. Brod B 1376 ½
2006/2007 2 DDM Kolín 1563 Kubíček Jindřich Sokol Pečky D 1831 0
2006/2007 1 DDM Kolín 1563 Šlechta Karel TJ S. Sendražice B 1680 0
2005/2006 11 DDM Kolín 1518 Štegl Petr Sokol Pečky C 1816 0
2005/2006 10 DDM Kolín 1518 Fencl Pavel Joly Lysá E 1679 1
2005/2006 9 DDM Kolín 1518 Koudelka Ivan Sokol Český Brod C 1970 0
2005/2006 8 DDM Kolín 1518 Dušek Vladimír Sokol Sendražice C 1627 1
2005/2006 7 DDM Kolín 1518 Jelínek Jan Kostelec n.Č.l. C 1478 1
2005/2006 6 DDM Kolín 1518 Lejnar Karel Sokol Pečky D 1873 0
2005/2006 5 DDM Kolín 1518 Valtr Tomáš Joly Lysá D 1798 0
2005/2006 4 DDM Kolín 1518 Sokol Nymburk C 1
2005/2006 3 DDM Kolín 1518 Moravec Vít Sokol Český Brod B 1444 ½
2005/2006 2 DDM Kolín 1518 Hrubeš Miroslav Sokol Pečky E 1513 ½
2005/2006 1 DDM Kolín 1518 Švadlenka Miloslav Slavoj Čáslav 1712 ½
2004/2005 10 DDM Kolín Vagenknecht Josef Sokol Pečky D 1799 0
2004/2005 9 DDM Kolín Jelínek Jan Kostelec n.Č.l. C 1481 ½
2004/2005 8 DDM Kolín Dušek Vladimír TJ S.Sendražice C 1632 1
2004/2005 7 DDM Kolín Švec Stanislav Sokol Č. Brod B 1411 1
2004/2005 5 DDM Kolín Vagenknecht Josef Sokol Pečky D 1799 1
2004/2005 4 DDM Kolín Jelínek Jan Kostelec n.Č.l. C 1481 1
2004/2005 3 DDM Kolín Dušek Vladimír TJ S.Sendražice C 1632 0
2004/2005 2 DDM Kolín Švec Stanislav Sokol Č. Brod B 1411 0
2004/2005 1 DDM Kolín Poborský Josef Slavoj Čáslav A 1928 0