Hráč Kozák Martin

Kozák Martin

User Pic
Jméno: Kozák Martin
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1846
Elo mezinárodní: 1780
ID: 2394
FIDE ID: 353647
Rok narození: 1969
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK DP Praha F - UniCredit 1799 1878 Rada Miroslav Unichess G 1910 1919 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK DP Praha F - UniCredit 1799 1878 Plesnivý Martin SK OAZA Praha F 1681 1697 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK DP Praha F - UniCredit 1799 1878 Pecsök Ján ŠK Loko Praha D 0 1770 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK DP Praha F - UniCredit 1799 1878 Galandauer Jan Šachový klub Praha 4 B 1949 1838 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK DP Praha F - UniCredit 1799 1878 Kuzin Jiří LR AAA 0 1426 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK DP Praha F - UniCredit 1799 1878 Richtr Karel Dukla F 1853 1818 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK DP Praha F - UniCredit 1799 1878 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov B 1941 1960 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK DP Praha F - UniCredit 1799 1878 Máca Kamil ŠO Praga Praha E 0 1623 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1799 1878 Martinka Jakub ŠK Sokol Vyšehrad E 1870 1898 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK DP Praha C - VŠFS 1799 1878 Mykiska Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad F 1605 1687 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK DP Praha C - VŠFS 1799 1878 Fiala Jan Sokol Vršovice B 1674 1724 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK DP Praha C - VŠFS 1799 1878 Kühnmund Ivan Steinitz-Makabi Praha 1702 1715 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK DP Praha F 1799 1871 Matyska Jiří Dukla E 1900 1913 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK DP Praha F 1799 1871 Šrámek Jiří ŠO Praga Praha C 1798 1776 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1799 1871 Veselský Jan ŠK Smíchov B 1618 1674 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK DP Praha C - VŠFS 1799 1871 Železný Jan Kbel.šach. reprezentace A 1751 1751 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK DP Praha E 1799 1881 Weiss Adam ŠK Sokol Vyšehrad H 0 1730 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK DP Praha E 1799 1881 Janoušek Pavel ŠK Loko Praha D 0 1595 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK DP Praha E 1799 1881 Šobotník Petr TJ Bohemians Praha F 1872 1879 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK DP Praha E 1799 1881 Fica Alexander DDM Praha 6 C 1712 1810 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK DP Praha E 1799 1881 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1840 1790 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK DP Praha E 1799 1881 Plesnivý Martin SK OAZA Praha G 1697 1725 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK DP Praha E 1799 1881 Krňák Vladimír Sokol Praha Vršovice G 1685 1755 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK DP Praha E 1799 1881 Bernášek Václav ŠK Viktoria Žižkov D 2011 2019 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1799 1881 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1934 1917 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1799 1881 Ťoupal Josef ŠO Praga Praha A 1783 1831 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1799 1881 Košťál Zdislav ŠK Loko Praha B 0 1250 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1799 1881 Zámorský Ladislav Kbel.šach. reprezentace A 1825 1828 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1799 1881 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 2046 2058 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1799 1881 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác D 2075 2080 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1799 1881 Flek Vladislav TJ Pankrác C 1932 1937 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK DP Praha B 1847 1909 Holý Filip TJ Bohemians Praha F 1956 1966 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK DP Praha B 1847 1909 Svačina Petr TJ Pankrác E 2032 2063 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK DP Praha B 1847 1909 Rada Miroslav Unichess E 1903 1893 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK DP Praha B 1847 1909 Ševčík Zdeněk Kbel.šach. reprezentace B 1895 1902 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK DP Praha B 1847 1909 Steimar Miroslav ŠK Viktoria Žižkov C 1955 1947 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK DP Praha B 1847 1909 Lesage Milan Sokol Praha Vršovice D 1949 1971 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK DP Praha B 1847 1909 Rada Jan ŠO TJ Dukla Praha D 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK DP Praha B 1847 1909 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha B 2052 2052 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK DP Praha B 1847 1909 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov B 2073 2035 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1847 1909 Opatřil Petr ŠK Mlejn A 1299 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1847 1909 Čižmárová Zuzana Unichess Ž 1505 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1847 1909 Řehák Jiří USK Praha A 1841 1834 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1847 1909 Hamral Čestmír ŠO Praga Praha B 1716 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK DP Praha - VŠFS I 1847 1909 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha E 1470 1648 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK DP Praha - VŠFS I 1847 1909 Plesnivý Martin SK OAZA Praha B 1775 1747 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK DP Praha - VŠFS I 1847 1909 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha D 1908 1935 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK DP Praha - VŠFS I 1847 1909 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK DP Praha - VŠFS I 1847 1909 Němec Jan GROP D 1807 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK DP Praha - VŠFS I 1847 1909 Němec Milan ŠK Loko Praha B 1971 1969 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1780 1846 Zámorský Ladislav Kbel.šach. reprezentace A 1763 1786 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK DP Praha - VŠFS II 1847 1909 Kaprálek Martin DDM Praha 6 B 1686 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK DP Praha - VŠFS II 1847 1909 Skřivánek Roman Unichess E 1291 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK DP Praha - VŠFS I 1847 1909 Novák Viktor ŠK Sokol Vyšehrad D 1648 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK DP Praha - VŠFS I 1847 1909 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice C 1815 1826 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK DP Praha - VŠFS I 1847 1909 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha C 1875 1910 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK DP Praha - VŠFS I 1847 1909 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice A 1900 1904 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK DP Praha - VŠFS I 1847 1909 Bílek Martin SK OAZA Praha B 2018 2002 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Dopravní podnik Praha C 1847 1909 Král Pavel Unichess G 1966 1923 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Dopravní podnik Praha C 1847 1909 Herdin Stanislav SK Lokomotiva Radlice C 1878 1829 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Dopravní podnik Praha C 1847 1909 Kafka Vladimír Viktoria Žižkov D 1728 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Dopravní podnik Praha C 1847 1909 Gašpar Zdeněk Sokol Praha-Kobylisy F 1787 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Dopravní podnik Praha C 1847 1909 Sedlák Josef ŠK Bohnice C 1933 1933 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Dopravní podnik Praha C 1847 1909 Krobot Jan TJ Bohemians Praha G 1709 1691 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Dopravní podnik Praha C 1847 1909 Řehák Jiří USK Praha C 1841 1834 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Dopravní podnik Praha C 1847 1909 Bartoň Milan TJ Praga Praha E 1762 1809 0 soutěž
2014/2015 11 Holdia DP Praha C 1895 1918 Chaloupka Martin Unichess ČSOB C 1954 1981 0 soutěž
2014/2015 10 Holdia DP Praha C 1895 1918 Kamlach Miroslav SK Loko Praha A 2096 2096 0 soutěž
2014/2015 9 Holdia DP Praha C 1895 1918 Salač Jiří TJ Pankrác B 2117 2114 0 soutěž
2014/2015 8 Holdia DP Praha C 1895 1918 Březovský Milan TJ Praga Praha A 2019 2024 0 soutěž
2014/2015 7 Holdia DP Praha C 1895 1918 Koubek Václav Viktoria Žižkov A 2057 2070 ½ soutěž
2014/2015 6 Holdia DP Praha C 1895 1918 Zůna Zdeněk DDM Praha 6 A 1935 1986 1 soutěž
2014/2015 5 Holdia DP Praha C 1895 1918 Daňhel Lukáš Bohemians Praha C 1773 1826 1 soutěž
2014/2015 4 Holdia DP Praha C 1895 1918 Straka Jaroslav TJ Pankrác C 1898 1912 0 soutěž
2014/2015 3 Holdia DP Praha C 1895 1918 Kučera Tomáš GROP B 1995 1978 0 soutěž
2014/2015 2 Holdia DP Praha C 1895 1918 Kovář Zdeněk Unichess ČSOB D 1804 1808 0 soutěž
2014/2015 1 Holdia DP Praha C 1895 1918 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2075 2072 1 soutěž
2014/2015 10 Holdia DP Praha D 1895 1918 Gottlieb Miroslav TJ Praga Praha G 1689 1 soutěž
2014/2015 9 Holdia DP Praha D 1895 1918 Gašpar Zdeněk Sokol Kobylisy F 1795 1 soutěž
2014/2015 8 Holdia DP Praha D 1895 1918 Kühnl Eduard DDM Praha 6 C 1721 1 soutěž
2014/2015 7 Holdia DP Praha D 1895 1918 Přibylová Sofie ŠK PORG A 1775 1847 ½ soutěž
2014/2015 6 Holdia DP Praha D 1895 1918 Hroděj Karel ŠK Smíchov D 1650 1 soutěž
2014/2015 5 Holdia DP Praha D 1895 1918 Frouz Petr SK Loko Praha D 1865 1902 1 soutěž
2014/2015 4 Holdia DP Praha D 1895 1918 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy A 1726 ½ soutěž
2014/2015 3 Holdia DP Praha D 1895 1918 Krumphanzl Vlastimil Bohemians Praha G 1797 1815 1 soutěž
2014/2015 2 Holdia DP Praha D 1895 1918 Marek Roman ŠK Praha 4 B 1736 ½ soutěž
2014/2015 1 Holdia DP Praha D 1895 1918 Zámorský Ladislav Kbelská šachová reprezentace B 1822 1860 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Holdia DP Praha 1895 1918 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 2001 1982 0 soutěž
2013/2014 7 Holdia DP Praha C 1924 Kamlach Miroslav SK Loko Praha A 2092 2090 0 soutěž
2013/2014 6 Holdia DP Praha C 1924 Směták Václav Sokol Praha-Vršovice B 1927 1929 ½ soutěž
2013/2014 5 Holdia DP Praha C 1924 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2065 2052 ½ soutěž
2013/2014 4 Holdia DP Praha C 1924 Rous Daniel ŠK PORG A 2037 2057 0 soutěž
2013/2014 3 Holdia DP Praha C 1924 Plašil Petr Sokol Praha-Kobylisy B 1991 1985 ½ soutěž
2013/2014 1 Holdia DP Praha C 1924 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 1972 2010 ½ soutěž
2013/2014 8 Holdia DP Praha D 1924 Žamboch Roman ŠK Mlejn A 2043 2042 ½ soutěž
2013/2014 7 Holdia DP Praha D 1924 Šrol Pavel ŠK Bohnice D 1825 ½ soutěž
2013/2014 6 Holdia DP Praha D 1924 Strakoš Tomáš TJ Praga Praha D 1768 1 soutěž
2013/2014 4 Holdia DP Praha D 1924 Soukal Rudolf ŠK Praha 4 A 2037 2035 1 soutěž
2013/2014 3 Holdia DP Praha D 1924 Anaškin Arsenij ŠK Aurora A 1916 1985 0 soutěž
2013/2014 2 Holdia DP Praha D 1924 Novák Vratislav DDM Praha 6 C 1569 ½ soutěž
2013/2014 1 Holdia DP Praha D 1924 Daňhel Jan Bohemians Praha G 1708 ½ soutěž