Hráč Landa Konstantin

Landa Konstantin

User Pic
Jméno: Landa Konstantin
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2616
ID: 41897
FIDE ID: 4101685
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Vystaviste Lysa nad Labem 2616 0 Velička Petr Labortech Ostrava 2434 2449 1
2018/2019 10 Vystaviste Lysa nad Labem 2616 0 Bobras Piotr SK Slavoj Poruba 2495 0 ½
2018/2019 9 Vystaviste Lysa nad Labem 2616 0 Slovák Kilián Siesta Solution Unichess B 2247 2251 1
2018/2019 8 Vystaviste Lysa nad Labem 2616 0 Polák Tomáš Moravska Slavia Brno 2510 2513 ½
2018/2019 7 Vystaviste Lysa nad Labem 2616 0 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2426 2409 1
2017/2018 11 Vystaviste Lysa nad Labem 2614 0 Bernášek Jan Unichess 2476 2463 1
2017/2018 8 Vystaviste Lysa nad Labem 2604 0 Šorm Daniel Tatran Litovel 2312 2331 1
2017/2018 7 Vystaviste Lysa nad Labem 2604 0 Fedorov Aleksei BSS Frydek-Mistek 2564 0 ½
2017/2018 6 Vystaviste Lysa nad Labem 2606 0 Bobras Piotr SK Slavoj Poruba 2510 0 ½
2017/2018 5 Vystaviste Lysa nad Labem 2606 0 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2513 0 ½
2016/2017 10 Vystaviste Lysa nad Labem 2618 Shirov Alexej 1. Novoborsky SK 2686 ½
2016/2017 9 Vystaviste Lysa nad Labem 2618 Nguyen Thai Dai Van SK mesta Lysa nad Labem 2424 2406 ½
2016/2017 8 Vystaviste Lysa nad Labem 2618 Azarov Sergei BSS Frydek Mistek 2589 2601 ½
2016/2017 7 Vystaviste Lysa nad Labem 2618 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2372 2412 1
2016/2017 6 Vystaviste Lysa nad Labem 2618 Socko Bartosz SK AD Jicin 2584 2628 ½
2016/2017 5 Vystaviste Lysa nad Labem 2618 Movsesian Sergei SK Rapid Pardubice 2659 2721 ½
2016/2017 4 Vystaviste Lysa nad Labem 2618 Polák Tomáš SK DURAS BVK Kralovo Pole 2511 2518 ½
2016/2017 3 Vystaviste Lysa nad Labem 2618 Druska Juraj Lokomotiva Brno 1
2015/2016 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2618 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2472 2536 1
2015/2016 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2618 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2404 2419 ½
2015/2016 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2618 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2511 2498 1
2015/2016 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2618 Kaňovský David ŠK Slavoj Poruba 2455 2449 ½
2015/2016 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2618 Kempinski Robert Rapid Pardubice 2623 2597 1
2015/2016 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2618 Swiercz Dariusz AD Mahrla Praha 2655 2522 0
2014/2015 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2645 Bobras Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2530 2530 ½
2014/2015 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2645 Dziuba Martin Labortech Ostrava 2567 2584 ½
2014/2015 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2645 Tazbir Marcin AD Mahrla Praha 2519 2527 ½
2014/2015 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2645 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2400 2379 1
2014/2015 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2645 Movsesian Sergei Rapid Pardubice 2659 2721 0
2014/2015 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2645 Sasikiran Krishnan 1. ŠK Novoborský 2682 ½
2014/2015 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2645 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2555 ½
2014/2015 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2645 Dragun Kamil Ancora Tatran Litovel 2547 ½
2013/2014 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2638 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2515 2547 ½
2013/2014 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2638 Bobras Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2518 2530 ½
2013/2014 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2638 Štohl Igor TŽ Třinec 2528 2510 1
2013/2014 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2638 Jurčík Martin ŠK Karviná 2359 2372 ½
2013/2014 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2638 Tazbir Marcin ANCORA Tatran Litovel 2555 2527 ½
2013/2014 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2638 Heberla Bartolomiej Rapid Pardubice 2556 2538 ½
2013/2014 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2638 Korobov Anton BŠŠ Frýdek-Místek 2713 2670 ½
2013/2014 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2638 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2485 2491 1