Hráč Tomek Milan

Tomek Milan

User Pic
Jméno: Tomek Milan
Oddíl: ŠO MKS Vyškov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1615
Elo mezinárodní: 1649
ID: 3386
FIDE ID: 377180
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 MKS Vyškov "B" 1635 1653 Matuška Vlado Slavia Boskovice "B" 0 1250 0
2018/2019 2 MKS Vyškov "B" 1635 1653 Mikuš Pavol Spartak Adamov "B" 1483 1448 1
2018/2019 9 MKS Vyškov S 1635 1653 Urbánek Radek ŠO TP Habrovany B 0 1095 1
2018/2019 8 MKS Vyškov S 1635 1653 Duda Jiří ŠK DDM Slavkov u Brna A 0 1291 0
2018/2019 6 MKS Vyškov S 1635 1653 Provazník Gabriel Sportovní klub Vyškov, z.s. A 0 1035 1
2018/2019 5 MKS Vyškov S 1635 1653 Bébar Matěj Sportovní klub Vyškov, z.s. B 0 1156 0
2018/2019 4 MKS Vyškov S 1635 1653 Švejnoha Jakub ŠK Svornost Rousínovec 0 1262 0
2018/2019 3 MKS Vyškov S 1635 1653 Chvátal Vítek ŠK DDM Slavkov u Brna B 0 0 1
2018/2019 2 MKS Vyškov S 1635 1653 Rozmarýn Pavel ŠO TP Habrovany A 0 1694 1
2018/2019 1 MKS Vyškov S 1635 1653 Mourycová Jana MKS Vyškov C 0 1561 0
2017/2018 6 MKS Vyškov "B" 1722 1710 Dvořáček Milan Sokol Rudice 0 1689 0
2017/2018 4 MKS Vyškov "B" 1722 1710 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "C" 1512 1597 0
2017/2018 3 MKS Vyškov "B" 1722 1710 Polách Josef ASK Blansko 0 1695 1
2017/2018 2 MKS Vyškov "B" 1722 1710 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov 0 1742 ½
2016/2017 8 MKS Vyškov "B" 1769 1753 Slavia Boskovice 1
2016/2017 6 MKS Vyškov "B" 1769 1753 Krejčí František ŠK Garde Lipovec "C" 1559 ½
2016/2017 4 MKS Vyškov "B" 1769 1753 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec "B" 1909 1879 0
2016/2017 1 MKS Vyškov "B" 1769 1753 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "D" 1746 ½
2015/2016 7 MKS Vyškov S 1769 1753 Kalouda Miroslav ŠO TP Habrovany B 1100 ½
2015/2016 6 MKS Vyškov S 1769 1753 Weiss Zbyšek ŠK DDM Slavkov u Brna 1277 ½
2015/2016 4 MKS Vyškov S 1769 1753 Rozmarýn Pavel ŠO TP Habrovany A 1685 1
2015/2016 3 MKS Vyškov S 1769 1753 Švejnoha Jakub ŠK Svornost Rousínovec 1126 ½
2015/2016 2 MKS Vyškov S 1769 1753 Vémola Šimon Sportovní klub Vyškov A 1166 1
2015/2016 8 MKS Vyškov "B" 1769 1753 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov 1745 1
2015/2016 7 MKS Vyškov "B" 1769 1753 Buš Miroslav ASK Blansko 1000 ½
2015/2016 6 MKS Vyškov "B" 1769 1753 Dvořáček Milan Sokol Rudice 1712 ½
2015/2016 4 MKS Vyškov "B" 1769 1753 Krejčí František ŠK GARDE Lipovec "C" 1559 ½
2015/2016 3 MKS Vyškov "B" 1769 1753 Němec Jakub ŠK Kuřim "D" 1568 1596 0
2015/2016 1 MKS Vyškov "B" 1769 1753 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1789 ½
2015/2016 7 MKS Vyškov 1769 1753 Kalod Michal ŠK Lokomotiva Brno C 1801 1831 1
2014/2015 9 MKS Vyškov S 1769 1757 Sportovní klub Vyškov B 1
2014/2015 7 MKS Vyškov S 1769 1757 Vejpustková Ivana ŠO TP Habrovany B 1487 1487 ½
2014/2015 4 MKS Vyškov S 1769 1757 Rozmarýn Pavel ŠO TP Habrovany A 1702 ½
2014/2015 3 MKS Vyškov S 1769 1757 Chromý Daniel Jan ŠK Svornost Rousínovec 1102 1
2014/2015 2 MKS Vyškov S 1769 1757 Vinkler Tomáš Sportovní klub Vyškov A 1059 ½
2014/2015 8 MKS Vyškov B 1769 1757 Kocina Filip Makkabi Boskovice 1590 1
2014/2015 7 MKS Vyškov B 1769 1757 ASK Blansko 1
2014/2015 4 MKS Vyškov B 1769 1757 Novák David ŠK Jevíčko 1604 1
2013/2014 7 MKS Vyškov S 1842 1808 Pekařík Lukáš ŠK Svornost Rousínovec 1100 1
2013/2014 6 MKS Vyškov S 1842 1808 Zachrla Michal TJ Bucovice 1250 1
2013/2014 5 MKS Vyškov S 1842 1808 Pluskal Miloš ŠO TP Habrovany B 1582 1
2013/2014 4 MKS Vyškov S 1842 1808 Jandl Miroslav ŠO TP Habrovany A 1783 ½
2013/2014 3 MKS Vyškov S 1842 1808 Vémola Šimon Sportovní klub Vyškov 1250 1
2013/2014 9 MKS Vyškov B 1842 1808 Horáček Pavel ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1566 ½
2013/2014 7 MKS Vyškov B 1842 1808 Gorčák Jan KŠ TJ Bučovice 1549 ½
2013/2014 4 MKS Vyškov B 1842 1808 Krystián Josef TJ Tatran Poštorná 1763 1753 0
2013/2014 2 MKS Vyškov B 1842 1808 Zerdaloglu Vasilis VSK Univerzita Brno 1807 0
2012/2013 7 MKS Vyškov D 1851 1851 Čermák Drahomír ŠK ZŠ Brankovice 1100 1
2012/2013 6 MKS Vyškov D 1851 1851 Kočař Svatopluk ŠO TP Habrovany B 1538 ½
2012/2013 5 MKS Vyškov D 1851 1851 Pekařík Lukáš Šk Svornost Rousínovec 1000 1
2012/2013 4 MKS Vyškov D 1851 1851 Rozmarýn Pavel ŠO TP Habrovany A 1696 1
2012/2013 3 MKS Vyškov D 1851 1851 Pokorný Tomáš TJ Bučovice 1558 1
2012/2013 11 MKS Vyškov "B" 1851 1851 Ležáková Dana Spartak Adamov "B" 1505 1521 1
2012/2013 9 MKS Vyškov "B" 1851 1851 Drochytka Josef TJ Sloup 1696 0
2012/2013 8 MKS Vyškov "B" 1851 1851 Šmíd Tomáš ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1671 1
2012/2013 7 MKS Vyškov "B" 1851 1851 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 1757 0
2012/2013 2 MKS Vyškov "B" 1851 1851 Moc Martin ASK Blansko 1554 0
2010/2011 10 MKS Vyškov "B" 1751 Senáši Martin ASK Blansko 1510 ½
2010/2011 4 MKS Vyškov "B" 1751 Dvořáček Milan Sokol Rudice 1697 ½
2009/2010 10 MKS Vyskov B 1779 Rumián Libor SK Jevicko 1808 ½
2009/2010 9 MKS Vyskov B 1779 Kredl Karel TJ Spartak Adamov B 2087 0
2009/2010 8 MKS Vyskov B 1779 Ševčík Milan SK Garde Lipovec B 1750 1
2009/2010 6 MKS Vyskov B 1779 Chládek Václav SK Garde Lipovec A 2091 0
2009/2010 5 MKS Vyskov B 1779 Baránek Tomáš TJ Sloup 1794 ½
2009/2010 3 MKS Vyskov B 1779 Plašil Lubomír SK Sokol Tisnov 1893 0
2009/2010 2 MKS Vyskov B 1779 Keprt Jaroslav Sokol Rudice B 1411 0
2008/2009 11 MKS Vyskov "B" 1810 Sekanina Jiří SK GARDE Lipovec "B" 2152 0
2008/2009 10 MKS Vyskov "B" 1810 Martišek Karel SK Lokomotiva Brno "E" 1856 1
2008/2009 8 MKS Vyskov "B" 1810 Pokladník Martin TJ Sloup 1824 ½
2008/2009 6 MKS Vyskov "B" 1810 Dvořáček Milan Sokol Rudice "B" 1670 0
2008/2009 5 MKS Vyskov "B" 1810 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2116 0
2008/2009 4 MKS Vyskov "B" 1810 Rumián Libor SK Jevicko 1776 0
2008/2009 3 MKS Vyskov "B" 1810 Palaš Milan TJ CKD Blansko 1832 1
2008/2009 2 MKS Vyskov "B" 1810 Habina Ladislav SK GARDE Lipovec "C" 1578 1
2008/2009 1 MKS Vyskov "B" 1810 Moučka Jiří MKS Vyskov "A" 2018 0
2007/2008 11 MKS Vyskov B 1774 Růžička František KS TJ Bucovice 2128 ½
2007/2008 10 MKS Vyskov B 1774 Martišek Karel SK Lokomotiva Brno E 1849 1
2007/2008 9 MKS Vyskov B 1774 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2129 ½
2007/2008 8 MKS Vyskov B 1774 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1881 0
2007/2008 7 MKS Vyskov B 1774 Dvořáček Milan Sokol Rudice C 1713 1
2007/2008 6 MKS Vyskov B 1774 Hnilička Michal Sokol Rudice B 1906 ½
2007/2008 5 MKS Vyskov B 1774 Ševčík David SK Garde Lipovec B 1893 0
2007/2008 4 MKS Vyskov B 1774 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1848 1
2007/2008 3 MKS Vyskov B 1774 Rumián Libor SK Jevicko 1792 0
2007/2008 2 MKS Vyskov B 1774 Majer Jiří SK KME-DDM Kurim B 2017 0
2006/2007 11 MKS Vyškov B 1768 Kosina Vladimír ŠK Lokomotiva Brno F 1821 1
2006/2007 10 MKS Vyškov B 1768 Mižák Ján ŠK Garde Lipovec B 1956 0
2006/2007 9 MKS Vyškov B 1768 Kocman Richard ŠK TJ Komořany 1873 0
2006/2007 8 MKS Vyškov B 1768 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1897 1
2006/2007 7 MKS Vyškov B 1768 Dvořáček Milan Sokol Rudice C 1684 1
2006/2007 5 MKS Vyškov B 1768 Švehla Karel TJ Spartak Adamov A 2141 0
2006/2007 4 MKS Vyškov B 1768 Hubený Pavel TJ Sloup 1854 0
2006/2007 3 MKS Vyškov B 1768 Košata Jan ŠK Sokol Tišnov A 2121 0
2006/2007 2 MKS Vyškov B 1768 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim B 2059 0
2006/2007 1 MKS Vyškov B 1768 Kejík František MKS Vyškov A 2093 0
2005/2006 10 MKS Vyškov B 1753 Sysel Michal TJ Bučovice B 1967 ½
2005/2006 9 MKS Vyškov B 1753 Votava Jan DDM Vel. Pavlovice 1774 0
2005/2006 8 MKS Vyškov B 1753 Provazník Michal ŠK Hodonín 2146 0
2005/2006 7 MKS Vyškov B 1753 Ciprys David Tatran Poštorná C 1993 ½
2005/2006 6 MKS Vyškov B 1753 Uřičář Zdeněk Veselí n.M. B 2031 1
2005/2006 5 MKS Vyškov B 1753 Komprda Petr ŠK Dubňany 2058 ½
2005/2006 3 MKS Vyškov B 1753 Mayer Josef Podlužan Prušánky 2088 0
2005/2006 2 MKS Vyškov B 1753 Zubalík Miroslav Baník Šardice 2049 0
2005/2006 1 MKS Vyškov B 1753 Pešák Roman Strážnice "Pod Věží" 2148 ½
2005/2006 3 MKS Vyškov C 1753 Zavadilová Barbora ŠK ZŠ Brankovice 1742 0
2005/2006 1 MKS Vyškov C 1753 Brázda František MKS Vyškov D 1651 ½
2004/2005 11 MKS Vyškov B 1734 Sekanina Jiří Garde Lipovec B 2096 0
2004/2005 10 MKS Vyškov B 1734 Zemánek Jan ŠK Jevíčko A 1835 1
2004/2005 9 MKS Vyškov B 1734 Berisha Fadil První Brno B 2089 ½
2004/2005 6 MKS Vyškov B 1734 Orálek Radek TJ Komořany A 1751 0
2004/2005 5 MKS Vyškov B 1734 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 1892 1
2004/2005 4 MKS Vyškov B 1734 Nadrchal Tomáš Univerzita Brno B 2022 0
2004/2005 2 MKS Vyškov B 1734 Janota Jiří Mor. Slávia Brno A 2004 0
2004/2005 1 MKS Vyškov B 1734 Gubáš Jan Sokol Tišnov A 1942 ½
2003/2004 11 MKS Vyškov 1745 Fic Zbyněk Tatran Poštorná B 1641 ½
2003/2004 9 MKS Vyškov 1745 Vičar Petr TJ Veselí nad Mor. 1731 0
2003/2004 7 MKS Vyškov 1745 Laštovička František KME DDM Kuřim 1776 0
2003/2004 11 MKS Vyškov B 1745 Chromeček Oldřich TJ Bučovice B 1796 ½
2003/2004 10 MKS Vyškov B 1745 Janás Josef Sokol Tišnov A 1742 ½
2003/2004 9 MKS Vyškov B 1745 Ševčík Milan Garde Lipovec B 1760 ½
2003/2004 8 MKS Vyškov B 1745 Kudláček Jaroslav Duras BVK Brno D 1957 ½
2003/2004 7 MKS Vyškov B 1745 Kábela Milan ŠK Tetčice 1720 ½
2003/2004 6 MKS Vyškov B 1745 Lička Vlastimil Lokomotiva Brno B 1923 ½
2003/2004 5 MKS Vyškov B 1745 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice A 1897 ½
2003/2004 3 MKS Vyškov B 1745 Blažek Pavel ŠK 64 Brno B 1804 0