Hráč Odstrčil Jaromír

Odstrčil Jaromír

User Pic
Jméno: Odstrčil Jaromír
Oddíl: Šachový klub při DDM Litomyšl
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1855
Elo mezinárodní: 1835
ID: 1599
FIDE ID: 340260
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 SK pri DDM Litomysl 1845 1864 Jareš Michal 2222 SK Polabiny D 1918 1910 0
2018/2019 5 SK pri DDM Litomysl 1845 1864 Šťulík Jiří SO Hlinsko 1757 1766 ½
2016/2017 5 TJ Jiskra Litomysl 1853 1871 Pokorný Jan SK Usti nad Orlici B 1928 1936 0
2016/2017 2 TJ Jiskra Litomysl 1853 1871 Jiskra Hermanuv Mestec 1
2015/2016 3 TJ Jiskra Litomyšl 1853 1871 Konrád František TJ Sokol Zaječice 1828 1801 0
2015/2016 2 TJ Jiskra Litomyšl 1853 1871 Štolfa Jaroslav TJ CHS Chotěboř 1745 1830 1
2015/2016 1 TJ Jiskra Litomyšl 1853 1871 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1704 1787 1
2014/2015 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1902 1910 Kameník David TJ Spartak OEZ Letohrad 1834 1835 ½
2014/2015 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1902 1910 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1765 1
2014/2015 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1902 1910 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná 1628 ½
2014/2015 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1902 1910 Borek Pavel Proplast Česká Třebová B 1860 1837 0
2014/2015 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1902 1910 Verdiyan Bagrat ŠO K a. s. Kunvald 1000 0
2014/2015 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1902 1910 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička C 1811 1772 1
2014/2015 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1902 1910 Hrobař Vlastimil ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1944 0
2014/2015 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1902 1910 Marinov Peter TJ Spartak Choceň 1792 1788 0
2014/2015 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1902 1910 Meleško Andrij ŠK Svitavy 1935 1925 0
2014/2015 11 TJ Jiskra Litomyšl 1902 1910 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1858 1867 0
2014/2015 8 TJ Jiskra Litomyšl 1902 1910 Hon Jiří ŠK Rapid Pardubice C 1790 1796 ½
2014/2015 6 TJ Jiskra Litomyšl 1902 1910 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravská Třebová 1607 1
2014/2015 3 TJ Jiskra Litomyšl 1902 1910 Vaculík Jakub TJ Lanškroun 1777 1729 ½
2013/2014 11 TJ Jiskra Litomyšl 1837 1851 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2124 2110 0
2013/2014 10 TJ Jiskra Litomyšl 1837 1851 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí B 1890 1845 1
2013/2014 9 TJ Jiskra Litomyšl 1837 1851 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1909 1919 1
2013/2014 7 TJ Jiskra Litomyšl 1837 1851 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1859 1879 ½
2013/2014 6 TJ Jiskra Litomyšl 1837 1851 Kolomý Štěpán TJ Lanškroun 1651 1679 ½
2013/2014 5 TJ Jiskra Litomyšl 1837 1851 Krys Jan TJ ŠO Chrudim B 1764 1762 1
2013/2014 2 TJ Jiskra Litomyšl 1837 1851 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2119 2123 ½
2013/2014 1 TJ Jiskra Litomyšl 1837 1851 Sion David TJ Štefanydes Polička B 1876 1930 0
2013/2014 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1837 1851 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto C 1861 1924 1
2013/2014 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1837 1851 Pačovský Martin Jiskra Heřmanův Městec 1945 1957 0
2013/2014 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1837 1851 Rosenbaum Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1955 1956 0
2013/2014 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1837 1851 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny E 1782 1815 ½
2013/2014 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1837 1851 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2020 2002 ½
2013/2014 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1837 1851 Adámek Milan ŠO Hlinsko 1959 2012 1
2013/2014 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1837 1851 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička D 1963 1996 ½
2013/2014 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1837 1851 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice E 1879 1920 1
2012/2013 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1828 1856 Čuma Jan ŠK Svitavy B 1513 ½
2012/2013 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1828 1856 Hubálek Roman TJ Jablonné n/O. 1557 1
2012/2013 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1828 1856 Kovář Václav Loko Česká Třebová B 1662 0
2012/2013 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1828 1856 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1795 ½
2012/2013 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1828 1856 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1825 1802 0
2012/2013 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1828 1856 Kozák David ŠK Svitavy A 1795 1765 1
2012/2013 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1828 1856 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1858 1826 ½
2012/2013 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1828 1856 Kodytek Tomáš ŠK Ústí nad Orlicí C 1699 1
2012/2013 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1828 1856 Sojma Zdeněk TJ Slovan M. Třebová 1865 1951 1
2012/2013 11 TJ Jiskra Litomyšl 1828 1856 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim B 1653 1
2012/2013 5 TJ Jiskra Litomyšl 1828 1856 Šindelář Petr TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 ½
2012/2013 4 TJ Jiskra Litomyšl 1828 1856 Konrád František Sokol Zaječice 1920 1912 0
2012/2013 3 TJ Jiskra Litomyšl 1828 1856 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice 1866 1897 ½
2011/2012 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1799 1873 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1817 1796 1
2011/2012 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1799 1873 Jeništa Jiří SK+Sokol Žamberk B 1795 0
2011/2012 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1799 1873 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2054 2035 1
2011/2012 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1799 1873 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička B 1697 1777 0
2011/2012 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1799 1873 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1836 1780 1
2011/2012 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1799 1873 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1876 ½
2011/2012 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1799 1873 Slavíček Miroslav Šachový klub Dolní Čermná 1779 0
2011/2012 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1799 1873 Poslušný Radek Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1756 1
2011/2012 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1799 1873 Kylar Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1929 1844 1
2011/2012 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1799 1873 Meleško Andrij TJ Jablonné nad Orlicí 1000 0
2011/2012 11 TJ Jiskra Litomyšl 1799 1873 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1812 ½
2011/2012 10 TJ Jiskra Litomyšl 1799 1873 Dungl Petr SK+Sokol Žamberk 1933 1903 1
2011/2012 8 TJ Jiskra Litomyšl 1799 1873 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto B 1734 1719 ½
2011/2012 7 TJ Jiskra Litomyšl 1799 1873 Honek Jan TJ Jiskra Heřmanův Městec 1825 0
2011/2012 6 TJ Jiskra Litomyšl 1799 1873 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1948 1948 0
2011/2012 3 TJ Jiskra Litomyšl 1799 1873 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1941 1927 0
2011/2012 2 TJ Jiskra Litomyšl 1799 1873 Tomek Karel TJ CHS Chotěboř 1732 0
2011/2012 1 TJ Jiskra Litomyšl 1799 1873 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice 1
2010/2011 11 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1898 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1622 0
2010/2011 10 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1898 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk "B" 1832 1
2010/2011 9 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1898 Merta Josef Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1855 0
2010/2011 8 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1898 Havel František ŠK Svitavy 1803 1
2010/2011 7 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1898 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1621 1
2010/2011 6 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1898 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1659 1
2010/2011 5 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1898 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1823 0
2010/2011 4 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1898 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun "B" 1784 1
2010/2011 3 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1898 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1481 ½
2010/2011 2 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1898 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1659 1
2010/2011 1 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1898 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1876 ½
2009/2010 10 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1768 Stodola Jan TJ Štefanydes Polička F"" 1000 1
2009/2010 8 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1768 Sion David TJ Štefanydes Polička E"" 1435 ½
2009/2010 7 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1768 Tapušík Eduard Lokomotiva Česká Třebová C"" 1000 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1768 Vodička Stanislav ŠK Svitavy B"" 1400 1
2009/2010 4 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1768 Mikulecký Stanislav TJ Jiskra Litomyšl C"" 1495 1
2009/2010 9 TJ Jiskra Litomyšl 1768 Komárek David 2222 ŠK Polabiny "B" 2152 0
2009/2010 8 TJ Jiskra Litomyšl 1768 Tesař Jan ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2101 0
2009/2010 7 TJ Jiskra Litomyšl 1768 Mezlík Stanislav ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 1906 0
2009/2010 6 TJ Jiskra Litomyšl 1768 Konrád František TJ SOKOL Zaječice 1943 ½
2009/2010 5 TJ Jiskra Litomyšl 1768 Uhmann Jan Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1977 0
2009/2010 1 TJ Jiskra Litomyšl 1768 Vrňata Jiří Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2041 0
2008/2009 11 TJ Jiskra Litomyšl 1963 Solil Roman TJ Lanškroun 1983 1
2008/2009 10 TJ Jiskra Litomyšl 1963 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1909 1
2008/2009 9 TJ Jiskra Litomyšl 1963 Hájek Jaroslav TJ ŠO a DDM Chrudim B 1953 0
2008/2009 8 TJ Jiskra Litomyšl 1963 Holásek Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2100 0
2008/2009 7 TJ Jiskra Litomyšl 1963 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1897 ½
2008/2009 6 TJ Jiskra Litomyšl 1963 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 1764 ½
2008/2009 5 TJ Jiskra Litomyšl 1963 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1957 0
2008/2009 4 TJ Jiskra Litomyšl 1963 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny D 1895 ½
2008/2009 3 TJ Jiskra Litomyšl 1963 Pačovský Martin Synpo Pardubice 1938 ½
2008/2009 2 TJ Jiskra Litomyšl 1963 Švub Jan TJ Štefanydes Polička 1978 0
2007/2008 11 TJ Jiskra Litomyšl 1991 Dudek Vladimír 2222 ŠK Polabiny D 1732 1
2007/2008 10 TJ Jiskra Litomyšl 1991 Procházka Petr TJ Lanškroun 1929 0
2007/2008 9 TJ Jiskra Litomyšl 1991 Němec Bohumil ŠO Chrudim B 1833 ½
2007/2008 8 TJ Jiskra Litomyšl 1991 Janko Jan AKIS Pardubice 1790 1
2007/2008 7 TJ Jiskra Litomyšl 1991 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1927 ½
2007/2008 6 TJ Jiskra Litomyšl 1991 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2012 0
2007/2008 5 TJ Jiskra Litomyšl 1991 Veselý Petr SK Žamberk 1911 ½
2007/2008 4 TJ Jiskra Litomyšl 1991 Kastner Kamil TJ Štefanydes Polička B 1950 ½
2007/2008 3 TJ Jiskra Litomyšl 1991 Starý Lukáš SYNPO Pardubice 1847 ½
2007/2008 2 TJ Jiskra Litomyšl 1991 Halbrštát David TJ Lokomotiva Česká Třebová 1706 1
2007/2008 1 TJ Jiskra Litomyšl 1991 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1911 0