Hráč Hořínek Jiří

Hořínek Jiří

User Pic
Jméno: Hořínek Jiří
Oddíl: ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1795
Elo mezinárodní: 1764
ID: 41814
FIDE ID: 388629
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1764 1795 Vengrin Jakub Český Lev Kolešovice "D" 0 1215 1
2019/2020 2 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1764 1795 Verner Jaromír Český Lev Kolešovice "C" 1415 1408 1
2018/2019 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1776 1808 Kylar Miroslav TJ AERO Odolena Voda A 1914 1920 0
2018/2019 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1798 1808 Sovány Attila TJ Neratovice D 1755 1787 0
2018/2019 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1820 1816 Koranda Stanislav Sokol Hostivice A 1793 1769 0
2017/2018 9 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1829 1818 Nová Michaela Sokol Buštěhrad B 1913 1915 0
2017/2018 8 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1829 1818 Hrdlička Jan ŠK Zlonice A 1911 1892 1
2017/2018 7 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1829 1818 Krafka Jan ŠK Kladno B 1913 1813 0
2017/2018 5 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1819 1818 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice C 1770 1785 ½
2017/2018 2 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1829 1818 Votruba Petr TJ Hostivice B 1870 1859 1
2017/2018 1 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 0 1832 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník A 2188 2179 0
2017/2018 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1832 1818 Vávra Jan JAWA Brodce A 1971 1981 0
2017/2018 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1829 1818 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1877 1867 ½
2017/2018 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1819 1818 Straka Jaroslav KŠ Říčany 1925 D 2015 2021 ½
2017/2018 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1819 1818 Trejbal Jindřich SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 0 1965 0
2017/2018 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1829 1818 Civín Dominik ŠK Zdice A 1879 1847 0
2017/2018 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1829 1818 Votruba Petr TJ Hostivice A 1870 1859 ½
2017/2018 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1829 1818 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1926 1928 0
2017/2018 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 0 1832 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1795 1761 ½
2016/2017 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1823 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1870 1869 0
2016/2017 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1823 Saxl Jiří Příbram Baník A 1833 1884 1
2016/2017 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1823 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 1
2016/2017 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1823 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1937 1907 1
2016/2017 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1823 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice C 1999 1972 0
2015/2016 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1823 Smolka Jan ŠK Merkur Kladno B 1631 1
2015/2016 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1823 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad D 1436 1
2015/2016 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1823 Holáň Miloš ŠK Kralupy C 1440 1
2015/2016 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1823 Kantořík Pavel TJ Český lev Kolešovice B 1600 1
2015/2016 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1823 Hlaváček Bedřich Caissa Úholičky C 1506 ½
2015/2016 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1823 Leník Jiří ŠK Velvary A 1610 1
2015/2016 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1823 Jilka Miloslav ŠK Rakovník A 1633 1
2015/2016 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1823 Řezníček Jiří TJ Hostivice B 1619 1
2014/2015 11 ŠK Liběhrad Libčice A 1856 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad B 1651 1639 ½
2014/2015 7 ŠK Liběhrad Libčice A 1856 Košičár Milan ŠK Kralupy B 1699 ½
2014/2015 6 ŠK Liběhrad Libčice A 1856 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1668 ½
2014/2015 5 ŠK Liběhrad Libčice A 1856 Kantořík Pavel ŠK Rakovník C 1587 0
2014/2015 3 ŠK Liběhrad Libčice A 1856 Sladká Hana ŠK Zlonice A 1630 ½
2014/2015 2 ŠK Liběhrad Libčice A 1856 Margaritov Margarit ŠK Velvary A 1616 ½
2013/2014 11 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1000 Černoušková Alena Caissa Úholičky C 1632 1728 ½
2013/2014 10 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1000 Bulva Stanislav TJ Kralupy nad Vltavou C 1839 ½
2013/2014 9 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1000 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1902 1906 ½
2013/2014 8 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1000 Vojtíšek Miloš TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1727 1742 1
2013/2014 7 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1000 Kvapil Jaroslav Cayman Pharma D 1506 0
2013/2014 5 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1000 Valtr Tomáš ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1989 1972 0
2013/2014 4 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1000 Konvalinka Vladislav TJ Kralupy nad Vltavou B 1887 1876 1
2013/2014 3 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1000 Drábek Miroslav ŠK Spartak Čelákovice A 1653 1
2013/2014 2 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1000 Schuster Jan TcJ Sokol na Mělníce B 1888 1842 0
2013/2014 11 ŠK Liběhrad Libčice A 1000 Klub šachistů Říčany 1925 D 1
2013/2014 10 ŠK Liběhrad Libčice A 1000 Houdek Daniel Spartak Vlašim B 1859 1868 1
2013/2014 9 ŠK Liběhrad Libčice A 1000 Král Pavel JAWA Brodce A 1751 1
2013/2014 8 ŠK Liběhrad Libčice A 1000 Spousta Jan Sokol Hostivice A 1753 1861 ½
2013/2014 7 ŠK Liběhrad Libčice A 1000 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno A 1966 1882 ½