Hráč Dospíšil Patrik

Dospíšil Patrik

User Pic
Jméno: Dospíšil Patrik
Oddíl: TJ Štefanydes Polička
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1883
Elo mezinárodní: 1921
ID: 2911
FIDE ID: 324973
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2007/2008 11 TJ Štefanydes Polička B 1959 Kýhos Alois SYNPO Pardubice 1838 0
2007/2008 7 TJ Štefanydes Polička B 1959 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1786 1
2007/2008 5 TJ Štefanydes Polička B 1959 Hennig Thomas AKIS Pardubice 1999 0
2007/2008 4 TJ Štefanydes Polička B 1959 Horák Libor TJ Jiskra Litomyšl 1698 0
2007/2008 3 TJ Štefanydes Polička B 1959 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2013 0
2007/2008 8 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 1959 Čáp Martin ŠK 64 BRNO A 2081 0
2007/2008 6 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 1959 Černý Jan 2222 ŠK POLABINY B 2095 ½
2007/2008 5 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 1959 Milostný Miloš ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2064 0
2007/2008 3 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 1959 Uhmann Jan BYDO ZAKŘANY A 2209 ½
2006/2007 11 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 1942 Hloušek Zdeněk ŠK GARDE LIPOVEC 1833 0
2006/2007 8 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 1942 Orel Aleš ŠK BYDO ZAKŘANY A 2001 0
2006/2007 11 TJ Štefanydes Polička B 1942 Hájek Lukáš ŠK Vysoké Mýto 2093 ½
2006/2007 10 TJ Štefanydes Polička B 1942 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř 1755 1
2006/2007 9 TJ Štefanydes Polička B 1942 Krummer Dušan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1833 0
2006/2007 8 TJ Štefanydes Polička B 1942 Kalous Tomáš SK Žamberk 1785 0
2006/2007 7 TJ Štefanydes Polička B 1942 Hon Jiří KONTAX Pardubice 1947 1
2006/2007 6 TJ Štefanydes Polička B 1942 Ždímal Petr ŠO Chrudim B 1672 ½
2006/2007 4 TJ Štefanydes Polička B 1942 Janko Jan SYNPO Pardubice 1830 1
2005/2006 10 Štefanydes Polička B 1997 Slavíček Miroslav ŠO K a.s. Kunvald 1765 0
2005/2006 9 Štefanydes Polička B 1997 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad B 1779 ½
2005/2006 8 Štefanydes Polička B 1997 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová 1696 ½
2005/2006 7 Štefanydes Polička B 1997 Grepl Pavel Slovan Moravská Třebová 1843 1
2005/2006 5 Štefanydes Polička B 1997 Kameník David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1810 0
2005/2006 4 Štefanydes Polička B 1997 Glembek Bohumír Jiskra Ústí nad Orlicí C 1730 1
2005/2006 3 Štefanydes Polička B 1997 Motl Ladislav Sokol Horní Čermná 1581 1
2005/2006 2 Štefanydes Polička B 1997 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1765 1
2005/2006 1 Štefanydes Polička B 1997 Procházka Petr FYGR Lanškroun 1931 0
2004/2005 11 Štefanydes Polička C 2031 Martinec Jan SK Žamberk C 1759 1
2004/2005 7 Štefanydes Polička C 2031 Novák Miroslav TJ Lanškroun B 1682 1
2004/2005 5 Štefanydes Polička C 2031 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald B 1703 1
2004/2005 4 Štefanydes Polička C 2031 Šebrle Jaroslav Lokomotiva Česká Třebová C 1775 ½
2004/2005 3 Štefanydes Polička C 2031 Endl Vlastimil Sokol Městečko Trnávka 2023 ½
2004/2005 2 Štefanydes Polička C 2031 Maděra Stanislav ŠK Svitavy B 1794 1
2004/2005 1 Štefanydes Polička C 2031 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad B 1911 0
2004/2005 10 Štefanydes Polička A 2031 Pačovský Martin Synpo Pardubice 1839 0
2004/2005 9 Štefanydes Polička A 2031 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim B 1636 1
2004/2005 8 Štefanydes Polička A 2031 Mergl Jan ŠK Vysoké Mýto 1820 0
2004/2005 6 Štefanydes Polička A 2031 Krummer Dušan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1816 ½