Hráč Sekyrka Josef

Sekyrka Josef

User Pic
Jméno: Sekyrka Josef
Oddíl: Sokol Lázně Bohdaneč
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1731
Elo mezinárodní: 1718
ID: 7867
FIDE ID: 380113
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sokol Lazne Bohdanec 1718 1749 Stoček Pavel 2222 SK Polabiny F 1560 1564 1
2018/2019 10 Sokol Lazne Bohdanec 1718 1749 Kvapil Pavel 2222 SK Polabiny E 1486 1503 ½
2018/2019 9 Sokol Lazne Bohdanec 1727 1749 Hon Jiří SK Rapid Pardubice C 1766 1765 0
2018/2019 7 Sokol Lazne Bohdanec 1739 1749 Mudruňka Pavel SK Bohemia Pardubice B 1892 1942 0
2018/2019 6 Sokol Lazne Bohdanec 1739 1749 Adámek Milan SO Hlinsko B 1871 1888 0
2018/2019 5 Sokol Lazne Bohdanec 1717 1738 Jareš Michal Zelezne hory 1937 1853 ½
2018/2019 4 Sokol Lazne Bohdanec 1717 1738 Linhart Zbyněk TJ SO Chrudim B 1964 1943 1
2018/2019 3 Sokol Lazne Bohdanec 1723 1738 Seidl Zdeněk Eurobit 1856 1858 0
2018/2019 2 Sokol Lazne Bohdanec 1723 1738 Navrátil Ladislav TJ Stefanydes Policka C 1726 1734 ½
2018/2019 1 Sokol Lazne Bohdanec 1720 1738 Honek Jan Jiskra Hermanuv Mestec 1813 1806 ½
2017/2018 11 Sokol Lazne Bohdanec 1715 1753 Vorel Bohuslav 2222 SK Polabiny F 1523 1530 1
2017/2018 10 Sokol Lazne Bohdanec 1729 1753 Joukl Martin SK Rapid Pardubice B 1591 1641 0
2017/2018 9 Sokol Lazne Bohdanec 1738 1753 Přibyl Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1901 1889 0
2017/2018 8 Sokol Lazne Bohdanec 1738 1753 Vančura Milan Zelezne hory 1626 1703 ½
2017/2018 7 Sokol Lazne Bohdanec 1738 1753 Adámek Milan SO Hlinsko B 1880 1912 0
2017/2018 6 Sokol Lazne Bohdanec 1738 1753 Stoček Pavel 2222 SK Polabiny G 1590 1583 1
2017/2018 5 Sokol Lazne Bohdanec 1729 1753 Janko Jan SK Rapid Pardubice C 1712 1730 1
2017/2018 4 Sokol Lazne Bohdanec 1729 1753 Mudruňka Pavel SK Bohemia Pardubice B 1906 1959 0
2017/2018 3 Sokol Lazne Bohdanec 1729 1753 Bartoš Martin TJ SO Chrudim B 1723 1735 ½
2017/2018 2 Sokol Lazne Bohdanec 1729 1753 Navrátil Ladislav TJ Stefanydes Policka C 1717 1732 1
2017/2018 1 Sokol Lazne Bohdanec 1728 1747 Sukdolák Radek TJ CHS Chotebor B 1967 1956 0
2015/2016 11 Sokol Lázně Bohdaneč 1732 1785 Mudruňka Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1925 2012 ½
2015/2016 10 Sokol Lázně Bohdaneč 1732 1785 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1812 1820 0
2015/2016 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1732 1785 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice D 1729 1754 0
2015/2016 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1732 1785 Říha Vojtěch ŠO Hlinsko 1904 1923 0
2015/2016 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1732 1785 Tyč Miroslav Šachový spolek Železné hory 1711 1738 1
2015/2016 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1732 1785 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 1945 1912 ½
2015/2016 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1732 1785 Konrád František Jiskra Heřmanův Městec 1828 1801 0
2015/2016 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1732 1785 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1848 1833 ½
2015/2016 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1732 1785 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička D 1699 1742 0
2015/2016 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1732 1785 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny E 1884 1904 0
2014/2015 11 Sokol Lázně Bohdaneč 1818 1818 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny D 1887 1859 ½
2014/2015 10 Sokol Lázně Bohdaneč 1818 1818 Müller Petr Jiskra Heřmanův Městec 1977 1972 0
2014/2015 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1818 1818 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř C 1826 1886 ½
2014/2015 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1818 1818 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1964 1963 ½
2014/2015 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1818 1818 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice E 1872 1904 0
2014/2015 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1818 1818 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny E 1995 1985 ½
2014/2015 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1818 1818 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1969 1971 0
2014/2015 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1818 1818 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička D 1881 1891 0
2014/2015 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1818 1818 Šťulík Jiří ŠO Hlinsko A 1819 ½
2014/2015 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1818 1818 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko B 1832 1867 1
2014/2015 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1818 1818 Mikulenka Tomáš ŠK Rapid Pardubice D 1525 1572 ½
2013/2014 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1766 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1861 1924 0
2013/2014 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1766 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny F 1695 1
2013/2014 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1766 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny G 1832 1838 ½
2013/2014 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1766 Kalhous Miroslav Rapid Pardubice F 1620 1587 1
2013/2014 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1766 Svítil Radek Rapid Pardubice G 1665 1689 1
2013/2014 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1766 Janoušek Ladislav NOPO Miřetice 1472 1
2013/2014 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1766 Zelený František TJ ŠO Chrudim D 1652 1667 1
2013/2014 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1766 Šilar Lubomír TJ Energetik Chvaletice 2176 2169 ½
2013/2014 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1766 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny H 1619 1654 1
2012/2013 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1768 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny G 2010 1895 0
2012/2013 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1768 Tran Huyen Linh Rapid Pardubice G 1675 1687 ½
2012/2013 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1768 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim D 1664 1662 1
2012/2013 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1768 Lášek Josef TJ CHS Chotěboř C ½
2012/2013 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1768 Kašpar Libor TJ Sokol Krucemburk 1531 ½
2012/2013 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1768 Svítil Radek ŠK Rapid Kids 1661 1674 1
2012/2013 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1768 Janoušek Petr NOPO Miřetice 1510 ½
2012/2013 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1768 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny H 1496 1486 1
2011/2012 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1759 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko B 1869 1832 ½
2011/2012 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1759 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice F 1832 1846 ½
2011/2012 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1759 Čáp Květoslav ŠK Rapid Pardubice G 1343 1
2011/2012 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1759 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny H 1840 1858 0
2011/2012 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1759 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim D 1648 ½
2011/2012 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1759 Janoušek Ladislav NOPO Miřetice 1476 1
2011/2012 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1759 Kafka Roman TJ Sokol Krucemburk 1534 1
2011/2012 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1759 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny F 1761 1724 1
2011/2012 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1759 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny G 1714 1778 ½
2010/2011 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1785 Tilgner Jan 2222 ŠK Polabiny "H" 1000 1
2010/2011 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1785 Vraný Dominik ŠK Rapid Talents 1000 1
2010/2011 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1785 Juroš Zbyněk ŠK Rapid Knights 1366 0
2010/2011 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1785 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim "D" 1682 1
2010/2011 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1785 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny "G" 1683 0
2010/2011 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1785 Kůs Miroslav NOPO Miřetice 1393 1
2010/2011 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1785 Krys Jan TJ ŠO Chrudim "E" 1673 0
2010/2011 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1785 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny "I" 1757 ½
2009/2010 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1790 Marcinko Patrik ŠK Rapid Teenagers 1837 ½
2009/2010 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1790 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny G"" 1570 ½
2009/2010 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1790 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko B"" 1930 0
2009/2010 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1790 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1789 ½
2009/2010 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1790 Halousek Jaroslav ŠK Rapid Talents 1613 1
2009/2010 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1790 Škorpík František 2222 ŠK Polabiny F"" 1642 1
2009/2010 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1790 Kašpar Libor Sokol Krucemburk 1517 0
2009/2010 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1790 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 2140 ½
2009/2010 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1790 Šebek Miroslav NOPO Miřetice 1519 1
2008/2009 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1785 Kašpar Libor TJ Sokol Krucemburk 1517 1
2008/2009 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1785 Michlian Štefan ŠK Bohemia Pardubice C 1872 1
2008/2009 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1785 Mrha Jan TJ ŠO a DDM Chrudim D 1740 1
2008/2009 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1785 Kubelka Libor NOPO Miřetice 1310 0
2008/2009 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1785 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny G 1605 1
2008/2009 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1785 Zoubek David ŠK Rapid Talents 1621 1
2008/2009 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1785 Krys Jan TJ ŠO a DDM Chrudim E 1632 ½
2008/2009 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1785 Pyskatý Jiří ŠK Rapid Matadors 1811 ½
2008/2009 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1785 Kraus Ondřej ŠK Rapid Knights 1595 1
2007/2008 9 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1798 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C 1780 ½
2007/2008 8 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1798 Koutný Ludvík ŠK Rapid Pardubice F 1604 1
2007/2008 7 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1798 Kofránek David ŠK Rapid Pardubice G 1506 1
2007/2008 6 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1798 Dvořák Slavomil TJ Sokol Krouna 1846 0
2007/2008 5 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1798 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice C 1551 ½
2007/2008 4 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1798 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny G 1733 ½
2007/2008 3 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1798 Šindelář Petr ŠK Holcim Prachovice B 1850 0
2007/2008 2 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1798 Mrha Jan TJ ŠO Chrudim E 1821 1
2007/2008 1 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1798 Kašpar Libor Sokol Krucemburk 1504 ½
2006/2007 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1815 Režný Zdeněk Dymák Heřmanův Městec B"" 1751 0
2006/2007 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1815 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C"" 1757 0
2006/2007 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1815 Dvořák Slavomil TJ Sokol Krouna 1825 0
2006/2007 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1815 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička D"" 1298 1
2006/2007 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1815 Kafka Roman TJ Sokol Krucemburk 1558 1
2006/2007 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1815 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny F"" 1640 1
2006/2007 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1815 Koutný Ludvík Cyclo Content Pardubice 1620 1
2006/2007 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1815 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička E"" 1694 1
2006/2007 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1815 Honek Jan SK Holcim Prachovice B"" 1772 0
2005/2006 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1813 Janáček Tomáš Sokol Krucemburk 1431 1
2005/2006 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1813 Voldan Beno Sokol Krouna 1382 1
2005/2006 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1813 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny D 1683 0
2005/2006 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1813 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C 1562 ½
2005/2006 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1813 Kučera Aleš CycloContent Pardubice 1678 1
2005/2006 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1813 Kouba Petr Holcim Prachovice B 1784 1
2005/2006 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1813 Hromádko Martin Sokol Zaječice B 2038 0
2005/2006 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1813 Režný Zdeněk Jiskra Heřmanův Městec B 1736 1
2003/2004 7 Bohdaneč 1807 Hrnčiarik Karel Infinity F 1697 1
2003/2004 6 Bohdaneč 1807 Slabý Miloš Synthesia D 1
2003/2004 4 Bohdaneč 1807 Honek Jan Prachovice B 1812 0
2003/2004 3 Bohdaneč 1807 Pavliš Jiří Krouna 1642 1
2003/2004 2 Bohdaneč 1807 Müller Petr H. Městec B 1753 1
2003/2004 1 Bohdaneč 1807 Zelený František Chrudim E 1513 ½