Hráč Kronowetter Bořivoj

Kronowetter Bořivoj

User Pic
Jméno: Kronowetter Bořivoj
Oddíl: Sokol Kolín
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2008
Elo mezinárodní: 2040
ID: 41047
FIDE ID: 385522
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího:
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 TJ Bohemia Poděbrady A 1993 1981 Královský Martin ŠS Kostelec n.Č.lesy B 2009 2010 0
2018/2019 11 Sokol Kolin 2041 2017 Kubát Pavel OREL Orechov 1992 1974 1
2018/2019 10 Sokol Kolin 2041 2017 Tůma Jan TJ CHS Chotebor 2046 2027 0
2018/2019 9 Sokol Kolin 2057 2017 Kureš Michael Lokomotiva Brno 1909 1873 ½
2018/2019 8 Sokol Kolin 2057 2017 Trhal Michal TJ SO Chrudim 1974 1976 0
2018/2019 7 Sokol Kolin 2046 2017 Richterová Julie TJ Namest n/Oslavou 1799 1788 1
2018/2019 6 Sokol Kolin 2046 2017 Kastner Vojtěch Rapid Pardubice 1954 1964 1
2018/2019 5 Sokol Kolin 2014 1981 Štork Rostislav Caissa Pivovar Dalesice 1737 1760 1
2018/2019 4 Sokol Kolin 2014 1981 Černovský Jiří TJ Sparta Kutna Hora 2111 2098 1
2018/2019 3 Sokol Kolin 1974 1981 Zpěváková Jana Moravska Slavia Brno B 2052 2031 1
2018/2019 2 Sokol Kolin 1974 1981 Kučera Jan SK Vysoke Myto 1905 1925 1
2018/2019 10 DDM Symfonie Poděbrady A 2041 2017 Novák Jiří SK Slavoj Čáslav A 1946 1922 ½
2018/2019 9 DDM Symfonie Poděbrady A 2041 2017 Žák Zbyněk Sokol Kolín C 1950 1958 ½
2018/2019 8 DDM Symfonie Poděbrady A 2057 2017 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky A 1777 1769 ½
2018/2019 7 DDM Symfonie Poděbrady A 2057 2017 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice B 1866 1856 1
2018/2019 6 DDM Symfonie Poděbrady A 2046 2017 Misař Aleš DDM Sokol Nymburk B 1808 1771 1
2018/2019 5 DDM Symfonie Poděbrady A 2046 2017 Novák Jiří SK Slavoj Čáslav A 1949 1922 ½
2018/2019 4 DDM Symfonie Poděbrady A 2014 1981 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 1970 1938 ½
2018/2019 3 DDM Symfonie Poděbrady A 1974 1981 Sochor Martin TJ Sokol Pečky A 1859 1876 ½
2018/2019 2 DDM Symfonie Poděbrady A 1974 1981 Křenek Pavel TJ Sokol Sendražice B 1683 1721 1
2018/2019 1 DDM Symfonie Poděbrady A 1993 1981 Všetečka Jiří DDM Sokol Nymburk B 1714 1741 1
2017/2018 11 TJ Bohemia Poděbrady A 1891 1879 Vejvoda Jindřich Sokol Kolín B 1537 1524 1
2017/2018 10 TJ Bohemia Poděbrady A 1898 1879 Mácha Václav ŠK Spartak Čelákovice A 1769 1755 ½
2017/2018 8 TJ Bohemia Poděbrady A 1901 1879 Blažek Jiří Sokol Bakov n.Jiz. B 1842 1812 ½
2017/2018 7 TJ Bohemia Poděbrady A 1882 1879 Uhlíř Václav TJ Sokol Sendražice A 1825 1809 1
2017/2018 6 TJ Bohemia Poděbrady A 1882 1879 Dubnička Augustín Šachklub města Dobrovice B 0 1611 1
2017/2018 5 TJ Bohemia Poděbrady A 1898 1879 Křeček Michal DDM Sokol Nymburk B 0 1523 1
2017/2018 4 TJ Bohemia Poděbrady A 1898 1879 Eliáš Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav A 1731 1726 1
2017/2018 3 TJ Bohemia Poděbrady A 1898 1879 Kacafírek Miroslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1894 1887 1
2017/2018 1 TJ Bohemia Poděbrady A 1791 1806 Voborník Bořivoj Joly Lysá nad Labem F 1809 1765 1
2015/2016 5 TJ Bohemia Poděbrady A 1507 1527 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice B 1704 1744 ½
2015/2016 10 DDM Symfonie Poděbrady B 1507 1527 Pech Hynek Sokol Kolín D 1796 1745 ½
2015/2016 9 DDM Symfonie Poděbrady B 1507 1527 Kubíček Jindřich TJ Sokol Pečky B 1772 1723 1
2015/2016 6 DDM Symfonie Poděbrady B 1507 1527 Reichel Tomáš Slavoj Čáslav B 1869 1895 ½
2015/2016 4 DDM Symfonie Poděbrady B 1507 1527 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky B 1711 1649 0
2015/2016 3 DDM Symfonie Poděbrady B 1507 1527 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice C 1665 0
2015/2016 2 DDM Symfonie Poděbrady B 1507 1527 Jíša Luboš ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1694 1621 0
2015/2016 9 DDM Symfonie Poděbrady A 1507 1527 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2005 1999 0
2015/2016 7 DDM Symfonie Poděbrady A 1507 1527 Teichmann Čeněk TS Sokol Sendražice B 1830 1818 0
2015/2016 6 DDM Symfonie Poděbrady A 1507 1527 Švadlenka Miloslav TJ Slavoj Čáslav A 1696 ½
2015/2016 4 DDM Symfonie Poděbrady A 1507 1527 Mráz Zdeněk Sparta Kutná Hora B 1868 ½
2015/2016 2 DDM Symfonie Poděbrady A 1507 1527 Humpolák Jiří TJ Sokol Pečky A 1747 1727 ½
2015/2016 10 DDM Symfonie Poděbrady 1507 1527 Horák Jan Panda Rychnov n. Kn. 1526 1457 0
2015/2016 9 DDM Symfonie Poděbrady 1507 1527 Sucharda David ŠK Ortex Hradec Králové 2040 2029 0
2015/2016 7 DDM Symfonie Poděbrady 1507 1527 Ležík Jan ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1462 1289 ½
2015/2016 6 DDM Symfonie Poděbrady 1507 1527 Hofman Kryštof Novoborská šachová akademie 1609 1693 0
2015/2016 5 DDM Symfonie Poděbrady 1507 1527 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín 1912 1861 0
2015/2016 4 DDM Symfonie Poděbrady 1507 1527 Doleček Matěj ŠKM Lanškroun 1578 1621 ½
2015/2016 3 DDM Symfonie Poděbrady 1507 1527 Píše Jiří ŠK Ústí n. O. 1414 1538 ½
2015/2016 2 DDM Symfonie Poděbrady 1507 1527 Novotný Ondřej ŠK Hlinsko 1440 1414 1
2015/2016 1 DDM Symfonie Poděbrady 1507 1527 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička B 1557 1624 0
2014/2015 11 DDM Symfonie Poděbrady 1278 Hartinger Antonín TJ ŠK Libina 1727 0
2014/2015 10 DDM Symfonie Poděbrady 1278 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička B 1580 1554 1
2014/2015 9 DDM Symfonie Poděbrady 1278 Ježek Jakub ŠKM Lanškroun 1670 1656 0
2014/2015 8 DDM Symfonie Poděbrady 1278 Píše Jiří ŠK Ústí n. O. 1443 ½
2014/2015 7 DDM Symfonie Poděbrady 1278 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha B 1723 1849 1
2014/2015 6 DDM Symfonie Poděbrady 1278 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny C 1427 1427 1
2014/2015 5 DDM Symfonie Poděbrady 1278 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny B 1620 1666 0
2014/2015 4 DDM Symfonie Poděbrady 1278 Vítová Anna ŠK Lípa 1686 1699 1
2014/2015 3 DDM Symfonie Poděbrady 1278 Vít Ondřej ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1426 1426 0
2014/2015 2 DDM Symfonie Poděbrady 1278 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1615 1615 0
2014/2015 1 DDM Symfonie Poděbrady 1278 Černý David Panda Rychnov n. Kn. 1730 1700 0