Hráč Vilímová Julie

Vilímová Julie

User Pic
Jméno: Vilímová Julie
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1790
Elo mezinárodní: 1810
ID: 37432
FIDE ID: 367400
Rok narození: 2002
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 KŠ Říčany 1925 1792 1748 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny A 2255 2205 0 soutěž
2019/2020 6 KŠ Říčany 1925 1792 1748 Miča Marek Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2324 2171 ½ soutěž
2019/2020 5 KŠ Říčany 1925 1792 1748 Dvořáková Olga ŠK DURAS BVK Brno 1810 1807 1 soutěž
2019/2020 4 KŠ Říčany 1925 1792 1748 Zvolenský David TJ Spartak Vlašim 2128 2136 0 soutěž
2019/2020 3 KŠ Říčany 1925 1812 1748 Hlavina Matouš Šachklub Sokol Klatovy 1942 1943 0 soutěž
2019/2020 2 KŠ Říčany 1925 1811 1952 Brož Petr Desko Liberec 1886 1893 1 soutěž
2019/2020 1 KŠ Říčany 1925 1914 1952 Přibyl Viktor ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 2069 1969 0 soutěž
2019/2020 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1792 1748 Ulrich David TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1829 1834 ½ soutěž
2019/2020 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1758 1748 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou B 1915 1887 0 soutěž
2019/2020 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1752 1748 Žamboch Roman TJ Kralupy nad Vltavou A 2021 2037 1 soutěž
2019/2020 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1752 1748 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice C 2080 2056 ½ soutěž
2019/2020 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1752 1748 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 1968 1955 0 soutěž
2019/2020 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1812 1748 Kaplan Daniel DDM Sokol Nymburk A 2004 2012 0 soutěž
2019/2020 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1812 1952 Kořenek František JOLY Lysá nad Labem D 1944 1944 0 soutěž
2019/2020 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1811 1952 Wiener Richard Klub šachistů Říčany 1925 C 1862 1827 1 soutěž
2019/2020 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1906 1952 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1975 1979 ½ soutěž
2019/2020 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1906 1952 Bartošová Hana Klub šachistů Říčany 1925 D 1727 1728 0 soutěž
2019/2020 7 KŠ Říčany 1925 1812 1748 Hlavina Matouš Šachklub Sokol Klatovy 1942 1943 0 soutěž
2019/2020 6 KŠ Říčany 1925 1812 1748 Janouš Marek Šachový klub 64 Plzeň 1923 1888 ½ soutěž
2019/2020 5 KŠ Říčany 1925 1811 1952 Souček Petr Siesta Solution Unichess 1774 1883 0 soutěž
2019/2020 4 KŠ Říčany 1925 1914 1952 Papoušek Michal 1.Novoborský ŠK 1717 1718 ½ soutěž
2019/2020 3 KŠ Říčany 1925 1914 1952 Brož Petr Desko Liberec 1911 1893 1 soutěž
2019/2020 2 KŠ Říčany 1925 1914 1952 Růžička Filip TJ Kobylisy 1792 1848 ½ soutěž
2019/2020 1 KŠ Říčany 1925 1914 1952 Přibyl Viktor ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 2069 1969 0 soutěž
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 1818 1763 Dudek Vojtěch TJ Spartak Vlašim 2000 1921 ½ soutěž
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 1818 1763 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1784 1834 1 soutěž
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 1818 1763 Vantuch Lucian BŠŠ Frýdek-Místek A 1964 1880 ½ soutěž
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 1818 1763 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny 1982 1910 0 soutěž
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 1776 1763 Ret Adam Josef ŠK PORG Praha 1853 1834 ½ soutěž
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 1794 1876 Hlavina Matouš Šachklub Sokol Klatovy 1939 1921 0 soutěž
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 1842 1876 Vítová Anna ŠK AD Jičín 1734 1745 0 soutěž
2018/2019 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1818 1763 Žigmund David DDM Sokol Nymburk A 1899 1898 ½ soutěž
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1802 1763 Šilhan Petr Cayman Pharma Neratovice C 2051 2051 0 soutěž
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1802 1763 Lažánek Jan JOLY Lysá nad Labem E 1948 1946 1 soutěž
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1765 1763 Popelka Pavel TJ Kralupy nad Vltavou A 1890 1847 1 soutěž
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1765 1763 Macháček Otakar ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1963 1900 ½ soutěž
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1794 1876 Blažek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou B 1842 1800 0 soutěž
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1824 1876 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1980 1930 0 soutěž
2018/2019 10 KŠ Říčany 1925 „B“ 1802 1763 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha 2152 2129 0 soutěž
2018/2019 6 KŠ Říčany 1925 „B“ 1776 1763 Šimůnek Aleš Šachový klub Líně 2132 2130 0 soutěž
2018/2019 5 KŠ Říčany 1925 „B“ 1794 1876 Loskot Petr Sokol Tábor 2014 2032 ½ soutěž
2018/2019 4 KŠ Říčany 1925 „B“ 1794 1876 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 1 soutěž
2018/2019 1 KŠ Říčany 1925 „B“ 1842 1876 Hruška Jan Unichess Underground 2053 2064 1 soutěž
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 1776 1763 Hlavina Matouš Šachklub Sokol Klatovy 1939 1942 0 soutěž
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 1776 1763 Ret Adam Josef ŠK PORG Praha 1853 1834 ½ soutěž
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 1794 1876 Hejsek Lukáš TJ Bohemians Praha 1705 1796 0 soutěž
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 1842 1876 Šulc Jakub 1.Novoborský ŠK 1658 1735 0 soutěž
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 1842 1876 Dolejš Jakub TJ Kobylisy 1559 1602 1 soutěž
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 1842 1876 Vítová Anna ŠK AD Jičín 1734 1745 0 soutěž
2017/2018 7 Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1708 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová 1730 1677 ½ soutěž
2017/2018 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1708 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1681 1717 1 soutěž
2017/2018 5 Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1708 Křivánek Jakub ŠK Kuřim 1415 1368 1 soutěž
2017/2018 4 Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1708 Macháček Lukáš ŠK Staré Město 1583 1568 1 soutěž
2017/2018 3 Klub Šachistů Říčany 1925 1767 1708 Beer Jiří ŠK Karlovy Vary 1483 1532 1 soutěž
2017/2018 2 Klub Šachistů Říčany 1925 1751 1708 Matej Erik PROMAT OAZA Praha 0 1342 1 soutěž
2017/2018 1 Klub Šachistů Říčany 1925 1885 1809 Hosnedl Matyáš ŠA VŠTE České Budějovice 1721 1754 0 soutěž
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1751 1708 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav B 1811 1809 0 soutěž
2017/2018 8 KŠ Stříbrná Skalice A 1751 1708 Sládek Oldřich Sokol Neveklov 1999 1966 1 soutěž
2017/2018 5 KŠ Stříbrná Skalice A 1767 1708 Bezwald Petr Šachový klub Příbram Baník C 0 1663 ½ soutěž
2017/2018 4 KŠ Stříbrná Skalice A 1751 1708 Soural Karel TJ Sokol Struhařov A 1951 1948 0 soutěž
2017/2018 7 Klub Šachistů Říčany 1925 1767 1708 Brůna Matouš Desko Liberec 1384 1401 ½ soutěž
2017/2018 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1767 1708 Matej Erik PROMAT OAZA Praha 0 1342 1 soutěž
2017/2018 5 Klub Šachistů Říčany 1925 1751 1708 Hosnedl Matyáš ŠA VŠTE České Budějovice 1805 1793 0 soutěž
2017/2018 4 Klub Šachistů Říčany 1925 1885 1809 Beer Jiří ŠK Karlovy Vary 1609 1587 1 soutěž
2017/2018 3 Klub Šachistů Říčany 1925 1885 1809 Dolejš Jakub TJ Kobylisy 1432 1515 1 soutěž
2017/2018 2 Klub Šachistů Říčany 1925 1885 1809 Tůmová Anna Šachklub Sokol Klatovy 1841 1792 1 soutěž
2017/2018 1 Klub Šachistů Říčany 1925 1885 1809 Aubrechtová Zuzana TJ Bohemians Praha 0 1136 1 soutěž
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 1725 1791 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek 1774 1857 1 soutěž
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 1725 1791 Kubošová Jana SK Slavia Orlová 1704 1698 0 soutěž
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 1725 1791 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1815 1902 0 soutěž
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 1725 1791 Nová Michaela 2222 ŠK Polabiny 1939 1952 1 soutěž
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 1725 1791 Helebrand František TJ Spartak Vlašim 1851 1856 0 soutěž
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 1725 1791 Dolanský Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2070 1976 0 soutěž
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 1725 1791 Lhotský Zdeněk PROMAT OAZA Praha 1693 1621 ½ soutěž
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 1725 1791 Hradecký Ondřej Desko Liberec 1570 1603 1 soutěž
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 1725 1791 Lhotský Zdeněk PROMAT OAZA Praha 1693 1621 ½ soutěž
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 1725 1791 Helebrand František TJ Spartak Vlašim 1851 1856 0 soutěž
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 1725 1791 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad 1600 1604 ½ soutěž
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 1725 1791 Pravda Kryštof Sokol Praha-Kobylisy 1659 1742 1 soutěž
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 1725 1791 Dolanský Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2070 1976 0 soutěž
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 1725 1791 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1893 1960 0 soutěž
2016/2017 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1725 1791 Sochor Martin Sokol Kolín B 1924 1917 ½ soutěž
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1725 1791 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 1 soutěž
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1725 1791 Doležal Radoslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1975 1957 ½ soutěž
2015/2016 7 Stříbrná Skalice B 1725 1791 Már Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 G 1687 1692 ½ soutěž
2015/2016 1 Stříbrná Skalice B 1725 1791 Netolický Miloš Jiskra Zruč n. Sáz. 1744 1628 1 soutěž
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1725 1791 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1727 1758 1 soutěž
2015/2016 7 Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1791 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 1887 1933 ½ soutěž
2015/2016 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1791 Černý David TJ Štefanydes Polička 1889 1959 0 soutěž
2015/2016 5 Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1791 Hradecký Ondřej Desko Liberec 1570 1603 1 soutěž
2015/2016 4 Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1791 Semová Lada Chess Most 1217 1145 1 soutěž
2015/2016 3 Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1791 Molkanov Oleg Sokol Praha-Kobylisy 1742 1796 0 soutěž
2015/2016 2 Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1791 Kubát Ladislav Šachklub Sokol Klatovy 1522 1465 1 soutěž
2015/2016 1 Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1791 Němcová Kamila PROMAT OAZA Praha 1828 1739 0 soutěž
2015/2016 5 Stříbrná Skalice 1725 1791 Zadina Jiří ŠK Jince A 1850 1 soutěž
2015/2016 4 Stříbrná Skalice 1725 1791 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 E 1659 1763 0 soutěž
2015/2016 3 Stříbrná Skalice 1725 1791 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1821 0 soutěž
2015/2016 7 Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1791 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová B 1561 1648 0 soutěž
2015/2016 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1791 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny B 1430 1502 ½ soutěž
2015/2016 5 Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1791 Glozar Petr ŠK Duras BVK-Královo Pole 1671 1717 1 soutěž
2015/2016 4 Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1791 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno 1634 1607 1 soutěž
2015/2016 3 Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1791 Hradecký Ondřej Desko Liberec 1570 1603 1 soutěž
2015/2016 2 Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1791 Semová Lada Chess Most 1217 1145 1 soutěž
2015/2016 1 Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1791 Molkanov Oleg Sokol Praha-Kobylisy 1742 1796 0 soutěž
2014/2015 9 Stříbrná Skalice A 1635 1590 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice B 1775 1807 ½ soutěž
2014/2015 7 Stříbrná Skalice A 1635 1590 Závůrková Monika TJ Kavalier Sázava A 1821 1821 0 soutěž
2014/2015 6 Stříbrná Skalice A 1635 1590 Bednařík Radovan Sokol Český Brod B 1933 1948 1 soutěž
2014/2015 5 Stříbrná Skalice A 1635 1590 Houdek Daniel ŠK Pravonín 1852 1846 0 soutěž
2014/2015 4 Stříbrná Skalice A 1635 1590 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 F 1842 1781 1 soutěž
2014/2015 3 Stříbrná Skalice A 1635 1590 Kořínek Luboš SK Slavoj Čáslav A 1716 ½ soutěž
2014/2015 2 Stříbrná Skalice A 1635 1590 Vocilka Jiří Sparta Kutná Hora B 1866 1874 0 soutěž
2014/2015 10 Stříbrná Skalice B 1635 1590 Netolický Miloš Jiskra Zruč n. Sáz. 1744 1649 ½ soutěž
2014/2015 8 Stříbrná Skalice B 1635 1590 Dvořák Jan Jawa Brodce C 1362 ½ soutěž
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 A 1635 1590 Brabencová Aneta Jiskra Humpolec 1000 1 soutěž
2014/2015 10 KŠ Říčany 1925 A 1635 1590 Kokrda Stanislav ŠK Světlá nad Sázavou 1335 1 soutěž
2014/2015 9 KŠ Říčany 1925 A 1635 1590 Vlach Daniel Šachklub Tábor A 1515 1523 1 soutěž
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 A 1635 1590 Žilavá Anežka Šachklub Tábor B 1100 1 soutěž
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 A 1635 1590 Lukeš Martin SK OAZA Praha B 1360 1 soutěž
2014/2015 6 KŠ Říčany 1925 A 1635 1590 Hlaváček Ondřej TJ Spartak Vlašim B 1441 ½ soutěž
2014/2015 5 KŠ Říčany 1925 A 1635 1590 Rolinková Lucie Hraničář Horní Stropnice 1254 1 soutěž
2014/2015 4 KŠ Říčany 1925 A 1635 1590 Kučera David Gambit Jihlava 1000 1 soutěž
2014/2015 3 KŠ Říčany 1925 A 1635 1590 Kurek Pavel KŠ Říčany 1925 B 1304 1 soutěž
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 A 1635 1590 Havelka František ŠK Řevnice 1427 1504 ½ soutěž
2014/2015 1 KŠ Říčany 1925 A 1635 1590 Sekhniashvile Luka ŠK Praha-Smíchov 1251 1 soutěž
2013/2014 9 Stříbrná Skalice A 1580 1710 Vyterna Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 1579 ½ soutěž
2013/2014 8 Stříbrná Skalice A 1580 1710 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1777 1726 0 soutěž
2013/2014 6 Stříbrná Skalice A 1580 1710 Havlíček Pavel TcJ Sokol Benešov A 1681 1650 1 soutěž
2013/2014 4 Stříbrná Skalice A 1580 1710 Potůček Milan Sokol Neveklov A 1392 ½ soutěž
2013/2014 2 Stříbrná Skalice A 1580 1710 Hašek Tomáš ŠK Pravonín A 1791 1839 1 soutěž
2013/2014 10 Spartak Vlašim B 1580 1710 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1777 1839 0 soutěž
2013/2014 9 Spartak Vlašim B 1580 1710 Hosnedl Matyáš QCC České Budějovice B 1423 ½ soutěž
2013/2014 8 Spartak Vlašim B 1580 1710 Štěch Pavel QCC České Budějovice A 1471 1537 1 soutěž
2013/2014 7 Spartak Vlašim B 1580 1710 Vlach Daniel ŠACHklub Tábor B 1616 ½ soutěž
2013/2014 6 Spartak Vlašim B 1580 1710 Zedník Matěj ŠACHklub Tábor C 1250 1 soutěž
2013/2014 3 Spartak Vlašim B 1580 1710 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1566 1560 ½ soutěž
2013/2014 2 Spartak Vlašim B 1580 1710 Ptáček Jan Protect.cz Humpolec 1621 1602 0 soutěž
2013/2014 1 Spartak Vlašim B 1580 1710 Brož Petr ŠK Světlá nad Sázavou 1504 1463 ½ soutěž
2012/2013 4 Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1504 1446 Vašák Martin Jawa Brodce C 1250 0 soutěž
2012/2013 11 Stříbrná Skalice A 1504 1446 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1802 1772 ½ soutěž
2012/2013 7 Stříbrná Skalice A 1504 1446 Mráz Zdeněk TJ Sparta Kutná Hora B 1893 ½ soutěž
2012/2013 6 Stříbrná Skalice A 1504 1446 Brhlík Antonín TJ Kavalier Sázava A 1669 1690 0 soutěž
2012/2013 11 Spartak Vlašim B 1504 1446 Sýkora Tomáš QCC České Budějovice A 1319 0 soutěž
2012/2013 10 Spartak Vlašim B 1504 1446 Pavlíček Adam QCC České Budějovice B 1250 ½ soutěž
2012/2013 9 Spartak Vlašim B 1504 1446 Králík Johan SK Pyrit Příbram 1360 1 soutěž
2012/2013 8 Spartak Vlašim B 1504 1446 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1567 1632 1 soutěž
2012/2013 7 Spartak Vlašim B 1504 1446 Šustr Dominik Šachklub Tábor B 1393 1 soutěž
2012/2013 6 Spartak Vlašim B 1504 1446 Dolanský Lukáš Šachklub Tábor A 1506 1626 0 soutěž
2012/2013 5 Spartak Vlašim B 1504 1446 Chajda Patrik KŠ Říčany 1925 C 1000 1 soutěž
2012/2013 4 Spartak Vlašim B 1504 1446 Pastrnek Michal KŠ Říčany 1925 B 1546 1 soutěž
2012/2013 3 Spartak Vlašim B 1504 1446 Ptáček Jan Protect.cz Humpolec 1354 0 soutěž
2012/2013 2 Spartak Vlašim B 1504 1446 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno C 1250 0 soutěž
2012/2013 1 Spartak Vlašim B 1504 1446 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno B 1336 1250 1 soutěž
2011/2012 9 Stříbrná Skalice 1279 Vopat Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1529 0 soutěž
2011/2012 7 Stříbrná Skalice 1279 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 G 1412 ½ soutěž
2011/2012 6 Stříbrná Skalice 1279 Ryšánek Zdeněk Spartak Vlašim C 1546 ½ soutěž
2011/2012 4 Stříbrná Skalice 1279 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany B 1488 0 soutěž
2011/2012 3 Stříbrná Skalice 1279 Starec Jan Sokol Postupice 1478 0 soutěž
2011/2012 1 Stříbrná Skalice 1279 Pitra Karel Jiskra Zruč nad Sázavou 1 soutěž