Hráč Šedivý Vlastimil

Šedivý Vlastimil

User Pic
Jméno: Šedivý Vlastimil
Oddíl: ŠK Kovohutě Příbram
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1679
Elo mezinárodní: 0
ID: 10621
FIDE ID: 0
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK Kovohutě Příbram 0 1673 Pospíšil Jan Šachový klub Příbram - Baník D 0 0 1
2018/2019 6 ŠK Kovohutě Příbram 0 1673 Brada Zdeněk ŠK Rakovník B 1427 1469 1
2018/2019 5 ŠK Kovohutě Příbram 0 1673 Kadeřábek Jiří ŠK při MěÚ Hostomice 1321 1433 ½
2018/2019 4 ŠK Kovohutě Příbram 0 1673 Rosenbaum Jan ŠK Zdice B 0 1270 1
2018/2019 3 ŠK Kovohutě Příbram 0 1673 Sasyn Stanislav Šachový klub Příbram - Baník C 1663 1623 1
2018/2019 2 ŠK Kovohutě Příbram 0 1673 Krajíček Matthew Český lev Kolešovice D 0 0 1
2018/2019 1 ŠK Kovohutě Příbram 0 1673 Nykonyuk Lev TJ Jince 0 0 1
2017/2018 10 ŠK Kovohutě Příbram 0 1697 Křivan Václav ŠK Mníšek pod Brdy 0 1601 1
2017/2018 9 ŠK Kovohutě Příbram 0 1697 Zeisek Václav TJ Jince 0 1603 1
2017/2018 8 ŠK Kovohutě Příbram 0 1697 Rosenbaumová Eva Zdice B 0 1470 1
2017/2018 7 ŠK Kovohutě Příbram 0 1697 Klán František ŠK při MěÚ Hostomice 0 1481 0
2017/2018 6 ŠK Kovohutě Příbram 0 1697 Šimák Ivo KDJS Sedlčany C 1482 1503 0
2017/2018 5 ŠK Kovohutě Příbram 0 1697 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 0 1633 ½
2017/2018 4 ŠK Kovohutě Příbram 0 1697 Šmejkal Jakub TJ Jince 0 1026 1
2017/2018 3 ŠK Kovohutě Příbram 0 1697 Rosenbaumová Anna Zdice B 1504 1510 ½
2017/2018 2 ŠK Kovohutě Příbram 0 1697 Klán František ŠK při MěÚ Hostomice 0 1481 1
2017/2018 1 ŠK Kovohutě Příbram 0 1697 Kučera Jan KDJS Sedlčany C 0 1394 0
2015/2016 9 ŠK Kovohutě Příbram 1708 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy 1611 1
2015/2016 8 ŠK Kovohutě Příbram 1708 Staněk Karel ŠK KDJS Sedlčany B 1651 ½
2015/2016 7 ŠK Kovohutě Příbram 1708 Lísková Tereza TJ Jince C 1048 1
2015/2016 6 ŠK Kovohutě Příbram 1708 Sasyn Stanislav ŠK Příbram-Baník C 1708 1667 0
2015/2016 4 ŠK Kovohutě Příbram 1708 Boháč Pavel ŠK Řevnice B 1731 1734 0
2015/2016 3 ŠK Kovohutě Příbram 1708 Rosenbaumová Eva ŠK Zdice B 1465 ½
2015/2016 2 ŠK Kovohutě Příbram 1708 Kováříková Eliška ŠK Příbram-Baník D 1023 1
2015/2016 1 ŠK Kovohutě Příbram 1708 Fairaisl Dušan ŠK Hostomice A 1698 1701 1
2014/2015 8 ŠK Kovohutě Příbram 1720 Červenka Tadeáš TJ Jince C 1000 1
2014/2015 7 ŠK Kovohutě Příbram 1720 Lev Pavel ŠK Rakovník D 1549 ½
2014/2015 6 ŠK Kovohutě Příbram 1720 Bezwald Petr ŠK Příbram - Baník B 1652 ½
2014/2015 5 ŠK Kovohutě Příbram 1720 Placheta Rostislav ŠK Při MěÚ Hostomice 1680 1722 ½
2014/2015 4 ŠK Kovohutě Příbram 1720 Šilhánek Martin TJ Jince B 1353 ½
2014/2015 3 ŠK Kovohutě Příbram 1720 Hejda Václav TJ Český Lev Kolešovice B 1792 1709 ½
2014/2015 2 ŠK Kovohutě Příbram 1720 Rosenbaum Jan ŠK Zdice C 1261 1
2013/2014 9 ŠK Kovohutě Příbram 1701 Kohout Josef ŠK Rakovník C 1992 2001 0
2013/2014 8 ŠK Kovohutě Příbram 1701 Balek Filip SK Pyrit Příbram B 1597 1522 1
2013/2014 7 ŠK Kovohutě Příbram 1701 Havelka František ŠK Řevnice C 1475 1
2013/2014 6 ŠK Kovohutě Příbram 1701 Saxlová Markéta ŠK Příbram Baník B 1591 1
2013/2014 5 ŠK Kovohutě Příbram 1701 Handl Petr SK Zdice C 1250 1
2013/2014 4 ŠK Kovohutě Příbram 1701 Hrkal Jakub TJ Jince B 1250 1
2013/2014 2 ŠK Kovohutě Příbram 1701 Arnolt Jiří ŠK Mníšek pod Brdy 1590 1
2013/2014 1 ŠK Kovohutě Příbram 1701 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1766 ½
2012/2013 7 ŠK Kovohutě Příbram 1694 Civín Dominik SK Zdice B 1609 1
2012/2013 6 ŠK Kovohutě Příbram 1694 Vaněček Ivo MěÚ Hostomice 1742 ½
2012/2013 5 ŠK Kovohutě Příbram 1694 Štufka Karel SK Pyrit Příbram B 1836 1860 1
2012/2013 4 ŠK Kovohutě Příbram 1694 Sladovník Roman TJ Jince B 1471 1
2012/2013 3 ŠK Kovohutě Příbram 1694 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1670 1693 ½
2012/2013 2 ŠK Kovohutě Příbram 1694 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 1301 0
2012/2013 1 ŠK Kovohutě Příbram 1694 Kroča Karel TJ Jince C 1100 1
2011/2012 11 ŠK Kovohutě Příbram 1694 Zadina Jiří TJ Jince A 1576 ½
2011/2012 10 ŠK Kovohutě Příbram 1694 Veselý Jaroslav ŠK Příbram - Baník B 1486 1
2011/2012 9 ŠK Kovohutě Příbram 1694 Havelka Jan ŠK Řevnice B 1546 0
2011/2012 8 ŠK Kovohutě Příbram 1694 Kraisl Vlastimil ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1658 ½
2011/2012 7 ŠK Kovohutě Příbram 1694 Jilka Miloslav ŠK Rakovník C 1584 ½
2011/2012 5 ŠK Kovohutě Příbram 1694 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1614 1
2011/2012 4 ŠK Kovohutě Příbram 1694 Králík Johan SK Pyrit Příbram C 1100 1
2011/2012 3 ŠK Kovohutě Příbram 1694 Arnolt Jiří Mníšek pod Brdy 1569 1
2011/2012 2 ŠK Kovohutě Příbram 1694 Hájek Jiří TJ Sokol Hostivice B 1665 ½
2011/2012 1 ŠK Kovohutě Příbram 1694 Hakl David ŠK Zdice B 1309 1
2010/2011 11 ŠK Kovohutě Příbram 1693 Zvára Tomáš TJ Sokol Hostivice B 1643 1
2010/2011 9 ŠK Kovohutě Příbram 1693 Zadina Tomáš TJ Jince B 1368 ½
2010/2011 8 ŠK Kovohutě Příbram 1693 Košnar Karel ŠK Rakovník C 1525 0
2010/2011 7 ŠK Kovohutě Příbram 1693 Kraisl Vlastimil ŠK MěÚ Hostomice 1688 1
2010/2011 6 ŠK Kovohutě Příbram 1693 Křivan Václav Mníšek pod Brdy 1250 ½
2010/2011 5 ŠK Kovohutě Příbram 1693 Zadina Jiří TJ Jince A 1600 0
2010/2011 4 ŠK Kovohutě Příbram 1693 Hakl David ŠK Zdice B 1347 1
2010/2011 3 ŠK Kovohutě Příbram 1693 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1771 ½
2010/2011 2 ŠK Kovohutě Příbram 1693 Rotter Vojtěch Lokomotiva Beroun B 1631 1
2010/2011 1 ŠK Kovohutě Příbram 1693 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1566 1
2009/2010 10 Kovohutě Příbram 1692 Soukup Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun B 1614 0
2009/2010 8 Kovohutě Příbram 1692 Čihák Karel ŠK Řevnice B 1442 1
2009/2010 7 Kovohutě Příbram 1692 Zadina Jaroslav TJ Jince A 1551 1
2009/2010 5 Kovohutě Příbram 1692 Kuba Milan SK Pyrit Příbram C 1563 ½
2009/2010 3 Kovohutě Příbram 1692 Volf Miloslav ŠK Mníšek pod Brdy 1499 1
2009/2010 1 Kovohutě Příbram 1692 Slavík Antonín TJ Jince B 1371 1
2008/2009 9 ŠK Kovohutě Příbram 1686 Čihák Karel ŠK Řevnice B 1436 1
2008/2009 7 ŠK Kovohutě Příbram 1686 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun B 1657 ½
2008/2009 5 ŠK Kovohutě Příbram 1686 Hochman Jan ŠK Pyrit Příbram D 1315 1
2008/2009 4 ŠK Kovohutě Příbram 1686 Novák Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1000 1
2008/2009 3 ŠK Kovohutě Příbram 1686 Zadina Tomáš Zadinovi Jince 1392 1
2007/2008 11 ŠK Kovohutě Příbram 1706 Zadina Tomáš Zadinovi Jince 1351 0
2007/2008 10 ŠK Kovohutě Příbram 1706 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1607 0
2007/2008 8 ŠK Kovohutě Příbram 1706 Rosenbaumová Eva TJ Lokomotiva Zdice B 1430 ½
2007/2008 6 ŠK Kovohutě Příbram 1706 Folbr Martin ŠK Rakovník D 1100 1
2007/2008 5 ŠK Kovohutě Příbram 1706 Sladovník Roman Jince A 1427 1
2007/2008 4 ŠK Kovohutě Příbram 1706 Donner Petr ŠK Příbram - Baník B 1329 1
2007/2008 2 ŠK Kovohutě Příbram 1706 Vančát Ondřej ŠK Alva Příbram D 1486 1
2007/2008 1 ŠK Kovohutě Příbram 1706 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1797 ½
2006/2007 11 Kovohutě Příbram 1685 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1250 1
2006/2007 10 Kovohutě Příbram 1685 Lysá Petra TJ Jince B 1398 1
2006/2007 8 Kovohutě Příbram 1685 Schmidt Jiří ŠK Příbram - Baník B 1570 1
2006/2007 5 Kovohutě Příbram 1685 Budil Stanislav ŠK Hostomice 1431 1
2006/2007 4 Kovohutě Příbram 1685 Kocourek Jaroslav ŠK Řevnice 1410 1
2006/2007 3 Kovohutě Příbram 1685 Mráz Vojtěch ŠK Alva Pb Příbram D 1476 1
2006/2007 1 Kovohutě Příbram 1685 Bohdanecký Rudolf Lokomotiva Zdice B 1558 1
2005/2006 7 ŠK Kovohutě Příbram A 1695 Langr Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 1556 0
2005/2006 5 ŠK Kovohutě Příbram A 1695 Mejzr Jan ŠK Alva Pb Příbram E 1100 ½
2005/2006 1 ŠK Kovohutě Příbram A 1695 Král Jaroslav ŠK Rakovník C 1000 1
2004/2005 10 Kovohutě Příbram 1687 Prášek Vladimír Spartak Žebrák B 1643 ½
2004/2005 6 Kovohutě Příbram 1687 Klán František ŠK OB Hostomice 1595 ½
2004/2005 4 Kovohutě Příbram 1687 Řechtáček František Loko Beroun B 1735 1
2004/2005 2 Kovohutě Příbram 1687 Urbanovský Josef SOU Dubno B 1433 1
2003/2004 10 Kovohutě Příbram 1704 Matoušková Adéla Lokomotiva Zdice ½
2003/2004 9 Kovohutě Příbram 1704 Hrstka Zdeněk TJ Jince B 1396 1
2003/2004 8 Kovohutě Příbram 1704 Knecht Arnošt ŠK Hostomice 1318 1
2003/2004 7 Kovohutě Příbram 1704 Sasyn Stanislav SOU Dubno B 1443 ½
2003/2004 6 Kovohutě Příbram 1704 Vančát Milan Alva Příbram E 1432 0
2003/2004 5 Kovohutě Příbram 1704 Janeba Jaroslav Lokomotiva Zdice 1477 1
2003/2004 1 Kovohutě Příbram 1704 Sedláček Pavel Alva Příbram E 1326 ½