Hráč Klán Ladislav

Klán Ladislav

User Pic
Jméno: Klán Ladislav
Oddíl: Šachový klub při MĚÚ Hostomice
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1416
Elo mezinárodní: 0
ID: 14533
FIDE ID: 377627
Rok narození: 1984
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 ŠK při MěÚ Hostomice 0 1432 Batík Jan ŠK Kovohutě Příbram 0 1525 0
2018/2019 3 ŠK při MěÚ Hostomice 0 1432 Rosenbaum Jan ŠK Zdice B 0 1270 0
2017/2018 10 ŠK při MěÚ Hostomice 0 1409 Nykonyuk Lev TJ Jince 0 0 1
2017/2018 9 ŠK při MěÚ Hostomice 0 1409 Rosenbaum Jan Zdice B 0 1282 1
2017/2018 8 ŠK při MěÚ Hostomice 0 1409 Šimák Ivo KDJS Sedlčany C 1482 1503 1
2017/2018 4 ŠK při MěÚ Hostomice 0 1409 Hofmeister Matouš Zdice B 0 1413 1
2017/2018 3 ŠK při MěÚ Hostomice 0 1409 Fiala Patrik KDJS Sedlčany C 0 1126 1
2015/2016 9 ŠK Hostomice A 1401 Kuba Milan ŠK Příbram-Baník C 1561 0
2015/2016 3 ŠK Hostomice A 1401 Novák Vladimír Mníšek pod Brdy 1385 1
2014/2015 9 ŠK Při MěÚ Hostomice 1388 Bažant Tomáš TJ Jince B 1255 1
2014/2015 8 ŠK Při MěÚ Hostomice 1388 Procházka Bedřich TJ Český Lev Kolešovice B 1467 ½
2014/2015 7 ŠK Při MěÚ Hostomice 1388 Handl Petr ŠK Zdice C 1256 1
2014/2015 3 ŠK Při MěÚ Hostomice 1388 Verner Jaromír ŠK Rakovník D 1425 0
2014/2015 2 ŠK Při MěÚ Hostomice 1388 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1464 1
2013/2014 3 ŠK při MěÚ Hostomice 1380 Rosenbaum Jan SK Zdice C 1250 1
2013/2014 2 ŠK při MěÚ Hostomice 1380 Šmejkal Jakub TJ Jince C 1000 1
2012/2013 7 MěÚ Hostomice 1334 Zadina Václav TJ Jince B 1412 ½
2012/2013 3 MěÚ Hostomice 1334 Rosenbaumová Eva SK Zdice B 1444 1
2011/2012 11 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1286 Šilhánek Martin TJ Jince B 1000 1
2011/2012 7 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1286 Rosenbaumová Eva ŠK Zdice B 1429 0
2011/2012 6 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1286 Soukup Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun B 1593 1
2010/2011 11 ŠK MěÚ Hostomice 1100 Zadina Václav TJ Jince A 1407 ½
2010/2011 10 ŠK MěÚ Hostomice 1100 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1771 ½
2010/2011 6 ŠK MěÚ Hostomice 1100 Veselý Jaroslav ŠK Příbram - Baník B 1000 0
2010/2011 4 ŠK MěÚ Hostomice 1100 Sladovník Roman TJ Jince B 1458 0
2010/2011 3 ŠK MěÚ Hostomice 1100 Peklo Jan TJ Sokol Hostivice B 1631 ½
2010/2011 1 ŠK MěÚ Hostomice 1100 Hakl Josef ŠK Zdice B 1347 1
2009/2010 11 ŠK při MěÚ Hostomice 1250 Veselý Jaroslav ŠK Příbram - Baník B 1000 ½
2009/2010 10 ŠK při MěÚ Hostomice 1250 Zadina Tomáš TJ Jince B 1338 0
2009/2010 8 ŠK při MěÚ Hostomice 1250 Soukup Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun B 1614 0
2009/2010 7 ŠK při MěÚ Hostomice 1250 Jilka Miloslav ŠK Rakovník C 1606 0
2009/2010 3 ŠK při MěÚ Hostomice 1250 Saxlová Markéta SK Pyrit Příbram C 1625 0
2009/2010 1 ŠK při MěÚ Hostomice 1250 Arnolt Jiří ŠK Mníšek pod Brdy 1000 0
2008/2009 8 ŠK MěÚ Hostomice 1153 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1415 0
2008/2009 7 ŠK MěÚ Hostomice 1153 Novák Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1000 ½
2008/2009 6 ŠK MěÚ Hostomice 1153 Karmazín Michal TJ Jince A 1100 1
2008/2009 4 ŠK MěÚ Hostomice 1153 Šebák Martin TJ Lokomotiva Beroun B 1495 0
2008/2009 2 ŠK MěÚ Hostomice 1153 Holá Eva ŠK Příbram - Baník B 1487 0
2007/2008 10 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1328 ŠK Příbram - Baník B 1
2007/2008 6 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1328 Zadina Michael Zadinovi Jince 1100 1
2007/2008 4 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1328 Novák Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1000 ½
2007/2008 3 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1328 Bohdanecký Rudolf TJ Lokomotiva Zdice B 1539 0
2007/2008 1 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1328 Folbr Martin ŠK Rakovník D 1100 1
2006/2007 11 ŠK Hostomice 1328 Kuchta Petr SK Liteň 1000 1
2006/2007 10 ŠK Hostomice 1328 ŠK Alva Pb Příbram D 1
2006/2007 9 ŠK Hostomice 1328 Farář Jakub ŠK Alva Pb Příbram E 1100 1
2006/2007 8 ŠK Hostomice 1328 Zadina Václav Zadinovi Jince 1100 ½
2006/2007 7 ŠK Hostomice 1328 Vozian Michal TJ Jince B 1100 1
2006/2007 6 ŠK Hostomice 1328 Babouček Vavřinec Lokomotiva Zdice B 1250 1
2006/2007 4 ŠK Hostomice 1328 Donner Petr ŠK Příbram - Baník B 1100 1
2006/2007 2 ŠK Hostomice 1328 Kropáč Josef TJ Jince A 1000 1
2006/2007 1 ŠK Hostomice 1328 Lokomotiva Beroun B 1
2005/2006 11 ŠK Hostomice A 1100 Radovský Pavel TJ SOU Příbram B 1000 0
2005/2006 10 ŠK Hostomice A 1100 Fuchs Jan ŠK Liteň A 1000 1
2005/2006 9 ŠK Hostomice A 1100 Ryska Ondřej ŠK Rakovník C 1335 0
2005/2006 7 ŠK Hostomice A 1100 Nusl Vít ŠK Alva Pb Příbram D 1000 1
2005/2006 6 ŠK Hostomice A 1100 Turický David Lokomotiva Zdice B 1250 1
2005/2006 4 ŠK Hostomice A 1100 Langr Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 1556 0
2005/2006 2 ŠK Hostomice A 1100 Mejzr Jan ŠK Alva Pb Příbram E 1100 0
2005/2006 1 ŠK Hostomice A 1100 Rutter Lidmila Lokomotiva Zdice A 1650 0
2004/2005 11 ŠK OB Hostomice Bohdanecký Rudolf Loko Zdice 1567 0
2004/2005 10 ŠK OB Hostomice Lysá Petra TJ Jince B 1382 ½
2004/2005 5 ŠK OB Hostomice Hlavsa Miroslav SOU Dubno B 1500 0
2004/2005 4 ŠK OB Hostomice Hrkal Jakub TJ Jince C 1
2004/2005 3 ŠK OB Hostomice Vančát Ondřej Alva Příbram E 1303 0
2004/2005 1 ŠK OB Hostomice Chvojka David ŠK Liteň 0
2003/2004 10 ŠK Hostomice Sladovník Roman TJ Jince B 0
2003/2004 9 ŠK Hostomice Hock Branislav Alva Příbram E 1366 0
2003/2004 7 ŠK Hostomice Bohdanecký Rudolf Lokomotiva Zdice 1576 1
2003/2004 6 ŠK Hostomice Sedlák Petr SOU Dubno B 1
2003/2004 5 ŠK Hostomice Sladovník Roman TJ Jince B 0
2003/2004 4 ŠK Hostomice Mráz Vojtěch Alva Příbram E 1309 0
2003/2004 3 ŠK Hostomice Švestka Vít Kovohutě Příbram 0
2003/2004 1 ŠK Hostomice Rozumek Martin SOU Dubno B 1