Hráč Brůna Pavel

Brůna Pavel

User Pic
Jméno: Brůna Pavel
Oddíl: ŠK Kovohutě Příbram
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1751
Elo mezinárodní: 0
ID: 10622
FIDE ID: 377589
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 ŠK Kovohutě Příbram 0 1761 Arnolt Jiří ŠK Mníšek pod Brdy 0 1585 0
2017/2018 8 ŠK Kovohutě Příbram 0 1761 Rosenbaum Jan Zdice B 0 1282 1
2017/2018 7 ŠK Kovohutě Příbram 0 1761 Budil Stanislav ŠK při MěÚ Hostomice 0 1407 1
2017/2018 6 ŠK Kovohutě Příbram 0 1761 Kučera Jan KDJS Sedlčany C 0 1394 1
2017/2018 5 ŠK Kovohutě Příbram 0 1761 Novák Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 0 1407 ½
2017/2018 2 ŠK Kovohutě Příbram 0 1761 Budil Stanislav ŠK při MěÚ Hostomice 0 1407 1
2017/2018 1 ŠK Kovohutě Příbram 0 1761 Sadil Jakub KDJS Sedlčany C 0 1096 1
2015/2016 9 ŠK Kovohutě Příbram 1783 Loučan Jan Mníšek pod Brdy 1000 ½
2015/2016 8 ŠK Kovohutě Příbram 1783 Šimák Ivo ŠK KDJS Sedlčany B 1416 1416 1
2015/2016 6 ŠK Kovohutě Příbram 1783 Schmidt Jiří ŠK Příbram-Baník C 1550 0
2015/2016 4 ŠK Kovohutě Příbram 1783 Jelínek Oliver ŠK Řevnice B 1135 1
2015/2016 1 ŠK Kovohutě Příbram 1783 Klán František ŠK Hostomice A 1505 0
2014/2015 6 ŠK Kovohutě Příbram 1801 Saxlová Markéta ŠK Příbram - Baník B 1604 0
2014/2015 1 ŠK Kovohutě Příbram 1801 Novák Vladimír Mníšek pod Brdy 1381 ½
2013/2014 9 ŠK Kovohutě Příbram 1807 Jilka Miloslav ŠK Rakovník C 1587 1
2013/2014 8 ŠK Kovohutě Příbram 1807 Soukup Jiří SK Pyrit Příbram B 1493 ½
2013/2014 6 ŠK Kovohutě Příbram 1807 Kuba Milan ŠK Příbram Baník B 1539 1
2013/2014 2 ŠK Kovohutě Příbram 1807 Volf Miloslav ŠK Mníšek pod Brdy 1550 1
2013/2014 1 ŠK Kovohutě Příbram 1807 Vaněček Ivo ŠK při MěÚ Hostomice 1730 ½
2012/2013 5 ŠK Kovohutě Příbram 1813 Soukup Jiří SK Pyrit Příbram B 1536 1
2012/2013 4 ŠK Kovohutě Příbram 1813 Zadina Tomáš TJ Jince B 1517 0
2012/2013 3 ŠK Kovohutě Příbram 1813 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1459 1
2012/2013 2 ŠK Kovohutě Příbram 1813 Kučera Jan ŠK KDJS Sedlčany B 1346 1
2012/2013 1 ŠK Kovohutě Příbram 1813 Bažant Tomáš TJ Jince C 1000 1
2011/2012 11 ŠK Kovohutě Příbram 1815 Zadina Tomáš TJ Jince A 1434 ½
2011/2012 10 ŠK Kovohutě Příbram 1815 Schmidt Jiří ŠK Příbram - Baník B 1540 ½
2011/2012 9 ŠK Kovohutě Příbram 1815 Havelka Jiří ŠK Řevnice B 1279 1
2011/2012 8 ŠK Kovohutě Příbram 1815 Budil Stanislav ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1401 ½
2011/2012 7 ŠK Kovohutě Příbram 1815 Verner Jaromír ŠK Rakovník C 1000 1
2011/2012 5 ŠK Kovohutě Příbram 1815 Soukup Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun B 1593 1
2011/2012 3 ŠK Kovohutě Příbram 1815 Volf Miloslav Mníšek pod Brdy 1500 1
2011/2012 2 ŠK Kovohutě Příbram 1815 Zvára Tomáš TJ Sokol Hostivice B 1608 1
2011/2012 1 ŠK Kovohutě Příbram 1815 Hakl Josef ŠK Zdice B 1357 1
2010/2011 11 ŠK Kovohutě Příbram 1841 Peklo Jan TJ Sokol Hostivice B 1631 1
2010/2011 10 ŠK Kovohutě Příbram 1841 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1612 0
2010/2011 8 ŠK Kovohutě Příbram 1841 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1559 1
2010/2011 6 ŠK Kovohutě Příbram 1841 Volf Miloslav Mníšek pod Brdy 1477 1
2010/2011 3 ŠK Kovohutě Příbram 1841 Vicka Václav Lokomotiva Beroun A 1754 0
2010/2011 1 ŠK Kovohutě Příbram 1841 Krejčí Patrik ŠK Řevnice B 1532 0
2009/2010 8 Kovohutě Příbram 1863 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1407 ½
2009/2010 6 Kovohutě Příbram 1863 Prcín Ivo ŠK Zdice B 1439 ½
2009/2010 5 Kovohutě Příbram 1863 Hoch Václav SK Pyrit Příbram C 1868 0
2009/2010 3 Kovohutě Příbram 1863 Arnolt Jiří ŠK Mníšek pod Brdy 1000 1
2009/2010 2 Kovohutě Příbram 1863 Meduna Pavel ŠK při MěÚ Hostomice 1532 1
2009/2010 1 Kovohutě Příbram 1863 Zadina Tomáš TJ Jince B 1338 ½
2008/2009 9 ŠK Kovohutě Příbram 1864 Krejčí Patrik ŠK Řevnice B 1305 1
2008/2009 7 ŠK Kovohutě Příbram 1864 Šebák Martin TJ Lokomotiva Beroun B 1495 ½
2008/2009 6 ŠK Kovohutě Příbram 1864 Doležel Radek ŠK Příbram - Baník B 1000 1
2008/2009 3 ŠK Kovohutě Příbram 1864 Zadina Václav Zadinovi Jince 1334 1
2008/2009 2 ŠK Kovohutě Příbram 1864 Cisko Tomáš ŠK Zdice B 1250 1
2007/2008 10 ŠK Kovohutě Příbram 1873 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun B 1675 0
2007/2008 9 ŠK Kovohutě Příbram 1873 Budil Stanislav ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1422 1
2007/2008 8 ŠK Kovohutě Příbram 1873 Prcín Ivo TJ Lokomotiva Zdice B 1422 1
2007/2008 7 ŠK Kovohutě Příbram 1873 Řezníček Jiří TJ Sokol Hostivice B 1728 ½
2007/2008 3 ŠK Kovohutě Příbram 1873 Novák Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1000 1
2007/2008 2 ŠK Kovohutě Příbram 1873 Vašíček Tomáš ŠK Alva Příbram D 1365 1
2007/2008 1 ŠK Kovohutě Příbram 1873 Müller Jan ŠK Rakovník B 1828 ½
2006/2007 11 Kovohutě Příbram 1864 Zadina Václav Zadinovi Jince 1311 1
2006/2007 10 Kovohutě Příbram 1864 Slavík Antonín TJ Jince B 1399 1
2006/2007 9 Kovohutě Příbram 1864 Komašková Jana Lokomotiva Beroun B 1250 1
2006/2007 8 Kovohutě Příbram 1864 Dražan Miloslav ŠK Příbram - Baník B 1323 1
2006/2007 6 Kovohutě Příbram 1864 Mádlová Tereza TJ Jince A 1100 1
2006/2007 4 Kovohutě Příbram 1864 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1000 1
2006/2007 2 Kovohutě Příbram 1864 Kuchta Petr SK Liteň 1000 1
2006/2007 1 Kovohutě Příbram 1864 Rosenbaumová Anna Lokomotiva Zdice B 1351 1
2005/2006 11 ŠK Kovohutě Příbram A 1865 Švach Jan ŠK Řevnice A 1250 1
2005/2006 10 ŠK Kovohutě Příbram A 1865 Čížek Ondřej ŠK Alva Pb Příbram D 1533 ½
2005/2006 8 ŠK Kovohutě Příbram A 1865 Budil Jiří ŠK Hostomice A 1425 1
2005/2006 4 ŠK Kovohutě Příbram A 1865 Wallerer Jiří Lokomotiva Zdice A 1250 1
2005/2006 3 ŠK Kovohutě Příbram A 1865 Sasyn Stanislav TJ SOU Příbram B 1493 1
2005/2006 2 ŠK Kovohutě Příbram A 1865 Šinágl Martin ŠK Liteň A 1445 1
2005/2006 1 ŠK Kovohutě Příbram A 1865 Homola Karel ŠK Rakovník C 1782 ½
2004/2005 10 Kovohutě Příbram 1869 Hovorka Jakub Spartak Žebrák B 0
2004/2005 8 Kovohutě Příbram 1869 Třešňák Lukáš Loko Zdice 1534 ½
2004/2005 7 Kovohutě Příbram 1869 Sladovník Roman TJ Jince B 1264 1
2004/2005 5 Kovohutě Příbram 1869 Mikeš Vlastislav Alva Příbram D 1465 1
2004/2005 4 Kovohutě Příbram 1869 Langr Tomáš Loko Beroun B 1602 ½
2004/2005 1 Kovohutě Příbram 1869 Zeisek Václav TJ Jince C 1536 1
2003/2004 10 Kovohutě Příbram 1897 Vopička Miroslav Lokomotiva Zdice 1
2003/2004 9 Kovohutě Příbram 1897 Lysá Petra TJ Jince B 1358 1
2003/2004 6 Kovohutě Příbram 1897 Mikeš Vlastislav Alva Příbram E 1415 1
2003/2004 5 Kovohutě Příbram 1897 Matoušková Adéla Lokomotiva Zdice ½
2003/2004 4 Kovohutě Příbram 1897 Sladovník Tomáš TJ Jince B 1423 0
2003/2004 2 Kovohutě Příbram 1897 Urbanovský Josef SOU Dubno B 1425 0