Hráč Čihák Adam

Čihák Adam

User Pic
Jméno: Čihák Adam
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1678
Elo mezinárodní: 1666
ID: 16077
FIDE ID: 379603
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 KŠ Říčany 1925 F 1671 1689 Mácha Václav ŠK Spartak Čelákovice A 1805 1755 ½
2018/2019 10 KŠ Říčany 1925 F 1671 1689 Urban Miroslav ŠK Český Brod A 1829 1883 0
2018/2019 9 KŠ Říčany 1925 F 1689 1689 Kacafírek Miroslav ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1873 1882 0
2018/2019 8 KŠ Říčany 1925 F 1689 1689 Novák Jiří Sokol Sendražice A 1935 1922 0
2018/2019 7 KŠ Říčany 1925 F 0 1631 Gabriel Patrik TJ AŠ Mladá Boleslav A 1771 1703 0
2018/2019 6 KŠ Říčany 1925 F 0 1631 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice B 1857 1817 ½
2018/2019 5 KŠ Říčany 1925 F 0 1629 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady A 1944 1945 0
2018/2019 3 KŠ Říčany 1925 F 0 1629 Tanglová Dominika Joly Lysá nad Labem F 0 1388 ½
2018/2019 2 KŠ Říčany 1925 F 0 1629 Sobotka Jiří Sokol Kolín B 1892 1876 ½
2018/2019 1 KŠ Říčany 1925 F 0 1629 Mráz Zdeněk Sparta Kutná Hora B 1727 1839 ½
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1628 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 1607 1539 1
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1628 Hochman Jan Šachový klub Příbram Baník B 1670 1767 ½
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1628 Krajl Zdeněk KŠ Stříbrná Skalice A 0 1690 ½
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1628 Laubacher Luděk Sokol Neveklov 0 1522 ½
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1628 Hrubý Matěj Šachový klub Příbram Baník C 0 1353 1
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1628 Grečný Karol TJ Sokol Struhařov A 1875 1900 0
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1628 Brhlík Antonín TJ Kavalier Sázava A 1699 1701 ½
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1628 Kurek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 G 1536 1595 0
2016/2017 10 Klub šachistů Říčany 1925 I 1688 Šimák Ivo ŠK KDJS Sedlčany C 1416 1416 0
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 I 1688 Švec Stanislav Kostelec n. Č. L. C 1389 ½
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 I 1688 Zeman Lukáš ŠK Pravonín 1000 1
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 I 1688 Štoček Jiří Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 0
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 G 1688 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 ½
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 G 1688 Marhan František Jiskra Zruč n. Sáz. 1712 1694 0
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 G 1688 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice B 1650 1650 ½
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 G 1688 Filip Vojtěch ŠK Pravonín 2068 2061 0
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 G 1688 Innemann František Sokol Postupice 1892 1881 0
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 G 1688 Kotzot Jiří Kavalier Sázava B 2100 2004 0
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 G 1688 Vlková Anežka Spartak Vlašim D 1635 1800 ½
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1688 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 ½
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1688 Saxlová Markéta ŠK Příbram - Baník B 1622 ½
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1688 Sládek Oldřich Sokol Neveklov A 1993 1989 ½
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1688 Nový Josef Stříbrná Skalice 1484 1
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 J 1649 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany B 1498 1
2014/2015 10 Klub šachistů Říčany 1925 J 1649 Skála Radim Sokol Struhařov B 1576 ½
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 J 1649 Plechata Pavel Uhlířské Janovice 1426 ½
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 J 1649 Vávra Stanislav ŠK Pravonín B 1833 ½
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 J 1649 Innemann František Sokol Postupice 1884 1863 1
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 J 1649 Lalouček Miroslav Spartak Vlašim C 1764 1793 ½
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 J 1649 Kotzot Jiří Kavalier Sázava B 2100 2028 ½
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 J 1649 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 H 1648 ½
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 J 1649 Konopka Aleš Stříbrná Skalice B 1615 ½
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1649 Zrůst Tomáš Sokol Kolín C 1663 1
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1649 Plechatová Jarmila TJ Kavalier Sázava A 1130 1
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1649 Bednařík Radovan Sokol Český Brod B 1724 1
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1649 Páťal Luboš SK Slavoj Čáslav A 1612 ½
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 G 1663 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk C 1814 ½
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 G 1663 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice C 1618 ½
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 G 1663 Pechánek Jan ŠK Spartak Čelákovice B 1100 1
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 G 1663 Hruban Vladimír SK Slavoj Čáslav B 1460 1
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 G 1663 Zrůst Tomáš Sokol Kolín D 1638 ½
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 G 1663 Hrubeš Miroslav TJ Sokol Pečky C 1470 ½
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1663 Caithaml Jiří TJ Kavalier Sázava A 1250 1
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1663 Škvor Jiří Sokol Neveklov A 1514 ½
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1663 Švec Stanislav TJ Sokol Český Brod B 1390 1
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1663 Vávra Stanislav ŠK Pravonín A 1774 0
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1663 Vyterna Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 1579 ½
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1663 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1628 ½
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1663 Zlámaná Anna Stříbrná Skalice A 1514 1568 0
2012/2013 10 Klub šachistů 1925 Říčany G 1641 Pech Hynek Sokol Kolín D 1790 1790 1
2012/2013 8 Klub šachistů 1925 Říčany G 1641 Reichel Tomáš Slavoj Čáslav B 1939 1908 0
2012/2013 6 Klub šachistů 1925 Říčany G 1641 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1453 1
2012/2013 5 Klub šachistů 1925 Říčany G 1641 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim C 1718 1
2012/2013 3 Klub šachistů 1925 Říčany G 1641 Jelínek Lukáš Dolní Kralovice B 1690 1624 ½
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1641 Charous Zdeněk Sokol Pečky A 1666 ½
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1641 Čermák Jan Sokol Český Brod A 1731 1758 0
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 E 1625 Boček Lukáš ŠK Medvědi Zvole A 1645 1601 ½
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 E 1625 Filip Lukáš ŠK Pravonín 1613 1599 1
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 E 1625 Čermák Jan Sokol Český Brod B 1420 ½
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 E 1625 Sysel Jan TJ Sokol Benešov 1697 ½
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 1625 Sobotka Bohumil Sokol Kolín D 1720 ½
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1625 Jelínek Lukáš Dolní Kralovice A 1690 1644 ½
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1625 Štoček Jiří Klub šachistů Říčany 1925 F 1620 1
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1625 Potůček Milan Sokol Neveklov 1399 1
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 E 1623 Soukup Jiří SK Pyrit Příbram C 1100 1
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 E 1623 Prokop Jiří TJ Spartak Vlašim B 1853 ½
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 E 1623 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice A 1813 0
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 1623 Musil Stanislav Joly Lysá nad Labem E 1542 1
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1623 Beneš Karel ŠK Příbram Baník A 1612 ½
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1623 Štoček Jiří Klub šachistů Říčany 1925 F 1618 0
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1623 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1745 ½
2009/2010 11 BIOMEDICA Říčany F 1600 Prokop Jiří Spartak Vlašim B 1872 0
2009/2010 10 BIOMEDICA Říčany F 1600 Pataridis Janis ŠK Kostelec nad Č.l. 1884 0
2009/2010 9 BIOMEDICA Říčany F 1600 Cihlář Oldřich ŠK KDJS Sedlčany A 1587 ½
2009/2010 8 BIOMEDICA Říčany F 1600 Poborský Josef TJ Sokol Sendražice A 1956 ½
2009/2010 7 BIOMEDICA Říčany F 1600 Hlína Miloš BIOMEDICA Říčany D 1856 1
2009/2010 2 BIOMEDICA Říčany F 1600 Fekete František TJ Sokol Pečky A 1725 ½
2009/2010 1 BIOMEDICA Říčany F 1600 Skalický Tomáš BIOMEDICA Říčany E 1946 ½