Hráč Švec Stanislav

Švec Stanislav

User Pic
Jméno: Švec Stanislav
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1369
Elo mezinárodní: 0
ID: 4771
FIDE ID: 23702303
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 0 1351 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1803 1801 ½
2018/2019 11 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1351 Hanuš Karel DDM Sokol Nymburk C 0 1522 0
2018/2019 10 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1351 Doležal Karel DDM Symfonie Poděbrady B 0 1218 1
2018/2019 9 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1351 Pech Hynek Sokol Kolín D 1743 1703 ½
2018/2019 8 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1351 Dejmek Tomáš TJ Sokol Sendražice C 0 1254 1
2018/2019 6 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1351 Hoffinger Kryštof TJ Sokol Pečky B 0 0 1
2018/2019 5 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1351 Harcuba Jan TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1397 1371 0
2018/2019 4 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1351 Fejfar Jiří Šachklub města Dobrovice E 0 1046 1
2018/2019 3 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1351 Jiskra Lubomír Šachklub města Dobrovice F 0 1368 ½
2018/2019 2 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1351 Novotný Martin DDM Sokol Nymburk D 0 1060 1
2018/2019 1 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1351 Vorlíčková Dana ŠK Český Brod B 0 1325 ½
2017/2018 10 Sokol Český Brod B 0 1351 Troníček Luboš Kostelec nad Černými Lesy C 0 1243 1
2017/2018 9 Sokol Český Brod B 0 1351 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky B 0 1251 1
2017/2018 8 Sokol Český Brod B 0 1351 Lupták Pavol Sokol Kolín D 0 0 0
2017/2018 7 Sokol Český Brod B 0 1351 Kuta Lukáš Sendražice C 0 1373 0
2017/2018 6 Sokol Český Brod B 0 1351 Hruban Vladimír SK Slavoj Čáslav B 0 1542 0
2017/2018 5 Sokol Český Brod B 0 1351 Mirkovič Miroslav Kostelec nad Černými Lesy C 0 1308 1
2017/2018 4 Sokol Český Brod B 0 1351 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky B 0 1251 1
2017/2018 3 Sokol Český Brod B 0 1351 Vejvoda Jindřich Sokol Kolín D 1537 1524 ½
2017/2018 2 Sokol Český Brod B 0 1351 Matějček František Sendražice C 0 1557 ½
2017/2018 1 Sokol Český Brod B 0 1351 Hamsa Vojtěch SK Slavoj Čáslav B 0 1092 ½
2016/2017 11 Kostelec n. Č. L. C 1389 Vojta Jakub Spartak Vlašim D 1789 1627 0
2016/2017 10 Kostelec n. Č. L. C 1389 Zeman Lukáš ŠK Pravonín 1000 0
2016/2017 9 Kostelec n. Č. L. C 1389 Blažek Ladislav Sokol Postupice 1700 ½
2016/2017 8 Kostelec n. Č. L. C 1389 Dudek Vojtěch Jawa Brodce C 1475 1444 0
2016/2017 7 Kostelec n. Č. L. C 1389 Bauer Josef Sokol Struhařov B 1349 ½
2016/2017 6 Kostelec n. Č. L. C 1389 Krykorka Dominik Kavalier Sázava B 1251 1
2016/2017 5 Kostelec n. Č. L. C 1389 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 I 1688 ½
2016/2017 3 Kostelec n. Č. L. C 1389 Zlámaná Táňa KŠ Stříbrná Skalice B 1438 1423 ½
2016/2017 2 Kostelec n. Č. L. C 1389 Šimák Ivo ŠK KDJS Sedlčany C 1416 1416 ½
2016/2017 1 Kostelec n. Č. L. C 1389 Plechatová Jarmila Uhlířské Janovice 1238 1
2015/2016 9 ŠK Český Brod B 1389 Hlavica Břetislav TS Sokol Sendražice B 1666 0
2015/2016 8 ŠK Český Brod B 1389 Švadlenka Miloslav TJ Slavoj Čáslav A 1696 0
2015/2016 7 ŠK Český Brod B 1389 Durčák Patrik ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1669 0
2015/2016 6 ŠK Český Brod B 1389 Vocilka Jiří Sparta Kutná Hora B 1878 1871 0
2015/2016 5 ŠK Český Brod B 1389 Plechatová Jarmila TJ Kavalier Sázava A 1238 ½
2015/2016 4 ŠK Český Brod B 1389 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky A 1615 0
2015/2016 3 ŠK Český Brod B 1389 Němeček Lukáš DDM Symfonie Poděbrady A 1504 1683 ½
2015/2016 2 ŠK Český Brod B 1389 Franc Lubor Sokol Kolín C 1849 1843 ½
2015/2016 1 ŠK Český Brod B 1389 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk C 1828 1821 1
2014/2015 9 Sokol Český Brod B 1388 Mrozinski Libor ŠK Spartak Čelákovice A 1474 ½
2014/2015 8 Sokol Český Brod B 1388 Plechata Pavel TJ Kavalier Sázava A 1426 0
2014/2015 7 Sokol Český Brod B 1388 Filip Lukáš ŠK Pravonín 1618 1573 0
2014/2015 6 Sokol Český Brod B 1388 Zlámaná Anna Stříbrná Skalice A 1565 1682 0
2014/2015 5 Sokol Český Brod B 1388 Říhová Kamila Klub šachistů Říčany 1925 F 1709 1691 0
2014/2015 2 Sokol Český Brod B 1388 Zrůst Tomáš Sokol Kolín C 1663 0
2014/2015 1 Sokol Český Brod B 1388 Vagenknecht Josef TJ Sokol Sendražice B 1693 0
2014/2015 11 Sokol ÄŚeskĂ˝ Brod C 1388 Matějček František TJ Sokol SendraĹľice C 1533 0
2014/2015 10 Sokol ÄŚeskĂ˝ Brod C 1388 Pácha Zdeněk Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1560 ½
2014/2015 9 Sokol ÄŚeskĂ˝ Brod C 1388 Pech Hynek Sokol KolĂ­n D 1796 1743 ½
2014/2015 8 Sokol ÄŚeskĂ˝ Brod C 1388 Kmec Ján DDM Nymburk B 1264 1
2014/2015 7 Sokol ÄŚeskĂ˝ Brod C 1388 Kolář Bořivoj Joly Lysá nad Labem G 1300 0
2014/2015 6 Sokol ÄŚeskĂ˝ Brod C 1388 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol PeÄŤky B 1635 ½
2014/2015 5 Sokol ÄŚeskĂ˝ Brod C 1388 Fusek Lukáš Ĺ K Milovice 1976 2023 0
2014/2015 2 Sokol Český Brod C 1388 Berger TomᚠTJ Slavoj Čáslav B 1766 0
2014/2015 1 Sokol ÄŚeskĂ˝ Brod C 1388 Döme Michal Joly Lysá nad Labem H 1148 1
2013/2014 10 Sokol Český Brod C 1390 Pergel Vojtěch DDM Sokol Nymburk D 1000 1
2013/2014 9 Sokol Český Brod C 1390 Bug Julius Kostelec nad Č./lesy C 1483 ½
2013/2014 7 Sokol Český Brod C 1390 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 G 1694 0
2013/2014 5 Sokol Český Brod C 1390 Zrůst Tomáš Sokol Kolín D 1638 0
2013/2014 4 Sokol Český Brod C 1390 Hrubeš Zdeněk TJ Sokol Pečky C 1250 0
2013/2014 3 Sokol Český Brod C 1390 Necid Milan DDM Sokol Nymburk C 1434 0
2013/2014 1 Sokol Český Brod C 1390 Škoda Josef TJ Sokol Sendražice C 1300 1
2013/2014 9 TJ Sokol Český Brod B 1390 Chomický Josef TcJ Sokol Benešov A 1587 0
2013/2014 8 TJ Sokol Český Brod B 1390 Helebrand František ŠK Pravonín A 1474 1697 ½
2013/2014 7 TJ Sokol Český Brod B 1390 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 F 1663 0
2013/2014 6 TJ Sokol Český Brod B 1390 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1767 ½
2013/2014 5 TJ Sokol Český Brod B 1390 Jukl Karel JAWA Brodce B 1754 1715 0
2013/2014 4 TJ Sokol Český Brod B 1390 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1628 0
2013/2014 2 TJ Sokol Český Brod B 1390 Plechata Pavel TJ Kavalier Sázava A 1328 0
2013/2014 1 TJ Sokol Český Brod B 1390 Hoke Miloslav Sokol Neveklov A 1308 1
2012/2013 10 Sokol Český Brod B 1390 Musil Stanislav ŠK JOLY Lysá E 1502 ½
2012/2013 7 Sokol Český Brod B 1390 Škrabánek Matěj Sokol Nymburk B 1262 1
2012/2013 5 Sokol Český Brod B 1390 Fokt Michele Sokol Pečky B 1461 0
2012/2013 3 Sokol Český Brod B 1390 Pelant Martin Sokol Bakov B 1534 0
2012/2013 11 Sokol Český Brod C 1390 Jareš Ondřej TJ Sokol Sendražice C 1403 ½
2012/2013 9 Sokol Český Brod C 1390 TJ Sokol Pečky C 1
2012/2013 7 Sokol Český Brod C 1390 Zubek Rudolf TJ Sokol Pečky D 1000 1
2012/2013 6 Sokol Český Brod C 1390 Šubrt Miroslav Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1611 ½
2012/2013 5 Sokol Český Brod C 1390 Pelant Martin Sokol Bakov nad Jizerou C 1534 ½
2012/2013 4 Sokol Český Brod C 1390 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice E 1550 0
2012/2013 3 Sokol Český Brod C 1390 Vinecký Jiří DDM Sokol Nymburk D 1397 0
2012/2013 2 Sokol Český Brod C 1390 Necid Milan DDM Sokol Nymburk C 1406 ½
2011/2012 9 Sokol Český Brod C 1372 Fokt Michele TJ Sokol Pečky D 1441 0
2011/2012 8 Sokol Český Brod C 1372 Matuška Pavel Joly Lysá nad Labem F 1100 ½
2011/2012 6 Sokol Český Brod C 1372 Škoda Josef TJ Sokol Sendražice C 1318 1
2011/2012 5 Sokol Český Brod C 1372 Mirkovič Miroslav ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1344 1
2011/2012 4 Sokol Český Brod C 1372 Váša Martin TJ Sokol Pečky C 1000 ½
2011/2012 3 Sokol Český Brod C 1372 Houda Stanislav Kavalier Sázava A 1498 0
2011/2012 2 Sokol Český Brod C 1372 Vinecký Jiří DDM Nymburk 1407 0
2011/2012 1 Sokol Český Brod C 1372 Kořínek Luboš TJ Slavoj Čáslav A 1667 ½
2011/2012 8 Sokol Český Brod B 1372 Helebrand Peter ŠK Pravonín 1365 0
2011/2012 7 Sokol Český Brod B 1372 Már Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 E 1551 ½
2011/2012 6 Sokol Český Brod B 1372 Jukl Karel JAWA Brodce B 1759 1735 0
2011/2012 3 Sokol Český Brod B 1372 Vejvoda Jindřich Sokol Kolín D 1483 1
2010/2011 8 Sokol Český Brod C 1402 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky D 1466 0
2010/2011 6 Sokol Český Brod C 1372 Král Vojtěch TJ Slavoj Čáslav A 1599 0
2010/2011 5 Sokol Český Brod C 1402 Vančura Milan TJ Sokol Sendražice C 1762 0
2010/2011 4 Sokol Český Brod C 1402 Houda Stanislav Kavalier Sázava A 1472 0
2010/2011 3 Sokol Český Brod C 1402 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky C 1678 0
2010/2011 8 Sokol ČeskýBrod B 1402 Uhlíř Václav TJ Sokol Sendražice A 1837 0
2010/2011 1 Sokol ČeskýBrod B 1402 Jech Miloš ŠK města Dobrovice B 1558 1
2009/2010 9 Sokol Český Brod C 1392 Matoušek Libor TJ Stadion Kutná Hora C 1724 0
2009/2010 7 Sokol Český Brod C 1392 Jelínek Jan ŠK Kostelec n/ČL C 1470 0
2009/2010 6 Sokol Český Brod C 1392 Kubíček Miloš TJ Sokol Pečky C 1656 0
2009/2010 5 Sokol Český Brod C 1392 Fokt Michele TJ Sokol Pečky D 1443 0
2009/2010 4 Sokol Český Brod C 1392 Kalík Jan Sokol Kolín D 1820 0
2009/2010 2 Sokol Český Brod C 1392 Kořínek Luboš Slavoj Čáslav A 1652 ½
2009/2010 1 Sokol Český Brod C 1392 Čech Lubomír TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1572 0
2009/2010 10 Sokol Český Brod B 1392 Kuta Lukáš TJ Sokol Sendražice A 1313 1
2009/2010 9 Sokol Český Brod B 1392 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky A 1718 1
2009/2010 8 Sokol Český Brod B 1392 Rathouský Jakub BIOMEDICA Říčany D 1523 0
2009/2010 7 Sokol Český Brod B 1392 Skalický Radek BIOMEDICA Říčany E 1935 0
2009/2010 5 Sokol Český Brod B 1392 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim B 1796 0
2009/2010 4 Sokol Český Brod B 1392 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1808 0
2009/2010 3 Sokol Český Brod B 1392 Bednařík Radovan ŠK Kostelec nad Č.l. 1711 ½
2009/2010 2 Sokol Český Brod B 1392 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1691 0
2009/2010 1 Sokol Český Brod B 1392 Brož Karel ŠK KDJS Sedlčany A 1322 1
2008/2009 11 Sokol Český Brod B 1410 Štoček Jiří Biomedica Říčany F 1660 0
2008/2009 10 Sokol Český Brod B 1410 Jílek Vladimír Stadion Kutná Hora B 1645 0
2008/2009 7 Sokol Český Brod B 1410 Křepelka Petr Sokol Sendražice B 1612 0
2008/2009 4 Sokol Český Brod B 1410 Kořínek Oldřich Kostelec nad Černými lesy B 1567 0
2008/2009 2 Sokol Český Brod B 1410 Houdek Daniel Spartak Vlašim B 1738 ½
2008/2009 8 Sokol Český Brod C 1410 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky C 1635 0
2008/2009 7 Sokol Český Brod C 1410 Zrůst Tomáš DDM Kolín A 1552 ½
2008/2009 6 Sokol Český Brod C 1410 Dušek Vladimír TJ Sokol Sendražice C 1581 0
2008/2009 5 Sokol Český Brod C 1410 Jíša Luboš ŠK Kostelec n / ČL C 1565 0
2008/2009 4 Sokol Český Brod C 1410 Tesař Patrik DDM Nymburk A 1706 ½
2008/2009 2 Sokol Český Brod C 1410 Voborník Bořivoj TJ JOLY Lysá n/L. F 1852 0
2008/2009 1 Sokol Český Brod C 1410 Hrubeš Miroslav TJ Sokol Pečky D 1473 1
2007/2008 4 TJ Sokol Český Brod B 1401 Zoufalý Jiří ŠK města Dobrovice A 1533 0
2006/2007 9 Sokol Č. Brod B 1410 Tázler Jakub DDM Nymburk 1
2006/2007 8 Sokol Č. Brod B 1410 Vanc Vladimír Slavoj Čáslav 1441 0
2006/2007 7 Sokol Č. Brod B 1410 Jíša Luboš Kostelec n.Č.l. C 1506 ½
2006/2007 6 Sokol Č. Brod B 1410 Dušek Adolf Sokol Pečky E 1392 ½
2006/2007 4 Sokol Č. Brod B 1410 Bednařík Radovan Sokol Pečky D 1780 0
2006/2007 2 Sokol Č. Brod B 1410 Michálek Miloš Sokol Pečky C 1604 0
2005/2006 8 Sokol Český Brod A 1415 Berchtold Petr Sokol Struhařov 1737 0
2005/2006 8 Sokol Český Brod B 1415 Kubíček Jindřich Sokol Pečky D 1825 0
2005/2006 7 Sokol Český Brod B 1415 Hejda Antonín Joly Lysá D 1782 0
2005/2006 4 Sokol Český Brod B 1415 Vesecký Martin Sokol Pečky E 0
2005/2006 2 Sokol Český Brod B 1415 Kubíček Miloš Sokol Pečky C 1648 ½
2005/2006 1 Sokol Český Brod B 1415 Musil Stanislav Joly Lysá E 1495 0
2004/2005 10 Sokol Č. Brod B 1411 Semerák Jiří TJ S.Sendražice C 1527 1
2004/2005 9 Sokol Č. Brod B 1411 Kubíček Jindřich Sokol Pečky D 1804 0
2004/2005 8 Sokol Č. Brod B 1411 Král Vojtěch Slavoj Čáslav A 1475 0
2004/2005 7 Sokol Č. Brod B 1411 Zrůstová Helena DDM Kolín 0
2004/2005 3 Sokol Č. Brod B 1411 Švadlenka Miloslav Slavoj Čáslav A 1719 0
2004/2005 2 Sokol Č. Brod B 1411 Zrůstová Helena DDM Kolín 1
2004/2005 1 Sokol Č. Brod B 1411 Kořínek Oldřich Kostelec n.Č.l. C 1511 ½
2003/2004 9 Sokol Č. Brod B" 1424 Vanc Vladimír Slavoj Čáslav 1378 0
2003/2004 8 Sokol Č. Brod B" 1424 Pavlíček Jan TJ Poděbrady B" 1863 0
2003/2004 7 Sokol Č. Brod B" 1424 Hlavica Břetislav TJ Sendražice B" 1661 0
2003/2004 4 Sokol Č. Brod B" 1424 Dušek Vladimír TJ Sendražice C" 1666 0
2003/2004 1 Sokol Č. Brod B" 1424 Bug Julius Kostelec n.Č.l.C" 0