Hráč Dubnička Augustín

Dubnička Augustín

User Pic
Jméno: Dubnička Augustín
Oddíl: Šachklub města Dobrovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1761
Elo mezinárodní: 1737
ID: 37706
FIDE ID: 386340
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice C 1737 1761 Hanzlík Jiří Šachklub města Dobrovice D 1643 1525 1
2018/2019 4 Šachklub města Dobrovice C 1737 1761 Beran Jakub Sokol Bakov nad Jizerou C 1545 1663 ½
2018/2019 3 Šachklub města Dobrovice C 1804 1761 Jindra Josef Cayman Pharma Neratovice E 0 1589 1
2018/2019 1 Šachklub města Dobrovice A 1800 1761 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 1870 1906 ½
2018/2019 4 Šachklub města Dobrovice B 1737 1761 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1792 1782 ½
2018/2019 2 Šachklub města Dobrovice B 1804 1761 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady A 1826 1850 ½
2017/2018 9 Šachklub města Dobrovice C 0 1611 Pán Jiří Sokol Bakov nad Jizerou C 0 1295 1
2017/2018 8 Šachklub města Dobrovice C 0 1611 Zolman Pavel Sokol Brandýs nad Labem A 0 1765 1
2017/2018 7 Šachklub města Dobrovice C 0 1611 Eliáš Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1700 1726 0
2017/2018 6 Šachklub města Dobrovice C 0 1611 Barčák Jaroslav TJ Kralupy nad Vltavou C 0 1598 1
2017/2018 5 Šachklub města Dobrovice C 0 1611 Nekvinda Aleš ŠK Karbo Benátky A 0 1692 ½
2017/2018 4 Šachklub města Dobrovice C 0 1611 Nejedlý Jiří Cayman Pharma Neratovice E 1822 1804 0
2017/2018 2 Šachklub města Dobrovice C 0 1611 Holka Antonín Sokol Mladá Boleslav C 0 1604 ½
2017/2018 1 Šachklub města Dobrovice C 0 1577 Valtera Jiří TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1833 ½
2017/2018 10 ŠK Dobrovice E 0 1611 Zoufalý Jiří ŠK Dobrovice D 1498 1593 ½
2017/2018 7 ŠK Dobrovice E 0 1611 Flos Pavel ŠK Spartak Čelákovice C 0 1080 ½
2017/2018 3 ŠK Dobrovice E 0 1611 Urban Miroslav Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1445 1
2017/2018 11 Šachklub města Dobrovice B 0 1611 Richter Martin Sokol Bakov n.Jiz. B 2009 1978 0
2017/2018 10 Šachklub města Dobrovice B 0 1611 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice A 0 1670 1
2017/2018 9 Šachklub města Dobrovice B 0 1611 Jíša Luboš ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1826 1775 1
2017/2018 6 Šachklub města Dobrovice B 0 1611 Kronowetter Bořivoj TJ Bohemia Poděbrady A 1882 1879 0
2017/2018 5 Šachklub města Dobrovice B 0 1611 Čihák Jiří ŠK Český Brod A 0 1292 1
2017/2018 4 Šachklub města Dobrovice B 0 1611 Grüner Robert Joly Lysá nad Labem F 0 1595 1
2017/2018 2 Šachklub města Dobrovice B 0 1611 Šimek Václav ŠK Spartak Čelákovice A 1707 1667 1
2015/2016 9 Šachklub města Dobrovice „E“ 1356 Pelant Martin ŠO Sokol Bakov nad Jizerou „C“ 1453 1
2015/2016 8 Šachklub města Dobrovice „E“ 1356 Döme Michal JOLY Lysá nad Labem „H“ 1377 ½
2015/2016 7 Šachklub města Dobrovice „E“ 1356 Tanglová Dominika JOLY Lysá nad Labem „G“ 1365 1
2015/2016 6 Šachklub města Dobrovice „E“ 1356 Novotný Martin DDM Sokol Nymburk „E“ 1046 1
2015/2016 5 Šachklub města Dobrovice „E“ 1356 Vinecký Jiří DDM Sokol Nymburk „D“ 1345 1396 1
2015/2016 4 Šachklub města Dobrovice „E“ 1356 Koranda Jaroslav Karbo Benátky „B“ 1550 0
2015/2016 3 Šachklub města Dobrovice „E“ 1356 Fek Milan TJ Auto Škoda Mladá Boleslav „C“ 1366 0
2015/2016 2 Šachklub města Dobrovice „E“ 1356 Štross František Šachklub města Dobrovice „F“ 1652 1598 1
2015/2016 1 Šachklub města Dobrovice „E“ 1356 Fiedler Karel Šachklub města Dobrovice „D“ 1488 1
2014/2015 11 Šachklub města Dobrovice E 1284 Pechánek Jan ŠK Spartak Čelákovice B 1124 1
2014/2015 1 Šachklub města Dobrovice E 1284 Seibt Josef Šachklub města Dobrovice F 1514 1
2013/2014 7 ŠK Města Dobrovice "D" 1250 Misař Aleš TJ Sokol Nymburk "B" 1627 ½
2013/2014 4 ŠK Města Dobrovice "D" 1250 Eliáš Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1299 1
2013/2014 2 ŠK Města Dobrovice "D" 1250 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky "B" 1617 0
2013/2014 10 Šachklub města Dobrovice G 1250 Grüner Robert Joly Lysá nad Labem G 1606 ½
2013/2014 9 Šachklub města Dobrovice G 1250 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice E 1528 0
2013/2014 8 Šachklub města Dobrovice G 1250 Pelant Martin Sokol Bakov n/Jiz. C 1540 1
2013/2014 7 Šachklub města Dobrovice G 1250 Chaloupka Karel TJ Sokol na Mělníce C 1326 ½
2013/2014 5 Šachklub města Dobrovice G 1250 Tanglová Dominika Joly Lysá nad Labem H 1250 0
2013/2014 4 Šachklub města Dobrovice G 1250 Eliáš Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1299 1
2013/2014 2 Šachklub města Dobrovice G 1250 Železník Václav TJ AERO Odolena Voda B 1250 0
2012/2013 8 ŠK města Dobrovice D 1250 Hučík Lukáš Sokol Nymburk B 1454 0
2012/2013 7 ŠK města Dobrovice D 1250 Seibt Josef Sokol Mladá Boleslav C 1581 0
2012/2013 6 ŠK města Dobrovice D 1250 Fokt Michal Sokol Pečky B 1461 0
2012/2013 5 ŠK města Dobrovice D 1250 Štěrba Antonín AŠ Mladá Boleslav B 1660 0
2012/2013 4 ŠK města Dobrovice D 1250 Švejdar Pavel Sokol Bakov B 1566 0
2012/2013 2 ŠK města Dobrovice D 1250 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod B 1511 1499 0
2012/2013 11 Šachklub města Dobrovice F 1250 Štěrba Antonín TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1660 0
2012/2013 10 Šachklub města Dobrovice F 1250 Homola Martin Sokol Český Brod C 1398 0
2012/2013 8 Šachklub města Dobrovice F 1250 Stránský Miloš Sokol Bakov nad Jizerou C 1279 1
2012/2013 7 Šachklub města Dobrovice F 1250 Jech Miloš Šachklub města Dobrovice E 1630 0
2012/2013 6 Šachklub města Dobrovice F 1250 Kollár Josef DDM Sokol Nymburk D 1250 1
2012/2013 4 Šachklub města Dobrovice F 1250 Tanglová Dominika JOLY Lysá nad Labem G 1100 0
2012/2013 3 Šachklub města Dobrovice F 1250 Kuta Lukáš TJ Sokol Sendražice C 1306 0
2011/2012 9 Šachklub města Dobrovice F 1000 Šachklub města Dobrovice E 1
2011/2012 8 Šachklub města Dobrovice F 1000 Bartoň Václav TJ Neratovice D 1375 1
2011/2012 7 Šachklub města Dobrovice F 1000 Jarý Zbyněk TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1273 0
2011/2012 6 Šachklub města Dobrovice F 1000 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav C 1699 0
2011/2012 5 Šachklub města Dobrovice F 1000 Šubrt Miroslav Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1598 0
2011/2012 4 Šachklub města Dobrovice F 1000 Peychlová Anna TJ Sokol na Mělníce C 1000 1