Hráč Česánek Jaroslav

Česánek Jaroslav

User Pic
Jméno: Česánek Jaroslav
Oddíl: ŠK Medvědi Zvole
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1601
Elo mezinárodní: 0
ID: 29898
FIDE ID: 359726
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 11 ŠK Medvědi Zvole A 1609 Filip Vojtěch ŠK Pravonín 1801 1902 0
2011/2012 5 ŠK Medvědi Zvole A 1609 Pýchová Nela Dolní Kralovice A 1701 1785 0
2011/2012 4 ŠK Medvědi Zvole A 1609 Malá Anna Klub šachistů Říčany 1925 F 1665 1636 ½
2010/2011 11 ŠK Medvědi Zvole A 1612 Jiřík Petr TJ Sokol Benešov A 1621 1
2010/2011 10 ŠK Medvědi Zvole A 1612 Potůček Milan Sokol Neveklov A 1418 1
2010/2011 9 ŠK Medvědi Zvole A 1612 Vrecion Jiří ŠK Zdice A 1631 ½
2010/2011 7 ŠK Medvědi Zvole A 1612 Sasyn Stanislav ŠK Příbram Baník A 1630 ½
2010/2011 5 ŠK Medvědi Zvole A 1612 Pýchová Nela Spartak Dolní Kralovice A 1586 0
2010/2011 4 ŠK Medvědi Zvole A 1612 Balek Filip SK Pyrit Příbram C 1250 1
2010/2011 3 ŠK Medvědi Zvole A 1612 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1566 ½
2010/2011 2 ŠK Medvědi Zvole A 1612 Innemann František TJ Spartak Vlašim B 1879 ½
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 A 1612 Žilavý Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1503 0
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 A 1612 Havelka Jonáš QCC České Budějovice 1293 1
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 A 1612 Usov Artem TJ Bohemians Praha B 1250 1
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 A 1612 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha A 1487 ½
2010/2011 9 ŠK Medvědi Zvole B 1612 Mejzlík Jiří Dolní Kralovice B 1524 ½
2010/2011 6 ŠK Medvědi Zvole B 1612 Innemann František Sokol Postupice 1879 0
2010/2011 3 ŠK Medvědi Zvole B 1612 Filip Vojtěch ŠK Pravonín 1858 ½
2009/2010 11 ŠK Medvědi Zvole A 1504 Sochor František ŠK Kladno C 1880 0
2009/2010 10 ŠK Medvědi Zvole A 1504 Habran Ivo ŠK Merkur Kladno 1857 0
2009/2010 9 ŠK Medvědi Zvole A 1504 Kovář Jiří Lokomotiva Beroun A 1758 0
2009/2010 6 ŠK Medvědi Zvole A 1504 Hrbek Pavel Sokol Hostivice B 0
2009/2010 5 ŠK Medvědi Zvole A 1504 Fencl Pavel ŠK Zdice A 1884 1
2009/2010 4 ŠK Medvědi Zvole A 1504 Šmíd Ondřej Český Lev Kolešovice A 1777 0
2009/2010 3 ŠK Medvědi Zvole A 1504 Sasyn Stanislav ŠK Příbram Baník A 1671 0
2009/2010 2 ŠK Medvědi Zvole A 1504 Müller Jan ŠK Rakovník B 1825 0
2009/2010 1 ŠK Medvědi Zvole A 1504 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1575 ½
2009/2010 11 ŠK Medvědi Zvole B 1504 Král Pavel Sokol Neveklov 1697 0
2009/2010 10 ŠK Medvědi Zvole B 1504 Jiřík Petr Sokol Benešov B 1617 1
2009/2010 8 ŠK Medvědi Zvole B 1504 Hanuš Zdeněk Sokol Postupice 1607 ½
2009/2010 5 ŠK Medvědi Zvole B 1504 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany B 1919 ½
2009/2010 4 ŠK Medvědi Zvole B 1504 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim C 1649 0
2009/2010 1 ŠK Medvědi Zvole B 1504 Pýcha Patrik Dolní Kralovice 1539 ½
2009/2010 11 Biomedica Říčany B 1504 Kaser Jiří Jiskra Havlíčkův Brod 1679 0
2009/2010 10 Biomedica Říčany B 1504 Jána Martin Jiskra Humpolec 1775 0
2009/2010 9 Biomedica Říčany B 1504 Hlaváček Ondřej QCC České Budějovice 1548 0
2009/2010 8 Biomedica Říčany B 1504 Šourek Martin ŠACHklub SIMOPT Tábor 1724 0
2009/2010 7 Biomedica Říčany B 1504 Sedlář Vít ŠK Duras BVK Brno A 1880 1
2009/2010 6 Biomedica Říčany B 1504 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1938 0
2009/2010 5 Biomedica Říčany B 1504 Minasjan Martin ŠK Smíchov - Praha A 1250 1
2009/2010 4 Biomedica Říčany B 1504 Petr Jan TJ Bohemians Praha 1843 1
2009/2010 3 Biomedica Říčany B 1504 Filip Lukáš Spartak Vlašim B 1573 1
2008/2009 11 Biomedica Říčany B 1377 Mičulka David TJ Náměšťnad Oslavou 1607 ½
2008/2009 10 Biomedica Říčany B 1377 Hrdina Robin TRW Autoelektronika Vlašim 1636 0
2008/2009 9 Biomedica Říčany B 1377 Wágner Adam ŠO DKV České Budějovice 1461 ½
2008/2009 8 Biomedica Říčany B 1377 Široký Richard ŠACHklub Tábor 1250 1
2008/2009 7 Biomedica Říčany B 1377 Abelyan Murad TJ Bohemians Praha 1688 ½
2008/2009 6 Biomedica Říčany B 1377 Pokorná Karolína ŠK Smíchov - Praha A 1418 ½
2008/2009 5 Biomedica Říčany B 1377 Weber Tomáš ŠK Duras BVK Brno A 1633 0
2008/2009 4 Biomedica Říčany B 1377 Spaček Oliver ŠK Duras BVK Brno B 1734 0
2008/2009 3 Biomedica Říčany B 1377 Fojtů Jiří Biomedica Říčany C 1250 0
2008/2009 1 Biomedica Říčany B 1377 Dlohoš Štěpán DDM Praha 6 A 1274 1
2008/2009 10 ŠK Medvědi Zvole A 1377 Homola Karel ŠK Rakovník B 1687 1
2008/2009 9 ŠK Medvědi Zvole A 1377 Beneš Karel ŠK Příbram-Baník A 1610 0
2008/2009 8 ŠK Medvědi Zvole A 1377 Hájek Jiří Sokol Hostivice B 0
2008/2009 6 ŠK Medvědi Zvole A 1377 Kantořík Pavel Český Lev Kolešovice A 1646 0
2008/2009 4 ŠK Medvědi Zvole A 1377 Švach Jan ŠK Řevnice A 1763 ½
2008/2009 3 ŠK Medvědi Zvole A 1377 Matýs Jaroslav Lokomotiva Beroun A 1729 1
2008/2009 1 ŠK Medvědi Zvole A 1377 Valter Karel ŠK Pyrit Příbram C 1583 1
2007/2008 11 ŠK Medvědi Zvole B Vávra Stanislav Dolní Kralovice 1713 ½
2007/2008 5 ŠK Medvědi Zvole B Kubaljak Jaromír Sokol Benešov C 1993 0
2007/2008 1 ŠK Medvědi Zvole B Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1294 0
2007/2008 9 ŠK Medvědi Zvole A Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice B 1703 ½
2007/2008 8 ŠK Medvědi Zvole A Svoboda Jaromír JAWA Brodce B 1977 0
2007/2008 1 ŠK Medvědi Zvole A Vokolek Jaroslav Stadion Kutná Hora B 1881 0
2006/2007 11 ŠK Medvědi Zvole A Michálek Miloš TJ Sokol Pečky B 1604 ½
2006/2007 9 ŠK Medvědi Zvole A Zděnek Pavel BIOMEDICA Říčany D 1326 0
2006/2007 6 ŠK Medvědi Zvole A Pech Hynek Sokol Kolín C 1790 0
2006/2007 5 ŠK Medvědi Zvole A Jukl Karel JAWA Brodce B 1605 0
2006/2007 3 ŠK Medvědi Zvole A Lalouček Miroslav TJ Spartak Vlašim B 1705 0
2006/2007 11 ŠK Medvědi Zvole B Kapinus Daniel Biomedica Říčany F 1348 1
2006/2007 7 ŠK Medvědi Zvole B Snížek Jaromír Dolní Kralovice 1515 ½
2005/2006 11 SK Kamenice Straka Vojtěch Medvědi Zvole A 1452 0
2005/2006 10 SK Kamenice Pospíšil Martin Biomedica Říčany F 1250 0
2005/2006 7 SK Kamenice Černý Jiří Jawa Brodce C 1515 0
2005/2006 6 SK Kamenice Filip Jaroslav Sokol Benešov C 0
2005/2006 5 SK Kamenice Štoček Jiří Biomedica Říčany G 1610 0
2005/2006 4 SK Kamenice Závůrková Monika Kavalier Sázava 1709 0
2005/2006 1 SK Kamenice Skála Radim Sokol Struhařov B 1493 0