Hráč Matýs Jaroslav

Matýs Jaroslav

User Pic
Jméno: Matýs Jaroslav
Oddíl: TJ Lokomotiva Beroun
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1792
Elo mezinárodní: 0
ID: 3705
FIDE ID: 0
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 10 Č ŠK Zdice B 1788 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1738 ½
2014/2015 9 B ŠK Zdice B 1788 Peklo Jan TJ Sokol Hostivice B 1643 1
2013/2014 6 Č ŠK Zdice B 1776 Veselský Jan Sokol Hostivice B 1695 1619 1
2013/2014 5 B ŠK Zdice B 1776 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad B 1499 1569 1
2013/2014 4 Č ŠK Zdice B 1776 Krejčí Patrik ŠK Řevnice B 1639 1
2013/2014 2 Č ŠK Zdice B 1776 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno B 1820 1761 ½
2012/2013 10 B TJ Lokomotiva Beroun A 1793 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1564 0
2012/2013 9 Č TJ Lokomotiva Beroun A 1793 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1604 1754 0
2012/2013 8 B TJ Lokomotiva Beroun A 1793 Arnolt Jiří ŠK Mníšek pod Brdy 1564 ½
2012/2013 7 Č TJ Lokomotiva Beroun A 1793 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno B 1811 ½
2012/2013 6 B TJ Lokomotiva Beroun A 1793 Bauer Ondřej ŠK Rakovník B 1744 ½
2012/2013 5 Č TJ Lokomotiva Beroun A 1793 Řezníček Jiří TJ Sokol Hostivice B 1661 1
2012/2013 4 B TJ Lokomotiva Beroun A 1793 Bezwald Petr ŠK Příbram Baník A 1607 ½
2012/2013 3 Č TJ Lokomotiva Beroun A 1793 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 F 1729 1
2012/2013 2 B TJ Lokomotiva Beroun A 1793 Zeisek Václav TJ Jince A 1532 1
2011/2012 10 B TJ Lokomotiva Beroun B 1767 Nemastil Lubomír TJ Sokol Hostivice B 1627 1
2011/2012 6 B TJ Lokomotiva Beroun B 1767 Fairaisl Dušan ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1698 1712 0
2011/2012 5 Č TJ Lokomotiva Beroun B 1767 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1725 1
2011/2012 11 B TJ Lokomotiva Beroun "A" 1767 Abraham Karel ŠK Kladno "C" 1817 1790 1
2011/2012 10 Č TJ Lokomotiva Beroun "A" 1767 Vimmer Miloš ŠOTP NOVA Kladno "A" 1829 ½
2011/2012 9 Č TJ Lokomotiva Beroun "A" 1767 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník "A" 1619 1638 1
2011/2012 8 B TJ Lokomotiva Beroun "A" 1767 Košnar Karel ŠK Rakovník "B" 1533 1
2011/2012 7 Č TJ Lokomotiva Beroun "A" 1767 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad "B" 1586 1
2011/2012 6 B TJ Lokomotiva Beroun "A" 1767 Aron Oto Caissa Úholičky "C" 1765 1748 1
2011/2012 5 Č TJ Lokomotiva Beroun "A" 1767 Čižinský Jiří ŠK Merkur Kladno "A" 1985 1830 0
2011/2012 4 B TJ Lokomotiva Beroun "A" 1767 Třešňák Lukáš ŠK Zdice "A" 1756 1805 ½
2011/2012 3 Č TJ Lokomotiva Beroun "A" 1767 Žák Jiří Slovan Velvary 1625 1
2011/2012 2 B TJ Lokomotiva Beroun "A" 1767 Slezák Jaroslav SK DDM Slaný 1620 ½
2010/2011 11 B Lokomotiva Beroun A 1755 Georgiev Lukáš ŠK Rakovník C 1549 1
2010/2011 10 Č Lokomotiva Beroun A 1755 ŠK MěÚ Hostomice 1
2010/2011 9 B Lokomotiva Beroun A 1755 Chudáček Daniel Mníšek pod Brdy 1320 1
2010/2011 8 Č Lokomotiva Beroun A 1755 Turický David ŠK Zdice B 1649 0
2010/2011 7 B Lokomotiva Beroun A 1755 Zadina Václav TJ Jince A 1407 1
2010/2011 6 Č Lokomotiva Beroun A 1755 Zvára Tomáš TJ Sokol Hostivice B 1643 1
2010/2011 5 B Lokomotiva Beroun A 1755 Bien Jan ŠK Řevnice B 1250 1
2010/2011 4 Č Lokomotiva Beroun A 1755 Hubálek Roman Lokomotiva Beroun B 1000 ½
2010/2011 3 Č Lokomotiva Beroun A 1755 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram 1803 1
2010/2011 2 B Lokomotiva Beroun A 1755 Doležel Radek ŠK Příbram - Baník B 1449 1
2009/2010 11 Č TJ Lokomotiva Beroun B 1720 Žbánek Jan SK Pyrit Příbram C 1736 1
2009/2010 10 B TJ Lokomotiva Beroun B 1720 Kvapil Petr Kovohutě Příbram 1875 ½
2009/2010 9 Č TJ Lokomotiva Beroun B 1720 Kunágl Josef ŠK Mníšek pod Brdy 1913 ½
2009/2010 8 B TJ Lokomotiva Beroun B 1720 Fairaisl Dušan ŠK při MěÚ Hostomice 1684 1
2009/2010 7 Č TJ Lokomotiva Beroun B 1720 Maršálek Miroslav TJ Jince B 1578 1
2009/2010 4 Č TJ Lokomotiva Beroun B 1720 Georgiev Lukáš ŠK Rakovník C 1569 1
2009/2010 3 B TJ Lokomotiva Beroun B 1720 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1526 1
2009/2010 2 Č TJ Lokomotiva Beroun B 1720 Zadina Jiří TJ Jince A 1731 1
2009/2010 1 B TJ Lokomotiva Beroun B 1720 Třešňák Lukáš ŠK Zdice B 1791 0
2009/2010 10 Č Lokomotiva Beroun A 1720 Kalivoda Libor SK Pyrit Příbram B 1979 0
2009/2010 9 B Lokomotiva Beroun A 1720 Hrabcová Vlasta ŠK Medvědi Zvole A 1821 ½
2009/2010 8 Č Lokomotiva Beroun A 1720 Zvára Tomáš Sokol Hostivice B 1635 ½
2009/2010 7 B Lokomotiva Beroun A 1720 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1791 0
2009/2010 6 Č Lokomotiva Beroun A 1720 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1708 0
2009/2010 5 B Lokomotiva Beroun A 1720 Zoubek Vladimír ŠK Příbram Baník A 1648 1
2009/2010 4 Č Lokomotiva Beroun A 1720 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník B 1531 ½
2009/2010 3 B Lokomotiva Beroun A 1720 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1575 1
2009/2010 2 Č Lokomotiva Beroun A 1720 Minařík Petr ŠK Kladno C 1782 1
2009/2010 1 B Lokomotiva Beroun A 1720 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno 1667 ½
2008/2009 9 B TJ Lokomotiva Beroun B 1729 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1587 1
2008/2009 8 Č TJ Lokomotiva Beroun B 1729 Turický David ŠK Zdice B 1602 1
2008/2009 7 B TJ Lokomotiva Beroun B 1729 Kvapil Petr ŠK Kovohutě Příbram 1878 ½
2008/2009 6 Č TJ Lokomotiva Beroun B 1729 Matějka Vladimír ŠK Řevnice B 1787 1
2008/2009 5 B TJ Lokomotiva Beroun B 1729 Maršálek Miroslav TJ Jince A 1570 1
2008/2009 4 Č TJ Lokomotiva Beroun B 1729 Fairaisl Dušan ŠK MěÚ Hostomice 1762 0
2008/2009 2 B TJ Lokomotiva Beroun B 1729 Farář Jakub ŠK Pyrit Příbram D 1363 1
2008/2009 1 Č TJ Lokomotiva Beroun B 1729 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 1689 1
2008/2009 11 B Lokomotiva Beroun A 1729 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1898 0
2008/2009 9 B Lokomotiva Beroun A 1729 Brabec Jiří Sokol Hostivice B 1
2008/2009 8 Č Lokomotiva Beroun A 1729 Fejtek Petr ŠK Kladno C 1838 0
2008/2009 7 B Lokomotiva Beroun A 1729 Netík Jiří Český Lev Kolešovice A 1660 1
2008/2009 6 Č Lokomotiva Beroun A 1729 Babouček Vavřinec ŠK Zdice A 1410 0
2008/2009 5 B Lokomotiva Beroun A 1729 Švach Jan ŠK Řevnice A 1763 0
2008/2009 4 Č Lokomotiva Beroun A 1729 Zoula Miroslav ŠO Stochov 1395 ½
2008/2009 3 Č Lokomotiva Beroun A 1729 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1377 0
2008/2009 2 B Lokomotiva Beroun A 1729 Noha Petr ŠK Pyrit Příbram C 1695 1
2007/2008 11 Č TJ Lokomotiva Beroun A 1754 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1408 ½
2007/2008 10 B TJ Lokomotiva Beroun A 1754 Růžička Václav ŠK Kladno D 1804 0
2007/2008 9 Č TJ Lokomotiva Beroun A 1754 Turický David Lokomotiva Zdice A 1584 ½
2007/2008 8 B TJ Lokomotiva Beroun A 1754 Dbalý Václav TJ Sokol Hostivice A 1830 0
2007/2008 7 Č TJ Lokomotiva Beroun A 1754 Štefka Vladimír NOVA Kladno A ½
2007/2008 6 B TJ Lokomotiva Beroun A 1754 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1762 1
2007/2008 4 B TJ Lokomotiva Beroun A 1754 Littmann Jiří ŠK Kladno C 1718 1
2007/2008 3 Č TJ Lokomotiva Beroun A 1754 Beneš Karel Šachový klub Příbram-Baník A 1599 0
2007/2008 2 B TJ Lokomotiva Beroun A 1754 Honzík Jiří ŠO Stochov 1566 0
2007/2008 1 B TJ Lokomotiva Beroun A 1754 Rédl Václav TJ Český Lev Kolešovice A 1595 1