Hráč Hlavsa Miroslav

Hlavsa Miroslav

User Pic
Jméno: Hlavsa Miroslav
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1447
Elo mezinárodní: 0
ID: 10614
FIDE ID: 0
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 Šachový klub Příbram Baník B 0 1450 Brhlík Antonín TJ Kavalier Sázava A 1635 1637 0
2018/2019 3 Šachový klub Příbram Baník B 0 1450 Borůvka Radim TJ SOKOL Struhařov A 1762 1761 ½
2018/2019 2 Šachový klub Příbram Baník B 0 1450 Turek František Klub šachistů Říčany 1925 FB 1624 1574 0
2018/2019 6 Šachový klub Příbram - Baník C 0 1450 Šafarčík Jakub TJ Jince 0 0 1
2017/2018 8 Šachový klub Příbram Baník B 0 1456 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 F 1575 1647 ½
2017/2018 7 Šachový klub Příbram Baník B 0 1456 Jukl Karel JAWA Brodce B 1761 1623 0
2017/2018 6 Šachový klub Příbram Baník B 0 1456 Kovářík Vojtěch Šachový klub Příbram Baník C 1650 1652 0
2017/2018 5 Šachový klub Příbram Baník B 0 1456 Novotný Jiří TJ Sokol Struhařov A 0 1310 ½
2017/2018 3 Šachový klub Příbram Baník B 0 1456 Bartoš Václav Klub šachistů Říčany 1925 G 1483 1563 0
2017/2018 2 Šachový klub Příbram Baník B 0 1456 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 1607 1539 ½
2017/2018 1 Šachový klub Příbram Baník B 0 1456 Schill Daniel Sokol Neveklov 0 1353 1
2015/2016 8 ŠK Příbram-Baník C 1453 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy 1611 0
2015/2016 7 ŠK Příbram-Baník C 1453 Šimák Ivo ŠK KDJS Sedlčany B 1416 1416 ½
2015/2016 5 ŠK Příbram-Baník C 1453 Vejr Václav TJ Jince C 1153 ½
2015/2016 3 ŠK Příbram-Baník C 1453 Havelka Jiří ŠK Řevnice B 1727 1758 ½
2015/2016 2 ŠK Příbram-Baník C 1453 Čuvala Tibor ŠK Zdice B 1100 1
2015/2016 4 ŠK Příbram - Baník B 1453 Černý Jiří JAWA Brodce B 1830 1752 ½
2015/2016 3 ŠK Příbram - Baník B 1453 Heger Jan Stříbrná Skalice 1361 1426 ½
2015/2016 2 ŠK Příbram - Baník B 1453 Helebrand Peter Sokol Neveklov A 1550 1550 1
2015/2016 3 ŠK Příbram - Baník B 1453 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1680 0
2014/2015 8 ŠK Příbram - Baník B 1464 Rosenbaumová Eva ŠK Zdice C 1454 ½
2014/2015 7 ŠK Příbram - Baník B 1464 Novák Vladimír Mníšek pod Brdy 1381 ½
2014/2015 2 ŠK Příbram - Baník B 1464 Klán Ladislav ŠK Při MěÚ Hostomice 1388 0
2014/2015 3 ŠK Příbram Baník A 1464 Rosenbaumová Anna ŠK Zdice B 1504 1469 ½
2013/2014 11 ŠK Příbram Baník A 1440 Bednár Jan Sokol Hostivice B 1000 ½
2013/2014 9 ŠK Příbram Baník A 1440 Šinágl Matěj ŠK Řevnice B 1250 1
2013/2014 8 ŠK Příbram Baník A 1440 Vokatý František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1849 0
2013/2014 5 ŠK Příbram Baník A 1440 Tučan Jiří ŠO TP Nova Kladno A 1353 ½
2013/2014 4 ŠK Příbram Baník A 1440 Jilka Miloslav ŠK Rakovník B 1587 ½
2013/2014 3 ŠK Příbram Baník A 1440 Maršálek Miroslav ŠK Jince A 1561 ½
2013/2014 2 ŠK Příbram Baník A 1440 Kasl Petr ŠK Zlonice A 1000 0
2013/2014 8 ŠK Příbram Baník B 1440 Vaněček Ivo ŠK při MěÚ Hostomice 1730 ½
2013/2014 4 ŠK Příbram Baník B 1440 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 1597 ½
2013/2014 3 ŠK Příbram Baník B 1440 Kohout Josef ŠK Rakovník C 1992 2001 0
2013/2014 1 ŠK Příbram Baník B 1440 Rosenbaumová Lea SK Zdice C 1250 1
2012/2013 7 ŠK Příbram - Baník B 1459 Kuba Milan SK Pyrit Příbram B 1541 ½
2012/2013 5 ŠK Příbram - Baník B 1459 Zadina Václav TJ Jince B 1412 ½
2012/2013 4 ŠK Příbram - Baník B 1459 Rosenbaumová Eva SK Zdice B 1444 0
2012/2013 3 ŠK Příbram - Baník B 1459 Brůna Pavel ŠK Kovohutě Příbram 1813 0
2012/2013 2 ŠK Příbram - Baník B 1459 Klán František MěÚ Hostomice 1499 ½
2012/2013 9 ŠK Příbram Baník A 1459 Kohout Josef ŠK Rakovník B 1992 1993 0
2012/2013 8 ŠK Příbram Baník A 1459 Nemastil Lubomír TJ Sokol Hostivice B 1616 0
2012/2013 6 ŠK Příbram Baník A 1459 Már Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 F 1605 0
2012/2013 5 ŠK Příbram Baník A 1459 Zadina Tomáš TJ Jince A 1517 0
2012/2013 4 ŠK Příbram Baník A 1459 Soukup Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun A 1581 ½
2012/2013 3 ŠK Příbram Baník A 1459 Nykl Tomáš Sokol Buštěhrad B 1283 ½
2011/2012 11 ŠK Příbram - Baník B 1464 Volf Miloslav Mníšek pod Brdy 1500 ½
2011/2012 10 ŠK Příbram - Baník B 1464 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram 1790 0
2011/2012 9 ŠK Příbram - Baník B 1464 Rosenbaumová Anna ŠK Zdice B 1504 1498 ½
2011/2012 8 ŠK Příbram - Baník B 1464 Soukup Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun B 1593 ½
2011/2012 7 ŠK Příbram - Baník B 1464 Zadina Tomáš TJ Jince A 1434 0
2011/2012 6 ŠK Příbram - Baník B 1464 Zvára Tomáš TJ Sokol Hostivice B 1608 0
2011/2012 5 ŠK Příbram - Baník B 1464 Králík Daniel SK Pyrit Příbram C 1000 ½
2011/2012 4 ŠK Příbram - Baník B 1464 Havelka Jiří ŠK Řevnice B 1279 1
2011/2012 3 ŠK Příbram - Baník B 1464 Vaněček Ivo ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1734 0
2011/2012 9 ŠK Příbram - Baník "A" 1464 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun "A" 1614 ½
2011/2012 8 ŠK Příbram - Baník "A" 1464 Čížkovský Ota ŠOTP NOVA Kladno "A" 1730 1697 0
2011/2012 7 ŠK Příbram - Baník "A" 1464 Košnar Karel ŠK Rakovník "B" 1533 ½
2010/2011 10 ŠK Příbram Baník A 1460 Musil Stanislav Joly Lysá nad Labem E 1542 ½
2010/2011 9 ŠK Příbram Baník A 1460 Vávra Stanislav Spartak Dolní Kralovice A 1714 0
2010/2011 8 ŠK Příbram Baník A 1460 Svitek Andrej Klub šachistů Říčany 1925 F 1
2010/2011 5 ŠK Příbram Baník A 1460 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1566 0
2010/2011 4 ŠK Příbram Baník A 1460 Hašek Tomáš TJ Spartak Vlašim B 1804 0
2010/2011 3 ŠK Příbram Baník A 1460 Říhová Kamila Klub šachistů Říčany 1925 E 1648 ½
2010/2011 11 ŠK Příbram - Baník B 1460 Bien Jan ŠK Řevnice B 1250 0
2010/2011 9 ŠK Příbram - Baník B 1460 Hrbek Pavel TJ Sokol Hostivice B 1580 1
2010/2011 8 ŠK Příbram - Baník B 1460 Maršálek Miroslav TJ Jince B 1581 ½
2010/2011 7 ŠK Příbram - Baník B 1460 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník C 1587 ½
2010/2011 5 ŠK Příbram - Baník B 1460 Rosenbaumová Anna ŠK Zdice B 1496 0
2010/2011 4 ŠK Příbram - Baník B 1460 Chudáček Daniel Mníšek pod Brdy 1320 0
2010/2011 3 ŠK Příbram - Baník B 1460 Zadina Jiří TJ Jince A 1600 1
2010/2011 2 ŠK Příbram - Baník B 1460 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1771 0
2009/2010 11 ŠK Příbram - Baník B 1464 Meduna Pavel ŠK při MěÚ Hostomice 1532 0
2009/2010 10 ŠK Příbram - Baník B 1464 Zadina Jiří TJ Jince A 1589 0
2009/2010 8 ŠK Příbram - Baník B 1464 Babouček Mikuláš ŠK Zdice B 1250 1
2009/2010 7 ŠK Příbram - Baník B 1464 Hakl David ŠK Zdice C 1250 0
2009/2010 6 ŠK Příbram - Baník B 1464 Saxlová Markéta SK Pyrit Příbram C 1625 ½
2009/2010 3 ŠK Příbram - Baník B 1464 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1511 ½
2009/2010 11 ŠK Příbram Baník A 1464 Kantořík Pavel Český Lev Kolešovice A 1643 ½
2009/2010 8 ŠK Příbram Baník A 1464 Šinágl Martin ŠK Řevnice A 1428 ½
2008/2009 9 ŠK Příbram - Baník B 1460 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1535 0
2008/2009 8 ŠK Příbram - Baník B 1460 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1587 1
2008/2009 7 ŠK Příbram - Baník B 1460 Turický David ŠK Zdice B 1602 ½
2008/2009 6 ŠK Příbram - Baník B 1460 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1689 0
2008/2009 5 ŠK Příbram - Baník B 1460 Šinágl Martin ŠK Řevnice B 1436 ½
2008/2009 4 ŠK Příbram - Baník B 1460 Sladovník Roman TJ Jince A 1414 ½
2008/2009 3 ŠK Příbram - Baník B 1460 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1606 ½
2008/2009 11 ŠK Příbram-Baník A 1460 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1753 0
2007/2008 11 ŠK Příbram - Baník B 1476 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1607 0
2007/2008 10 ŠK Příbram - Baník B 1476 Fairaisl Dušan ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1755 ½
2007/2008 8 ŠK Příbram - Baník B 1476 Řezníček Jiří TJ Sokol Hostivice B 1728 0
2007/2008 7 ŠK Příbram - Baník B 1476 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník D 1250 ½
2007/2008 6 ŠK Příbram - Baník B 1476 Sladovník Roman Jince A 1427 0
2007/2008 4 ŠK Příbram - Baník B 1476 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1714 0
2007/2008 2 ŠK Příbram - Baník B 1476 Müller Jan ŠK Rakovník B 1828 0
2007/2008 9 Šachový klub Příbram-Baník A 1476 Štefka Vladimír NOVA Kladno A ½
2007/2008 5 Šachový klub Příbram-Baník A 1476 Šlégr Josef TJ Český Lev Kolešovice A 1623 0
2007/2008 3 Šachový klub Příbram-Baník A 1476 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun A 1607 ½
2006/2007 9 ŠK Příbram - Baník A 1475 Huml Lubomír Sokol Buštěhrad A 1368 ½
2006/2007 8 ŠK Příbram - Baník A 1475 Spartak Žebrák B 1
2006/2007 6 ŠK Příbram - Baník A 1475 Haman Martin ŠK Kladno D 1592 0
2006/2007 5 ŠK Příbram - Baník A 1475 Janda Zdeněk NOVA Kladno A 1630 ½
2006/2007 4 ŠK Příbram - Baník A 1475 Lev Pavel ŠK Rakovník B 1353 ½
2006/2007 3 ŠK Příbram - Baník A 1475 Vaic Miroslav Caissa Úholičky B 0
2006/2007 11 ŠK Příbram - Baník B 1475 Vančát Ondřej ŠK Alva Pb Příbram E 1516 ½
2006/2007 4 ŠK Příbram - Baník B 1475 Klán František ŠK Hostomice 1608 1
2006/2007 2 ŠK Příbram - Baník B 1475 Válek Martin ŠK Řevnice 1644 0
2005/2006 11 SOU Příbram A 1485 Honzík Jiří ŠO Stochov 1555 ½
2005/2006 9 SOU Příbram A 1485 Prášek Vladimír Spartak Žebrák B 1632 ½
2005/2006 8 SOU Příbram A 1485 Šáfr Jan ŠK Kladno D 1582 0
2005/2006 7 SOU Příbram A 1485 Sladovník Roman TJ Jince A 1391 1
2005/2006 6 SOU Příbram A 1485 Kála Ondřej SK DDM Slaný A 0
2005/2006 11 TJ SOU Příbram B 1485 Budil Jiří ŠK Hostomice A 1425 ½
2005/2006 10 TJ SOU Příbram B 1485 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1636 0
2005/2006 4 TJ SOU Příbram B 1485 Ryska Ondřej ŠK Rakovník C 1335 ½
2005/2006 2 TJ SOU Příbram B 1485 Čížek Ondřej ŠK Alva Pb Příbram D 1533 0
2004/2005 11 SOU Dubno B 1500 Mádlová Tereza TJ Jince C 1
2004/2005 10 SOU Dubno B 1500 Mráz Vojtěch Alva Příbram E 1393 ½
2004/2005 9 SOU Dubno B 1500 Hovorka Jakub Spartak Žebrák B 0
2004/2005 8 SOU Dubno B 1500 Janková Eva ŠK Liteň 1
2004/2005 7 SOU Dubno B 1500 Rosenbaumová Eva Loko Zdice ½
2004/2005 6 SOU Dubno B 1500 Sladovník Roman TJ Jince B 1264 ½
2004/2005 5 SOU Dubno B 1500 Klán Ladislav ŠK OB Hostomice 1
2004/2005 4 SOU Dubno B 1500 Hroš Augustin Alva Příbram D 1480 0
2003/2004 6 SOU Příbram A 1513 Navrátil Erik ALVA Příbram C 1535 ½
2003/2004 10 SOU Dubno B 1513 Černohorský Tomáš Alva Příbram E 1333 1
2003/2004 9 SOU Dubno B 1513 Matoušková Adéla Lokomotiva Zdice 0
2003/2004 8 SOU Dubno B 1513 Sladovník Tomáš TJ Jince B 1423 0
2003/2004 6 SOU Dubno B 1513 Kadeřábek Jiří ŠK Hostomice 1465 0
2003/2004 5 SOU Dubno B 1513 Vácha Milan Alva Příbram E 1571 ½
2003/2004 4 SOU Dubno B 1513 Vopička Miroslav Lokomotiva Zdice 1
2003/2004 3 SOU Dubno B 1513 Sladovník Roman TJ Jince B ½