Hráč Máslo Ondřej

Máslo Ondřej

User Pic
Jméno: Máslo Ondřej
Oddíl: ŠK Medvědi Zvole
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1802
Elo mezinárodní: 1774
ID: 31426
FIDE ID: 368440
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 ŠK Medvědi Zvole A 1774 1802 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1700 1697 1
2018/2019 5 ŠK Medvědi Zvole A 1763 1785 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1770 1766 ½
2018/2019 4 ŠK Medvědi Zvole A 1763 1785 Verner Jan TJ Neratovice D 1801 1771 1
2018/2019 3 ŠK Medvědi Zvole A 1759 1785 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1881 1848 ½
2018/2019 2 ŠK Medvědi Zvole A 1759 1785 Turický David ŠK Zdice A 1772 1780 ½
2018/2019 1 ŠK Medvědi Zvole A 1747 1785 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1821 1827 1
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1755 1791 Döme Michal JOLY Lysá nad Labem E 1628 1610 ½
2017/2018 10 ŠK Medvědi Zvole A 1761 1780 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1616 1646 0
2017/2018 9 ŠK Medvědi Zvole A 1760 1780 Švadlenka Jaroslav Český Lev Kolešovice B 1938 1918 ½
2017/2018 8 ŠK Medvědi Zvole A 1760 1780 Straka Jaroslav KŠ Říčany 1925 D 2017 2021 0
2017/2018 7 ŠK Medvědi Zvole A 1758 1780 Trejbal Jindřich SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 0 1965 1
2017/2018 6 ŠK Medvědi Zvole A 1758 1780 Buriánek Petr Caissa Roztoky B 1835 1843 ½
2017/2018 5 ŠK Medvědi Zvole A 1761 1780 Civín Dominik ŠK Zdice A 1879 1847 ½
2017/2018 4 ŠK Medvědi Zvole A 1761 1780 Nipča Miroslav TJ Hostivice A 1933 1947 ½
2017/2018 3 ŠK Medvědi Zvole A 1761 1780 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1769 1753 ½
2017/2018 2 ŠK Medvědi Zvole A 1761 1780 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1764 1811 0
2017/2018 1 ŠK Medvědi Zvole A 1755 1791 Vašák Martin JAWA Brodce A 1874 1838 ½
2016/2017 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1595 1734 Mates Miroslav DDM Sokol Nymburk B 1587 ½
2015/2016 11 ŠK Medvědi Zvole 1595 1734 Martinec Karel ŠK Kralupy A 1895 1841 1
2015/2016 10 ŠK Medvědi Zvole 1595 1734 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad B 1672 1592 1
2015/2016 9 ŠK Medvědi Zvole 1595 1734 Gruber Tomáš Sokol na Mělníce A 1588 1642 1
2015/2016 8 ŠK Medvědi Zvole 1595 1734 Kučera Jan Sokol Hostivice A 1270 1
2015/2016 7 ŠK Medvědi Zvole 1595 1734 Rada Roman SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1615 ½
2015/2016 6 ŠK Medvědi Zvole 1595 1734 Kubaljak Jaromír JAWA Brodce A 2027 1893 0
2015/2016 5 ŠK Medvědi Zvole 1595 1734 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno A 1810 1736 1
2015/2016 4 ŠK Medvědi Zvole 1595 1734 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad A 1504 1625 ½
2015/2016 3 ŠK Medvědi Zvole 1595 1734 Kučera Vladimír TJ Neratovice C 1938 1938 1
2015/2016 2 ŠK Medvědi Zvole 1595 1734 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1869 1831 1
2015/2016 1 ŠK Medvědi Zvole 1595 1734 Müller Jan Český Lev Kolešovice A 1792 1775 ½
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 E 1595 1734 Laubacher Luděk Sokol Neveklov A 1555 ½
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 E 1595 1734 Maršálek Miroslav ŠK Jince A 1540 1
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 E 1595 1734 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1708 1667 1
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 1595 1734 Konopka Aleš Stříbrná Skalice 1611 1
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1595 1734 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1722 ½
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1595 1734 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 F 1777 1788 1
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1595 1734 Jukl Karel JAWA Brodce B 1752 1665 1
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1595 1734 Třebický Jiří JAWA Brodce B 1643 1703 1
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1595 1734 Saxlová Markéta ŠK Příbram - Baník B 1622 1
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1595 1734 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1722 1
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 E 1478 1652 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1793 1791 1
2014/2015 9 KŠ Říčany 1925 E 1478 1652 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno A 1814 1814 ½
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 E 1478 1652 Pšenička Tomáš DDM Slaný-ŠK Velvary 1611 1
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 E 1478 1652 Třebický Jiří JAWA Brodce A 1689 0
2014/2015 6 KŠ Říčany 1925 E 1478 1652 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1866 1847 1
2014/2015 5 KŠ Říčany 1925 E 1478 1652 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1809 1865 ½
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 E 1478 1652 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1781 1799 ½
2014/2015 11 ŠK Medvědi Zvole A 1478 1652 Krupanský Jaromír ŠK Příbram Baník A 1708 1706 0
2014/2015 10 ŠK Medvědi Zvole A 1478 1652 Černý Milan ŠK Zdice B 1658 1
2014/2015 9 ŠK Medvědi Zvole A 1478 1652 Košnar Karel ŠK Rakovník B 1571 0
2014/2015 8 ŠK Medvědi Zvole A 1478 1652 Havelka František ŠK Řevnice B 1427 1504 1
2014/2015 6 ŠK Medvědi Zvole A 1478 1652 Červíček Bohumil TJ Sokol Hostivice B 1458 1
2014/2015 5 ŠK Medvědi Zvole A 1478 1652 Bažant Tomáš TJ Jince A 1255 1
2014/2015 4 ŠK Medvědi Zvole A 1478 1652 Vopat Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1510 1
2014/2015 2 ŠK Medvědi Zvole A 1478 1652 Škvor Jiří Sokol Neveklov A 1546 1
2014/2015 1 ŠK Medvědi Zvole A 1478 1652 Vašák Martin JAWA Brodce B 1630 1
2013/2014 9 ŠK Medvědi Zvole A 1440 1616 Jukl Karel JAWA Brodce B 1754 1715 0
2013/2014 7 ŠK Medvědi Zvole A 1440 1616 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice A 1517 ½
2013/2014 6 ŠK Medvědi Zvole A 1440 1616 Caithaml Jiří TJ Kavalier Sázava A 1250 ½
2013/2014 5 ŠK Medvědi Zvole A 1440 1616 Potůček Milan Sokol Neveklov A 1392 ½
2013/2014 3 ŠK Medvědi Zvole A 1440 1616 Krejčiříková Martina ŠK Pravonín A 1620 ½
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1440 1616 Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad A 1721 1709 0
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1440 1616 ŠK Liběhrad Libčice A 1
2013/2014 11 KŠ Říčany 1925 A 1440 1616 Nuc Kryštof QCC České Budějovice B 1469 1431 1
2013/2014 10 KŠ Říčany 1925 A 1440 1616 Štěch Pavel QCC České Budějovice A 1471 1537 1
2013/2014 9 KŠ Říčany 1925 A 1440 1616 Vlach Daniel ŠACHklub Tábor B 1616 ½
2013/2014 8 KŠ Říčany 1925 A 1440 1616 Humhal Jakub ŠACHklub Tábor C 1250 1
2013/2014 7 KŠ Říčany 1925 A 1440 1616 Ptáček Jan Protect.cz Humpolec 1621 1602 0
2013/2014 6 KŠ Říčany 1925 A 1440 1616 Brož Petr ŠK Světlá nad Sázavou 1504 1463 1
2013/2014 5 KŠ Říčany 1925 A 1440 1616 Kučera Jan Spartak Vlašim B 1301 1
2013/2014 4 KŠ Říčany 1925 A 1440 1616 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1542 0
2013/2014 3 KŠ Říčany 1925 A 1440 1616 Kurek Pavel KŠ Říčany 1925 C 1250 1
2012/2013 11 ŠK Medvědi Zvole A 1699 Zadina Tomáš TJ Jince A 1517 0
2012/2013 7 ŠK Medvědi Zvole A 1699 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1604 1754 0
2012/2013 6 ŠK Medvědi Zvole A 1699 Chudáček Cyril ŠK Mníšek pod Brdy 1293 1
2012/2013 3 ŠK Medvědi Zvole A 1699 Řezníček Jiří TJ Sokol Hostivice B 1661 1
2012/2013 11 KŠ Říčany 1925 C 1699 Skořepa Jakub Šachklub Tábor B 1702 1790 0
2012/2013 10 KŠ Říčany 1925 C 1699 Žilavý Jan Šachklub Tábor A 1736 1822 1
2012/2013 9 KŠ Říčany 1925 C 1699 Novák Martin QCC České Budějovice A 1689 1628 0
2012/2013 8 KŠ Říčany 1925 C 1699 Vokurka Michal QCC České Budějovice B 1377 ½
2012/2013 7 KŠ Říčany 1925 C 1699 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno C 1437 1
2012/2013 6 KŠ Říčany 1925 C 1699 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno B 1551 0
2012/2013 5 KŠ Říčany 1925 C 1699 Sadil Jan Spartak Vlašim B 1565 1
2012/2013 4 KŠ Říčany 1925 C 1699 Sedlák Jiří Protect.cz Humpolec 1758 1758 0
2012/2013 3 KŠ Říčany 1925 C 1699 Boček Lukáš KŠ Říčany 1925 B 1642 1656 0
2012/2013 2 KŠ Říčany 1925 C 1699 Bodický Michal SK Pyrit Příbram 1960 1874 0
2012/2013 1 KŠ Říčany 1925 C 1699 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1751 1827 0
2011/2012 11 ŠK Medvědi Zvole A 1537 Hašek Tomáš ŠK Pravonín 1802 1811 0
2011/2012 9 ŠK Medvědi Zvole A 1537 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod B 1782 1755 0
2011/2012 8 ŠK Medvědi Zvole A 1537 Nguyenová Adéla TJ Sokol Benešov 1588 0
2011/2012 7 ŠK Medvědi Zvole A 1537 Jílek Vladimír TJ Sparta Kutná Hora B 1649 0
2011/2012 6 ŠK Medvědi Zvole A 1537 Šulc Radovan Sokol Kolín D 1658 ½
2011/2012 5 ŠK Medvědi Zvole A 1537 Snížek Jaromír Dolní Kralovice A 1481 ½
2011/2012 11 KŠ Říčany 1925 B 1537 Žilavá Kateřina Šachklub Tábor B 1319 ½
2011/2012 10 KŠ Říčany 1925 B 1537 Dušek Miloslav QCC České Budějovice A 1377 0
2011/2012 9 KŠ Říčany 1925 B 1537 Bauer Václav QCC České Budějovice B 1100 1
2011/2012 8 KŠ Říčany 1925 B 1537 Doležalová Lada Šachklub Tábor A 1653 1349 1
2011/2012 5 KŠ Říčany 1925 B 1537 Soukup Jiří SK Pyrit Příbram 1250 1
2011/2012 4 KŠ Říčany 1925 B 1537 Bien Jan ŠK Řevnice 1292 ½
2011/2012 3 KŠ Říčany 1925 B 1537 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1691 1660 ½
2011/2012 2 KŠ Říčany 1925 B 1537 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha B 1250 1
2011/2012 1 KŠ Říčany 1925 B 1537 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha A 1594 1
2009/2010 11 Biomedica Říčany C 1250 Hájek Lukáš ŠK Duras BVK Brno A 1595 0
2009/2010 10 Biomedica Říčany C 1250 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1839 0
2009/2010 9 Biomedica Říčany C 1250 Veselý Vítek Jiskra Havlíčkův Brod 1250 ½
2009/2010 8 Biomedica Říčany C 1250 Krčil Aleš Jiskra Humpolec 1529 0
2009/2010 7 Biomedica Říčany C 1250 Rous Daniel ŠK Smíchov - Praha A 1761 0
2009/2010 6 Biomedica Říčany C 1250 Petr Jan TJ Bohemians Praha 1843 0
2009/2010 5 Biomedica Říčany C 1250 Bureš Lubomír QCC České Budějovice 1250 0
2009/2010 4 Biomedica Říčany C 1250 Novák Lukáš ŠACHklub SIMOPT Tábor 1351 0
2009/2010 3 Biomedica Říčany C 1250 Skalický Tomáš Biomedica Říčany A 1946 0
2009/2010 2 Biomedica Říčany C 1250 Vopěnka Štěpán Spartak Vlašim B 1499 1
2009/2010 1 Biomedica Říčany C 1250 Mácha Jan Biomedica Říčany B 1333 1