Hráč Hlavnička Karel

Hlavnička Karel

User Pic
Jméno: Hlavnička Karel
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1903
Elo mezinárodní: 0
ID: 890
FIDE ID: 310441
Rok narození: 1945
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 KŠ Říčany 1925 F 0 1906 Kříž Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1938 1974 1
2018/2019 8 KŠ Říčany 1925 F 0 1906 Seifert Milan Sokol Sendražice A 1958 2000 0
2018/2019 7 KŠ Říčany 1925 F 0 1906 Jordanov Mihail TJ AŠ Mladá Boleslav A 0
2018/2019 1 KŠ Říčany 1925 F 0 1908 Kopecký Tomáš Sparta Kutná Hora B 1824 1843 ½
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1948 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany B 1769 1753 0
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1948 Remeš Šimon KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1568 0
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1948 Král Pavel Sokol Neveklov 1827 1811 0
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1948 Holub Milan JAWA Brodce B 1986 1954 1
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1948 Beneš Karel Šachový klub Příbram Baník C 1679 1642 ½
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1948 Závůrková Monika TJ Kavalier Sázava A 1860 1917 ½
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1948 Jiroušek Tadeáš Klub šachistů Říčany 1925 G 1672 1718 ½
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1924 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 ½
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1924 Kraus Roman ŠK Příbram - Baník B 1817 1799 1
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1924 Kubaljak Jaromír JAWA Brodce B 2027 1893 1
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1924 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 E 1647 1617 1
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1924 Procházka Petr Sokol Neveklov A 1890 1879 1
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1907 Mrázek Vladimír TJ Sokol Sendražice B 1892 1845 1
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1907 Tichý Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1903 1946 ½
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1907 Daneš Filip TJ Kavalier Sázava A 1907 0
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1907 Makeš Martin ŠK Pravonín 2048 2003 1
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1907 Vokolek Jaroslav Sparta Kutná Hora B 1896 1920 1
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1927 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1760 1807 ½
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1927 Procházka Petr JAWA Brodce A 1931 1941 0
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1927 Žáček Petr ŠK Merkur Kladno A 2092 2051 0
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1927 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 C 1743 1792 ½
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1927 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1868 1872 ½
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 F 1943 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1604 1754 0
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1943 Habran Ivo ŠK Merkur Kladno B 1820 ½
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1943 Bauer Ondřej ŠK Rakovník B 1744 1
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1943 Bukovský Petr TJ Sokol Hostivice B 1743 ½
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1943 Dupák Jaroslav ŠK Příbram Baník A 1864 1774 1
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1943 Kasl Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 1775 ½
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1943 Plháček Václav ŠK Medvědi Zvole A 1808 1822 ½
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 G 1947 Vyhnal Miroslav Sokol Postupice 1617 ½
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 G 1947 Černý Jiří Jawa Brodce C 1830 1805 1
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1947 Holub Milan JAWA Brodce B 2061 2054 0
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1947 Moravec Vít Sokol Český Brod B 2144 2116 ½
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1938 Vnouček Martin JAWA Brodce B 1000 0
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1938 Bodický Michal SK Pyrit Příbram B 1731 1
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1938 Vávra Miloš Sokol Struhařov A 1836 1
2009/2010 9 BIOMEDICA Říčany E 1940 Sysel Jan TJ Sokol Benešov 1720 1
2009/2010 8 BIOMEDICA Říčany E 1940 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky A 1
2009/2010 6 BIOMEDICA Říčany E 1940 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim B 1796 1
2009/2010 4 BIOMEDICA Říčany E 1940 Kozel Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1407 1
2009/2010 2 BIOMEDICA Říčany E 1940 Stárek Stanislav BIOMEDICA Říčany D 1696 0
2008/2009 6 Biomedica Říčany B 1953 Popelka Pavel ŠK Kralupy 1785 0
2008/2009 5 Biomedica Říčany B 1953 Saxl Jiří Pyrit Příbram B 1854 ½
2008/2009 4 Biomedica Říčany B 1953 Řezníček Jiří Sokol Hostivice A 1734 1
2008/2009 2 Biomedica Říčany B 1953 Zděnek Pavel Biomedica Říčany C 1972 ½
2007/2008 7 Biomedica Říčany C 1947 Grečný Karol Sokol Struhařov 2031 1
2007/2008 4 Biomedica Říčany C 1947 Žamboch Jiří MONTAKO Kralupy n.V. B 1737 1
2007/2008 1 Biomedica Říčany C 1947 Feierfeil Jiří JAWA Brodce 1972 0
2006/2007 11 Biomedica Říčany C 1989 Dudek Jaromír Sokol Nymburk 1908 ½
2006/2007 9 Biomedica Říčany C 1989 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1921 0
2006/2007 8 Biomedica Říčany C 1989 Vajčner Jiří Joly Lysá n.L. C 1889 ½
2006/2007 7 Biomedica Říčany C 1989 Vozábal David Sokol Struhařov 1868 0
2006/2007 6 Biomedica Říčany C 1989 Jeřábek Pavel Bohemia Poděbrady 1903 0
2006/2007 4 Biomedica Říčany C 1989 Sysel Jan TJ Sokol Benešov 1710 ½
2006/2007 3 Biomedica Říčany C 1989 Feierfeil Jiří Jawa Brodce 1961 0
2006/2007 2 Biomedica Říčany C 1989 Hrubant Ivan Biomedica Říčany B 2097 ½
2005/2006 10 Biomedica Říčany D 1972 Skácel Jan Sokol Benešov B 2098 1
2005/2006 8 Biomedica Říčany D 1972 Kalvach Ladislav Kostelec n.Č.l. B 1867 1
2005/2006 7 Biomedica Říčany D 1972 Mejzlík Ondřej Sokol Postupice 2105 0
2005/2006 6 Biomedica Říčany D 1972 Holub Milan Jawa Brodce B 2066 ½
2005/2006 5 Biomedica Říčany D 1972 Procházka Petr Sokol Neveklov 2023 ½
2005/2006 9 Říčany B 1972 Kolomazník Jan Kutná Hora 2000 ½
2005/2006 8 Říčany B 1972 Macků Emil Benešov 1865 0
2004/2005 6 Biomedica Říčany A 1969 Pech Hynek Sokol Kolín C 1
2004/2005 2 Biomedica Říčany A 1969 Ambrož Jan Biomedica Říčany B 1860 ½
2004/2005 11 BIOMEDICA Říčany C 1969 Novák Jiří Stad.Kutná Hora B 1856 ½
2004/2005 7 BIOMEDICA Říčany C 1969 Daneš Filip Kavalier Sázava A 1864 1
2004/2005 2 BIOMEDICA Říčany C 1969 Bouček Vlastimil Kostelec n.Č.l.B 1986 1
2003/2004 11 Biomedica Říčany C 1964 Forman Miroslav Kostelec n.Č.l. B 1828 1
2003/2004 7 Biomedica Říčany C 1964 Kalík Jan Sokol Sendražice A 1935 ½
2003/2004 5 Biomedica Říčany C 1964 Novotný Roman Stad.Kutná Hora B 1809 1
2003/2004 1 Biomedica Říčany C 1964 Listopad Martin Kavalier Sázava 1823 ½
2003/2004 1 Biomedica Říčany C 1964 Listopad Martin Kavalier Sázava 1823 ½