Hráč Němeček Jaroslav

Němeček Jaroslav

User Pic
Jméno: Němeček Jaroslav
Oddíl: ŠO Praga Praha
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1656
Elo mezinárodní: 0
ID: 3458
FIDE ID: 313629
Rok narození: 1946
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠO Praga Praha D 0 1649 Schubert Jan ŠK DP Praha G - EA Hotels 0 0 1 soutěž
2019/2020 8 ŠO Praga Praha D 0 1649 Šimek Václav LR Expres 1693 1650 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠO Praga Praha D 0 1649 Stejskal Adam Unichess F 0 1300 1 soutěž
2019/2020 5 ŠO Praga Praha D 0 1649 Preobrazhenskiy Ivan GROP - F 0 0 1 soutěž
2019/2020 4 ŠO Praga Praha D 0 1649 Brojír Oldřich www.SKSCR.cz 0 1301 1 soutěž
2019/2020 3 ŠO Praga Praha D 0 1649 Fryš Jiří Šachový klub Praha 4 C 1468 1466 1 soutěž
2019/2020 2 ŠO Praga Praha D 0 1649 Passer Lukáš SK Újezd nad Lesy 0 0 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠO Praga Praha D 0 1649 Hosová Stella Sokol Nebušice 1047 1112 1 soutěž
2018/2019 9 ŠO Praga Praha D 0 1642 Dvořák Bohumil USK Praha B 1936 1858 0 soutěž
2018/2019 7 ŠO Praga Praha D 0 1642 Šafařík Stanislav ŠK DP Praha G 0 1459 1 soutěž
2018/2019 6 ŠO Praga Praha D 0 1642 Pecsök Ján ŠK Loko Praha D 0 1775 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠO Praga Praha D 0 1642 Štola Stanislav ŠK Mlejn A 1507 1529 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠO Praga Praha D 0 1642 Řehák František Dukla G 0 0 1 soutěž
2018/2019 2 ŠO Praga Praha D 0 1642 Devera Filip TJ Kobylisy F 1253 1304 1 soutěž
2018/2019 7 ŠO Praga Praha B 0 1642 Železný Jan Kbel.šach. reprezentace B 1751 1751 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠO Praga Praha B 0 1642 Davídek Bohuslav ŠK Loko Praha C 1747 1803 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠO Praga Praha B 0 1642 Kouba Libor Unichess E 1895 1946 0 soutěž
2017/2018 6 ŠO Praga Praha D 0 1651 Souralová Jana TJ Pankrác G 0 1016 1 soutěž
2017/2018 4 ŠO Praga Praha D 0 1651 Rous Dominik SNAD Kbely 1145 1250 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠO Praga Praha D 0 1651 SK Lokomotiva Radlice D 1 soutěž
2017/2018 2 ŠO Praga Praha D 0 1651 Galandák Daniel Sokol Praha Vršovice F 0 1610 1 soutěž
2017/2018 1 ŠO Praga Praha D 0 1651 Hlavina Jan Sokol Nebušice 0 1448 1 soutěž
2017/2018 8 ŠO Praga Praha B 0 1651 Černý Karel Kbel.šach. reprezentace B 1814 1818 0 soutěž
2017/2018 2 ŠO Praga Praha B 0 1651 Quach Hoang Binh ŠK Viktoria Žižkov C 0 1714 1 soutěž
2017/2018 5 ŠO Praga Praha C 0 1651 Pospíšil Pavel ŠK Praha - Smíchov D 1314 1426 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠO Praga Praha D 1673 Vyskočil Vladimír ŠK Bohnice C ½ soutěž
2016/2017 6 ŠO Praga Praha D 1673 Vykypěl Michal TJ Pankrác G 1635 1 soutěž
2016/2017 4 ŠO Praga Praha D 1673 Brejcha Blahomír Sokol Kobylisy F 1605 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠO Praga Praha D 1673 Drahorádová Zuzana TJ Bohemians Praha G 1635 0 soutěž
2016/2017 2 ŠO Praga Praha D 1673 Hroděj Karel ŠK Praha - Smíchov D 1650 0 soutěž
2016/2017 1 ŠO Praga Praha D 1673 Urbanec Richard ŠK DP Praha - EA Hotels II 1585 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Praga Praha B 1673 Válka Jiří Kbelská šachová reprezentace B 1298 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Praga Praha C 1673 Skřivánek Roman Unichess E 1291 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Praga Praha C 1673 Kastnerová Zuzana Viktoria Žižkov C 1783 1766 ½ soutěž
2015/2016 11 TJ Praga Praha E 1673 Kovář Zdeněk Unichess G 1804 1716 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Praga Praha E 1673 Štefek Radim SK Lokomotiva Radlice C 1767 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Praga Praha E 1673 Havlíčková Lenka Viktoria Žižkov D 1765 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Praga Praha E 1673 Brejcha Blahomír Sokol Praha-Kobylisy F 1605 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Praga Praha E 1673 Hampl Bohumil ŠK Bohnice C 1504 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Praga Praha E 1673 Ondřich Jan USK Praha C 1674 1666 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Praga Praha E 1673 Stojković Andreja ŠK Dopravní podnik Praha C 2032 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Praga Praha E 1673 Lavrinčík Radek ŠK PORG Praha 1681 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Praga Praha E 1673 Turek František SK OAZA Praha G 1624 1624 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Praga Praha F 1695 Kadlec Rudolf ŠK Bohnice C 1426 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Praga Praha F 1695 Sochor Tomáš Sokol Kobylisy E 1873 1876 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Praga Praha F 1695 Herdin Stanislav SK Lokomotiva Radlice C 1859 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Praga Praha F 1695 Blažek Miroslav ŠK Praha 4 A 1755 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Praga Praha E 1695 Houser Milan SK OAZA Praha G 1414 1 soutěž
2014/2015 10 TJ Praga Praha E 1695 Starýchfojtů Josef Steinitz-Makabi A 1680 1839 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Praga Praha E 1695 Molkanov Oleg Sokol Kobylisy G 1431 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Praga Praha E 1695 SK Lokomotiva Radlice E 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Praga Praha E 1695 Puchmajer Pavel ŠK Černý Baron B 1812 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Praga Praha E 1695 Horný Vojtěch TJ Pankrác F 1331 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Praga Praha E 1695 Kafka Vladimír Viktoria Žižkov D 1719 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Praga Praha E 1695 Dvořák Bohumil USK Praha B 1797 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Praga Praha C 1710 Čižmárová Zdena ŠK Bohnice B 1587 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Praga Praha C 1710 Rakintsev Viktor SK OAZA Praha D 1096 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Praga Praha E 1710 Chytrý Lukáš SK OAZA Praha E 1537 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Praga Praha E 1710 Niederle Jiří ŠK PORG F 1000 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Praga Praha E 1710 Wadura Robert ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1762 1772 0 soutěž
2013/2014 4 TJ Praga Praha E 1710 Platz Eduard Sokol Nebušice A 1000 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Praga Praha E 1710 Krčil Roman TJ Zora Praha A 1629 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Praga Praha E 1710 Bednář Petr ŠK Teplárna Malešice A 1623 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Praga Praha E 1710 Ondřich Jan USK Praha C 1715 1694 0 soutěž