Hráč Doležel Jan

Doležel Jan

User Pic
Jméno: Doležel Jan
Oddíl: Šachový klub Bohnice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1627
Elo mezinárodní: 0
ID: 4303
FIDE ID: 394742
Rok narození: 1946
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Bohnice C 0 1612 Marek Roman Šachový klub Praha 4 C 1683 1558 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Bohnice C 0 1612 Velecký Tomáš SK Újezd nad Lesy 0 1309 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Bohnice C 0 1612 Franěk Petr GROP - F 0 0 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Bohnice C 0 1612 Slunský Petr TJ Zora Praha z.s. 1549 1542 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Bohnice C 0 1612 Frouz Petr LR Expres 1846 1895 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Bohnice C 0 1612 Šafář Miroslav Sokol Vršovice F 1549 1606 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Bohnice B 0 1612 Fuchs Lukáš USK Praha B 1776 1776 1 soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - C 0 1607 Marek Roman Šachový klub Praha 4 "C" 1706 1588 0 soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - C 0 1607 Žigala Štefan ŠK Teplárna Malešice 0 1498 1 soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - C 0 1607 Urbanec Richard ŠK DP Praha F 1537 1564 1 soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - C 0 1607 Ehlen Daniel ŠK Mlejn B 0 1538 0 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - C 0 1607 Čavoš Radek Sokol Praha Vršovice G 0 1648 ½ soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - C 0 1607 Akerman Jan ŠO Praga Praha C 0 1566 1 soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - C 0 1607 Kuncman Karel SK Újezd nad Lesy 0 1391 1 soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - C 0 1607 Alaverdyan Argišt TJ Pankrác G 0 1259 1 soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Bohnice - C 0 1607 Trochta Vojtěch GROP - E 1857 1811 1 soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - B 0 1607 Kovář Pavel SK OAZA Praha F 1203 1229 1 soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - D 0 1607 Urbanec Richard ŠK DP Praha G 1537 1564 1 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - D 0 1607 Staněk Václav Dukla G 1600 1622 0 soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - D 0 1607 Vilím Petr TJ Bohemians Praha H 0 1624 0 soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Bohnice - D 0 1607 Doležal Václav GROP - F 0 0 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Bohnice B 0 1640 Hulec Vladimír LISA A 1835 1894 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Bohnice B 0 1640 Kühnl Eduard DDM Praha 6 B 0 1655 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Bohnice B 0 1640 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 A 1775 1734 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Bohnice B 0 1640 Celba Pavel TJ Pankrác F 1735 1801 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Bohnice C 0 1640 Procházka Ivan USK Praha C 0 1689 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Bohnice C 0 1640 Samec Jakub SK OAZA Praha E 1532 1564 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Bohnice C 0 1640 Šafařík Stanislav ŠK DP Praha G 0 1435 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Bohnice C 0 1640 Závůrková Monika ŠO Praga Praha C 1860 1917 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Bohnice C 0 1640 Kuchař Jakub ŠO TJ Dukla Praha F 0 0 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Bohnice C 0 1640 Spěvák Jan TJ Bohemians Praha G 0 1769 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Bohnice C 0 1640 Hampel Rudolf TJ Kobylisy F 1740 1717 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Bohnice C 0 1640 Dinděra Jaroslav ŠK Teplárna Malešice 1547 1539 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Bohnice C 0 1640 Štola Stanislav ŠK Mlejn A 0 1695 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Bohnice D 0 1640 Gottlieb Miroslav ŠO Praga Praha E 0 1654 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Bohnice D 0 1640 Medek Karel Šachový klub Praha 4 B 0 1714 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Bohnice D 0 1640 Štefek Radim SK Lokomotiva Radlice C 0 1701 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Bohnice D 1603 Nepožítek Svatomír Steinitz - Makabi 1851 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Bohnice D 1603 Puchmajer Pavel Sokol Praha Vršovice F 1805 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Bohnice D 1603 Voršilka Jiří SK OAZA Praha F 1617 1614 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Bohnice D 1603 Jahoda Ladislav ŠO TJ Dukla Praha E 1936 1892 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Bohnice D 1603 Bílý Michal Šachový klub Praha 4 B 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Bohnice D 1603 Červenka Roman ŠK Sokol Vyšehrad I 1653 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Bohnice D 1603 Morávek Michael ŠK PORG Praha 1250 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Bohnice B 1603 Staňková Zuzana TJ Bohemians Praha F 1635 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Bohnice B 1603 Král Petr Sokol Praha Vršovice D 1877 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Bohnice C 1603 Galandauer Jan Šachový klub Praha 4 A 1926 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Bohnice C 1603 Páťal Luboš TJ Pankrác G 1604 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Bohnice C 1603 Kvasnička Ladislav USK Praha C 1768 1792 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Bohnice C 1603 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha D 1638 1724 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Bohnice C 1603 Vaško Pavel TJ Bohemians Praha G 1605 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Bohnice C 1603 Hroděj Karel ŠK Praha - Smíchov D 1650 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Bohnice C 1603 Kůra Stanislav ŠK DP Praha - EA Hotels II 1510 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Bohnice C 1603 Vítek Jan SK Lokomotiva Radlice C 1791 1747 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Bohnice C 1603 Hlavina Matouš Sokol Nebušice 1520 1467 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Bohnice C 1603 Brejcha Blahomír Sokol Kobylisy F 1605 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Bohnice B 1603 Hacaperka Michal DDM Praha 6 B 1847 1836 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Bohnice B 1603 Pivoňka Michael ŠK Praha - Smíchov B 1692 1746 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Bohnice C 1603 Brejcha Blahomír Sokol Praha-Kobylisy F 1605 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Bohnice C 1603 Veselý Vladislav TJ Bohemians Praha G 1693 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Bohnice C 1603 Vohralík Vítězslav USK Praha C 1762 1762 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Bohnice C 1603 Bečvář Pavel TJ Praga Praha E 1638 1724 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Bohnice C 1603 Kučera Jan ŠK Dopravní podnik Praha C 1797 1824 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Bohnice C 1603 Martirosyan Ara ŠK PORG Praha 1627 1810 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Bohnice C 1603 Turek František SK OAZA Praha G 1624 1624 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Bohnice C 1603 Kovář Zdeněk Unichess G 1804 1716 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Bohnice C 1603 Píša Ivo SK Lokomotiva Radlice C 1785 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Bohnice C 1603 Havlíčková Lenka Viktoria Žižkov D 1765 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Bohnice D 1603 Strnad Václav ŠK Smíchov D 1652 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Bohnice D 1603 Říha Jan ŠK Sokol Vyšehrad G 1864 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Bohnice D 1603 Šípek Robert ŠK Loko Praha D 1427 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Bohnice D 1603 Přívozník Luboš TJ Praga Praha F 1641 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Bohnice D 1603 Souralová Venuše TJ Pankrác G 1395 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Bohnice D 1603 Vít Zdeněk SK Rapid Praha A 1721 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Bohnice D 1603 Svoboda Vratislav GROP E 1555 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Bohnice D 1603 Žáček Petr SK Lokomotiva Radlice D 1600 1518 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Bohnice D 1603 Schmidt Karel DDM Praha 6 C 1718 1572 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Bohnice B 1632 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad E 1877 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Bohnice B 1632 Cantier Jean-Francois GROP Classic.Chess 1948 1961 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Bohnice B 1632 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1898 1912 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Bohnice B 1632 Pergner Jiří SK LISA A 1925 1915 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Bohnice C 1632 Přibyl Jaroslav Sokol Kobylisy E 1923 1928 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Bohnice C 1632 Procházka Bedřich SK Lokomotiva Radlice C 1926 2006 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Bohnice C 1632 Štola Stanislav ŠK Mlejn B 1642 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Bohnice C 1632 Hájek Jiří ŠK Praha 4 A 1809 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Bohnice C 1632 Bílek Vlastimil SK OAZA Praha F 1655 1636 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Bohnice C 1632 Kukal Robert TJ Praga Praha F 1702 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Bohnice C 1632 Rychtecký Pavel ŠK Teplárna A 1645 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Bohnice C 1632 Skřivan Jiří ŠK Mahrla Praha C 1771 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Bohnice C 1632 Vávra Václav ŠK Sokol Vyšehrad H 1641 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Bohnice C 1632 Trochta Vojtěch GROP G 1764 1792 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Bohnice B 1651 ŠK Černý Baron B 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Bohnice B 1651 Hacaperka Michal DDM Praha 6 B 1788 1787 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Bohnice B 1651 Rakintsev Viktor SK OAZA Praha D 1096 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Bohnice B 1651 Vitouš Milan ŠK Viktoria Žižkov B 1886 1873 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Bohnice B 1651 Šárek Pavel Sokol Praha-Kobylisy D 1926 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Bohnice C 1651 Ucháč Jakub SK OAZA Praha F 1438 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Bohnice C 1651 Votruba Ladislav TJ Pankrác F 1781 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Bohnice C 1651 Cvak Rudolf ŠK Sokol Vyšehrad H 1000 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Bohnice C 1651 Kučera Tomáš ŠK PORG D 2012 2010 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Bohnice C 1651 Vojta Ladislav SK Lokomotiva Radlice C 1420 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Bohnice C 1651 Blažek Miroslav TJ Praga Praha G 1800 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Bohnice C 1651 Spěvák Jan Bohemians Praha F 1749 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Bohnice C 1651 Gašpar Zdeněk Sokol Praha-Kobylisy F 1804 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Bohnice C 1651 Kubitová Alžběta ŠK Smíchov D 1619 0 soutěž