Hráč Špirhanzl Radek

Špirhanzl Radek

User Pic
Jméno: Špirhanzl Radek
Oddíl: Šachový klub Praha 4
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1607
Elo mezinárodní: 1666
ID: 27916
FIDE ID: 335541
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Šachový klub Praha 4 "C" 1666 1607 Sedlák Josef Šachový klub Bohnice - C 1799 1810 ½
2018/2019 10 Šachový klub Praha 4 "C" 1666 1607 Svoboda Jaroslav GROP - E 1667 1755 ½
2018/2019 8 Šachový klub Praha 4 "C" 1666 1607 Rychtecký Pavel ŠK Teplárna Malešice 1568 1511 ½
2018/2019 7 Šachový klub Praha 4 "C" 1666 1607 Klubert Pavel ŠK DP Praha F 0 1727 0
2018/2019 6 Šachový klub Praha 4 "C" 1666 1607 Štola Stanislav ŠK Mlejn B 1507 1543 ½
2018/2019 5 Šachový klub Praha 4 "C" 1666 1607 Matyska Jiří Dukla E 1888 1872 1
2018/2019 3 Šachový klub Praha 4 "C" 1666 1607 Kolečkář Pavel ŠO Praga Praha C 1800 1878 0
2018/2019 1 Šachový klub Praha 4 "C" 1666 1607 Starýchfojtů Josef TJ Pankrác G 1827 1897 0
2018/2019 10 Šachový klub Praha 4 "A" 1666 1607 Kvapil Jaroslav Kbel.šach. reprezentace B 0 1605 ½
2018/2019 3 Šachový klub Praha 4 "A" 1666 1607 Císař Jiří ŠO Praga Praha B 1529 1724 0
2018/2019 11 Šachový klub Praha 4 "B" 1666 1607 Vondrák Matěj ŠK Sokol Vyšehrad J 0 1044 1
2018/2019 9 Šachový klub Praha 4 "B" 1666 1607 Lavrinčík Radek ŠK Mahrla C 1673 1678 ½
2018/2019 7 Šachový klub Praha 4 "B" 1666 1607 Mahdal Petr Sokol Nebušice 0 1535 1
2018/2019 6 Šachový klub Praha 4 "B" 1666 1607 Terpstra Wiep SK Lokomotiva Radlice B 1794 0 0
2018/2019 2 Šachový klub Praha 4 "B" 1666 1607 Školoud Miroslav ŠK Smíchov C 0 1572 ½
2017/2018 10 Šachový klub Praha 4 B 1666 1607 Kůs Pavel SK Lokomotiva Radlice C 0 1277 ½
2017/2018 9 Šachový klub Praha 4 B 1666 1607 Němec Jan GROP E 0 1704 ½
2017/2018 8 Šachový klub Praha 4 B 1666 1607 Hampl Bohumil ŠK Bohnice D 1339 1402 1
2017/2018 6 Šachový klub Praha 4 B 1666 1607 Aleš Zbyněk TJ Kobylisy G 0 1278 1
2017/2018 5 Šachový klub Praha 4 B 1666 1607 Vítová Jana TJ Zora Praha z.s. 0 1492 ½
2017/2018 4 Šachový klub Praha 4 B 1666 1607 Halla Jiří ŠO TJ Dukla Praha E 1757 1759 0
2017/2018 3 Šachový klub Praha 4 B 1666 1607 ŠK Mahrla Praha C 1
2017/2018 2 Šachový klub Praha 4 B 1666 1607 Kovář Pavel SK OAZA Praha F 1178 1371 1
2017/2018 1 Šachový klub Praha 4 B 1666 1607 Akerman Jan ŠO Praga Praha E 1493 1594 0
2017/2018 11 Šachový klub Praha 4 C 1666 1607 Kühnl Eduard DDM Praha 6 C 0 1626 ½
2017/2018 8 Šachový klub Praha 4 C 1666 1607 Palla Ivan SK OAZA Praha G 1469 1449 ½
2017/2018 7 Šachový klub Praha 4 C 1666 1607 Krňák Vladimír Sokol Praha Vršovice G 1698 1744 0
2017/2018 6 Šachový klub Praha 4 C 1666 1607 Kučera Josef ŠK DP Praha E 1582 1598 1
2017/2018 5 Šachový klub Praha 4 C 1666 1607 Havlíčková Lenka ŠK Viktoria Žižkov D 1895 1817 1
2017/2018 4 Šachový klub Praha 4 C 1666 1607 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1819 1751 0
2017/2018 3 Šachový klub Praha 4 C 1666 1607 Svoboda Zdeněk ŠK Loko Praha D 1676 1631 ½
2017/2018 2 Šachový klub Praha 4 C 1666 1607 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy 1744 1686 1
2017/2018 1 Šachový klub Praha 4 C 1666 1607 Bražina David TJ Bohemians Praha F 1924 1917 0
2017/2018 11 Šachový klub Praha 4 A 1666 1607 Kaláb Jaromír DDM Praha 6 B 1634 1761 0
2017/2018 10 Šachový klub Praha 4 A 1666 1607 ŠK Praha - Smíchov B 1
2017/2018 9 Šachový klub Praha 4 A 1666 1607 Horný Vojtěch TJ Pankrác F 0 1553 1
2015/2016 9 Šachový klub Praha 4 B 1549 Mykiska Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad I 1570 1
2015/2016 8 Šachový klub Praha 4 B 1549 Puchmajer Pavel ŠK Černý Baron B 1805 0
2015/2016 7 Šachový klub Praha 4 B 1549 Chvátal Zdeněk SK Újezd nad Lesy 1401 1
2015/2016 6 Šachový klub Praha 4 B 1549 Katsap Vitaly Steinitz - Makabi Praha 1355 ½
2015/2016 5 Šachový klub Praha 4 B 1549 Rous Dominik Kbelská šachová reprezentace C 1189 ½
2015/2016 4 Šachový klub Praha 4 B 1549 Rakintsev Viktor SK OAZA Praha F 1531 1480 1
2015/2016 3 Šachový klub Praha 4 B 1549 Jícha Tomáš ŠK Mlejn B 1549 ½
2015/2016 1 Šachový klub Praha 4 B 1549 Kučera Tomáš ŠK DP Praha - EA Hotels II 1636 ½
2014/2015 9 ŠK Praha 4 A 1582 Kříž Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad H 1090 0
2014/2015 6 ŠK Praha 4 A 1582 Mlejnek Stanislav Sokol Kobylisy E 1603 1
2014/2015 2 ŠK Praha 4 A 1582 Houser Milan SK OAZA Praha F 1414 1
2014/2015 11 ŠK Praha 4 B 1582 Brejcha Blahomír Sokol Kobylisy F 1604 0
2014/2015 10 ŠK Praha 4 B 1582 Schmidt Karel DDM Praha 6 C 1593 ½
2014/2015 8 ŠK Praha 4 B 1582 Král Vratislav ŠK Smíchov D 1597 ½
2014/2015 7 ŠK Praha 4 B 1582 Izzo Pierfrancesco SK Loko Praha D 1666 ½
2014/2015 6 ŠK Praha 4 B 1582 Ochová Zdeňka SK Újezd nad Lesy A 1603 0
2014/2015 5 ŠK Praha 4 B 1582 Drahorádová Zuzana Bohemians Praha G 1542 0
2014/2015 3 ŠK Praha 4 B 1582 Černoch Vít Kbelská šachová reprezentace B 1681 0
2014/2015 2 ŠK Praha 4 B 1582 Plicka Petr Holdia DP Praha D 1811 1825 0
2014/2015 1 ŠK Praha 4 B 1582 Joza Tomáš TJ Praga Praha G 1536 0
2003/2004 10 Náměšť nad Osl. C Hlavenka Vojtěch Žďas Žďár n/Sáz. D 0
2003/2004 7 Náměšť nad Osl. C Jahoda Jaroslav Morav. Budějovice 1646 0