Hráč Kováříková Eliška

Kováříková Eliška

User Pic
Jméno: Kováříková Eliška
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1324
Elo mezinárodní: 1211
ID: 41744
FIDE ID: 23721952
Rok narození: 2004
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 Šachový klub Příbram Baník B 1211 1324 Bažant Petr KŠ Stříbrná Skalice A 0 0 0
2018/2019 7 Šachový klub Příbram - Baník D 1211 1324 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 0 1704 ½
2018/2019 5 Šachový klub Příbram - Baník D 1211 1324 Kuba Milan Šachový klub Příbram - Baník C 0 1482 0
2018/2019 4 Šachový klub Příbram - Baník D 1211 1324 Vengrin Filip Český lev Kolešovice D 0 1100 0
2018/2019 3 Šachový klub Příbram - Baník D 1211 1324 Nykonyuk Lev TJ Jince 0 0 1
2018/2019 2 Šachový klub Příbram - Baník D 1211 1324 Budil Stanislav ŠK při MěÚ Hostomice 0 1385 0
2017/2018 9 Šachový klub Příbram Baník C 1211 1209 Řeřábek Jaroslav TJ Kavalier Sázava A 1684 1631 0
2017/2018 8 Šachový klub Příbram Baník C 1211 1209 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 G 1638 1579 1
2017/2018 7 Šachový klub Příbram Baník C 1211 1209 Kučera Jan ŠK KDJS Sedlčany B 0 1394 0
2017/2018 6 Šachový klub Příbram Baník C 1211 1209 Šachový klub Příbram Baník B 1
2017/2018 5 Šachový klub Příbram Baník C 1211 1209 Studzinski Boleslav KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1591 0
2017/2018 3 Šachový klub Příbram Baník C 1211 1209 Černý Jiří JAWA Brodce B 1830 1741 0
2017/2018 2 Šachový klub Příbram Baník C 1211 1209 Schill Daniel Sokol Neveklov 0 1353 0
2017/2018 1 Šachový klub Příbram Baník C 0 1116 Kefurt František TJ Sokol Struhařov A 0 0 1
2015/2016 8 ŠK Příbram-Baník D 1023 Hanzlík Adam ŠK Řevnice B 1435 1533 0
2015/2016 7 ŠK Příbram-Baník D 1023 Rosenbaum Jan ŠK Zdice B 1259 0
2015/2016 6 ŠK Příbram-Baník D 1023 Kočárek Ondřej TJ Jince C 1076 1
2015/2016 5 ŠK Příbram-Baník D 1023 Budil Stanislav ŠK Hostomice A 1413 0
2015/2016 4 ŠK Příbram-Baník D 1023 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy 1611 0
2015/2016 3 ŠK Příbram-Baník D 1023 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 1368 0
2015/2016 2 ŠK Příbram-Baník D 1023 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1708 0
2015/2016 1 ŠK Příbram-Baník D 1023 Kuba Milan ŠK Příbram-Baník C 1561 0
2013/2014 7 SK Pyrit Příbram B 1000 Petriláková Anežka Rozárie ŠK Příbram Baník B 1000 1