Hráč Werner Roman

Werner Roman

User Pic
Jméno: Werner Roman
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1609
Elo mezinárodní: 1578
ID: 9673
FIDE ID: 344265
Rok narození: 1962
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK DP Praha F - UniCredit 1535 1595 Maatová Alice Unichess G 0 1371 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK DP Praha F - UniCredit 1535 1595 Voršilka Jiří SK OAZA Praha F 1549 1545 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK DP Praha F - UniCredit 1535 1595 Vender Bohumil ŠK Loko Praha D 0 1613 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK DP Praha F - UniCredit 1535 1595 Kopecký František Šachový klub Praha 4 B 0 1812 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK DP Praha F - UniCredit 1535 1595 Kuneš Vladimír LR AAA 0 1759 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK DP Praha F - UniCredit 1535 1595 Ježek Milan ŠK Smíchov B 1684 1699 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK DP Praha E - VŠFS 1535 1595 DDM Praha 6 D 1 soutěž
2019/2020 11 TJ Krásná Lípa 1529 1595 Mašek Stanislav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1558 1634 ½ soutěž
2019/2020 10 TJ Krásná Lípa 1529 1595 Žítek Jiří TJ Lokomotiva Liberec 1636 1718 1 soutěž
2019/2020 7 TJ Krásná Lípa 1512 1595 Tryhuba Jaroslav 1.Novoborský ŠK "B" 1815 1684 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Krásná Lípa 1537 1604 Košnar Pavel ŠK Česká Lípa 2016 1922 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK DP Praha F 1585 1635 Páťal Luboš TJ Pankrác G 0 1584 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK DP Praha F 1585 1635 Kadlec Rudolf Šachový klub Bohnice - C 1400 1409 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK DP Praha F 1585 1635 Trochta Vojtěch GROP - E 1857 1811 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK DP Praha F 1585 1635 Mára Jiří Šachový klub Praha 4 "C" 1612 1629 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK DP Praha F 1585 1635 Dinděra Jaroslav ŠK Teplárna Malešice 1519 1536 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK DP Praha F 1585 1635 Jícha Tomáš ŠK Mlejn B 0 1555 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK DP Praha F 1585 1635 Macoun Jiří Dukla E 1707 1806 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK DP Praha F 1585 1635 Bartoň Milan ŠO Praga Praha C 1763 1749 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK DP Praha E - VŠFS 1585 1635 Krňák Vladimír Sokol Praha Vršovice D 1660 1694 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK DP Praha E - VŠFS 1585 1635 Svoboda Jaroslav GROP - D 1670 1755 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK DP Praha E - VŠFS 1585 1635 Votruba Ladislav TJ Pankrác F 1795 1700 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK DP Praha E - VŠFS 1585 1635 Pesr Jaromír ŠK DP Praha C - VŠFS 1978 2001 0 soutěž
2018/2019 11 TJ Krásná Lípa 1527 1635 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec 1960 1963 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Krásná Lípa 1513 1635 Pospíšil Jiří ŠK Libštát 1755 1722 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Krásná Lípa 1513 1635 Košnar Pavel ŠK Česká Lípa 2045 1945 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Krásná Lípa 1570 1582 Jína Luboš ŠK Slavia Liberec 1753 1730 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Krásná Lípa 1545 1582 Kučera Jaroslav Desko Liberec "B" 1890 1880 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Krásná Lípa 1545 1582 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "C" 1877 1837 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Krásná Lípa 1545 1582 Mauer Pavel ŠK Frýdlant 0 1117 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK DP Praha E 1588 1620 Šimáček Ivan ŠK Loko Praha D 0 1453 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK DP Praha E 1588 1620 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha F 1856 1888 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK DP Praha E 1588 1620 Růžička Václav DDM Praha 6 C 1594 1623 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK DP Praha E 1588 1620 Mára Jiří Šachový klub Praha 4 C 1612 1628 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK DP Praha E 1588 1620 Štola Stanislav ŠK Mlejn B 1546 1553 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK DP Praha E 1588 1620 Rezek Richard SK OAZA Praha G 1443 1443 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK DP Praha E 1588 1620 Janda Jiří Sokol Praha Vršovice G 0 1735 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK DP Praha E 1588 1620 Havlíčková Lenka ŠK Viktoria Žižkov D 1917 1917 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Krásná Lípa 1576 1620 Blaháček Evžen TJ Lokomotiva Liberec 1872 1866 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Krásná Lípa 1576 1620 Mareček Vladislav 1.Novoborský ŠK "B" 1711 1719 0 soutěž
2017/2018 1 TJ Krásná Lípa 1591 1632 Říha Martin ŠK Libštát 1483 1504 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK DP Praha C 1682 Sedláčková Janka Šachový klub Praha 4 B 1628 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK DP Praha C 1682 Doktor Pavel SK Lokomotiva Radlice B 1892 1816 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK DP Praha C 1682 Morávek Michael ŠK PORG Praha 1250 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK DP Praha C 1682 Vyskočil Vladimír ŠK Bohnice D 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK DP Praha C 1682 Bartoň Milan ŠO Praga Praha C 1762 1809 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK DP Praha C 1682 Starýchfojtů Josef Steinitz - Makabi 1736 1829 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK DP Praha C 1682 Brabec Jaroslav Sokol Praha Vršovice F 1611 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK DP Praha C 1682 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha F 1711 1764 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK DP Praha C 1682 Hlinka Peter ŠO TJ Dukla Praha E 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK DP Praha B 1682 Spěvák Jan TJ Bohemians Praha F 1799 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK DP Praha B 1682 Vimpel Jiří SK Lokomotiva Radlice A 1911 1877 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK DP Praha B 1682 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1888 1891 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK DP Praha B 1682 Mareš Matěj Unichess E 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK DP Praha B 1682 Havlíčková Lenka ŠK Viktoria Žižkov C 1765 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK DP Praha B 1682 Král Petr Sokol Praha Vršovice D 1877 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK DP Praha B 1682 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1962 1955 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK DP Praha B 1682 Drahotský Luboš ŠK Praha - Smíchov B 1886 1884 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK DP Praha B 1682 Šrol Pavel ŠK Bohnice B 1853 0 soutěž
2016/2017 11 TJ Krásná Lípa 1682 Kolář Jaroslav TJ Jiskra Tanvald 1787 1782 ½ soutěž
2016/2017 7 TJ Krásná Lípa 1682 Saska Milan TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1734 1721 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1682 Hrubý Jan ŠK Smíchov E 1701 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1682 Marek Roman Šachový klub Praha 4 A 1667 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1682 Prančl Ondřej SK OAZA Praha E 1373 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1682 Orna Jan Sokol Praha-Kobylisy G 1399 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1682 Kalvach Ladislav ŠK Mahrla Praha C 1795 1743 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1682 Zeman Jindřich ŠK Sokol Vyšehrad I 1000 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1682 Kuncman Karel SK Újezd nad Lesy 1383 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1682 Bouška Petr Kbelská šachová reprezentace C 1000 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1682 Gerlichová Monika ŠK Mlejn B 1302 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Dopravní podnik Praha C 1682 Stanke Petr SK OAZA Praha G 1199 1199 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Dopravní podnik Praha C 1682 Šimek Václav SK Lokomotiva Radlice C 1727 1674 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Dopravní podnik Praha C 1682 Schlögl David Viktoria Žižkov D 1250 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Dopravní podnik Praha C 1682 Dlouhý Jiří ŠK Bohnice C 1411 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Dopravní podnik Praha C 1682 May David TJ Bohemians Praha G 1613 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Dopravní podnik Praha C 1682 Mráz Jaroslav USK Praha C 1422 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Krásná Lípa B 1682 Peníška Pavel TJ Lokomotiva Liberec B 1931 1940 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Krásná Lípa B 1682 Krch Ladislav ŠK Frýdlant 1688 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Krásná Lípa B 1682 Šulc Petr ŠK Stráž pod Ralskem 1648 1594 1 soutěž
2014/2015 10 Holdia DP Praha D 1732 Hašpl František TJ Praga Praha G 1529 1 soutěž
2014/2015 4 Holdia DP Praha D 1732 Váša Miroslav SK Újezd nad Lesy A 1000 1 soutěž
2014/2015 3 Holdia DP Praha D 1732 Šafařík Pavel Bohemians Praha G 1501 0 soutěž
2014/2015 2 Holdia DP Praha D 1732 Vávrová Jiřina ŠK Praha 4 B 1117 1 soutěž
2013/2014 8 Holdia DP Praha D 1717 Porteš Pavel ŠK Mlejn A 1724 ½ soutěž
2013/2014 7 Holdia DP Praha D 1717 Dvořák Václav ŠK Bohnice D 1322 ½ soutěž
2013/2014 5 Holdia DP Praha D 1717 Kormáňoš Samuel ŠK PORG E 1267 1 soutěž
2013/2014 4 Holdia DP Praha D 1717 Marek Roman ŠK Praha 4 A 1626 1 soutěž
2013/2014 3 Holdia DP Praha D 1717 Danylov Danyl ŠK Aurora A 1000 1 soutěž