Hráč Košnar Karel

Košnar Karel

User Pic
Jméno: Košnar Karel
Oddíl: ŠK Rakovník
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1527
Elo mezinárodní: 0
ID: 4579
FIDE ID: 23729589
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Rakovník A 0 1524 Vohnout Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 2014 2009 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Rakovník A 0 1524 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1872 1901 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Rakovník A 0 1524 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1776 1712 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Rakovník A 0 1532 Procházka Bedřich Český Lev Kolešovice B 0 1506 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Rakovník A 0 1532 Sovány Attila TJ Neratovice D 1763 1778 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Rakovník A 0 1532 Paulovič Milan Caissa Roztoky A 1763 1747 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Rakovník A 0 1532 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1816 1832 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Rakovník B 0 1552 Bezwald Petr Šachový klub Příbram - Baník C 0 1678 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Rakovník B 0 1552 Skřivan Maxim Český lev Kolešovice D 0 0 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Rakovník B 0 1552 Červenka Tadeáš TJ Jince 0 1059 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Rakovník B 0 1552 Kamenický Stanislav Šachový klub Příbram - Baník D 0 1193 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Rakovník A 0 1563 Neuman Petr ŠK Velvary A 1367 1391 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Rakovník A 0 1563 Nedvěd Pavel ŠK Kladno B 0 1724 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Rakovník A 0 1563 Procházka Bedřich Český Lev Kolešovice C 0 1508 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Rakovník B 0 1563 Týmalová Marie Sokol Buštěhrad D 0 1201 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Rakovník B 0 1563 Aulický Radim Caissa Roztoky C 0 0 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Rakovník B 0 1563 Vengrin Filip Český Lev Kolešovice D 0 0 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Rakovník B 0 1563 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad C 0 1427 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Rakovník A 1543 Beneš Martin ŠK Velvary A 1000 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Rakovník B 1543 Martan Marek Cayman Pharma Neratovice F 1083 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Rakovník B 1543 Seidl Vladislav ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1556 1535 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Rakovník B 1543 Svoboda Tomáš T J. AERO Odolena Voda "B" 1358 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Rakovník B 1543 Hoch Václav Cayman Pharma Neratovice G 1633 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Rakovník B 1543 Tůma Václav TJ Kralupy nad Vltavou D 1100 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Rakovník B 1543 Pucholt Martin ŠO STOCHOV 1640 1603 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Rakovník D 1571 Rosenbaumová Anna ŠK Zdice C 1504 1469 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Rakovník D 1571 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy 1617 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Rakovník D 1571 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1692 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Rakovník D 1571 Vaněček Ivo ŠK Při MěÚ Hostomice 1722 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Rakovník D 1571 Šilhánek Martin TJ Jince B 1353 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Rakovník C 1571 Fojtů Dominik Caissa Úholičky C 1000 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Rakovník C 1571 Křížek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1706 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Rakovník C 1571 Slezák Jaroslav ŠK Zlonice A 1649 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Rakovník C 1571 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad B 1546 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Rakovník B 1571 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1478 1652 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Rakovník B 1571 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 1470 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Rakovník B 1571 Pelikán Tomáš ŠK Příbram Baník A 1885 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Rakovník C 1571 Havelka František ŠK Řevnice C 1475 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Rakovník C 1571 Rosenbaumová Eva SK Zdice C 1454 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Rakovník C 1571 Bažant Tomáš TJ Jince C 1100 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Rakovník C 1571 Jelagin Konstantin SK Pyrit Příbram B 1904 1904 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Rakovník C 1571 Kuba Milan ŠK Příbram Baník B 1539 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Rakovník C 1571 Šilhánek Martin TJ Jince B 1292 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Rakovník C 1571 Galandák Daniel ŠK Mníšek pod Brdy 1559 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Rakovník B 1571 Čermák Vít ŠK Zdice B 1000 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Rakovník B 1571 Bednár Jan Sokol Hostivice B 1000 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Rakovník B 1571 Řadová Jana Sokol Buštěhrad B 1509 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Rakovník B 1571 Červenka Antonín SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1722 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Rakovník B 1571 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno B 1804 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Rakovník B 1571 Zoubek Vladimír ŠK Příbram Baník A 1654 1621 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Rakovník B 1571 Pospíšil Petr ŠO TP Nova Kladno A 1716 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Rakovník B 1571 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad C 1500 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Rakovník B 1571 Zeisek Václav ŠK Jince A 1556 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Rakovník B 1537 Nemastil Lubomír TJ Sokol Hostivice B 1616 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Rakovník B 1537 Zoubek Vladimír ŠK Příbram Baník A 1666 1633 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Rakovník B 1537 Jiroušek Filip Klub šachistů Říčany 1925 F 1749 1738 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Rakovník B 1537 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun A 1604 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Rakovník B 1537 Vrbová Eva Sokol Buštěhrad B 1317 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Rakovník B 1537 Galandák Daniel ŠK Mníšek pod Brdy 1595 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Rakovník C 1537 Bouda Karel SK DDM Slaný 1774 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Rakovník C 1537 Honzík Jiří ŠO Stochov 1616 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Rakovník C 1537 Týmalová Marie Sokol Buštěhrad F 1100 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Rakovník C 1537 Nedvěd Pavel ŠK Kladno B 1766 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Rakovník C 1537 Folbr Martin ŠK Rakovník D 1362 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Rakovník C 1537 Procházka Bedřich Český Lev Kolešovice B 1418 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Rakovník C 1537 Mezera Matěj Sokol Buštěhrad D 1250 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Rakovník C 1533 Hrbek Pavel TJ Sokol Hostivice B 1567 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Rakovník C 1533 Noha Petr SK Pyrit Příbram C 1731 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Rakovník C 1533 Křivan Václav Mníšek pod Brdy 1250 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Rakovník C 1533 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1725 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Rakovník C 1533 Hakl Josef ŠK Zdice B 1357 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Rakovník C 1533 Kraisl Vlastimil ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1658 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Rakovník C 1533 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun B 1634 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Rakovník C 1533 Zadina Jaroslav TJ Jince A 1546 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK Rakovník C 1533 Veselý Jaroslav ŠK Příbram - Baník B 1486 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Rakovník C 1533 Šinágl Martin ŠK Řevnice B 1464 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Rakovník "B" 1533 Slezák Jaroslav SK DDM Slaný 1620 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Rakovník "B" 1533 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice "A" 1571 1650 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Rakovník "B" 1533 Mišičko Ján ŠK Kladno "C" 1543 1532 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Rakovník "B" 1533 Matýs Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun "A" 1767 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Rakovník "B" 1533 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník "A" 1464 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Rakovník "B" 1533 Klein Eduard ŠOTP NOVA Kladno "A" 1789 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Rakovník "B" 1533 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad "B" 1586 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Rakovník "B" 1533 Hrubec Miloš Caissa Úholičky "C" 1615 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Rakovník "B" 1533 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno "A" 1853 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Rakovník C 1525 Rotter Vojtěch Lokomotiva Beroun B 1631 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Rakovník C 1525 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1566 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Rakovník C 1525 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1693 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Rakovník C 1525 Radovský Pavel ŠK Příbram - Baník B 1714 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Rakovník C 1525 Zadina Tomáš TJ Jince B 1368 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Rakovník C 1525 Kraisl Vlastimil ŠK MěÚ Hostomice 1688 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Rakovník C 1525 Peklo Jan TJ Sokol Hostivice B 1631 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Rakovník C 1525 Arnolt Jiří Mníšek pod Brdy 1000 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Rakovník C 1525 Rosenbaumová Anna ŠK Zdice B 1496 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Rakovník C 1525 Zadina Václav TJ Jince A 1407 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Rakovník B 1525 Vojtíšek Miloš TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Rakovník B 1525 Leník Jiří Slovan Velvary 1677 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Rakovník B 1525 Orel Aleš TJ Sokol na Mělníce B 1660 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Rakovník B 1525 Korbel Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou C 1448 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Rakovník B 1525 Rubeš Jiří SK DDM Slaný 1627 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Rakovník B 1525 Abraham Karel ŠK Kladno C 1789 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK Rakovník C 1510 Turický David ŠK Zdice B 1678 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Rakovník C 1510 Žbánek Jan SK Pyrit Příbram C 1736 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Rakovník C 1510 Maršík Vojtěch Kovohutě Příbram 1833 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Rakovník C 1510 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 1635 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Rakovník C 1510 Kadeřábek Jiří ŠK při MěÚ Hostomice 1409 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Rakovník C 1510 Slavík Antonín TJ Jince B 1371 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Rakovník C 1510 Rosenbaumová Eva ŠK Zdice C 1432 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Rakovník C 1510 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1564 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Rakovník C 1510 Donner Petr ŠK Příbram - Baník B 1487 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Rakovník C 1510 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1526 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Rakovník C 1510 Kraisl Vlastimil TJ Jince A 1671 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Rakovník B 1510 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1526 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Rakovník B 1510 Minařík Petr ŠK Kladno C 1782 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Rakovník B 1510 Felkl Karel ŠK Merkur Kladno 1674 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK Rakovník B 1510 Langr Tomáš Lokomotiva Beroun A 1574 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Rakovník B 1510 Mareš Vladimír SK Pyrit Příbram B 1975 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Rakovník B 1510 Hrbek Pavel Sokol Hostivice B 0 soutěž
2008/2009 11 ŠK Rakovník "C" 1531 Korbel Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou "D" 1434 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK Rakovník "C" 1531 Huml Antonín Sokol Buštěhrad "B" 1539 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Rakovník "C" 1531 Nemastil Lubomír TJ Sokol Hostivice "C" 1000 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Rakovník "C" 1531 Mašek Jaroslav ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK Rakovník "C" 1531 Kočí Stanislav ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1576 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Rakovník "C" 1531 Vaic Miroslav Caissa Úholičky "D" 1780 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Rakovník "C" 1531 Krupička Jakub Sokol Buštěhrad "C" ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Rakovník "C" 1531 Kála Ondřej SK DDM Slaný "B" 1608 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Rakovník "C" 1531 Spilka Jiří ŠK Rakovník "D" 1898 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Rakovník "C" 1531 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno "B" 1496 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Rakovník B 1531 Placheta Rostislav Lokomotiva Beroun A 1843 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Rakovník B 1531 Kuba Milan ŠK Pyrit Příbram C 1504 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Rakovník B 1531 Smolka Jan ŠK Hotel Merkur Kladno 1727 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Rakovník B 1531 Vataha Josef ŠO Stochov 1532 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Rakovník B 1531 Beneš Karel ŠK Příbram-Baník A 1610 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Rakovník B 1531 Čermák Karel Sokol Hostivice B ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Rakovník B 1531 Doubek Martin ŠK Kladno C 1884 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Rakovník B 1531 Fojtík Václav Český Lev Kolešovice A 1871 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Rakovník B 1531 Rosenbaumová Anna ŠK Zdice A 1467 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Rakovník B 1531 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1753 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK Rakovník "C" 1585 Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad "B" ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Rakovník "C" 1585 Neuman Petr SK DDM Slaný "B" 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Rakovník "C" 1585 Hataš Ondřej Caissa Úholičky "D" 1498 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Rakovník "C" 1585 Čáp Adam ŠK Kladno "E" ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Rakovník "C" 1585 Štefunda Štefan TJ Sokol Zlonice 1405 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Rakovník "C" 1585 Karas Jiří ŠO TP NOVA Kladno "B" 1377 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Rakovník "C" 1585 Kos Dominik ŠK hotel Merkur Kladno "B" 1284 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Rakovník "C" 1585 Vokoun Ondřej Montako Kralupy nad Vltavou "D" 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Rakovník "C" 1585 Černý Michal Sokol Buštěhrad "C" 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Rakovník "C" 1585 Hájek Jiří TJ Sokol Hostivice "C" 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Rakovník B 1593 Georgiev Lukáš ŠK Rakovník A 1568 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Rakovník C 1593 Bělský Kamil Sokol Buštěhrad B 0 soutěž