Hráč Kovářík Vojtěch

Kovářík Vojtěch

User Pic
Jméno: Kovářík Vojtěch
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1618
Elo mezinárodní: 1621
ID: 38596
FIDE ID: 377635
Rok narození: 2002
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 6 Šachový klub Příbram - Baník D 1621 1618 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1833 1778 1
2019/2020 5 Šachový klub Příbram - Baník D 1621 1618 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice B 1876 1879 0
2019/2020 2 Šachový klub Příbram - Baník D 1621 1618 Ondřich Jan ŠK Medvědí Zvole B 1618 1524 1
2019/2020 5 Příbram Baník "B" 1621 1618 Prášek Vladimír ŠK Zdice "B" 1834 1797 0
2019/2020 4 Příbram Baník "B" 1621 1618 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany "B" 1843 1827 0
2019/2020 3 Příbram Baník "B" 1621 1618 Votruba Petr Sokol Hostivice "B" 1850 1870 1
2019/2020 1 Příbram Baník "B" 1621 1618 Bezwald Petr Příbram Baník "C" 0 1703 1
2018/2019 11 TJ Spartak Vlašim B 1700 1798 Horák Vojtěch TJ Lanškroun 1537 1489 0
2018/2019 10 TJ Spartak Vlašim B 1700 1798 Novotný Ondřej ŠO Hlinsko 1850 1866 0
2018/2019 9 TJ Spartak Vlašim B 1700 1798 Šádek Vojtěch ŠK Ortex B 1601 1635 0
2018/2019 8 TJ Spartak Vlašim B 1700 1798 Rokoš Filip ŠK Ortex A 1835 1874 0
2018/2019 7 TJ Spartak Vlašim B 1720 1798 Klubal Jiří Šachový klub Světlá n. S. 1803 1770 0
2018/2019 6 TJ Spartak Vlašim B 1729 1813 Ulčák Michael ŠK Lokomotiva Brno B 1464 1640 ½
2018/2019 5 TJ Spartak Vlašim B 1729 1813 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno A 1803 1828 ½
2018/2019 4 TJ Spartak Vlašim B 1717 1813 Cibulka Josef ŠŠPM Lipky HK 1722 1687 0
2018/2019 3 TJ Spartak Vlašim B 1717 1813 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny B 1847 1885 1
2018/2019 2 TJ Spartak Vlašim B 1717 1813 Rybáček Lukáš ŠK Lípa - DDM HK 1634 1563 1
2018/2019 1 TJ Spartak Vlašim B 1717 1813 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř 1880 1893 0
2018/2019 10 Šachový klub Příbram-Baník 1704 1798 Grill Roman ŠACHklub NN Písek 2075 2085 0
2018/2019 7 Šachový klub Příbram Baník B 1704 1798 Tvrdý Jindřich KŠ Stříbrná Skalice A 1876 1898 0
2018/2019 6 Šachový klub Příbram Baník B 1720 1798 Šmolík Jáchym Klub šachistů Říčany 1925 G 1656 1722 1
2018/2019 5 Šachový klub Příbram Baník B 1720 1798 Zvolenský David JAWA Brodce B 2061 2062 0
2018/2019 2 Šachový klub Příbram Baník B 1729 1813 Már Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 FB 1750 1681 0
2018/2019 1 Šachový klub Příbram Baník B 1717 1813 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1838 1841 1
2018/2019 7 Šachový klub Příbram - Baník C 1720 1798 Vengrin Jakub Český lev Kolešovice D 0 1093 1
2018/2019 6 Šachový klub Příbram - Baník C 1720 1798 Zadina Jiří TJ Jince 0 1637 1
2018/2019 5 Šachový klub Příbram - Baník C 1729 1813 Hrubý Matěj Šachový klub Příbram - Baník D 0 1305 ½
2018/2019 4 Šachový klub Příbram - Baník C 1729 1813 Lev Pavel ŠK Rakovník B 1393 1559 1
2018/2019 3 Šachový klub Příbram - Baník C 1729 1813 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1840 1775 ½
2018/2019 2 Šachový klub Příbram - Baník C 1729 1813 Čuvala Ota ŠK Zdice B 0 1579 ½
2018/2019 1 Šachový klub Příbram - Baník C 1717 1813 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1614 0
2017/2018 7 Příbram Baník A 1664 1652 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1988 1894 1
2017/2018 9 Šachový klub Příbram Baník C 1699 1652 Brhlík Antonín TJ Kavalier Sázava A 1699 1701 1
2017/2018 8 Šachový klub Příbram Baník C 1664 1652 Lhotská Anna Klub šachistů Říčany 1925 G 1647 1566 ½
2017/2018 6 Šachový klub Příbram Baník C 1650 1652 Hlavsa Miroslav Šachový klub Příbram Baník B 0 1456 1
2017/2018 5 Šachový klub Příbram Baník C 1650 1652 Starýchfojtů Josef KŠ Stříbrná Skalice A 1751 1825 0
2017/2018 3 Šachový klub Příbram Baník C 1699 1652 Třebický Jiří JAWA Brodce B 1673 1717 0
2017/2018 2 Šachový klub Příbram Baník C 1699 1652 Vacek Josef Sokol Neveklov 1792 1847 1
2017/2018 1 Šachový klub Příbram Baník C 1536 1604 Grečný Karol TJ Sokol Struhařov A 1876 1893 ½
2017/2018 11 Spartak Vlašim B 1699 1652 Haase Pavel ŠK PORG Praha 2079 2186 0
2017/2018 10 Spartak Vlašim B 1699 1652 Reljič Michael Sokol Vyšehrad 1768 1780 0
2017/2018 9 Spartak Vlašim B 1699 1652 Šťastný Josef ŠK 64 Plzeň B 1473 1518 1
2017/2018 8 Spartak Vlašim B 1699 1652 Hložek David ŠK 64 Plzeň A 1867 1908 1
2017/2018 7 Spartak Vlašim B 1650 1652 Havelka Jonáš VŠTE České Budějovice B 1655 1746 0
2017/2018 6 Spartak Vlašim B 1650 1652 Hák David ŠACHklub Tábor 1937 1889 1
2017/2018 5 Spartak Vlašim B 1699 1652 Švejk Martin ŠK Řevnice 1599 1602 1
2017/2018 4 Spartak Vlašim B 1699 1652 Kašpar Lukáš ŠK Dvorec 1802 1770 1
2017/2018 3 Spartak Vlašim B 1536 1604 Zvolenský David JAWA Brodce 1898 1916 ½
2017/2018 2 Spartak Vlašim B 1536 1604 Döme Michal KŠ Říčany B 1628 1610 ½
2017/2018 1 Spartak Vlašim B 1536 1604 Rakintsev Viktor OAZA Praha B 1523 1466 1
2016/2017 11 Příbram Baník A 1377 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1
2016/2017 3 Příbram Baník A 1377 Aron Oto Caissa Úholičky B 1758 1786 0
2015/2016 8 ŠK Příbram-Baník D 1377 Paukert Jan ŠK Řevnice B 1904 1874 0
2015/2016 7 ŠK Příbram-Baník D 1377 Rosenbaumová Eva ŠK Zdice B 1465 1
2015/2016 6 ŠK Příbram-Baník D 1377 Lísková Tereza TJ Jince C 1048 1
2015/2016 5 ŠK Příbram-Baník D 1377 Fairaisl Dušan ŠK Hostomice A 1698 1701 0
2015/2016 4 ŠK Příbram-Baník D 1377 Galandák Daniel Mníšek pod Brdy 1563 1
2015/2016 3 ŠK Příbram-Baník D 1377 Vyterna Miroslav ŠK KDJS Sedlčany B 1560 0
2015/2016 2 ŠK Příbram-Baník D 1377 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1688 0
2015/2016 1 ŠK Příbram-Baník D 1377 Zoubek Vladimír ŠK Příbram-Baník C 1564 1536 0
2015/2016 1 ŠK Příbram - Baník B 1377 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 1549 0
2015/2016 3 ŠK Příbram - Baník B 1377 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 1549 0
2013/2014 9 SK Pyrit Příbram B 1250 Budil Stanislav ŠK při MěÚ Hostomice 1396 1
2013/2014 7 SK Pyrit Příbram B 1250 Petrilák Matouš Nathaniel ŠK Příbram Baník B 1000 1
2013/2014 6 SK Pyrit Příbram B 1250 Poldauf Petr TJ Jince B 1000 ½
2013/2014 5 SK Pyrit Příbram B 1250 Novák Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1387 1
2013/2014 3 SK Pyrit Příbram B 1250 Hanzlík Adam ŠK Řevnice C 1449 0
2013/2014 1 SK Pyrit Příbram B 1250 Šmejkal Jakub TJ Jince C 1000 1
2012/2013 11 SK Pyrit Příbram 1100 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno C 1250 ½
2012/2013 10 SK Pyrit Příbram 1100 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1250 1
2012/2013 9 SK Pyrit Příbram 1100 Vojta Jakub Spartak Vlašim B 1250 0
2012/2013 8 SK Pyrit Příbram 1100 Klubal Jiří Protect.cz Humpolec 1250 0
2012/2013 7 SK Pyrit Příbram 1100 Zeman Matyáš QCC České Budějovice A 1392 0
2012/2013 6 SK Pyrit Příbram 1100 Zeman Lukáš QCC České Budějovice B 1250 0
2012/2013 5 SK Pyrit Příbram 1100 Berka Jiří Šachklub Tábor B 1317 0
2012/2013 4 SK Pyrit Příbram 1100 Vlach Daniel Šachklub Tábor A 1419 0
2012/2013 3 SK Pyrit Příbram 1100 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1470 1551 0
2012/2013 2 SK Pyrit Příbram 1100 Sangsongfah Czech KŠ Říčany 1925 C 1250 0
2012/2013 1 SK Pyrit Příbram 1100 Remeš Šimon KŠ Říčany 1925 B 1452 1