Hráč Kraisl Vlastimil

Kraisl Vlastimil

User Pic
Jméno: Kraisl Vlastimil
Oddíl: Šachový klub při MĚÚ Hostomice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1767
Elo mezinárodní: 0
ID: 6461
FIDE ID: 0
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 9 ŠK Hostomice A 1742 Sasyn Stanislav ŠK Příbram-Baník C 1708 1667 0
2015/2016 7 ŠK Hostomice A 1742 Havelka Jiří ŠK Řevnice B 1727 1758 1
2015/2016 6 ŠK Hostomice A 1742 Čuvala Ota ŠK Zdice B 1632 1
2015/2016 4 ŠK Hostomice A 1742 Špalek Patrik TJ Jince C 1000 1
2015/2016 3 ŠK Hostomice A 1742 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy 1714 1752 ½
2015/2016 2 ŠK Hostomice A 1742 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 1
2015/2016 1 ŠK Hostomice A 1742 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1688 ½
2014/2015 9 ŠK Při MěÚ Hostomice 1756 Šilhánek Martin TJ Jince B 1353 1
2014/2015 8 ŠK Při MěÚ Hostomice 1756 Bauer Ondřej TJ Český Lev Kolešovice B 1858 1885 ½
2014/2015 7 ŠK Při MěÚ Hostomice 1756 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice C 1773 1748 ½
2014/2015 6 ŠK Při MěÚ Hostomice 1756 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy 1714 1741 0
2014/2015 5 ŠK Při MěÚ Hostomice 1756 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1797 1818 0
2014/2015 4 ŠK Při MěÚ Hostomice 1756 Lísková Tereza TJ Jince C 1095 1
2014/2015 3 ŠK Při MěÚ Hostomice 1756 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník D 1930 1822 0
2014/2015 2 ŠK Při MěÚ Hostomice 1756 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1720 1654 1
2013/2014 9 ŠK při MěÚ Hostomice 1758 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram B 1944 1926 0
2013/2014 8 ŠK při MěÚ Hostomice 1758 Beneš Karel ŠK Příbram Baník B 1688 1658 1
2013/2014 7 ŠK při MěÚ Hostomice 1758 Zadina Tomáš TJ Jince B 1644 ½
2013/2014 6 ŠK při MěÚ Hostomice 1758 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1718 1739 1
2013/2014 4 ŠK při MěÚ Hostomice 1758 Havelka Jiří ŠK Řevnice C 1488 1510 1
2013/2014 3 ŠK při MěÚ Hostomice 1758 Šilhavý Miroslav SK Zdice C 1781 1734 0
2013/2014 1 ŠK při MěÚ Hostomice 1758 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1823 1858 ½
2012/2013 7 MěÚ Hostomice 1730 Zadina Jiří TJ Jince B 1593 1
2012/2013 6 MěÚ Hostomice 1730 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1823 1823 ½
2012/2013 4 MěÚ Hostomice 1730 Šilhánek Martin TJ Jince C 1100 1
2012/2013 3 MěÚ Hostomice 1730 Šilhavý Miroslav SK Zdice B 1775 1757 1
2012/2013 2 MěÚ Hostomice 1730 Pelikán Tomáš ŠK Příbram - Baník B 1893 0
2012/2013 1 MěÚ Hostomice 1730 Bodický Michal SK Pyrit Příbram B 1960 1874 ½
2011/2012 11 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1658 Maršálek Miroslav TJ Jince B 1559 1
2011/2012 10 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1658 Saxlová Markéta SK Pyrit Příbram C 1608 ½
2011/2012 9 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1658 Křivan Václav Mníšek pod Brdy 1250 0
2011/2012 8 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1658 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1694 ½
2011/2012 7 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1658 Hakl David ŠK Zdice B 1309 1
2011/2012 6 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1658 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1614 1
2011/2012 5 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1658 Košnar Karel ŠK Rakovník C 1533 1
2011/2012 4 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1658 Zadina Jiří TJ Jince A 1576 0
2011/2012 3 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1658 Bezwald Petr ŠK Příbram - Baník B 1556 1
2011/2012 2 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1658 Šinágl Martin ŠK Řevnice B 1464 1
2011/2012 1 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1658 Nemastil Lubomír TJ Sokol Hostivice B 1627 1
2010/2011 9 ŠK MěÚ Hostomice 1688 Rotter Vojtěch Lokomotiva Beroun B 1631 1
2010/2011 8 ŠK MěÚ Hostomice 1688 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1566 ½
2010/2011 7 ŠK MěÚ Hostomice 1688 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1693 0
2010/2011 6 ŠK MěÚ Hostomice 1688 Doležel Radek ŠK Příbram - Baník B 1449 1
2010/2011 5 ŠK MěÚ Hostomice 1688 Košnar Karel ŠK Rakovník C 1525 1
2010/2011 3 ŠK MěÚ Hostomice 1688 Zvára Tomáš TJ Sokol Hostivice B 1643 ½
2010/2011 2 ŠK MěÚ Hostomice 1688 Křivan Václav Mníšek pod Brdy 1250 ½
2010/2011 1 ŠK MěÚ Hostomice 1688 Turický David ŠK Zdice B 1649 0
2010/2011 11 SK Pyrit Příbram C 1688 Adamík František Klub šachistů Říčany 1925 E 1928 ½
2010/2011 10 SK Pyrit Příbram C 1688 Macků Emil TJ Sokol Benešov A 1995 0
2010/2011 9 SK Pyrit Příbram C 1688 Král Pavel Sokol Neveklov A 1662 0
2010/2011 6 SK Pyrit Příbram C 1688 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1835 0
2010/2011 5 SK Pyrit Příbram C 1688 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 F 1580 ½
2010/2011 3 SK Pyrit Příbram C 1688 Pýcha Patrik Spartak Dolní Kralovice A 1623 0
2010/2011 2 SK Pyrit Příbram C 1688 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1777 0
2009/2010 11 TJ Jince A 1671 Šťastný Tomáš ŠK Řevnice B 1250 ½
2009/2010 10 TJ Jince A 1671 Donner Petr ŠK Příbram - Baník B 1487 1
2009/2010 9 TJ Jince A 1671 Turický David ŠK Zdice B 1678 ½
2009/2010 8 TJ Jince A 1671 Hoch Václav SK Pyrit Příbram C 1868 1
2009/2010 6 TJ Jince A 1671 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1565 ½
2009/2010 5 TJ Jince A 1671 Klán František ŠK při MěÚ Hostomice 1563 1
2009/2010 3 TJ Jince A 1671 Hakl Josef ŠK Zdice C 1000 1
2009/2010 2 TJ Jince A 1671 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1564 1
2009/2010 1 TJ Jince A 1671 Košnar Karel ŠK Rakovník C 1510 1
2008/2009 9 Zadinovi Jince 1722 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1715 ½
2008/2009 8 Zadinovi Jince 1722 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1573 0
2008/2009 7 Zadinovi Jince 1722 Stluka František ŠK Pyrit Příbram D 2138 0
2008/2009 6 Zadinovi Jince 1722 Kunágl Josef ŠK Mníšek pod Brdy 1922 ½
2008/2009 5 Zadinovi Jince 1722 Placheta Rostislav ŠK MěÚ Hostomice 1843 0
2008/2009 4 Zadinovi Jince 1722 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice B 1590 ½
2008/2009 3 Zadinovi Jince 1722 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1681 ½
2008/2009 2 Zadinovi Jince 1722 Matějka Vladimír ŠK Řevnice B 1787 0
2008/2009 1 Zadinovi Jince 1722 Sladovník Roman TJ Jince A 1414 1
2007/2008 10 Jince A 1745 Turický David TJ Lokomotiva Zdice B 1584 1
2007/2008 9 Jince A 1745 Obrázek Karel TJ Sokol Hostivice B 1850 0
2007/2008 8 Jince A 1745 Lev Pavel ŠK Rakovník D 1423 ½
2007/2008 7 Jince A 1745 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 1673 1
2007/2008 6 Jince A 1745 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1598 1
2007/2008 5 Jince A 1745 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram 1815 0
2007/2008 4 Jince A 1745 Saxlová Markéta ŠK Alva Příbram D 1632 0
2007/2008 3 Jince A 1745 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1797 ½
2007/2008 1 Jince A 1745 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1607 0
2006/2007 11 TJ Jince A 1737 Voráček Antonín Lokomotiva Beroun B 1487 1
2006/2007 10 TJ Jince A 1737 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1610 1
2006/2007 9 TJ Jince A 1737 Kolařík Leoš SK Liteň 1680 ½
2006/2007 8 TJ Jince A 1737 Saxlová Markéta ŠK Alva Pb Příbram E 1561 1
2006/2007 7 TJ Jince A 1737 Turický David Lokomotiva Zdice B 1486 ½
2006/2007 6 TJ Jince A 1737 Maršík Vojtěch Kovohutě Příbram 1819 ½
2006/2007 5 TJ Jince A 1737 Kuba Milan ŠK Alva Pb Příbram D 1515 ½
2006/2007 2 TJ Jince A 1737 Budil Stanislav ŠK Hostomice 1431 1
2006/2007 1 TJ Jince A 1737 Boháč Pavel ŠK Řevnice 1745 ½
2005/2006 11 TJ Jince A 1728 Bureš Stanislav Lokomotiva BerounA 1636 ½
2005/2006 10 TJ Jince A 1728 Hochman Jan ŠK Kladno C 1713 ½
2005/2006 9 TJ Jince A 1728 Hoch Václav ŠK Alva Příbram C 1778 ½
2005/2006 8 TJ Jince A 1728 Tůma Robert ŠO Stochov 1627 1
2005/2006 7 TJ Jince A 1728 Kraus Roman SOU Příbram A 1647 1
2005/2006 6 TJ Jince A 1728 Šrubař Pavel Spartak Žebrák B 1801 ½
2005/2006 5 TJ Jince A 1728 Růžička Václav ŠK Kladno D 1633 ½
2005/2006 3 TJ Jince A 1728 Voráček Pavel SK DDM Slaný A 1762 ½
2005/2006 2 TJ Jince A 1728 Holovčák Jiří NOVA Kladno A 1964 ½
2005/2006 1 TJ Jince A 1728 Müller Jan ŠK Rakovník B 1821 0
2004/2005 10 Alva Pb Příbram B 1746 Červinka Pavel TJ Neratovice B 1830 0
2004/2005 9 Alva Pb Příbram B 1746 Veselý Stanislav TJ Loko Beroun A 1759 ½
2004/2005 7 Alva Pb Příbram B 1746 Parpel Petr TJ Sokol Mělník A 1775 0
2004/2005 2 Alva Pb Příbram B 1746 Jirkovský Tomáš ŠK Rakovník A 1994 0
2004/2005 1 Alva Pb Příbram B 1746 Richter Martin Sokol Bakov n.J. A 1999 0
2004/2005 11 TJ Jince A 1746 Saxl Jiří TJ SOU Příbram A 1758 0
2004/2005 10 TJ Jince A 1746 Houdek Daniel Dolní Kralovice A 1741 1
2004/2005 9 TJ Jince A 1746 Blažek Ladislav TJ Sokol Benešov B 1715 ½
2004/2005 8 TJ Jince A 1746 Šurnický Milan ŠK KDJS Sedlčany A 1802 ½
2004/2005 7 TJ Jince A 1746 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1792 ½
2004/2005 5 TJ Jince A 1746 Řehoř Jan Sokol Neveklov 1769 1
2004/2005 4 TJ Jince A 1746 Vykouk Ondřej Spartak Vlašim B 1634 ½
2004/2005 3 TJ Jince A 1746 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2106 0
2003/2004 11 TJ CeSTV Jince 1741 Jirkovský Tomáš SK Rakovnik 2059 0
2003/2004 10 TJ CeSTV Jince 1741 Hruška Tomáš Caissa Uholicky 2113 0
2003/2004 8 TJ CeSTV Jince 1741 Fejtek Petr SK Kladno C 1952 ½
2003/2004 7 TJ CeSTV Jince 1741 Habada Jindřich SK Kladno B 1910 0
2003/2004 6 TJ CeSTV Jince 1741 Rujder Tibor TJ Loko Beroun 1943 ½
2003/2004 5 TJ CeSTV Jince 1741 Jarrah Kamal Easy Engl. Kralupy 2061 ½
2003/2004 4 TJ CeSTV Jince 1741 Mudra Pavel Sokol Bakov n.J. 2021 0
2003/2004 3 TJ CeSTV Jince 1741 Hackel Luděk SK Mělník 1885 2020 0
2003/2004 2 TJ CeSTV Jince 1741 Jeřábek Jindřich AS Mlada Boleslav 2017 0
2003/2004 1 TJ CeSTV Jince 1741 Burda Roman Spol. Neratovice B 2200 ½