Hráč Grussová Helena

Grussová Helena

User Pic
Jméno: Grussová Helena
Oddíl: TJ Klášterec nad Ohří
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 2058
Elo mezinárodní: 2074
ID: 18008
FIDE ID: 321613
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Líně B 2068 2055 Hložek David ŠK 64 Plzeň A 1935 1867 1
2018/2019 7 ŠK Líně B 2070 2055 Baumruk Josef ŠK Přeštice A 1983 1991 ½
2018/2019 3 ŠK Líně B 2061 2048 Petrtýl Jiří Loko Plzeň A 2043 2159 1
2017/2018 9 ŠK Líně B 2051 2025 Palková Kateřina ŠK 64 Plzeň A 2056 2018 1
2017/2018 8 ŠK Líně B 2039 2025 Valenz Miroslav TJ Sokol Domažlice A 2112 2100 1
2017/2018 6 ŠK Líně B 2031 2025 Čekan Petr ŠK Dvorec A 1955 1959 1
2017/2018 3 ŠK Líně B 2051 2025 Jaroš Martin ŠAKAL Kozolupy B 2219 2240 0
2017/2018 2 ŠK Líně B 2051 2025 Vilímec Miroslav SK Kdyně 2052 2076 ½
2016/2017 8 Šachový klub Líně B 1963 1991 Wolf Vilém ŠAKAL Kozolupy B 2019 2039 ½
2016/2017 7 Šachový klub Líně B 1963 1991 Pech Břetislav ŠK Přeštice A 1948 1946 1
2016/2017 3 Šachový klub Líně B 1963 1991 Chaluš Karel Sokol Plzeň "Letná" - A 2080 2088 1
2016/2017 2 Šachový klub Líně B 1963 1991 Kovář Petr Loko Plzeň - A 2000 1946 ½
2015/2016 7 SO TJ Klasterec n. O. "A" 1963 1991 Freimann Milan Bystransti jezdci "A" 1676 1750 1
2015/2016 3 SO TJ Klasterec n. O. "A" 1963 1991 Horák Aleš Slovan Jirkov "B" 2064 1972 0
2015/2016 9 ŠK Líně B 1963 1991 Pech Břetislav ŠK Přeštice A 1948 1946 0
2015/2016 3 ŠK Líně B 1963 1991 Král Petr SŠK HeřNýř A 1948 1950 ½
2015/2016 1 ŠK Líně B 1963 1991 Daněk Václav Loko Plzeň A 1927 1937 ½
2014/2015 6 ŠK Líně B 1982 2004 Berka Luboš TJ Košutka Plzeň B 1768 1749 1
2014/2015 3 ŠK Líně B 1982 2004 Kovář Václav ŠK Dvorec A 1716 1
2014/2015 1 ŠK Líně B 1982 2004 Tyll Josef TJ Košutka Plzeň C 1655 1655 1
2014/2015 9 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1982 2004 Hanzlík Daniel Chess Most "C" 1794 1808 ½
2014/2015 7 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1982 2004 Horák Jiří Slovan Jirkov 2173 2175 0
2014/2015 6 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1982 2004 Balín Jan TJ Tatran Podbořany "A" 2301 2302 0
2014/2015 3 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1982 2004 Wichs Jakub Šachy Povrly 2097 2107 1
2014/2015 2 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1982 2004 Janda Zdeněk SK Děčín "B" 2178 2163 0
2014/2015 1 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1982 2004 Kupšovský Václav ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2012 1988 ½
2014/2015 2 ŠK Líně 1982 2004 Sýkora Marek TJ Šakal Kozolupy 1988 1953 ½
2013/2014 8 ŠO TJ Klášterec n.O. 1984 2001 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2038 2032 1
2013/2014 7 ŠO TJ Klášterec n.O. 1984 2001 Smolík Boris Chess Most "C" 1954 1940 ½
2013/2014 5 ŠO TJ Klášterec n.O. 1984 2001 Froněk Vítězslav ŠK Sj.Litoměřice "B" 2056 2072 ½
2012/2013 11 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1981 2029 Kadlec Daniel CHESS MOST "F" 1724 1795 ½
2012/2013 8 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1981 2029 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice "B" 1913 1916 1
2012/2013 7 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1981 2029 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "B" 1890 1951 1
2012/2013 6 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1981 2029 Hanzlík Daniel CHESS MOST "E" 1696 1710 1
2012/2013 4 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1981 2029 Mitošinka Boris ŠK Magic Žatec "A" 1581 1
2012/2013 3 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1981 2029 Srkal Miroslav TJ Tatran Podbořany "B" 1819 1800 ½
2012/2013 2 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1981 2029 Křehla Milan ŠK Teplice "C" 1851 1852 1
2012/2013 1 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1981 2029 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek "A" 1747 1721 1
2012/2013 5 TJ Klášterec nad Ohří B 1981 2029 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov - Lom C 1602 1591 1
2011/2012 11 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1986 1938 Valenta Petr CHESS MOST "C" 1946 1962 1
2011/2012 10 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1986 1938 Richter Miroslav ŠK Stropník Osek DDM "A" 1928 1
2011/2012 9 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1986 1938 Tichý Lukáš TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1967 1954 1
2011/2012 8 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1986 1938 Richter Pavel TJ Slovan Jirkov "B" 1748 1
2011/2012 7 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1986 1938 Nudčenko Karel ŠK Střelnice Kadaň "A" 2091 2101 0
2011/2012 6 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1986 1938 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1829 1763 1
2011/2012 4 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1986 1938 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1782 1856 0
2011/2012 2 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1986 1938 Ta Van Duy CHESS MOST "D" 1882 2035 0
2011/2012 1 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1986 1938 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 2029 1986 1
2010/2011 11 ŠK Střelnice Kadaň 1985 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2051 0
2010/2011 10 ŠK Střelnice Kadaň 1985 Paganik Pavel Slovan Jirkov"A" 2257 ½
2010/2011 9 ŠK Střelnice Kadaň 1985 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2090 0
2010/2011 8 ŠK Střelnice Kadaň 1985 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1854 ½
2010/2011 7 ŠK Střelnice Kadaň 1985 Trejbal Stanislav TJ Slavoj Litoměřice"A" 2117 0
2010/2011 6 ŠK Střelnice Kadaň 1985 Pletánek Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 2211 0
2010/2011 5 ŠK Střelnice Kadaň 1985 Šťastný Petr ŠK Viamont Teplice"B" 2020 0
2010/2011 4 ŠK Střelnice Kadaň 1985 Körschner Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2105 0
2010/2011 2 ŠK Střelnice Kadaň 1985 Rozšafný Michal DDM Most"B" 1981 0
2010/2011 1 ŠK Střelnice Kadaň 1985 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2003 ½
2010/2011 11 TJ Baník Hexion Sokolov 1985 Kánský Pavel SK Děčín 2127 ½
2010/2011 7 TJ Baník Hexion Sokolov 1985 Friml Antonín ŠK Viamont Teplice 2138 ½
2010/2011 5 TJ Baník Hexion Sokolov 1985 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK "C" 1959 0
2010/2011 2 TJ Baník Hexion Sokolov 1985 Mišičko Ján ŠK Kladno 2026 ½
2009/2010 11 ŠK Střelnice Kadaň 2016 Ta Van Duy ŠK Most"A" 1704 1
2009/2010 10 ŠK Střelnice Kadaň 2016 Volák Jan TJ Lokomotiva Most 1980 ½
2009/2010 9 ŠK Střelnice Kadaň 2016 Kindl František TJ Sokol Údlice 1933 0
2009/2010 8 ŠK Střelnice Kadaň 2016 Machálek Bedřich Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1988 1
2009/2010 7 ŠK Střelnice Kadaň 2016 Šťastný Petr ŠK Teplice"B" 2081 1
2009/2010 6 ŠK Střelnice Kadaň 2016 Jeníček Emil ŠK Union Louny"A" 2072 1
2009/2010 5 ŠK Střelnice Kadaň 2016 Ladra Antonín TJ Chlumec"A" 1808 1
2009/2010 4 ŠK Střelnice Kadaň 2016 Berežný Jan ŠK Teplice"C" 1848 ½
2009/2010 3 ŠK Střelnice Kadaň 2016 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 0
2009/2010 2 ŠK Střelnice Kadaň 2016 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1812 1
2009/2010 1 ŠK Střelnice Kadaň 2016 Chaloupka František TJ Sj.Litoměřice"A" 2030 ½
2009/2010 7 TJ Sokol Údlice 2016 Ježek Adam ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1830 0
2009/2010 6 TJ Sokol Údlice 2016 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1849 0
2009/2010 5 TJ Sokol Údlice 2016 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 1874 0
2009/2010 4 TJ Sokol Údlice 2016 Škoda Martin Sokol Bedřichov 1952 0
2009/2010 3 TJ Sokol Údlice 2016 Ta Van Duy ŠK Most 1704 ½
2009/2010 2 TJ Sokol Údlice 2016 Zvára David TJ Spartak Vlašim 1967 1
2009/2010 1 TJ Sokol Údlice 2016 Palková Nikola TJ Union Plzeň 1609 1
2009/2010 8 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2016 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň "B" 1951 1
2009/2010 7 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2016 Kindl František TJ Sokol Údlice "C" 1933 ½
2009/2010 6 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2016 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 2035 1
2009/2010 5 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2016 Černý Josef ŠK Most "B" 1629 1
2009/2010 4 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2016 Paluch Rostislav Slovan Jirkov "B" 1891 1
2009/2010 3 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2016 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice "B" 1717 ½
2009/2010 2 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2016 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1812 0
2009/2010 1 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2016 Pešek Radomír DDM Most "A" 2062 0
2009/2010 7 TJ Sokol Údlice 2016 Nguyen Dinh Phong ŠK Sokol Klatovy 2177 0
2009/2010 6 TJ Sokol Údlice 2016 Palková Nikola TJ Union Plzeň 1609 1
2009/2010 5 TJ Sokol Údlice 2016 Ta Van Duy ŠK Most 1704 ½
2009/2010 4 TJ Sokol Údlice 2016 Braun Marek TJ Desko Liberec 2166 0
2009/2010 3 TJ Sokol Údlice 2016 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2081 1
2009/2010 2 TJ Sokol Údlice 2016 Zvára David TJ Spartak Vlašim 1967 1
2009/2010 1 TJ Sokol Údlice 2016 Baláček Tadeáš SK OAZA Praha 2133 0
2008/2009 7 TJ Sokol Údlice 1873 Vala Filip Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 2057 0
2008/2009 6 TJ Sokol Údlice 1873 Seidl Antonín Sokol Bedřichov 1956 0
2008/2009 5 TJ Sokol Údlice 1873 Karlík Ondřej ŠK Zlín 1905 1
2008/2009 4 TJ Sokol Údlice 1873 Gabriel Adam SK Boršice 2000 0
2008/2009 3 TJ Sokol Údlice 1873 Zděnek Pavel Biomedica Říčany 1972 1
2008/2009 2 TJ Sokol Údlice 1873 Kouba Václav Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1744 ½
2008/2009 1 TJ Sokol Údlice 1873 Baťka Jan Jiskra RMSK Nový Bydžov 1674 1
2008/2009 11 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1873 Chaloupka Martin Sj.Litoměřice"A" 1849 1
2008/2009 8 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1873 Pichert Miroslav TJ Tatran Podbořany"A" 1796 1
2008/2009 6 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1873 Kolář Daniel ŠK Sp.Ústí"B" 1792 0
2008/2009 5 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1873 Vydra Jaroslav Sj.Litoměřice"B" 1574 1
2008/2009 4 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1873 Hořan Tomáš TJ Lokomotiva Most 1942 1
2008/2009 9 TK Klášterec n.O."A" 1873 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov"B" 1894 1
2008/2009 8 TK Klášterec n.O."A" 1873 Kovář Jan TJ Sokol Údlice"B" 1852 ½
2008/2009 7 TK Klášterec n.O."A" 1873 Lausmann Kurt TJ Sokol Údlice"C" 1735 0
2008/2009 6 TK Klášterec n.O."A" 1873 Kadlec Pavel ŠK Most"C" 1250 1
2008/2009 5 TK Klášterec n.O."A" 1873 Blažek Jaroslav Tatran Podbořany"B" 1788 1
2008/2009 4 TK Klášterec n.O."A" 1873 Kučera Petr TJ Sokol Údlice"A" 1946 0
2008/2009 3 TK Klášterec n.O."A" 1873 Zuska Pavel Magic Žatec"A" 1672 ½
2008/2009 2 TK Klášterec n.O."A" 1873 Rozšafný Michal ŠK Most"B" 1676 ½
2008/2009 1 TK Klášterec n.O."A" 1873 Šišák Richard ŠK Union Louny"B" 2023 0
2008/2009 7 TJ Sokol Údlice 1873 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy 2179 ½
2008/2009 6 TJ Sokol Údlice 1873 Zděnek Pavel Biomedica Říčany 1972 1
2008/2009 5 TJ Sokol Údlice 1873 Tuma Jakub ŠK Most 2132 0
2008/2009 4 TJ Sokol Údlice 1873 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2019 0
2008/2009 3 TJ Sokol Údlice 1873 Kouba Václav Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1744 ½
2008/2009 2 TJ Sokol Údlice 1873 Baťka Jan Jiskra RMSK Nový Bydžov 1674 1
2008/2009 1 TJ Sokol Údlice 1873 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2170 ½
2007/2008 7 ŠK Most A 1754 Náplava Petr SK Boršice A 1815 1
2007/2008 6 ŠK Most A 1754 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová A 1923 0
2007/2008 5 ŠK Most A 1754 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín A 1826 0
2007/2008 4 ŠK Most A 1754 Mitura Karel BŠŠ Frýdek-Místek A 2019 ½
2007/2008 3 ŠK Most A 1754 Čermák Michael Jiskra Havlíčkův Brod 1812 0
2007/2008 2 ŠK Most A 1754 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy A 1901 ½
2007/2008 1 ŠK Most A 1754 Němcová Karolína SK OAZA Praha A 1918 0
2007/2008 8 TJ Klášterec n.O. A 1754 Bakajsa Libor ŠK Most C 1924 ½
2007/2008 7 TJ Klášterec n.O. A 1754 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov B 1917 0
2007/2008 6 TJ Klášterec n.O. A 1754 Košťál Jindřich ŠK Union Louny B 1993 0
2007/2008 5 TJ Klášterec n.O. A 1754 Reitinger Jan ŠK Most B 1865 1
2007/2008 4 TJ Klášterec n.O. A 1754 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice A 2013 0
2007/2008 3 TJ Klášterec n.O. A 1754 Kovář Jan TJ Sokol Údlice B 1784 0
2007/2008 2 TJ Klášterec n.O. A 1754 Smarkoň Antonín Magik Žatec A 1709 1
2007/2008 1 TJ Klášterec n.O. A 1754 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran Podbořany B 1805 1
2007/2008 7 ŠK Most A 1754 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy A 1901 ½
2007/2008 6 ŠK Most A 1754 Němcová Karolína SK OAZA Praha A 1918 0
2007/2008 5 ŠK Most A 1754 Kotrba Matěj TJ Bonex Teplice 1580 1
2007/2008 4 ŠK Most A 1754 Čermák Michael Jiskra Havlíčkův Brod 1812 0
2007/2008 3 ŠK Most A 1754 Schmalz Michal TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 ½
2007/2008 2 ŠK Most A 1754 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1682 0
2007/2008 1 ŠK Most A 1754 Šafařík Jakub Jiskra Hořice 1772 1
2006/2007 7 Šachový klub Most A 1668 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín A 1100 ½
2006/2007 6 Šachový klub Most A 1668 Pfeffer Erik SK Boršice A 1902 ½
2006/2007 5 Šachový klub Most A 1668 Novosadová Kristýna BŠS Frýdek-Místek A 2078 0
2006/2007 4 Šachový klub Most A 1668 Novotný Petr ŠK SŠŠ Staré Město A 1836 1
2006/2007 3 Šachový klub Most A 1668 Tyle Petr Sportovní klub OAZA Praha 1564 1
2006/2007 2 Šachový klub Most A 1668 Fencl Pavel RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1633 1
2006/2007 1 Šachový klub Most A 1668 Nguyen Dinh Phong Šachklub Sokol Klatovy A 1756 0
2006/2007 9 Klášterec n.O. A 1668 Zuska Pavel Magic Žatec A 0
2006/2007 7 Klášterec n.O. A 1668 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov B 1716 0
2006/2007 6 Klášterec n.O. A 1668 Salaba Václav Sokol Údlice B 1742 0
2006/2007 5 Klášterec n.O. A 1668 Skála Kamil ŠK Most C 1658 1
2006/2007 4 Klášterec n.O. A 1668 Končel Karel ŠK Most B 1740 0
2006/2007 3 Klášterec n.O. A 1668 Blažek Jaroslav Tatran Podbořany 1874 1
2006/2007 2 Klášterec n.O. A 1668 Kučera Petr Merkur Kadaň A 1804 0
2006/2007 1 Klášterec n.O. A 1668 Tímr Jan Magic Žatec B 1251 1
2006/2007 7 TJ DDM Klášterec 1668 Buchar Jiří TJ Šachy Povrly 1701 1
2006/2007 6 TJ DDM Klášterec 1668 Smolík Boris Šachový klub Most E 1359 1
2006/2007 5 TJ DDM Klášterec 1668 Suchý Vilém Šachový klub Most D 1387 1
2006/2007 4 TJ DDM Klášterec 1668 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice B 1359 1
2006/2007 3 TJ DDM Klášterec 1668 Krejčí Michal TJ Bonex Teplice B 1250 1
2006/2007 2 TJ DDM Klášterec 1668 Bažant Michal ŠK Spartak Ústí nad Labem B 1367 0
2006/2007 1 TJ DDM Klášterec 1668 Artazov Michal ŠK Spartak Ústí nad Labem C 1100 1
2006/2007 7 Šachový klub Most A 1668 Pokorná Alžběta Sokol Tábor 1100 1
2006/2007 6 Šachový klub Most A 1668 Zděnek Pavel Biomedica Říčany 1326 ½
2006/2007 5 Šachový klub Most A 1668 Tyle Petr Sportovní klub OAZA Praha 1564 1
2006/2007 4 Šachový klub Most A 1668 Fencl Pavel RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1633 1
2006/2007 3 Šachový klub Most A 1668 Dolejší Filip Montako Kralupy 1
2006/2007 2 Šachový klub Most A 1668 Nguyen Dinh Phong Šachklub Sokol Klatovy A 1756 0
2006/2007 1 Šachový klub Most A 1668 Hodan Jiří TJ Union Plzeň 4 0
2005/2006 11 Lokomotiva Most B 1534 Háva Radim TJ Sokol Domazlice 1544 ½
2005/2006 10 Lokomotiva Most B 1534 Zach Adam TJ Bohemians Praha 1
2005/2006 9 Lokomotiva Most B 1534 Alaverdyan Argam TJ Kralupy 1602 0
2005/2006 7 Lokomotiva Most B 1534 Fidrmuc Ladislav OAZA Praha B 1509 ½
2005/2006 6 Lokomotiva Most B 1534 Zemanová Jana SK Smichov 1782 ½
2005/2006 5 Lokomotiva Most B 1534 Stránský Vojtěch TJ Bonex Teplice 1492 0
2005/2006 4 Lokomotiva Most B 1534 Kolář Daniel Spartak Usti/Lab. 1623 0
2005/2006 3 Lokomotiva Most B 1534 Priesol Tomáš SO Spartak Chodov 1499 1
2005/2006 2 Lokomotiva Most B 1534 Holeš Michal Banik Chem Sokolov 1647 1
2005/2006 1 Lokomotiva Most B 1534 Palková Nikola SS Union Plzen B 1606 1
2005/2006 9 TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1534 Šimána Jaroslav ŠK MERKUR KADAŇA"" 1665 ½
2005/2006 7 TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1534 Slavík Ladislav TJ T. PODBOŘANYA"" 1455 0
2005/2006 6 TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1534 Zelenka Petr ŠK STROP. OSEKA"" ½
2005/2006 5 TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1534 Steklý Ladislav KC KAS. BÍLINAA"" 0
2005/2006 4 TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1534 Skála Kamil TJ LOKO MOSTC"" 1390 1
2005/2006 3 TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1534 Vychodil Radomír ŠK MAGIC ŽATECA"" 1642 1
2005/2006 9 TJ KLÁŠT. n/O.C"" 1534 Isteník Petr TJ SLOV. JIRKOVB"" 1702 1
2005/2006 8 TJ KLÁŠT. n/O.C"" 1534 Godla Milan ŠK MERKUR KADAŇB"" 1620 1
2005/2006 7 TJ KLÁŠT. n/O.C"" 1534 Hladík Vladimír TJ SOKOL ÚDLICEC"" 1644 1
2005/2006 6 TJ KLÁŠT. n/O.C"" 1534 Barannikov Jaroslav TJ SOKOL ÚDLICED"" 1620 ½
2005/2006 5 TJ KLÁŠT. n/O.C"" 1534 Tichý Lukáš TJ TAT. PODB.B"" 1786 0
2005/2006 4 TJ KLÁŠT. n/O.C"" 1534 Urban Miroslav ŠK MAGIC ŽATECB"" 1778 0
2005/2006 3 TJ KLÁŠT. n/O.C"" 1534 Fedor František ŠK UNION LOUNYD"" 1654 1
2005/2006 1 TJ KLÁŠT. n/O.C"" 1534 Vyskočil Zdeněk TJ KLÁŠT. n/O.B"" 1621 1
2004/2005 11 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "C" 1414 Pfaffl Augustin TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1427 0
2004/2005 9 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "C" 1414 Švarc Ladislav TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1592 0
2004/2005 8 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "C" 1414 Poloprutský Ladislav TJ SLOVAN JIRKOV "B" 1736 ½
2004/2005 7 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "C" 1414 Kalužný Michal TJ SOKOL ÚDLICE "D" 1476 ½
2004/2005 6 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "C" 1414 Darmovzal Jan SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 0
2004/2005 5 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "C" 1414 Albrecht Vlastimil ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1636 0
2004/2005 4 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "C" 1414 Mitošinka Boris ŠK MAGIC ŽATECC" 1347 1
2004/2005 3 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "C" 1414 Tímr Jan ŠK MAGIC ŽATECD" 0
2004/2005 2 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "C" 1414 Marhan Jan TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "B" 1620 1