Hráč Mikuláštík Jiří

Mikuláštík Jiří

User Pic
Jméno: Mikuláštík Jiří
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1595
Elo mezinárodní: 0
ID: 5644
FIDE ID: 303771
Rok narození: 1967
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Staré Město G 0 1617 Holík Miroslav Mařatice 0 1690 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město G 0 1617 Churá Petra KK-ŠK Osvětimany 1534 1451 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město G 0 1617 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov C 0 1506 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město G 0 1617 Botek Jan TJ Polešovice 1642 1611 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město G 0 1617 Soukeník František TJ Orel Nivnice A 0 1468 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Staré Město E 0 1648 Peška Antonín SK EMKaD Holešov A 0 1655 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Staré Město E 0 1648 Kubín Jiří Sokol Postoupky B 1283 1354 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město E 0 1648 Bažant Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1781 1728 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město E 0 1648 Všetulová Viktorie ŠO Kunovice B 1364 1310 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Staré Město F 0 1648 Peška Martin KK-ŠK Osvětimany 0 1365 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Staré Město F 0 1648 Šťuka Josef ŠK Dolní Němčí B 0 1716 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Staré Město F 0 1648 Tománek Pavel SK Boršice C 1625 1683 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město F 0 1648 Ficenc Libor TJ Vlčnov C 1924 1910 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město F 0 1648 Křen Antonín TJ Velehrad 0 1503 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město F 0 1648 Hlaváček Vladimír TJ Polešovice 0 1703 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město F 0 1648 Soukeník František TJ Orel Nivnice A 0 1487 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město F 0 1648 Novotný Jan Mařatice 0 1592 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Staré Město F 0 1642 Hala Jaroslav TJ Vlčnov C 0 1663 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Staré Město F 0 1642 Šácha Milan ŠO Kunovice C 0 1729 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Staré Město F 0 1642 Mrva Štěpán KK-ŠK Osvětimany 0 1434 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Staré Město F 0 1642 Pavlica Tomáš TJ Velehrad 0 1502 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Staré Město F 0 1642 Tesáček Jiří TJ Orel Nivnice A 0 1348 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Staré Město F 0 1642 Petrášek Zdeněk Mařatice 0 1753 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Staré Město F 1658 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice B 1675 1720 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Staré Město F 1658 Psotka Tomáš TJ Velehrad 1592 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město F 1658 Zálešák Milan KK-ŠK Osvětimany A 1655 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Staré Město F 1658 Zelnitius Albert ŠK Staré Město G 1487 1400 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město F 1658 Kadlčík Marek TJ Vlčnov C 1454 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Staré Město F 1658 Volčík Stanislav SK Boršice C 1759 1793 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Staré Město E 1658 Drábek Pavel ŠK Zlín-Malenovice A 1505 1537 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Staré Město E 1658 Hala Jaroslav TJ Vlčnov B 1668 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Staré Město C 1658 Filák Josef ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1825 1839 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Staré Město C 1658 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1801 1794 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město G 1658 Šácha Milan ŠO Kunovice B 1729 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Staré Město G 1658 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov C 1573 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město G 1658 Psotka Tomáš Sokol Velehrad 1592 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Staré Město G 1658 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1696 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Staré Město G 1658 Botek Jan ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Staré Město G 1658 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí B 1759 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město G 1658 Hlaváček Vladimír ŠK Staré Město H 1000 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město G 1658 Macků Lubomír KK-ŠK Osvětimany A 1572 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město G 1658 Ludvíček Josef SK Boršice C 1913 1903 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město F 1658 Šaňák František SK Boršice B 1882 1835 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Staré Město F 1658 Kolomazník Ladislav Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Staré Město F 1658 Kratochvílová Magdalena Spartak Uherský Brod 1671 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město F 1658 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1811 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Staré Město F 1658 Ondra Jiří ŠO Kunovice A 1796 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město F 1658 Sedlačík Martin ŠK Staré Město E 1801 1809 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město F 1658 Lekeš René Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1652 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město F 1658 Štos Radek TJ Dolní Němčí A 1000 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Staré Město G 1657 Pfeffer Dominik SK Boršice C 1717 1771 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Staré Město G 1657 Ludvíček Josef TJ Polešovice 1855 1866 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Staré Město G 1657 Potrusil Zdeněk ŠK Ostrožská Nová Ves A 1698 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Staré Město G 1657 Holík Miroslav TJ Mařatice 1729 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Staré Město G 1657 Mikulčík Josef TJ Bojkovice B 1847 1883 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Staré Město G 1657 Rojar Libor ŠO Kunovice A 1962 1900 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město G 1657 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí B 1816 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město G 1657 Skalský Alexandr ŠK Staré Město H 1767 1628 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město G 1657 Staňa Marek TJ Vlčnov B 1942 2017 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město G 1657 Plevák Pavel Sokol Velehrad 1676 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město G 1657 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov C 1739 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Staré Město F 1657 Volčík Stanislav SK Boršice B 1764 1787 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město F 1657 Zelnitius Albert ŠK Staré Město E 1381 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Staré Město G 1649 Mikulčík Josef TJ Bojkovice B 1847 1896 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Staré Město G 1649 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí B 1899 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Staré Město G 1649 Flekač Milan TJ Vlčnov C 1988 1905 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Staré Město G 1649 Studnička Pavel ŠK Ostrožská Nová Ves 1582 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Staré Město G 1649 Hurdes Josef SK Boršice C 1759 1734 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Staré Město G 1649 Churý Petr ŠK-KK Osvětimany 1782 1787 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Staré Město G 1649 Kegler Libor Sokol Velehrad 1709 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Staré Město G 1649 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1763 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Staré Město G 1649 Staňa Marek TJ Vlčnov B 1942 2015 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Staré Město G 1649 Kadlec Pavel ŠO Kunovice A 1891 1898 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Staré Město G 1649 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 1939 1937 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Staré Město F 1649 Jánek Jiří Slavia Kroměříž D 1829 1751 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Staré Město F 1649 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město E 1909 1842 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Staré Město F 1649 Čapka Hynek ŠK Zlín D 1634 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Staré Město F 1649 Kratochvílová Magdalena Spartak Uherský Brod 1674 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Staré Město G 1645 Studnička Pavel ŠK Ost.Nová Ves 1529 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Staré Město G 1645 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1757 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Staré Město G 1645 Volčík Stanislav SK Boršice D 1796 1797 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Staré Město G 1645 Kolouch Jiří TJ Vlčnov B 1883 1883 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Staré Město G 1645 Kadlec Pavel ŠO Kunovice 1891 1874 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Staré Město G 1645 Mikulčík Josef TJ Bojkovice B 1847 1860 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Staré Město G 1645 Němec Radek ŠK Staré Město H 1900 1862 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Staré Město G 1645 Štefaník Richard TJ Vlčnov C 1576 1653 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Staré Město G 1645 Kegler Libor Velehrad 1726 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Staré Město G 1645 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí 1883 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Staré Město F 1645 Plachý Josef Slavia Kroměříž D 1723 1680 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Staré Město F 1645 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Staré Město F 1645 Doležal Petr KK-ŠK Osvětimany 1647 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Staré Město F 1645 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1558 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Staré Město F 1645 Valeš Josef TJ Bojkovice A 1616 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Staré Město F 1645 Tomečková Aneta TJ Sokol Postoupky B 1789 1718 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Staré Město F 1645 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1583 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Staré Město G 1631 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov C 1563 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Staré Město G 1631 Potrusil Zdeněk ŠK Ostrožská Nová Ves 1728 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Staré Město G 1631 Hurdes Josef SK Boršice D 1791 1751 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Staré Město G 1631 Míša Stanislav KK-ŠK Osvětimany 1961 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Staré Město G 1631 Štefaník Richard Spartak Hluk 1535 1573 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Staré Město G 1631 Kadlec Pavel ŠO Kunovice 1885 1881 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Staré Město G 1631 Plášek Radim TJ Bojkovice B 1957 1849 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Staré Město G 1631 Němec Radek ŠK Staré Město H 1900 1857 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Staré Město G 1631 Kegler Libor Sokol Velehrad 1719 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Staré Město F 1631 Novák Zbyněk Spartak Uherský Brod 1515 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Staré Město F 1631 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov B 1501 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Staré Město F 1631 Krátký Ctibor TJ Bojkovice A 1612 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Staré Město F 1631 Náplava Josef TJ Polešovice 1000 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Staré Město F 1631 Janska Petr SK Boršice C 1767 1691 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Staré Město F 1630 Javora Stanislav ZLÍNTERM Zlín A 1787 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Staré Město F 1630 Blümel Michal Slavia Kroměříž C 1743 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Staré Město F 1630 Grygerová Martina ŠO Kunovice A 1629 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Staré Město F 1630 Kadlček Pavel TJ Dolní Němčí 1542 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Staré Město F 1630 Bernatík Radek TJ Polešovice 1000 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Staré Město F 1630 Konečný Otto TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1531 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Staré Město F 1630 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1747 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Staré Město F 1630 Pfeffer Dominik SK Boršice C 1748 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Staré Město G 1630 Štefaník Petr Spartak Hluk A 1614 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Staré Město G 1630 Staňa Marek TJ Vlčnov B 1981 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Staré Město G 1630 Martinák Josef ŠO Kunovice B 1845 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Staré Město G 1630 Kegler Libor Sokol Velehrad 1689 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Staré Město G 1630 Hurdes Josef SK Boršice D 1745 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Staré Město G 1630 Plášek Radim TJ Bojkovice B 1915 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Staré Město G 1630 Němec Radek ŠK Staré Město H 1900 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Staré Město G 1630 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1718 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Staré Město G 1630 Churý Petr KK-ŠK Osvětimany 1780 ½ soutěž
2009/2010 9 Staré Město G 1611 Pešl Adam Vlčnov C 1100 1 soutěž
2009/2010 8 Staré Město G 1611 Mikulčík Josef Bojkovice B 1838 0 soutěž
2009/2010 7 Staré Město G 1611 Ondrůšek Jan Vlčnov B 1752 1 soutěž
2009/2010 6 Staré Město G 1611 Churá Petra Osvětimany 1510 0 soutěž
2009/2010 5 Staré Město G 1611 Růčka Pavel Kunovice B 1617 1 soutěž
2009/2010 4 Staré Město G 1611 Kadlček Pavel Dolní Němčí 1552 1 soutěž
2009/2010 3 Staré Město G 1611 Dičér František Hluk A 1720 0 soutěž
2009/2010 2 Staré Město G 1611 Stodůlka Miroslav Boršice D 1634 ½ soutěž
2009/2010 1 Staré Město G 1611 Plevák Petr Velehrad 1685 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK Staré Město F 1611 Formánek Emil TJ Lokom. Uherský Ostroh 1867 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Staré Město F 1611 Vichorec Antonín ŠO Kunovice A 1491 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Staré Město F 1611 Boček Tomáš TJ Mařatice 1656 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Staré Město F 1611 Náplava Jan TJ Polešovice 1326 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Staré Město F 1611 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1250 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Staré Město F 1611 Tomášů Robin SK Boršice C 1734 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Staré Město F 1611 Jura Drahomír Dům kultury Kroměříž 1426 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Staré Město F 1611 Ficenc Libor TJ Vlčnov A 1 soutěž
2008/2009 9 Staré Město H 1582 Kunčík Petr Dolní Němčí 1703 ½ soutěž
2008/2009 8 Staré Město H 1582 Kegler Libor Velehrad 1687 ½ soutěž
2008/2009 7 Staré Město H 1582 Hurdes Josef Boršice D 1745 1 soutěž
2008/2009 6 Staré Město H 1582 Martinák Josef Kunovice A 1822 0 soutěž
2008/2009 5 Staré Město H 1582 Plášek Radim Bojkovice B 1930 1 soutěž
2008/2009 4 Staré Město H 1582 Staňa Marek Vlčnov B 1782 0 soutěž
2008/2009 3 Staré Město H 1582 Šimčík Jan Hluk A 1803 ½ soutěž
2008/2009 2 Staré Město H 1582 Churý Petr Osvětimany A 1771 ½ soutěž
2008/2009 1 Staré Město H 1582 Trubačík Josef Staré Město G 1854 0 soutěž
2007/2008 10 ŠK Staré Město E 1579 TJ Sokol Postoupky 1 soutěž
2007/2008 9 Staré Město G 1579 Hala Jaroslav Hluk A 1686 ½ soutěž
2007/2008 8 Staré Město G 1579 Pfeffer Erik Boršice D 1717 ½ soutěž
2007/2008 7 Staré Město G 1579 Petrášek Zdeněk Mařatice 1695 ½ soutěž
2007/2008 6 Staré Město G 1579 Mikulčík Josef Bojkovice B 1866 0 soutěž
2007/2008 5 Staré Město G 1579 Kunc Pavel Osvětimany A 1696 ½ soutěž
2007/2008 4 Staré Město G 1579 Oharek Josef Vlčnov B 1763 0 soutěž
2007/2008 3 Staré Město G 1579 Kadlček Petr Dolní Němčí 1664 ½ soutěž
2007/2008 2 Staré Město G 1579 Plevák Petr Velehrad 1461 1 soutěž
2007/2008 1 Staré Město G 1579 Růčka Pavel Kunovice A 1530 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Staré Město E 1603 Solanský Václav TJ Rožnov pod Radh. 1894 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Staré Město E 1603 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město D 1886 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Staré Město E 1603 Růčka Ondřej TJ Sokol Hutisko-Solanec 1597 ½ soutěž
2006/2007 3 Staré Město G 1603 Zifčák Josef Mařatice B 1514 1 soutěž
2006/2007 2 Staré Město G 1603 Mrva Štěpán Osvětimany B 1416 0 soutěž
2006/2007 1 Staré Město G 1603 Kegler Libor Velehrad 1658 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Staré Město G 1603 Fusek Lukáš ŠK Staré Město H 1358 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Staré Město G 1603 Vávra Petr TJ Vlčnov C 1441 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Staré Město G 1603 Hala Jaroslav TJ Spartak Hluk B 1625 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Staré Město G 1603 Kegler Libor Sokol Velehrad 1658 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK Staré Město G 1603 Donátek Kamil SK Boršice E 1553 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Staré Město G 1603 Stojnov Vladimír KK-ŠK Osvětimany B 1456 0 soutěž
2005/2006 7 Staré Město G 1605 Plevák Pavel Velehrad 1713 ½ soutěž
2005/2006 6 Staré Město G 1605 Valešová Šárka Bojkovice B 1817 0 soutěž
2005/2006 5 Staré Město G 1605 Šimčík Jan Hluk B 1734 0 soutěž
2005/2006 4 Staré Město G 1605 Stodůlka Miroslav Boršice D 1635 ½ soutěž
2005/2006 3 Staré Město G 1605 Stojnov Vladimír Osvětimany B 0 soutěž
2005/2006 2 Staré Město G 1605 Vávra Petr Vlčnov C 1392 1 soutěž
2005/2006 1 Staré Město G 1605 Pícha Zdeněk Mařatice B 1598 ½ soutěž
2004/2005 2 Staré Město F 1597 Růčka Pavel Kunovice ŠO 1508 1 soutěž
2004/2005 7 Staré Město G 1597 Plášek Radim BojkoviceB 2055 0 soutěž
2004/2005 6 Staré Město G 1597 Kegler Libor Velehrad 1684 ½ soutěž
2004/2005 5 Staré Město G 1597 Vychorec Miroslav Hluk 1592 0 soutěž
2004/2005 4 Staré Město G 1597 Pícha Zdeněk Mařatice B 1615 0 soutěž
2004/2005 3 Staré Město G 1597 Ludvíček Josef Boršice D 1891 0 soutěž
2004/2005 2 Staré Město G 1597 Bařina Vít Vlčnov C 1507 0 soutěž
2004/2005 1 Staré Město G 1597 Vrtal Jaroslav Osvětimany B 2143 0 soutěž