Hráč Bakajsa Libor

Bakajsa Libor

User Pic
Jméno: Bakajsa Libor
Oddíl: TJ Sokol Litvínov-Lom.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1862
Elo mezinárodní: 1868
ID: 28211
FIDE ID: 304840
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 11 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1891 1877 Fryček David CHESS Most "D" 1624 1624 ½
2014/2015 10 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1891 1877 Pallag Demeter ŠK Magic Žatec "A" 1685 1685 1
2014/2015 9 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1891 1877 Kučera Milan TJ Tatran Podbořany "B" 1749 1761 1
2014/2015 7 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1891 1877 Vokřál Petr Sokol Údlice "C" 1710 1699 1
2014/2015 3 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1891 1877 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty 1775 1794 1
2014/2015 2 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1891 1877 Černík Vladimír CHESS Most "E" 1796 1795 ½
2014/2015 1 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1891 1877 Wirkner František ŠK Střelnice Kadaň "A" 1835 1831 0
2014/2015 4 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1891 1877 Korsa Jiří TJ Tatran Podbořany "A" 1695 1783 0
2014/2015 1 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1891 1877 Skiba Michal SK Šachy Chlumec "A" 1868 1858 0
2013/2014 11 TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1898 1882 Bauer Pavel ŠK Stropnik Osek "A" 1841 1850 0
2013/2014 10 TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1898 1882 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "A" 1557 1607 1
2013/2014 9 TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1898 1882 Smarkoň Antonín ŠK DDM Postoloprty "A" 1741 1750 1
2013/2014 8 TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1898 1882 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "B" 1866 1845 ½
2013/2014 5 TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1898 1882 Nudčenko Karel ŠK Střelnice Kadaň"A" 2064 2055 0
2013/2014 3 TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1898 1882 Hořan Tomáš CHESS Most "D" 1921 1911 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1928 1911 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1900 1858 0
2012/2013 8 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1928 1911 Kučera Milan TJ Tatran Podbořany "B" 1771 1771 0
2012/2013 7 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1928 1911 Malý Jiří ŠK Teplice "C" 1688 1703 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1928 1911 Mazánek Kamil TJ Klášterec nad Ohří "A" 2119 2118 0
2012/2013 4 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1928 1911 Krpec Jaroslav ŠK DDM Postoloprty 1503 1
2012/2013 3 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1928 1911 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1903 1875 0
2012/2013 2 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1928 1911 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "B" 1791 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1928 1911 Reitinger Jan ŠK Union Louny "B" 1788 1851 1
2010/2011 11 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1863 Tuma Josef DDM Most"B" 1789 0
2010/2011 10 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1863 Mrišo Miloš TJ Slavoj Litoměřice"A" 1787 1
2010/2011 8 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1863 Dusbaba Karel SKD Průmstav-stavby SO"A" 2105 0
2010/2011 7 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1863 Brázda Antonín ŠK Union Louny"A" 1729 ½
2010/2011 6 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1863 Malý Jiří ŠK Viamont Teplice"B" 1748 1
2010/2011 5 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1863 Kalužný Matyáš Slovan Jirkov"A" 1879 1
2010/2011 4 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1863 Císař Jiří ŠK Střelnice Kadaň 1945 1
2010/2011 3 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1863 Bürgermeister Michal TJ Šachy Povrly 1839 ½
2010/2011 2 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1863 Mrnka Jan DDM Most"A" 2098 1
2010/2011 1 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1863 Cigáň Karel TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1553 1
2009/2010 6 TJ Sokol Litvínov "A" 1894 Rynda Vlastimil TJ Slavoj Litoměřice "C" 1617 ½
2009/2010 5 TJ Sokol Litvínov "A" 1894 TJ Lovochemie Lovosice 1
2009/2010 4 TJ Sokol Litvínov "A" 1894 Strejc Karel KC Kaskáda Bílina "A" 1456 1
2009/2010 3 TJ Sokol Litvínov "A" 1894 Cigáň Karel TJ Sokol Litvínov "B" 1556 1
2009/2010 1 TJ Sokol Litvínov "A" 1894 Šimovič Ludvík ŠK Teplice "D" 1709 ½
2009/2010 11 ŠK Most"A" 1894 Mazánek Kamil ŠK Střelnice Kadaň 2125 0
2009/2010 10 ŠK Most"A" 1894 Horák Jiří TJ Sokol Údlice 2246 0
2009/2010 8 ŠK Most"A" 1894 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice"B" 2056 ½
2009/2010 7 ŠK Most"A" 1894 Chmelík Jiří ŠK Union Louny"A" 2104 0
2009/2010 6 ŠK Most"A" 1894 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec"A" 1988 0
2009/2010 4 ŠK Most"A" 1894 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1979 0
2009/2010 3 ŠK Most"A" 1894 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2001 ½
2009/2010 2 ŠK Most"A" 1894 Trejbal Stanislav TJ Sj.Litoměřice"A" 2099 0
2009/2010 1 ŠK Most"A" 1894 Hrbolka Ladislav TJ Lokomotiva Most 2261 0
2008/2009 11 ŠK Most"A" 1959 Němec Petr ŠK Sp.Ústí"B" 1953 0
2008/2009 9 ŠK Most"A" 1959 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň"A" 2088 ½
2008/2009 8 ŠK Most"A" 1959 Dusbaba Karel ŠK Teplice"C" 2035 1
2008/2009 7 ŠK Most"A" 1959 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice"B" 2061 0
2008/2009 6 ŠK Most"A" 1959 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 2000 1
2008/2009 5 ŠK Most"A" 1959 Chaloupka František Sj.Litoměřice"A" 2031 0
2008/2009 4 ŠK Most"A" 1959 Tureček Václav ŠK Sp.Ústí"C" 1975 0
2008/2009 3 ŠK Most"A" 1959 Svoboda Jan TJ Lokomotiva Most 1981 0
2008/2009 2 ŠK Most"A" 1959 Červinka Jan TJ Tatran Podbořany"A" 1828 1
2008/2009 1 ŠK Most"A" 1959 Valeš Václav SK Děčín"A" 2156 0
2008/2009 5 ŠK Most 1959 Luczyk Petr SK Slavia Orlová 1708 1
2008/2009 4 ŠK Most 1959 Slívová Veronika TJ Slovan Havířov 1753 ½
2008/2009 9 TJ Sokol Litvínov - Lom 1959 Chovanec Aleš Bystřanští Jezdci "A" 1445 ½
2008/2009 8 TJ Sokol Litvínov - Lom 1959 Partyka Jaroslav ŠK Union Louny "C" 1450 1
2008/2009 7 TJ Sokol Litvínov - Lom 1959 Kirs Pavel ŠK Teplice "D" 1804 1
2008/2009 6 TJ Sokol Litvínov - Lom 1959 Salaďák Josef ŠK Stropník Osek "A" 1534 1
2008/2009 5 TJ Sokol Litvínov - Lom 1959 Pechek Jan TJ Chlumec "A" 1945 ½
2008/2009 4 TJ Sokol Litvínov - Lom 1959 Berežný Jan ŠK Teplice "E" 1825 0
2008/2009 3 TJ Sokol Litvínov - Lom 1959 Lasík Petr KC Kaskáda Bílina "A" 1658 1
2008/2009 2 TJ Sokol Litvínov - Lom 1959 Kochánek Antonín TJ Slavoj Litoměřice "C" 1684 0
2008/2009 5 ŠK Most 1959 Kotrba Matěj TJ Sokol Údlice 1831 0
2007/2008 8 Šachový klub Most B 1924 Kovář Jan Sokol Údlice 1784 1
2007/2008 3 Šachový klub Most B 1924 Zörklerová Eliška Auto Škoda Ml.Boleslav 1498 1
2007/2008 2 Šachový klub Most B 1924 Lorenc David Sokol Klatovy B 1602 1
2007/2008 1 Šachový klub Most B 1924 Kříž Daniel Union Plzeň 1890 0
2007/2008 7 ŠK Most A 1924 Pfeffer Erik SK Boršice A 1717 1
2007/2008 6 ŠK Most A 1924 Novák Jiří SK Slavia Orlová A 1688 ½
2007/2008 5 ŠK Most A 1924 Romaňák Jan ŠK Zlín A 1413 0
2007/2008 4 ŠK Most A 1924 Pavelková Michaela BŠŠ Frýdek-Místek A 1906 0
2007/2008 3 ŠK Most A 1924 Jána Martin Jiskra Havlíčkův Brod 1327 1
2007/2008 2 ŠK Most A 1924 Škutová Sněžana Šachklub Sokol Klatovy A 1661 1
2007/2008 1 ŠK Most A 1924 Charvát Jiří SK OAZA Praha A 1351 ½
2007/2008 11 ŠK Most A 1924 Malina Josef TJ Svádov-Olšinky A 1829 0
2007/2008 10 ŠK Most A 1924 Urban Miroslav ŠK Louny A 1791 1
2007/2008 8 ŠK Most A 1924 Seliger Bedřich TJ Bonex Teplice B 1921 0
2007/2008 7 ŠK Most A 1924 Pichert Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1770 1
2007/2008 6 ŠK Most A 1924 Bartoš Patrik ŠK Sp.Ústí n.L.B 1693 0
2007/2008 5 ŠK Most A 1924 Strašlipka Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice 1651 1
2007/2008 4 ŠK Most A 1924 Papay Jindřich SK Děčín A 2048 0
2007/2008 1 ŠK Most A 1924 Hořan Tomáš TJ Lokomotiva Most 1816 0
2007/2008 9 ŠK Most C 1924 Jirásek Jiří Slovan Jirkov B 1976 0
2007/2008 8 ŠK Most C 1924 Grussová Helena TJ Klášterec n.O. A 1754 ½
2007/2008 7 ŠK Most C 1924 Řehák Jakub ŠK Most B 1918 0
2007/2008 6 ŠK Most C 1924 Pecka František TJ Sokol Údlice A 2049 0
2007/2008 5 ŠK Most C 1924 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice B 1745 1
2007/2008 4 ŠK Most C 1924 Mitošinka Boris Magik Žatec A 1419 1
2007/2008 3 ŠK Most C 1924 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany B 1780 1
2007/2008 2 ŠK Most C 1924 Nudčenko Karel ŠK Merkur Kadaň A 2061 0
2007/2008 7 ŠK Most A 1924 Škutová Sněžana Šachklub Sokol Klatovy A 1661 1
2007/2008 6 ŠK Most A 1924 Charvát Jiří SK OAZA Praha A 1351 ½
2007/2008 4 ŠK Most A 1924 Jána Martin Jiskra Havlíčkův Brod 1327 1
2007/2008 3 ŠK Most A 1924 Ochová Zdeňka TJ Tourist Biomedica Říčany A 1626 1
2006/2007 7 Šachový klub Most A 1697 Šudoma Marek ŠK Zlín A 1771 ½
2006/2007 6 Šachový klub Most A 1697 Gabriel Adam SK Boršice A 1775 0
2006/2007 5 Šachový klub Most A 1697 Štukner Šimon BŠS Frýdek-Místek A 2026 1
2006/2007 4 Šachový klub Most A 1697 Malá Anna ŠK SŠŠ Staré Město A 1946 0
2006/2007 3 Šachový klub Most A 1697 Zemanová Jana Sportovní klub OAZA Praha 1888 0
2006/2007 2 Šachový klub Most A 1697 Prokopová Jiřina RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1648 0
2006/2007 1 Šachový klub Most A 1697 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy A 1894 0
2006/2007 8 ŠK Most"A" 1697 Kujal Gustav ŠK Chemopetrol Litvínov 1844 ½
2006/2007 6 ŠK Most"A" 1697 Vrzal Jiří TJ Šachy Povrly 1784 1
2006/2007 4 ŠK Most"A" 1697 Kindl Jan TJ Sokol Údlice 1765 ½
2006/2007 8 ŠK Most "D" 1697 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice "B" 1714 1
2006/2007 7 ŠK Most "D" 1697 Bayer Radek TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2084 0
2006/2007 6 ŠK Most "D" 1697 Beránek Miroslav ŠK Štětí "A" 1916 0
2006/2007 5 ŠK Most "D" 1697 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek "A" 1818 0
2006/2007 4 ŠK Most "D" 1697 Hamala Miroslav KC Kaskáda Bílina 1907 0
2006/2007 3 ŠK Most "D" 1697 Strašlipka Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1665 1
2006/2007 2 ŠK Most "D" 1697 Šimovič Ludvík TJ Bonex Teplice "C" 1761 1
2006/2007 1 ŠK Most "D" 1697 Jeřábek Jan ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1835 0
2006/2007 7 Šachový klub Most A 1697 Durchan Jan Sokol Tábor 1487 ½
2006/2007 6 Šachový klub Most A 1697 Březinová Jana Biomedica Říčany 1439 ½
2006/2007 5 Šachový klub Most A 1697 Zemanová Jana Sportovní klub OAZA Praha 1888 0
2006/2007 4 Šachový klub Most A 1697 Prokopová Jiřina RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1648 0
2006/2007 3 Šachový klub Most A 1697 Nejedlý Jiří Montako Kralupy 1492 1
2006/2007 2 Šachový klub Most A 1697 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy A 1894 0
2006/2007 1 Šachový klub Most A 1697 Palková Nikola TJ Union Plzeň 1560 ½
2005/2006 11 Lokomotiva Most B 1428 Kuča Tomáš TJ Sokol Domazlice 1377 1
2005/2006 10 Lokomotiva Most B 1428 Bobisud František TJ Bohemians Praha 1378 1
2005/2006 9 Lokomotiva Most B 1428 Šáfr Jan TJ Kralupy 1582 1
2005/2006 8 Lokomotiva Most B 1428 Pastirčáková Kateřina Lokomotiva Most C 1268 1
2005/2006 7 Lokomotiva Most B 1428 Navratil Robert OAZA Praha B 1
2005/2006 6 Lokomotiva Most B 1428 Štola Stanislav SK Smichov 1454 1
2005/2006 5 Lokomotiva Most B 1428 Rubeš Vít TJ Bonex Teplice 1302 1
2005/2006 4 Lokomotiva Most B 1428 Bartoš Patrik Spartak Usti/Lab. 1432 0
2005/2006 3 Lokomotiva Most B 1428 Škoda Adam SO Spartak Chodov 1447 0
2005/2006 2 Lokomotiva Most B 1428 Bartoš Miroslav Banik Chem Sokolov 1544 0
2005/2006 1 Lokomotiva Most B 1428 Burcal Miroslav SS Union Plzen B 1440 0
2005/2006 9 TJ LOKO MOSTD"" 1428 Švarc Ladislav TJ T. PODBOŘANYA"" 1595 1
2005/2006 8 TJ LOKO MOSTD"" 1428 Strejc Karel KC KAS. BÍLINAA"" 1503 1
2005/2006 7 TJ LOKO MOSTD"" 1428 Smarkoň Antonín ŠK MAGIC ŽATECA"" 1649 0
2005/2006 6 TJ LOKO MOSTD"" 1428 Salaba Václav TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1784 0
2005/2006 5 TJ LOKO MOSTD"" 1428 Louka František ŠK UNION LOUNYC"" 1791 1
2005/2006 4 TJ LOKO MOSTD"" 1428 Hovůrek Gerhard ŠK STROP. OSEKA"" 1844 1
2005/2006 3 TJ LOKO MOSTD"" 1428 Zmrzlý Vladimír TJ LOKO MOSTC"" 2090 0
2005/2006 2 TJ LOKO MOSTD"" 1428 Oswald Richard TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1652 0
2005/2006 1 TJ LOKO MOSTD"" 1428 Kovář Vladimír ŠK MERKUR KADAŇA"" 1866 0
2004/2005 9 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Seman Miloslav TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1
2004/2005 8 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Jirušek Zdeněk ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1820 0
2004/2005 6 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Klakurka Stanislav ŠK UNION LOUNYB" 1991 0
2004/2005 5 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Richter Pavel TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1705 0
2004/2005 4 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Marhan Jan TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1620 0
2004/2005 3 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Dostál Petr ŠK MAGIC ŽATECA" 1626 1
2004/2005 2 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Matys Robert TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1620 ½
2004/2005 1 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Končel Karel TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1714 0
2004/2005 11 Lokomotiva Most B Žamboch Jiří Easy Engl.Kralupy 1425 0
2004/2005 10 Lokomotiva Most B Jakubíček Tomáš Desko Liberec C 1394 1
2004/2005 9 Lokomotiva Most B Klementová Zuzana Desko Liberec B 1468 0
2004/2005 8 Lokomotiva Most B Buk Jan Sokol Buštěhrad 1389 ½
2004/2005 7 Lokomotiva Most B Čermák Petr ŠK Kladno 1555 ½
2004/2005 6 Lokomotiva Most B Řehák Jakub Lokomotiva Most A 1554 0
2004/2005 5 Lokomotiva Most B Frydrýn Zdeněk DDM Karlovy Vary 1451 1
2004/2005 4 Lokomotiva Most B Priesol Tomáš Spartak Chodov 1410 1
2004/2005 3 Lokomotiva Most B Rubeš Vít Bonex Teplice 1
2004/2005 2 Lokomotiva Most B Buchar Jiří Spartak Ústí n.L. 1427 0
2004/2005 1 Lokomotiva Most B Brabenec Jan Bohemians Praha 0