Hráč Ryšavý Jindřich

Ryšavý Jindřich

User Pic
Jméno: Ryšavý Jindřich
Oddíl: Sokol Postoupky
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1634
Elo mezinárodní: 1642
ID: 25304
FIDE ID: 334103
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 11 SOKOL POSTOUPKY C 1642 1627 Nesvadba Antonín SOKOL LITENČICE 1631 1
2013/2014 10 SOKOL POSTOUPKY C 1642 1627 Pospíšil Jaroslav SOKOL KVASICE 1984 0
2012/2013 3 TJ Sokol Postoupky D 1642 1614 Navrátil Michal TJ Sokol Morkovice B 1341 1
2012/2013 1 TJ Sokol Postoupky D 1642 1614 Matyáš Stanislav ŠK Loukov 1441 ½
2012/2013 4 TJ Sokol Postoupky D 1642 1614 Trefílek Josef ŠK Loukov 1680 1
2012/2013 3 TJ Sokol Postoupky D 1642 1614 Štencel Karel Slavia Kroměříž E 1790 0
2012/2013 2 TJ Sokol Postoupky D 1642 1614 Sovadina Martin SK EMKaD Holešov B 1666 1734 1
2011/2012 11 TJ Sokol Postoupky B 1651 1549 Náplava Michal TJ Polešovice 1704 0
2011/2012 9 TJ Sokol Postoupky B 1651 1549 Pfeffer Dominik SK Boršice C 1735 1736 ½
2011/2012 8 TJ Sokol Postoupky B 1651 1549 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1841 0
2011/2012 7 TJ Sokol Postoupky B 1651 1549 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1781 1819 1
2011/2012 6 TJ Sokol Postoupky B 1651 1549 Jestříbek Kamil TJ FS Napajedla B 1481 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Postoupky B 1651 1549 Blümel Michal Slavia Kroměříž C 1803 0
2011/2012 4 TJ Sokol Postoupky B 1651 1549 Kadlček Pavel TJ Dolní Němčí 1592 0
2011/2012 3 TJ Sokol Postoupky B 1651 1549 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov B 1563 1
2011/2012 2 TJ Sokol Postoupky B 1651 1549 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice A 1664 0
2011/2012 1 TJ Sokol Postoupky B 1651 1549 Sedlačík Martin ŠK Staré Město F 1521 1521 ½
2011/2012 9 JUNIOR POSTOUPKY 1651 1549 Vaňhara Antonín TJ BYSTŘICE P.H. B 1418 1
2011/2012 8 JUNIOR POSTOUPKY 1651 1549 Blümel Michal SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1803 0
2011/2012 7 JUNIOR POSTOUPKY 1651 1549 Žáček Svatoslav SOKOL HOLEŠOV A 1652 1
2011/2012 6 JUNIOR POSTOUPKY 1651 1549 Endlicher Milan SOKOL LITENČICE 1567 1
2011/2012 5 JUNIOR POSTOUPKY 1651 1549 Kučerka Miroslav ŠK LOUKOV 1574 0
2011/2012 3 JUNIOR POSTOUPKY 1651 1549 Pospíšil Jaroslav TJ SOKOL KVASICE 1704 1
2011/2012 2 JUNIOR POSTOUPKY 1651 1549 Indrák Jiří ŠO TJ ZBOROVICE B 1505 ½
2011/2012 1 JUNIOR POSTOUPKY 1651 1549 Kejnar Jaroslav T.J. SOKOL MORKOVICE A 1540 ½
2010/2011 11 Junior Postoupky 1663 Blümel Michal Slavia Kroměříž D 1743 0
2010/2011 10 Junior Postoupky 1663 Krajcar Zdeněk ŠK Holešov C 1600 ½
2010/2011 9 Junior Postoupky 1663 Štrom Vítězslav TJ Bystřice pod Hostýnem B 1440 1
2010/2011 8 Junior Postoupky 1663 Rozsypálek Milan ŠK Rapos Sulimov 1607 ½
2010/2011 7 Junior Postoupky 1663 Sovadina Martin Sokol Holešov A 1680 0
2010/2011 6 Junior Postoupky 1663 Nesvadba Antonín Sokol Litenčice 1625 ½
2010/2011 5 Junior Postoupky 1663 Pospíšil Jaroslav TJ SOKOL Kvasice 1737 1
2010/2011 4 Junior Postoupky 1663 Nezdařil Vlastimil ŠO TJ Zborovice B 1480 1
2010/2011 2 Junior Postoupky 1663 Pavlík František TJ Sokol Morkovice A 1448 ½
2010/2011 1 Junior Postoupky 1663 Pavlíček Jiří TJ Lutopecny/Měrůtky 1618 1
2010/2011 11 TJ Sokol Postoupky B 1663 Kunčík Petr TJ Dolní Němčí 1672 0
2010/2011 10 TJ Sokol Postoupky B 1663 Churý Petr TJ Polešovice 1780 0
2010/2011 9 TJ Sokol Postoupky B 1663 Hruška Karel TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1864 ½
2010/2011 8 TJ Sokol Postoupky B 1663 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1791 0
2010/2011 7 TJ Sokol Postoupky B 1663 Ludvíček Josef SK Boršice C 1855 0
2010/2011 6 TJ Sokol Postoupky B 1663 Fusková Martina ŠK Staré Město F 1785 0
2010/2011 5 TJ Sokol Postoupky B 1663 Kunčar Stanislav TJ Vlčnov A 1792 ½
2010/2011 4 TJ Sokol Postoupky B 1663 Zapletal Oldřich ZLÍNTERM Zlín A 2035 0
2010/2011 3 TJ Sokol Postoupky B 1663 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1855 ½
2010/2011 2 TJ Sokol Postoupky B 1663 Šácha Milan ŠO Kunovice A 1759 0
2009/2010 11 TJ Sokol Postoupky C 1675 Hora Miroslav SK RAPOS Sulimov 1753 0
2009/2010 10 TJ Sokol Postoupky C 1675 Štolfa Petr TJ Sokol Morkovice 1556 ½
2009/2010 9 TJ Sokol Postoupky C 1675 Štefek Jan TJ Sokol Litencice 1642 ½
2009/2010 8 TJ Sokol Postoupky C 1675 Hapka Tomáš TJ Bystrice p. Host. 1776 0
2009/2010 7 TJ Sokol Postoupky C 1675 Indrák Jiří SO TJ Zborovice B 1436 1
2009/2010 6 TJ Sokol Postoupky C 1675 Prachař Mojmír Slavia Kromeriz C 1885 ½
2009/2010 5 TJ Sokol Postoupky C 1675 Hubík Petr TJ Sokol Pravcice 1631 1
2009/2010 4 TJ Sokol Postoupky C 1675 Krčmář Václav TJ Lutopecny-Merutky 1760 1
2009/2010 3 TJ Sokol Postoupky C 1675 Krajcar Pavel MKS Holesov C 1725 1
2009/2010 2 TJ Sokol Postoupky C 1675 Peška Antonín TJ Sokol Holesov 1728 0
2009/2010 1 TJ Sokol Postoupky C 1675 Vránová Zdeňka Slavia Kromeriz D 2016 0
2009/2010 11 TJ Sokol Postoupky B 1675 Vavřík Jiří ŠO Kunovice A 1428 1
2009/2010 10 TJ Sokol Postoupky B 1675 Plachý Stanislav TJ Mařatice 1475 ½
2009/2010 8 TJ Sokol Postoupky B 1675 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1849 0
2009/2010 6 TJ Sokol Postoupky B 1675 Pospíšil Emil TJ Sokol Kvasice 1662 0
2009/2010 5 TJ Sokol Postoupky B 1675 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice A 1624 1
2009/2010 4 TJ Sokol Postoupky B 1675 Volčík Stanislav SK Boršice C 1771 1
2009/2010 2 TJ Sokol Postoupky B 1675 Kunčar Stanislav TJ Vlčnov A 1791 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Postoupky B 1675 Ludvík Roman TJ Lokom. Uherský Ostroh 1638 0
2008/2009 11 ŠK RAPOS Sulimov 1528 Mrhálek Ctirad TJ Sokol Pravčice 1630 0
2008/2009 10 ŠK RAPOS Sulimov 1528 Hora Miroslav TJ Sokol Kvasice 1756 0
2008/2009 9 ŠK RAPOS Sulimov 1528 Bubeníček Miroslav SK Spartak Hulín 1629 ½
2008/2009 7 ŠK RAPOS Sulimov 1528 Novák Miroslav MKS Holešov C 1618 0
2008/2009 6 ŠK RAPOS Sulimov 1528 Stachoň Martin Slavia Kroměříž C 1662 0
2008/2009 5 ŠK RAPOS Sulimov 1528 Hlisnikovský Ivo TJ Sokol Litenčice 1680 0
2008/2009 4 ŠK RAPOS Sulimov 1528 Botek Ludvík TJ Sokol Holešov 1690 ½
2008/2009 3 ŠK RAPOS Sulimov 1528 Krčmář Jan TJ Lutopecny-Měrůtky 1728 ½
2008/2009 2 ŠK RAPOS Sulimov 1528 Roček Vladimír TJ Bystřice p/H 1709 1
2008/2009 1 ŠK RAPOS Sulimov 1528 Kucián Jaromír ŠO TJ Zborovice B 1693 1
2008/2009 11 TJ Sokol Postoupky 1528 Plevák Petr SK Stare Mesto "A" 1586 ½
2008/2009 10 TJ Sokol Postoupky 1528 Mrkus František SK Stare Mesto "B" 1374 1
2008/2009 9 TJ Sokol Postoupky 1528 Zámečník Ondřej SK Lokomotiva Brno "C" 1000 0
2008/2009 8 TJ Sokol Postoupky 1528 Hlaváčková Jana SK Lokomotiva Brno "B" 1418 1
2008/2009 7 TJ Sokol Postoupky 1528 Krajicek David SO TJ VOKD Poruba 1100 1
2008/2009 6 TJ Sokol Postoupky 1528 Šuťjak Martin TJ Tatran Postorna 1373 1
2008/2009 5 TJ Sokol Postoupky 1528 Vičarová Veronika SK Rošáda Prostějov 1414 ½
2008/2009 4 TJ Sokol Postoupky 1528 Skopal Vojtěch TZ Trinec 1477 0
2008/2009 3 TJ Sokol Postoupky 1528 Janoš Marek ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1250 1
2008/2009 2 TJ Sokol Postoupky 1528 Skřivánek Přemysl TJ ŠK Veseli nad Moravou 1250 1
2008/2009 1 TJ Sokol Postoupky 1528 Slabá Lenka SK Borsice "B" 1100 1
2008/2009 11 TJ Sokol Postoupky C 1528 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1577 1
2008/2009 10 TJ Sokol Postoupky C 1528 Pfeffer Erik SK Boršice C 1769 0
2008/2009 9 TJ Sokol Postoupky C 1528 Petr Jiří TJ Sokol Postoupky B 1917 0
2008/2009 8 TJ Sokol Postoupky C 1528 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1844 0
2008/2009 7 TJ Sokol Postoupky C 1528 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1661 0
2008/2009 6 TJ Sokol Postoupky C 1528 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1784 0
2008/2009 5 TJ Sokol Postoupky C 1528 Jakubec Jiří TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1753 ½
2008/2009 3 TJ Sokol Postoupky C 1528 Hlíva Tomáš ŠK Staré Město F 1923 0
2008/2009 2 TJ Sokol Postoupky C 1528 Štefek Jan Dům Kultury Kroměříž 1681 ½
2008/2009 1 TJ Sokol Postoupky C 1528 Fridrich Václav TJ Fatra Slavia Napajedla B 1535 0
2007/2008 11 TJ Sokol Postoupky A 1409 Blechová Lenka TJ SK Veseli nad Moravou 1250 1
2007/2008 10 TJ Sokol Postoupky A 1409 Lessy Tomáš SK SSS Stare Mesto B 1100 1
2007/2008 9 TJ Sokol Postoupky A 1409 Krejčí David SK Lokomotiva Brno B 1337 ½
2007/2008 8 TJ Sokol Postoupky A 1409 Hájek Oskar TJ Tatran Postorna 1250 0
2007/2008 7 TJ Sokol Postoupky A 1409 Bělková Monika SK TJ MSA Dolni Benesov 1250 ½
2007/2008 6 TJ Sokol Postoupky A 1409 Týn Marek TJ Slovan Havirov 1669 0
2007/2008 5 TJ Sokol Postoupky A 1409 Janska Petr SK Borsice B 1250 1
2007/2008 4 TJ Sokol Postoupky A 1409 Čáp Šimon SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 1
2007/2008 3 TJ Sokol Postoupky A 1409 Netušil Jan TJ Sokol Postoupky B 1250 1
2007/2008 2 TJ Sokol Postoupky A 1409 Pečinka Ondřej BSS Frydek-Mistek C 1301 0
2007/2008 1 TJ Sokol Postoupky A 1409 Kubík Michael BSS Frydek-Mistek D 1250 1
2007/2008 11 TJ Sokol Postoupky C 1409 Sedláček Oldřich TJ Sokol Holešov 1441 1
2007/2008 10 TJ Sokol Postoupky C 1409 Pospíšil Jaromír TJ Sokol Kvasice 1413 1
2007/2008 9 TJ Sokol Postoupky C 1409 Gaja Jiří TJ Bystřice p/H 1598 1
2007/2008 8 TJ Sokol Postoupky C 1409 Matyáš Stanislav ŠK Loukov 1451 0
2007/2008 6 TJ Sokol Postoupky C 1409 Vaverka Václav TJ Lutopecny-Měrůtky 1416 ½
2007/2008 5 TJ Sokol Postoupky C 1409 Stachoň Martin Slavia Kroměříž C 1473 0
2007/2008 3 TJ Sokol Postoupky C 1409 Pavlík František TJ Sokol Morkovice 1436 1
2006/2007 11 Sokol Postoupky C 1350 Tobolík Martin ŠK Prusinovice 1545 1
2006/2007 9 Sokol Postoupky C 1350 Vaverka Václav TJ Lutopecny-Měrůtky 1429 ½
2006/2007 8 Sokol Postoupky C 1350 Plachý Josef Slavia Kroměříž D 1610 0
2006/2007 7 Sokol Postoupky C 1350 Endlicher Milan TJ Sokol Litenčice 1604 0
2006/2007 6 Sokol Postoupky C 1350 Vašina František TJ Sokol Kvasice 1536 ½
2006/2007 5 Sokol Postoupky C 1350 Šiška Alois ŠK RAPOS Sulimov 1697 0
2006/2007 4 Sokol Postoupky C 1350 Štrom Vítězslav TJ Bystřice p. Host. B 1402 0
2005/2006 9 Sokol Postoupky B 1292 Horáková Michaela TJ Zborovice 1100 1
2005/2006 8 Sokol Postoupky B 1292 Sedlář Adam SŠŠ Staré Město D 1100 1
2005/2006 7 Sokol Postoupky B 1292 Peška Martin ŠK Osvětimany 1100 1
2005/2006 6 Sokol Postoupky B 1292 Janska Petr ŠK Boršice B 1100 0
2005/2006 5 Sokol Postoupky B 1292 Hlavačka Daniel SŠŠ Staré Město C 1000 1
2005/2006 4 Sokol Postoupky B 1292 Romaňák Jan ŠK Zlín B 1250 0
2005/2006 3 Sokol Postoupky B 1292 ŠK Zlín C 1
2004/2005 11 TJ Sok.Postoupky B Podveský Tomáš Tatran Poštorná 1
2004/2005 10 TJ Sok.Postoupky B Zatloukal Jakub TJ F.-S.Napajedla 1
2004/2005 9 TJ Sok.Postoupky B Šmida Vojtěch ŠK Hodonín 1349 0
2004/2005 8 TJ Sok.Postoupky B Nytra Matěj BŠŠ+ŠK FM B 1658 1
2004/2005 7 TJ Sok.Postoupky B Plevák Petr ŠK SŠŠ St.Město B 0
2004/2005 6 TJ Sok.Postoupky B Miturová Magdaléna BŠŠ+ŠK FM C 1471 0
2004/2005 5 TJ Sok.Postoupky B Raiman Tom TJ VOKD O.-Poruba 0
2004/2005 4 TJ Sok.Postoupky B Kudělásek Jan ŠK TJMSA D.Benešov 0
2004/2005 3 TJ Sok.Postoupky B Volčík Luděk ŠK Boršice 1326 0
2004/2005 2 TJ Sok.Postoupky B Čermáková Radka ŠK ZŠ Brankovice B 1387 1
2004/2005 1 TJ Sok.Postoupky B Dubina Radek TJ Sok.Postoupky A 1494 ½