Hráč Štencel Karel

Štencel Karel

User Pic
Jméno: Štencel Karel
Oddíl: Slavia Kroměříž
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1726
Elo mezinárodní: 0
ID: 8121
FIDE ID: 381217
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Slavia Kroměříž D 0 1726 Babula Matěj ŠK Staré Město E 1188 1230 1
2018/2019 9 Slavia Kroměříž D 0 1726 Kostka jan SK Boršice B 0 0 1
2018/2019 8 Slavia Kroměříž D 0 1726 Růčka Pavel ŠO Kunovice B 1733 1639 1
2018/2019 7 Slavia Kroměříž D 0 1726 Janík Miroslav SK EMKaD Holešov A 1617 1646 0
2018/2019 6 Slavia Kroměříž D 0 1726 Ševela Vladimír ŠK Holešov B 1762 1753 1
2018/2019 5 Slavia Kroměříž D 0 1726 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 0 1618 1
2018/2019 4 Slavia Kroměříž D 0 1726 Štos Radek ŠK Dolní Němčí A 0 1476 1
2018/2019 3 Slavia Kroměříž D 0 1726 Javor Jan TJ Vlčnov B 1824 1626 1
2018/2019 2 Slavia Kroměříž D 0 1726 Vylíčil Adam Sokol Postoupky B 1378 1369 1
2018/2019 1 Slavia Kroměříž D 0 1726 Kratochvílová Magdalena TJ Bojkovice A 0 1664 0
2017/2018 7 Slavia Kroměříž E 0 1750 Mlčák Bohumil ŠK Prusinovice 0 1653 0
2017/2018 4 Slavia Kroměříž E 0 1750 Pecl Jaroslav TJ Bystřice p/H C 0 1760 ½
2017/2018 11 Slavia Kroměříž D 0 1750 Volčík Stanislav SK Boršice B 1758 1739 ½
2017/2018 10 Slavia Kroměříž D 0 1750 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 0 1790 ½
2017/2018 9 Slavia Kroměříž D 0 1750 Šťuka Josef ŠK Dolní Němčí A 0 1768 1
2017/2018 8 Slavia Kroměříž D 0 1750 Hronek Štěpán ŠK Zlín C 1526 1543 1
2017/2018 6 Slavia Kroměříž D 0 1750 Huňa Rostislav Sokol Postoupky B 0 1150 1
2017/2018 5 Slavia Kroměříž D 0 1750 Nekarda Jan ŠK Staré Město E 1632 1647 0
2017/2018 3 Slavia Kroměříž D 0 1750 Gottwald Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla B 0 1469 1
2017/2018 2 Slavia Kroměříž D 0 1750 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice 1837 1694 1
2017/2018 1 Slavia Kroměříž D 0 1750 Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice A 1455 1514 ½
2017/2018 4 ŠO Zborovice B 0 1750 Pospíšil Josef TJ Lutopecny/Měrůtky 0 1677 1
2017/2018 2 ŠO Zborovice B 0 1750 Opluštil Pavel Sokol Postoupky C 1328 1374 1
2017/2018 1 ŠO Zborovice B 0 1750 Rozsypálek Milan ŠK Rapos Sulimov B 0 1608 0
2016/2017 11 ŠO TJ Zborovice B 1836 Mojžíšek Jiří ŠK Milovice Hrad 1590 0
2016/2017 10 ŠO TJ Zborovice B 1836 Bednařík Vratislav Sokol Kvasice 1454 1
2016/2017 9 ŠO TJ Zborovice B 1836 Kunc Miroslav Sokol Litenčice 1590 1603 0
2016/2017 8 ŠO TJ Zborovice B 1836 Charčenko Valerij Sokol Postoupky C 0
2016/2017 7 ŠO TJ Zborovice B 1836 Ševela Vladimír ŠK Holešov B 1789 1747 0
2016/2017 6 ŠO TJ Zborovice B 1836 Wegrzyn Petr SK Rusava 1
2016/2017 5 ŠO TJ Zborovice B 1836 Lamper Vlastimil ŠK Rajnochovice 1912 1930 0
2016/2017 4 ŠO TJ Zborovice B 1836 Peška Antonín TJ Sokol Pravčice 1723 1
2016/2017 3 ŠO TJ Zborovice B 1836 Rozsypálek Milan ŠK Rapos Sulimov 1614 1
2016/2017 2 ŠO TJ Zborovice B 1836 Pecl Jaroslav TJ Bystřice p/H 1807 ½
2016/2017 1 ŠO TJ Zborovice B 1836 Bisaha Julius TJ Lutopecny/Měrůtky 1476 1
2016/2017 11 Slavia Kroměříž D 1836 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1811 ½
2016/2017 10 Slavia Kroměříž D 1836 Kadlčík Marek TJ Vlčnov B 1454 ½
2016/2017 9 Slavia Kroměříž D 1836 Zavadil Filip Sokol Postoupky B 1478 1603 1
2016/2017 7 Slavia Kroměříž D 1836 Burda Josef ŠK Staré Město E 1838 1849 ½
2016/2017 5 Slavia Kroměříž D 1836 Polášek Libor TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1621 1
2016/2017 4 Slavia Kroměříž D 1836 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice 1837 1645 ½
2016/2017 3 Slavia Kroměříž D 1836 Gergela Antonín ŠK Zlín-Malenovice A 1694 1695 1
2016/2017 2 Slavia Kroměříž D 1836 Kunčík Petr ŠK Dolní Němčí A 1702 ½
2016/2017 1 Slavia Kroměříž D 1836 Malůš Petr ŠO Kunovice A 1785 1
2016/2017 8 Slavia Kroměříž E 1836 Košata Jiří SK EMKaD Holešov B 1469 1
2016/2017 6 Slavia Kroměříž E 1836 Kejnar Jaroslav TJ Sokol Morkovice A 1565 0
2015/2016 11 Slavia Kroměříž D 1836 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1525 1
2015/2016 10 Slavia Kroměříž D 1836 Šašek Jaroslav ŠO TJ Zborovice A 1714 1799 0
2015/2016 9 Slavia Kroměříž D 1836 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice 1837 1645 0
2015/2016 8 Slavia Kroměříž D 1836 Martinák Josef ŠO Kunovice A 1735 1
2015/2016 7 Slavia Kroměříž D 1836 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1801 1794 0
2015/2016 6 Slavia Kroměříž D 1836 Trubačík Zbyněk ŠK Staré Město E 1621 ½
2015/2016 5 Slavia Kroměříž D 1836 Hlavička Roman Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1687 0
2015/2016 4 Slavia Kroměříž D 1836 Kunčík Petr TJ Dolní Němčí A 1702 0
2015/2016 3 Slavia Kroměříž D 1836 Kolomazník Ladislav Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 1
2015/2016 2 Slavia Kroměříž D 1836 Šebela Ladislav SK Boršice B 1866 1867 ½
2015/2016 1 Slavia Kroměříž D 1836 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město F 1828 1787 ½
2015/2016 11 TJ Bystřice p/H 1836 Závodský Jiří TJ Lutopecny/Měrůtky 1702 1792 ½
2015/2016 10 TJ Bystřice p/H 1836 Tobolík Jaroslav ŠK Milovice Hrad 1736 ½
2015/2016 9 TJ Bystřice p/H 1836 Trávníček Jaroslav Sokol Kvasice 1801 1709 0
2015/2016 8 TJ Bystřice p/H 1836 Pospíšil Jaroslav Sokol Litenčice 1987 0
2015/2016 7 TJ Bystřice p/H 1836 Sovadina Martin Sokol Postoupky C 1747 1725 0
2015/2016 6 TJ Bystřice p/H 1836 Hůlka Alois ŠK Holešov B 1692 1
2015/2016 5 TJ Bystřice p/H 1836 Zlámal Michal SK Rusava 1672 1
2015/2016 4 TJ Bystřice p/H 1836 Macůrek Miloslav ŠK Rajnochovice 1595 1
2015/2016 3 TJ Bystřice p/H 1836 Pospíšil Josef TJ Sokol Pravčice 1686 1
2015/2016 2 TJ Bystřice p/H 1836 Nedbal Josef ŠO TJ Zborovice B 1490 0
2015/2016 1 TJ Bystřice p/H 1836 Myška Dušan ŠK Rapos Sulimov 1699 ½
2014/2015 11 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1817 Růdl Karel SK RUSAVA 1000 1
2014/2015 10 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1817 Nezdařil Vlastimil ŠO TJ ZBOROVICE B 1476 1
2014/2015 9 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1817 Ochman Svatopluk SOKOL LITENČICE 1000 1
2014/2015 8 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1817 Žáček Svatoslav ŠK HOLEŠOV B 1687 1
2014/2015 7 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1817 Tomeček Marián SOKOL POSTOUPKY C 1385 1385 1
2014/2015 6 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1817 Zmeškal Karel ŠK PRUSINOVICE 1615 1
2014/2015 5 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1817 Pavlík František SOKOL MORKOVICE 1534 1
2014/2015 4 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1817 Bařinka Miroslav SOKOL KVASICE 1727 1725 1
2014/2015 3 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1817 Čelechovský Richard ŠK RAPOS SULIMOV 1467 0
2014/2015 1 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1817 Pavelka František SOKOL PRAVČICE 1412 1
2014/2015 11 ŠO TJ Zborovice A 1817 Kudera Zbyněk Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1906 1
2014/2015 10 ŠO TJ Zborovice A 1817 Náplava Milan TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1667 0
2014/2015 9 ŠO TJ Zborovice A 1817 Sovadina Martin SK EMKaD Holešov A 1747 1715 1
2014/2015 8 ŠO TJ Zborovice A 1817 Javor Jan TJ Vlčnov A 1824 1688 1
2014/2015 7 ŠO TJ Zborovice A 1817 Burda Josef ŠK Staré Město E 1837 1862 1
2014/2015 6 ŠO TJ Zborovice A 1817 Stojan František ŠK Holešov A 1761 1830 1
2014/2015 5 ŠO TJ Zborovice A 1817 Volčík Stanislav SK Boršice B 1764 1787 ½
2014/2015 4 ŠO TJ Zborovice A 1817 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1815 1818 0
2014/2015 3 ŠO TJ Zborovice A 1817 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí A 1816 ½
2014/2015 2 ŠO TJ Zborovice A 1817 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1872 1
2014/2015 1 ŠO TJ Zborovice A 1817 Mikulík Josef TJ Bojkovice A 1905 0
2013/2014 11 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1799 Vachala Josef ŠK SULIMOV 1550 1
2013/2014 10 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1799 Nezdařil Vlastimil ŠO TJ ZBOROVICE B 1512 1
2013/2014 9 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1799 Kadlík Petr SOKOL LITENČICE 1457 1
2013/2014 8 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1799 Nedbal Josef ŠK PRUSINOVICE 1515 1
2013/2014 7 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1799 Večeřa Pavel SOKOL POSTOUPKY C 1464 1487 1
2013/2014 6 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1799 Pešák Ondřej SOKOL MORKOVICE 1603 1
2013/2014 5 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1799 Hubík Petr SOKOL PRAVČICE 1564 1
2013/2014 4 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1799 Holuj Petr ŠK HOLEŠOV C 1541 ½
2013/2014 3 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1799 Bednařík Vratislav SOKOL KVASICE 1481 1
2013/2014 2 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1799 Krajcar Pavel TJ BYSTŘICE pod HOST. 1697 ½
2013/2014 1 SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1799 Bisaha Julius TJ LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1502 1
2013/2014 11 ŠO TJ Zborovice A 1799 Štefaník Richard ŠK Staré Město F 1625 1721 ½
2013/2014 10 ŠO TJ Zborovice A 1799 Kolomazník Ladislav TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1744 0
2013/2014 8 ŠO TJ Zborovice A 1799 Růčka Pavel TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1733 1651 1
2013/2014 7 ŠO TJ Zborovice A 1799 Umlauf Josef TJ Dolní Němčí A 1692 ½
2013/2014 6 ŠO TJ Zborovice A 1799 Volčík Stanislav SK Boršice B 1779 1796 1
2013/2014 5 ŠO TJ Zborovice A 1799 Vránová Jarmila ŠK Staré Město E 1680 1624 1
2013/2014 4 ŠO TJ Zborovice A 1799 Ficenc Libor TJ Vlčnov A 1565 ½
2013/2014 3 ŠO TJ Zborovice A 1799 Čapka Hynek ŠK Zlín D 1634 1
2013/2014 2 ŠO TJ Zborovice A 1799 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1694 1787 1
2013/2014 1 ŠO TJ Zborovice A 1799 Mikulík Josef TJ Bojkovice A 1902 0
2012/2013 3 Slavia Kroměříž E 1790 Sovadina Martin SK EMKaD Holešov B 1666 1734 0
2012/2013 2 Slavia Kroměříž E 1790 Vaculík Petr SK Rusava 1696 ½
2012/2013 1 Slavia Kroměříž E 1790 Bubeníček Miroslav SK Spartak Hulín 1662 ½
2012/2013 7 Slavia Kroměříž E 1790 Sovadina Martin SK EMKaD Holešov B 1666 1734 1
2012/2013 6 Slavia Kroměříž E 1790 Peňáz Dalibor SK Spartak Hulín 1632 ½
2012/2013 5 Slavia Kroměříž E 1790 Vaculík Petr SK Rusava 1696 1
2012/2013 4 Slavia Kroměříž E 1790 Navrátil Michal TJ Sokol Morkovice B 1341 1
2012/2013 3 Slavia Kroměříž E 1790 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky D 1642 1614 1
2012/2013 2 Slavia Kroměříž E 1790 Dvořák Miroslav ŠK Loukov 1518 1
2012/2013 3 Slavia Kroměříž C 1790 Krejča Jakub TJ Sokol Hošťálková A 1798 1858 1
2012/2013 2 Slavia Kroměříž C 1790 Němec Pavel ŠK Staré Město E 1686 1586 1
2012/2013 1 Slavia Kroměříž C 1790 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1812 1841 0
2011/2012 11 ŠO TJ Zborovice A 1808 Kolomazník Ladislav TJ FS Napajedla B 1744 0
2011/2012 9 ŠO TJ Zborovice A 1808 Kunčík Petr TJ Dolní Němčí 1668 1
2011/2012 8 ŠO TJ Zborovice A 1808 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1800 1738 1
2011/2012 7 ŠO TJ Zborovice A 1808 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1849 1759 1
2011/2012 6 ŠO TJ Zborovice A 1808 Lapčík Václav ŠK Staré Město F 1734 1769 1
2011/2012 5 ŠO TJ Zborovice A 1808 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1709 0
2011/2012 4 ŠO TJ Zborovice A 1808 Šťuka Josef TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1734 1
2011/2012 3 ŠO TJ Zborovice A 1808 Ludvíček Josef SK Boršice C 1885 1850 ½
2011/2012 2 ŠO TJ Zborovice A 1808 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky B 1957 1952 0
2011/2012 1 ŠO TJ Zborovice A 1808 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1815 1839 1
2011/2012 11 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1808 Pospíšil Jaroslav TJ SOKOL KVASICE 1704 0
2011/2012 10 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1808 Prachař David ŠO TJ ZBOROVICE B 1540 1
2011/2012 9 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1808 Štolfa Petr T.J. SOKOL MORKOVICE A 1597 0
2011/2012 7 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1808 Zmeškal Karel ŠK PRUSINOVICE 1632 1
2011/2012 6 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1808 Pikna Antonín TJ BYSTŘICE P.H. B 1000 1
2011/2012 5 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1808 Rozsypálek Milan ŠK RAPOS SULIMOV 1619 0
2011/2012 4 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1808 Botek Ludvík SOKOL HOLEŠOV A 1614 1
2011/2012 3 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1808 Dopita Petr SOKOL LITENČICE 1496 0
2011/2012 2 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1808 Dvořák Miroslav ŠK LOUKOV 1531 1
2011/2012 1 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1808 Bisaha Julius LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1525 1
2010/2011 11 ŠO TJ Zborovice A 1785 Číhal František ŠK Staré Město F 1810 ½
2010/2011 10 ŠO TJ Zborovice A 1785 Kunčík Petr TJ Dolní Němčí 1672 1
2010/2011 9 ŠO TJ Zborovice A 1785 Moštěk Jan TJ Vlčnov A 1788 1
2010/2011 8 ŠO TJ Zborovice A 1785 Churý Petr TJ Polešovice 1780 1
2010/2011 7 ŠO TJ Zborovice A 1785 Gabriel Lubomír ZLÍNTERM Zlín A 2072 ½
2010/2011 6 ŠO TJ Zborovice A 1785 Hruška Karel TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1864 ½
2010/2011 4 ŠO TJ Zborovice A 1785 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1747 1
2010/2011 3 ŠO TJ Zborovice A 1785 Šácha Milan ŠO Kunovice A 1759 0
2010/2011 2 ŠO TJ Zborovice A 1785 Hlúšek Pavel SK Boršice C 1880 0
2010/2011 1 ŠO TJ Zborovice A 1785 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky B 1916 1
2010/2011 11 Slavia Kroměříž D 1785 Navrátil Marek Junior Postoupky 1774 1
2010/2011 10 Slavia Kroměříž D 1785 Kucián Jaromír ŠO TJ Zborovice B 1715 1
2010/2011 9 Slavia Kroměříž D 1785 Mlčák Bohumil ŠK Prusinovice 1552 1
2010/2011 8 Slavia Kroměříž D 1785 Kociňák Rostislav TJ Sokol Morkovice A 1589 ½
2010/2011 7 Slavia Kroměříž D 1785 Krčmář Jan TJ Lutopecny/Měrůtky 1709 1
2010/2011 6 Slavia Kroměříž D 1785 Stašiak Josef TJ SOKOL Kvasice 1661 0
2010/2011 5 Slavia Kroměříž D 1785 Krajcar Zdeněk ŠK Holešov C 1600 1
2010/2011 4 Slavia Kroměříž D 1785 Zicháček Josef TJ Bystřice pod Hostýnem B 1621 ½
2010/2011 3 Slavia Kroměříž D 1785 Rozsypálek Milan ŠK Rapos Sulimov 1607 0
2010/2011 2 Slavia Kroměříž D 1785 Peška Antonín Sokol Holešov A 1743 0
2010/2011 1 Slavia Kroměříž D 1785 Hubík Petr Sokol Litenčice 1592 1
2009/2010 11 Slavia Kromeriz C 1755 Roček Vladimír TJ Bystrice p. Host. 1698 1
2009/2010 10 Slavia Kromeriz C 1755 Indrák Jiří SO TJ Zborovice B 1436 0
2009/2010 9 Slavia Kromeriz C 1755 Šudřich Karel MKS Holesov C 1561 ½
2009/2010 8 Slavia Kromeriz C 1755 Zapletal Bruno TJ Sokol Pravcice 1526 1
2009/2010 7 Slavia Kromeriz C 1755 Krčmář Václav TJ Lutopecny-Merutky 1760 1
2009/2010 6 Slavia Kromeriz C 1755 Šimčáková Julie TJ Sokol Postoupky C 1250 1
2009/2010 5 Slavia Kromeriz C 1755 Botek Ludvík TJ Sokol Holesov 1672 1
2009/2010 4 Slavia Kromeriz C 1755 Plachý Josef Slavia Kromeriz D 1638 1
2009/2010 3 Slavia Kromeriz C 1755 Březovják Štěpán SK RAPOS Sulimov 1556 1
2009/2010 2 Slavia Kromeriz C 1755 Pavlík František TJ Sokol Morkovice 1529 0
2009/2010 1 Slavia Kromeriz C 1755 Hlisnikovský Ivo TJ Sokol Litencice 1697 ½
2009/2010 11 ŠO TJ Zborovice A 1755 Trávníček Jaroslav Dům kultury Kroměříž 1585 0
2009/2010 10 ŠO TJ Zborovice A 1755 Flekač Milan TJ Vlčnov A 1933 ½
2009/2010 9 ŠO TJ Zborovice A 1755 Hruška Karel TJ Lokom. Uherský Ostroh 1896 ½
2009/2010 8 ŠO TJ Zborovice A 1755 Šácha Milan ŠO Kunovice A 1765 1
2009/2010 7 ŠO TJ Zborovice A 1755 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1683 1
2009/2010 6 ŠO TJ Zborovice A 1755 Churý Petr TJ Polešovice 1792 ½
2009/2010 5 ŠO TJ Zborovice A 1755 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky B 1838 1
2009/2010 4 ŠO TJ Zborovice A 1755 Číhal František ŠK Staré Město F 1824 1
2009/2010 3 ŠO TJ Zborovice A 1755 Kašpárek Radoslav TJ Sokol Kvasice 1715 1
2009/2010 2 ŠO TJ Zborovice A 1755 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1779 ½
2009/2010 1 ŠO TJ Zborovice A 1755 Pfeffer Erik SK Boršice C 1899 0
2008/2009 10 ŠO TJ Zborovice A 1784 Náplava Michal TJ Polešovice 1706 0
2008/2009 9 ŠO TJ Zborovice A 1784 Jakubec Jiří TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1753 ½
2008/2009 8 ŠO TJ Zborovice A 1784 Šantora Jiří TJ Sokol Postoupky C 1840 0
2008/2009 7 ŠO TJ Zborovice A 1784 Marek Jiří ŠK Staré Město F 1812 1
2008/2009 6 ŠO TJ Zborovice A 1784 Pospíšil Josef Dům Kultury Kroměříž 1719 0
2008/2009 5 ŠO TJ Zborovice A 1784 Blahynka Svatopluk TJ Fatra Slavia Napajedla B 1612 1
2008/2009 4 ŠO TJ Zborovice A 1784 Čermák Jaroslav Spartak Uherský Brod 1624 1
2008/2009 3 ŠO TJ Zborovice A 1784 Pfeffer Erik SK Boršice C 1769 0
2008/2009 2 ŠO TJ Zborovice A 1784 Dvořák Petr TJ Sokol Postoupky B 1755 0
2008/2009 1 ŠO TJ Zborovice A 1784 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1781 ½
2008/2009 11 Slavia Kroměříž C 1784 Holman Radek TJ Sokol Holešov 1628 1
2008/2009 10 Slavia Kroměříž C 1784 Krčmář Jan TJ Lutopecny-Měrůtky 1728 1
2008/2009 9 Slavia Kroměříž C 1784 Myška Dušan TJ Bystřice p/H 1787 0
2008/2009 8 Slavia Kroměříž C 1784 Šebestík Roman ŠO TJ Zborovice B 1446 1
2008/2009 7 Slavia Kroměříž C 1784 Mrhálek Ctirad TJ Sokol Pravčice 1630 ½
2008/2009 6 Slavia Kroměříž C 1784 Vachala Josef ŠK RAPOS Sulimov 1602 1
2008/2009 5 Slavia Kroměříž C 1784 Bubeníček Miroslav SK Spartak Hulín 1629 1
2008/2009 4 Slavia Kroměříž C 1784 Pešák Ondřej TJ Sokol Morkovice 1551 1
2008/2009 3 Slavia Kroměříž C 1784 Dvořák Eduard MKS Holešov C 1606 ½
2008/2009 2 Slavia Kroměříž C 1784 Pospíšil Emil TJ Sokol Kvasice 1644 0
2008/2009 1 Slavia Kroměříž C 1784 Štefek Jan TJ Sokol Litenčice 1681 ½
2007/2008 11 Slavia Kroměříž C 1798 Kučerka Miroslav ŠK Loukov 1639 1
2007/2008 10 Slavia Kroměříž C 1798 Bubeníček Miroslav SK Spartak Hulín 1617 1
2007/2008 9 Slavia Kroměříž C 1798 Dvorník Pavel TJ Lutopecny-Měrůtky 1710 0
2007/2008 8 Slavia Kroměříž C 1798 Hlisnikovský Ivo TJ Sokol Litenčice 1699 1
2007/2008 6 Slavia Kroměříž C 1798 Štolfa Petr TJ Sokol Morkovice 1524 1
2007/2008 5 Slavia Kroměříž C 1798 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky C 1666 0
2007/2008 4 Slavia Kroměříž C 1798 Šebestík Roman ŠO TJ Zborovice B 1378 1
2007/2008 3 Slavia Kroměříž C 1798 Peška Antonín TJ Sokol Holešov 1681 1
2007/2008 2 Slavia Kroměříž C 1798 Prokopec Zdeněk TJ Sokol Kvasice 1721 1
2007/2008 1 Slavia Kroměříž C 1798 Pecl Jaroslav TJ Bystřice p/H 1772 ½
2007/2008 11 ŠO TJ Zborovice A 1798 Chutný Aleš DK Kroměříž 1646 1
2007/2008 10 ŠO TJ Zborovice A 1798 Stojan František ŠK Zlín E 1802 0
2007/2008 9 ŠO TJ Zborovice A 1798 Náplava Pavel SK Boršice C 1931 0
2007/2008 8 ŠO TJ Zborovice A 1798 Jurášek Petr ŠK Rapos Sulimov 1553 0
2007/2008 7 ŠO TJ Zborovice A 1798 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky B 1666 1
2007/2008 6 ŠO TJ Zborovice A 1798 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1830 1
2007/2008 5 ŠO TJ Zborovice A 1798 Valeš Josef TJ Bojkovice A 1573 0
2007/2008 4 ŠO TJ Zborovice A 1798 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1755 1
2007/2008 3 ŠO TJ Zborovice A 1798 Churý Petr TJ Polešovice 1752 1
2007/2008 2 ŠO TJ Zborovice A 1798 Kolomazník Ladislav Fatra-Slavia Napajedla B 1704 0
2007/2008 1 ŠO TJ Zborovice A 1798 Horsák Antonín ŠK Staré Město F 1874 0
2006/2007 11 ŠO TJ Zborovice A 1773 Strojil Jiří ŠK SK Zlín E 1836 0
2006/2007 10 ŠO TJ Zborovice A 1773 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1800 ½
2006/2007 9 ŠO TJ Zborovice A 1773 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky A 1958 ½
2006/2007 8 ŠO TJ Zborovice A 1773 Čermák Jaroslav Spartak Uherský Brod 1696 1
2006/2007 7 ŠO TJ Zborovice A 1773 Šebela Ladislav SK Boršice B 1846 1
2006/2007 6 ŠO TJ Zborovice A 1773 Kroutil Zdeněk Sokol ORA SV Slavičín A 1561 0
2006/2007 5 ŠO TJ Zborovice A 1773 Oharek Josef TJ Vlčnov B 1777 0
2006/2007 4 ŠO TJ Zborovice A 1773 Horsák Antonín ŠK Staré Město F 1867 1
2006/2007 3 ŠO TJ Zborovice A 1773 Dvorník Pavel Dům Kultury Kroměříž 1679 1
2006/2007 2 ŠO TJ Zborovice A 1773 Zicháček Josef TJ Bystřice p.Hostýnem A 1671 1
2006/2007 1 ŠO TJ Zborovice A 1773 Valeš Josef TJ Bojkovice A 1588 1
2006/2007 11 Slavia Kroměříž D 1773 Roček Vladimír TJ Bystřice p. Host. B 1724 1
2006/2007 10 Slavia Kroměříž D 1773 Mojžíšek Jiří TJ Lutopecny-Měrůtky 1568 0
2006/2007 9 Slavia Kroměříž D 1773 Novák Miroslav MKS Holešov C 1591 1
2006/2007 8 Slavia Kroměříž D 1773 Medek Martin Sokol Postoupky C 1651 1
2006/2007 7 Slavia Kroměříž D 1773 Večeřa Petr Sokol Postoupky B 1770 0
2006/2007 6 Slavia Kroměříž D 1773 Hůlka Alois TJ Sokol Litenčice 1699 1
2006/2007 5 Slavia Kroměříž D 1773 Kučerka Miroslav ŠK Loukov 1637 1
2006/2007 4 Slavia Kroměříž D 1773 Dvorník Pavel TJ Sokol Kvasice 1679 0
2006/2007 3 Slavia Kroměříž D 1773 Vichlenda Milan ŠK Prusinovice 1760 1
2006/2007 2 Slavia Kroměříž D 1773 Janál Vladimír ŠK RAPOS Sulimov 2052 0
2006/2007 1 Slavia Kroměříž D 1773 Peška Antonín TJ Sokol Holešov 1677 1
2005/2006 11 ŠO TJ Zborovice 1755 Studený Radovan ŠK Staré Město D 1950 0
2005/2006 10 ŠO TJ Zborovice 1755 Kolouch Jiří Spartak Uherský Brod 1781 1
2005/2006 9 ŠO TJ Zborovice 1755 Zemek Petr TJ Vlčnov 1860 0
2005/2006 8 ŠO TJ Zborovice 1755 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1912 ½
2005/2006 7 ŠO TJ Zborovice 1755 Partyš Petr ŠK Staré Město C 2023 ½
2005/2006 6 ŠO TJ Zborovice 1755 Martišek Jiří TJ Sokol Postoupky 1879 0
2005/2006 5 ŠO TJ Zborovice 1755 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 1777 1
2005/2006 4 ŠO TJ Zborovice 1755 Kopčil Milan TJ Napajedla 1952 ½
2005/2006 3 ŠO TJ Zborovice 1755 Malůš Petr LOKO Uherský Ostroh B 1799 0
2005/2006 2 ŠO TJ Zborovice 1755 Volčík Stanislav SK Boršice B 1794 0
2005/2006 1 ŠO TJ Zborovice 1755 Trubačík Josef ŠK Staré Město E 1786 1
2004/2005 11 Slavia Kroměříž C 1754 Frýbort Pavel SK Boršice 1848 1
2004/2005 10 Slavia Kroměříž C 1754 Pavlík Petr Tatran Litovel B 1903 ½