Hráč Čermák Jaroslav

Čermák Jaroslav

User Pic
Jméno: Čermák Jaroslav
Oddíl: Dolní Němčí
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1570
Elo mezinárodní: 1627
ID: 28515
FIDE ID: 329037
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 2 TJ Dolní Němčí A 1637 1571 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1815 1818 ½
2013/2014 10 TJ Dolní Němčí B 1662 1607 Moštěk František ŠK Staré Město G 1710 1758 0
2013/2014 5 TJ Dolní Němčí B 1662 1607 Růčka Pavel ŠO Kunovice A 1733 1651 1
2013/2014 2 TJ Dolní Němčí B 1662 1607 Vrtal Roman ŠK-KK Osvětimany 1000 0
2013/2014 5 TJ Dolní Němčí A 1662 1607 Bažant Pavel TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1612 0
2013/2014 1 TJ Dolní Němčí A 1662 1607 Šebela Ladislav SK Boršice B 1822 1832 0
2012/2013 9 Spartak Uherský Brod 1672 1627 Bačák Petr Slavia Kroměříž D 2011 1997 0
2012/2013 4 Spartak Uherský Brod 1672 1627 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov A 1533 0
2012/2013 3 Spartak Uherský Brod 1672 1627 Skalka Josef SK Boršice B 1885 1873 0
2011/2012 11 Spartak Uherský Brod 1679 1634 Štefaník Richard ŠK Staré Město F 1535 1573 1
2011/2012 10 Spartak Uherský Brod 1679 1634 Churý Petr TJ Polešovice 1782 1734 ½
2011/2012 8 Spartak Uherský Brod 1679 1634 Ludvíček Josef SK Boršice C 1885 1850 0
2011/2012 7 Spartak Uherský Brod 1679 1634 Večeřa Pavel TJ Sokol Postoupky B 1374 1
2011/2012 6 Spartak Uherský Brod 1679 1634 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1849 1759 0
2011/2012 5 Spartak Uherský Brod 1679 1634 Blahynka Svatopluk TJ FS Napajedla B 1643 0
2011/2012 4 Spartak Uherský Brod 1679 1634 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1971 1971 0
2011/2012 3 Spartak Uherský Brod 1679 1634 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1589 0
2011/2012 2 Spartak Uherský Brod 1679 1634 Javor Jan TJ Vlčnov B 1845 1719 1
2011/2012 1 Spartak Uherský Brod 1679 1634 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1796 0
2010/2011 10 Spartak Uherský Brod 1620 Zajíček Petr ŠK Zbrojovka Vsetín A 2047 0
2010/2011 5 Spartak Uherský Brod 1620 Náplava Petr SK Boršice B 1952 0
2010/2011 11 TJ Dolní Němčí 1620 TJ Sokol Postoupky B 1
2010/2011 9 TJ Dolní Němčí 1620 Náplava Michal TJ Polešovice 1692 0
2010/2011 6 TJ Dolní Němčí 1620 Hurdes Josef SK Boršice C 1745 0
2010/2011 4 TJ Dolní Němčí 1620 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov A 1514 ½
2010/2011 3 TJ Dolní Němčí 1620 Tomek Josef ZLÍNTERM Zlín A 1849 ½
2010/2011 2 TJ Dolní Němčí 1620 Kostka Michal Slavia Kroměříž C 1614 1
2009/2010 10 Spartak Uherský Brod 1627 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1669 0
2009/2010 9 Spartak Uherský Brod 1627 Hubík Petr Dům kultury Kroměříž 1631 ½
2008/2009 9 Dolní Němčí 1624 Pikner Jindřich Staré Město H 1393 1
2008/2009 7 Dolní Němčí 1624 Macků Lubomír Osvětimany A 1586 ½
2008/2009 6 Dolní Němčí 1624 Psotka Tomáš Velehrad 1537 0
2008/2009 4 Dolní Němčí 1624 Růčka Pavel Kunovice A 1552 1
2008/2009 3 Dolní Němčí 1624 Novák Zbyněk Bojkovice B 1548 0
2008/2009 11 Spartak Uherský Brod 1624 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky C 1647 0
2008/2009 8 Spartak Uherský Brod 1624 Zatloukal Jakub TJ Fatra Slavia Napajedla B 1000 1
2008/2009 7 Spartak Uherský Brod 1624 Světinský Antonín TJ Vlčnov A 1907 ½
2008/2009 6 Spartak Uherský Brod 1624 Volčík Stanislav SK Boršice C 1798 0
2008/2009 4 Spartak Uherský Brod 1624 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1784 0
2008/2009 3 Spartak Uherský Brod 1624 Slaník Antonín TJ Mařatice 1769 ½
2008/2009 1 Spartak Uherský Brod 1624 Konečný Otto TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1552 1
2007/2008 11 Spartak Uherský Brod 1638 Valeš Josef TJ Bojkovice A 1573 1
2007/2008 10 Spartak Uherský Brod 1638 Churý Petr TJ Polešovice 1752 ½
2007/2008 9 Spartak Uherský Brod 1638 Plevák Petr ŠK Staré Město F 1461 0
2007/2008 7 Spartak Uherský Brod 1638 Jurášek Petr ŠK Rapos Sulimov 1553 0
2007/2008 6 Spartak Uherský Brod 1638 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1780 ½
2007/2008 5 Spartak Uherský Brod 1638 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1755 ½
2007/2008 4 Spartak Uherský Brod 1638 Kašpárek Radoslav Fatra-Slavia Napajedla B 1744 1
2007/2008 1 Spartak Uherský Brod 1638 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky B 1735 0
2007/2008 9 Dolní Němčí 1638 Prachař Přemysl Bojkovice B 1587 1
2007/2008 7 Dolní Němčí 1638 Pavelčík Jaroslav Vlčnov B 1528 ½
2007/2008 6 Dolní Němčí 1638 Macek Jiří Hluk A 1361 1
2007/2008 5 Dolní Němčí 1638 Křen Antonín Velehrad 1422 ½
2007/2008 4 Dolní Němčí 1638 Zemčík Jan Kunovice A 1619 0
2006/2007 11 Spartak Uherský Brod 1696 Chutný Aleš Dům Kultury Kroměříž 1607 ½
2006/2007 9 Spartak Uherský Brod 1696 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1719 1
2006/2007 8 Spartak Uherský Brod 1696 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1773 0
2006/2007 7 Spartak Uherský Brod 1696 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1663 ½
2006/2007 6 Spartak Uherský Brod 1696 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky A 1958 0
2006/2007 5 Spartak Uherský Brod 1696 Dubovecký Josef ŠK SK Zlín E 1757 0
2006/2007 4 Spartak Uherský Brod 1696 Šebela Ladislav SK Boršice B 1846 ½
2006/2007 3 Spartak Uherský Brod 1696 Kroutil Zdeněk Sokol ORA SV Slavičín A 1561 ½
2006/2007 2 Spartak Uherský Brod 1696 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov B 1789 1
2006/2007 3 Dolní Němčí 1696 Volčík Luděk Boršice C 1760 0
2006/2007 1 Dolní Němčí 1696 Zemčík Jan Kunovice 1571 0
2006/2007 6 Dolní Němčí 1696 Stodůlka Miroslav Boršice D 1623 0
2006/2007 5 Dolní Němčí 1696 Vaňhara Jiří Bojkovice B 1464 0
2006/2007 4 Dolní Němčí 1696 Hala Jaroslav Hluk A 1625 ½
2006/2007 2 Dolní Němčí 1696 Stojnov Vladimír Osvětimany A 1456 1
2005/2006 11 Spartak Uherský Brod 1610 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2023 0
2005/2006 10 Spartak Uherský Brod 1610 Matějka František ŠO TJ Zborovice 1600 ½
2005/2006 9 Spartak Uherský Brod 1610 Pfeffer Dominik TJ Polešovice 1390 1
2005/2006 8 Spartak Uherský Brod 1610 Polášek Libor TJ Napajedla 1662 1
2005/2006 7 Spartak Uherský Brod 1610 Kašpárek Ondřej LOKO Uherský Ostroh B 1511 ½
2005/2006 6 Spartak Uherský Brod 1610 Volčík Stanislav SK Boršice B 1794 ½
2005/2006 5 Spartak Uherský Brod 1610 Číhal František ŠK Staré Město E 1818 ½
2005/2006 4 Spartak Uherský Brod 1610 Vavřík Jiří ŠK Staré Město D 1932 ½
2005/2006 2 Spartak Uherský Brod 1610 Oharek Josef TJ Vlčnov 1736 0
2005/2006 1 Spartak Uherský Brod 1610 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1970 ½
2005/2006 9 Dolní Němčí 1610 Mikulčík Josef Bojkovice "A" 1818 ½
2005/2006 7 Dolní Němčí 1610 Pfeffer Erik Boršice "C" 1701 ½
2005/2006 5 Dolní Němčí 1610 Doležal Petr Osvětimany "A" 1634 ½
2005/2006 3 Dolní Němčí 1610 Macek Jiří Hluk "A" ½
2005/2006 2 Dolní Němčí 1610 Novotný Petr Staré Město "F" 1690 ½
2005/2006 1 Dolní Němčí 1610 Bartoš Karel Vlčnov "B" 1687 ½
2003/2004 11 TJ Tatran Poštorná Šnevajs Heřman A64 Grygov A 1556 0
2003/2004 10 TJ Tatran Poštorná A64 Grygov B 1
2003/2004 2 Tatran Poštorná E Otruba Martin MFEnergy Mikulov B 0