Hráč Brychta Antonín

Brychta Antonín

User Pic
Jméno: Brychta Antonín
Oddíl: ŠS Červená Voda
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1619
Elo mezinárodní: 1602
ID: 11536
FIDE ID: 384984
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 Sachovy spolek Cervena Voda 1616 1619 Švec Jiří SK Usti nad Orlici E 1486 1530 0
2018/2019 8 Sachovy spolek Cervena Voda 1617 1619 Mazura Jaroslav SK+Sokol Zamberk B 1540 1571 1
2018/2019 7 Sachovy spolek Cervena Voda 1617 1619 Dvořák Eduard SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1645 1672 0
2018/2019 6 Sachovy spolek Cervena Voda 1603 1619 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice B 1449 1445 1
2018/2019 5 Sachovy spolek Cervena Voda 1603 1619 Rusz Gustav SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1553 1558 1
2018/2019 3 Sachovy spolek Cervena Voda 1604 1611 Sysr Pavel TJ Spartak Letohrad B 1512 1518 1
2018/2019 2 Sachovy spolek Cervena Voda 1604 1611 Palla Stanislav Sokol Mistrovice C 1679 1655 0
2018/2019 1 Sachovy spolek Cervena Voda 1592 1611 Trampota Luděk TJ Jablonne nad Orlici 1671 1691 1
2017/2018 7 SS Cervena Voda 1590 1604 Dvořák Eduard SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1647 1628 ½
2017/2018 6 SS Cervena Voda 1580 1604 Krčmář Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1536 1581 ½
2017/2018 5 SS Cervena Voda 1580 1604 Hodek Roman SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1638 1672 1
2017/2018 4 SS Cervena Voda 1592 1604 Maceška Bohumír TJ Spartak Letohrad B 1760 1735 0
2017/2018 3 SS Cervena Voda 1592 1604 Ježek Jakub Sokol Mistrovice B 1730 1757 0
2017/2018 2 SS Cervena Voda 1592 1604 Vaníček Jan TJ Jablonne nad Orlici 1724 1690 0
2015/2016 7 Šachový spolek Červená Voda 1605 1641 Jeništa Jiří SK + Sokol Žamberk B 1629 1779 0
2015/2016 6 Šachový spolek Červená Voda 1605 1641 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1704 1651 0
2015/2016 5 Šachový spolek Červená Voda 1605 1641 Řehák Josef ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1510 1510 0
2015/2016 4 Šachový spolek Červená Voda 1605 1641 Hejkrlík Petr ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1389 1371 1
2015/2016 3 Šachový spolek Červená Voda 1605 1641 Krupica Zdeněk ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1547 1572 ½
2015/2016 2 Šachový spolek Červená Voda 1605 1641 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad B 1736 1740 0
2015/2016 7 Šachový spolek Červená Voda 1605 1641 Jedlička Eduard ŠK Svitavy C 1641 1631 1
2015/2016 6 Šachový spolek Červená Voda 1605 1641 Pavlů Pavel Sokol Městečko Trnávka 1527 1559 0
2015/2016 5 Šachový spolek Červená Voda 1605 1641 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1688 1675 0
2015/2016 4 Šachový spolek Červená Voda 1605 1641 Myška František TJ Sokol Němčice 1607 1638 0
2014/2015 11 SPV Červená Voda 1679 Sysr Pavel TJ Sokol Mistrovice A 1517 1611 1
2014/2015 10 SPV Červená Voda 1679 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1726 ½
2014/2015 9 SPV Červená Voda 1679 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad B 1500 1487 1
2014/2015 8 SPV Červená Voda 1679 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald C 1706 1669 1
2014/2015 7 SPV Červená Voda 1679 Rusz Gustav ŠO K a. s. Kunvald B 1641 1606 ½
2014/2015 6 SPV Červená Voda 1679 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1759 1759 0
2014/2015 5 SPV Červená Voda 1679 Špinler Bronislav TJ Sokol Mistrovice B 1385 ½
2014/2015 4 SPV Červená Voda 1679 Doleček Matěj TJ Lanškroun C 1455 1502 ½
2014/2015 3 SPV Červená Voda 1679 Kapoun Vít ŠK Ústí nad Orlicí C 1786 1788 0
2014/2015 2 SPV Červená Voda 1679 Šimáčková Kateřina ŠK Ústí nad Orlicí D 1705 0
2014/2015 1 SPV Červená Voda 1679 Jeništa Jiří SK+Sokol Žamberk C 1805 0
2013/2014 11 SPV Červená Voda 1703 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun C 1500 1515 0
2013/2014 10 SPV Červená Voda 1703 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1886 0
2013/2014 9 SPV Červená Voda 1703 Šilar Karel TJ Sokol Horní Čermná B 1490 1
2013/2014 8 SPV Červená Voda 1703 Ježek Jakub TJ Sokol Mistrovice B 1250 ½
2013/2014 7 SPV Červená Voda 1703 Janeček Ondřej TJ Spartak Letohrad B 1500 1495 1
2013/2014 5 SPV Červená Voda 1703 Rusz Roman ŠO K a. s. Kunvald C 1516 ½
2013/2014 4 SPV Červená Voda 1703 Pecháček Tomáš TJ Sokol Horní Čermná A 1668 1
2013/2014 3 SPV Červená Voda 1703 Glöckner Jaromír TJ Sokol Mistrovice A 1830 1857 0
2013/2014 2 SPV Červená Voda 1703 Šimáčková Kateřina ŠK Ústí nad Orlicí E 1534 1
2013/2014 1 SPV Červená Voda 1703 Mazura Jaroslav SK + Sokol Žamberk C 1567 0
2011/2012 10 TJ Sokol Štíty 1721 Straka Bohumil TJ Libina A 1781 0
2011/2012 9 TJ Sokol Štíty 1721 Klaban Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1691 1
2011/2012 8 TJ Sokol Štíty 1721 Matouš Mário ŠK Nové Losiny Penzion U Rybníka 2089 2007 0
2011/2012 7 TJ Sokol Štíty 1721 Hetcl Zdeněk ŠK SDH Stavenice 1576 1
2011/2012 6 TJ Sokol Štíty 1721 Pořízka Lubomír TJ Libina B 1574 1
2011/2012 5 TJ Sokol Štíty 1721 Chlup Radek TJ Libina A 1680 0
2011/2012 4 TJ Sokol Štíty 1721 Viktorin Petr TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1661 0
2011/2012 3 TJ Sokol Štíty 1721 Polách Ladislav ŠK Nové Losiny Penzion U Rybníka 1476 1
2011/2012 2 TJ Sokol Štíty 1721 Hetcl Zdeněk ŠK SDH Stavenice 1576 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Štíty 1721 Hartinger Nikola TJ Libina B 1676 0