Hráč Kobr Matěj

Kobr Matěj

User Pic
Jméno: Kobr Matěj
Oddíl: Region Panda, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1498
Elo mezinárodní: 1362
ID: 44175
FIDE ID: 399647
Rok narození: 2007
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 4 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 1317 1498 Nesporá Taťána ŠK Světlá nad Sázavou 1325 1609 1 soutěž
2020/2021 3 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 1317 1498 Rybáček Martin Gambit Jihlava 1211 1533 1 soutěž
2020/2021 2 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 1317 1498 Včela Martin TJ CHS Chotěboř 1416 1438 1 soutěž
2020/2021 1 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 1317 1498 Vojtek Pavel TJ Náměšť n/Oslavou 1401 1588 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Ústí nad Orlicí 1286 1406 Jun Rostislav TJ CHS Chotěboř B 1342 1239 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Ústí nad Orlicí 1286 1406 Šlosar Jan 2222 ŠK Pardubice D 1173 1292 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Ústí nad Orlicí 1278 1360 Rožek Jan Železné hory A 1317 1305 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Ústí nad Orlicí 1213 1360 Tyč Karel Železné hory B 0 1004 1 soutěž
2019/2020 11 Region Panda 1286 1406 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička 1497 1524 ½ soutěž
2019/2020 10 Region Panda 1286 1406 Nesporá Taťána ŠK Světlá nad Sázavou 1279 1339 1 soutěž
2019/2020 7 Region Panda 1278 1406 Dedek Jan ŠŠPM Lipky HK 1501 1488 0 soutěž
2019/2020 4 Region Panda 1204 1360 Ulčák Michael ŠK Lokomotiva Brno 1553 1636 0 soutěž
2019/2020 3 Region Panda 1204 1360 Habinová Alice ŠK Kuřim 1398 1472 ½ soutěž
2019/2020 2 Region Panda 1204 1360 Sedlák Jakub TJ Lanškroun 0 1261 0 soutěž
2019/2020 1 Region Panda 1204 1360 Jun Robert TJ CHS Chotěboř 1320 1395 ½ soutěž
2019/2020 6 PANDA RYCHNOV N. KN. C 1278 1406 Šretr Josef TJ SOKOL STUDNICE A 1727 1701 ½ soutěž
2019/2020 5 PANDA RYCHNOV N. KN. C 1247 1360 Petera Milan ŠK ČERVENÝ KOSTELEC A 1552 1616 1 soutěž
2019/2020 4 PANDA RYCHNOV N. KN. C 1213 1360 Rambousek Josef PANDA RYCHNOV N. KN. B 1695 1705 0 soutěž
2019/2020 3 PANDA RYCHNOV N. KN. C 1213 1360 Labík Jaroslav DDM KOSTELEC N. ORL. A 1639 1601 1 soutěž
2019/2020 2 PANDA RYCHNOV N. KN. C 1213 1360 Slavík Jan DDM TŘEBECHOVICE P. OR. B 1889 1899 0 soutěž
2019/2020 1 PANDA RYCHNOV N. KN. C 1204 1360 Klíma David SPARTAK RYCHNOV N. KN. A 1614 1742 0 soutěž
2019/2020 5 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1213 1360 Zelba Lukáš ŠK Lípa D - DDM Hradec Králové 1562 1751 1 soutěž
2019/2020 4 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1213 1360 Friedrich Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1373 1486 ½ soutěž
2019/2020 3 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1213 1360 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice pod Orebem 1796 1830 0 soutěž
2019/2020 2 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1213 1360 Vajsar Martin TJ Náchod A 0 1114 1 soutěž
2019/2020 1 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1213 1360 Dušánek Michal Panda Rychnov nad Kněžnou C 1502 1483 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Ústí nad Orlicí 0 1490 Šafář Václav TJ Štefanydes Polička B 1030 1319 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Ústí nad Orlicí 0 1490 Večeř Martin TJ Lanškroun B 0 1262 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Ústí nad Orlicí 0 1490 Juchelka Marek 2222 ŠK Polabiny C 1453 1443 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Ústí nad Orlicí 0 1490 Starý Vojtěch 2222 ŠK Polabiny D 1306 1192 1 soutěž
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici C 0 1330 Balcar Vojtěch SO Horni Cermna 0 1223 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici E 0 1330 Tobiška Jaroslav SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1498 1505 ½ soutěž
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici E 0 1490 Filip Dominik TJ Jablonne nad Orlici 0 1100 ½ soutěž
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici E 0 1490 Biedla Vojtěch SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1320 1291 ½ soutěž
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici E 0 1490 Knizner Michal SK+Sokol Zamberk B 0 0 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Ústí nad Orlicí 0 1272 Včela Martin Chotěbořští draci B 0 1087 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Ústí nad Orlicí 0 1272 Šulc Jiří ŠO Hlinsko 0 1250 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Ústí nad Orlicí 0 1272 Tyč Jakub ŠS Železné Hory 1237 1276 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Ústí nad Orlicí 0 1272 Šafář Václav TJ Štefanydes Polička B 1039 1137 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Ústí nad Orlicí 0 1272 Moravec Jakub ŠK Svitavy 0 1202 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Ústí nad Orlicí 0 1272 Černohous Marek TJ Lanškroun B 0 1262 1 soutěž
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici E 0 1272 Nikolinko Alexandr Proplast Ceska Trebova B 0 0 1 soutěž
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici E 0 1272 Kýr Michal SK Svitavy B 0 1159 1 soutěž
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici E 0 1272 Chládek Josef TJ Lanskroun C 1303 1269 ½ soutěž