Hráč Dostál Lukáš

Dostál Lukáš

User Pic
Jméno: Dostál Lukáš
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1576
Elo mezinárodní: 0
ID: 28754
FIDE ID: 0
Rok narození: 1979
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2010/2011 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1584 Hrdina Milan ŠO K a.s. Kunvald "C" 1000 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1584 Kolomý Štěpán TJ Lanškroun "C" 1541 0 soutěž
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1593 Vymetálek Tomáš ŠO K a.s. Kunvald B"" 1526 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1593 TJ Jablonné nad Orlicí B 1 soutěž
2008/2009 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1613 Bartoš Karel ŠK Svitavy A 1850 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1613 Kopal Vladimír SK+Sokol Žamberk B 1479 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1613 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B 1923 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1613 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1741 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1613 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1615 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1613 Malá Michaela SK+Sokol Žamberk C 1448 0 soutěž
2008/2009 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1613 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2162 0 soutěž
2007/2008 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1574 Rusz Gustav ŠK Kunvald 1607 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1574 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1894 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1574 Pavlů Pavel Sokol Městečko Trnávka 1581 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1574 Novotný Karel TJ Lanškroun B 1611 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1574 Lorenc Josef ŠK Žamberk C 1371 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1574 Brdíček David ŠK Žamberk B 1697 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1574 Vorlíček Pavel TJ Jablonné nad Orlicí 1598 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1574 Beneš Leopold ŠK Svitavy 1605 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1574 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1816 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1574 Vícha Karel TJ Slovan Moravská Třebová 1000 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1574 Taslar Karel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1687 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1574 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C 1607 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1574 Janeček Miroslav SK Žamberk D 1522 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1574 Špinler Bronislav TJ Sokol Mistrovice 1305 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1574 Kubalík Michal SK Žamberk F 1000 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1574 Petráček Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad B 1431 0 soutěž
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1574 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1483 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1574 Felcman Tomáš SK Žamberk E 1737 0 soutěž
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1543 Fabian Karel FYGR Lanškroun 1569 ½ soutěž
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1543 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1578 1 soutěž
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1543 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C"" 1629 0 soutěž
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1543 Stúj Michal ŠO K a.s. Kunvald B"" 1517 0 soutěž
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1543 Hynek Petr SK Žamberk E"" 1410 1 soutěž
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1543 Mazura Jaroslav SK Žamberk C"" 1627 ½ soutěž
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1543 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná B"" 1489 1 soutěž
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1543 Langr Petr TJ Sokol Mistrovice 1404 ½ soutěž
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1543 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1589 0 soutěž
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1543 Janeček Miroslav SK Žamberk D"" 1539 1 soutěž
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1549 Novák Miroslav FYGR Lanškroun 1480 0 soutěž
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1549 Flos Petr Spartak Choceň 1683 1 soutěž
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1549 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1632 ½ soutěž
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1549 Buriánek Petr Slovan Moravská Třebová 1823 0 soutěž
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1549 Lorenc Josef ŠK Žamberk B 1100 1 soutěž
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1549 Marinov Peter Spartak Choceň B 1700 0 soutěž
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1549 Fabian Karel TJ Lanškroun B 1553 1 soutěž
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1549 Cedzo Štěpán Sokol Městečko Trnávka 1765 ½ soutěž
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1549 Petrážová Kateřina Lokomotiva Česká Třebová B 1529 0 soutěž
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1549 Mazura Jaroslav ŠK Žamberk C 1579 0 soutěž
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1549 Zubík Miloslav Tropic Lanškroun 1654 1 soutěž
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1549 Stodola Zdeněk Štefanydes Polička C 1760 0 soutěž
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1549 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1617 0 soutěž
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí E 1000 Novák Miroslav TJ Lanškroun C 1406 1 soutěž
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí E 1000 Kubíčková Eva ŠO K a.s. Kunvald C 1250 1 soutěž
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí E 1000 König Milan ŠK Linhartice 1527 1 soutěž
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí E 1000 Macháček Martin Sokol Mistrovice 1285 1 soutěž
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí E 1000 Betlach Jan Sokol Horní Čermná B 1512 1 soutěž
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1000 Pirkl Luboš Lokomotiva Česká Třebová C 1523 0 soutěž
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1000 Bušina Vilém Sokol Městečko Trnávka 1562 0 soutěž
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1000 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1560 0 soutěž
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1000 Schaffer David Štefanydes Polička C 1250 1 soutěž
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1000 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk C 1875 0 soutěž
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1000 Schmid Martin Lokomotiva Česká Třebová B 1358 1 soutěž
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1000 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1388 1 soutěž
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1000 Petráček Jiří Spartak OEZ Letohrad B 1415 0 soutěž
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1000 Fabian Karel TJ Lanškroun B 1250 1 soutěž
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1000 Nekoranec Rudolf ŠO K a.s. Kunvald B 1660 1 soutěž