Hráč Řehák Josef

Řehák Josef

User Pic
Jméno: Řehák Josef
Oddíl: ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1474
Elo mezinárodní: 1452
ID: 16625
FIDE ID: 373052
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1452 1474 Bulva František SK Svitavy 1546 1444 0
2018/2019 4 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1452 1474 Vorlíček Pavel TJ Jablonne nad Orlici 1671 1616 0
2018/2019 1 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1468 1474 Krčmář Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1537 1578 0
2017/2018 10 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1482 1469 Doleček Matěj TJ Lanskroun B 1664 1665 0
2017/2018 9 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1439 1469 Dvořák Jakub TJ Slovan Moravska Trebova 1526 1530 ½
2017/2018 5 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1482 1469 Holásek Tomáš SK Usti nad Orlici D 1149 1101 1
2017/2018 9 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1482 1469 Glöckner Jaromír Sokol Mistrovice B 1864 1881 0
2017/2018 8 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1439 1469 Černohous Jiří TJ Jablonne nad Orlici 1686 1722 ½
2017/2018 7 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1439 1469 Matoulek Václav SS Cervena Voda 1548 1573 1
2017/2018 6 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1458 1469 Mazura Jaroslav SK + Sokol Zamberk B 1567 1588 0
2017/2018 5 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1458 1469 Kalousek Miroslav Sokol Mistrovice C 1785 1831 0
2017/2018 3 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1482 1469 Bém Tomáš SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1479 1512 0
2017/2018 2 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1482 1469 Rusz Gustav SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1545 1561 ½
2017/2018 1 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1482 1480 Sysr Pavel TJ Spartak Letohrad B 1554 1547 0
2015/2016 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1510 1510 Jasanský Karel Proplast Česká Třebová B 1687 1709 0
2015/2016 7 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1510 1510 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1704 1651 0
2015/2016 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1510 1510 Hejl Petr TJ Spartak OEZ Letohrad B 1596 1594 ½
2015/2016 5 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1510 1510 Brychta Antonín Šachový spolek Červená Voda 1605 1641 1
2015/2016 4 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1510 1510 Bouchal Lukáš Sokol Mistrovice B 1456 1529 1
2015/2016 3 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1510 1510 Hejkrlík Petr ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1389 1371 1
2015/2016 2 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1510 1510 Kubalík Michal SK + Sokol Žamberk B 1435 1
2015/2016 1 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1510 1510 Krupica Zdeněk ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1547 1572 0
2015/2016 7 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1510 1510 Holásek Vojtěch ŠK Ústí nad Orlicí D 1450 1539 0
2015/2016 4 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1510 1510 Šilar Karel TJ Sokol Horní Čermná B 1322 1476 0
2014/2015 7 ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1478 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1614 0
2014/2015 5 ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1478 Lesk Martin TJ Sokol Studnice 1732 1787 0
2014/2015 4 ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1478 Franc Martin František TJ Hronov "B" 1765 1753 ½
2014/2015 3 ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1478 Burdilák Jindřich Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 1
2014/2015 2 ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1478 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 2004 2005 0
2014/2015 1 ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1478 Ringel Jiří Slovan Broumov "B" 1898 0
2014/2015 11 ŠO K a. s. Kunvald 1478 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1777 1779 0
2013/2014 9 ŠO K a. s. Kunvald 1480 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí C 1698 ½
2013/2014 5 ŠO K a. s. Kunvald 1480 Mazura Jaroslav SK + Sokol Žamberk B 1567 ½
2013/2014 9 ŠOK a.s. Kunvald "D" 1480 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1637 0
2013/2014 7 ŠOK a.s. Kunvald "D" 1480 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1663 0
2013/2014 6 ŠOK a.s. Kunvald "D" 1480 Ruffer Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1652 1640 ½
2013/2014 5 ŠOK a.s. Kunvald "D" 1480 Drašnarová Marta SONNY TJ Náchod "D" 1780 0
2013/2014 4 ŠOK a.s. Kunvald "D" 1480 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice "B" 1782 0
2013/2014 3 ŠOK a.s. Kunvald "D" 1480 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1932 1934 0
2013/2014 2 ŠOK a.s. Kunvald "D" 1480 Provazník Josef ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1462 ½
2012/2013 8 ŠOK a.s. Kunvald D 1493 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou B 1500 ½
2012/2013 7 ŠOK a.s. Kunvald D 1493 Martinec Pavel DDM Třebechovice pod Orebem C 1652 ½
2012/2013 6 ŠOK a.s. Kunvald D 1493 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1692 1520 0
2012/2013 4 ŠOK a.s. Kunvald D 1493 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou C 1574 0
2012/2013 1 ŠOK a.s. Kunvald D 1493 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny B 1704 0
2011/2012 9 ŠOK a.s. Kunvald D 1502 Picek Karel DDM Třebechovice pod Orebem C 1546 ½
2011/2012 8 ŠOK a.s. Kunvald D 1502 Horníček Jan Panda Rychnov nad Kněžnou D 1437 0
2011/2012 6 ŠOK a.s. Kunvald D 1502 Hovad Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1712 1653 ½
2011/2012 5 ŠOK a.s. Kunvald D 1502 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1604 0
2011/2012 4 ŠOK a.s. Kunvald D 1502 Ďuroška Ivo Sokol Javornice 1000 1
2011/2012 3 ŠOK a.s. Kunvald D 1502 Provazník Josef DDM Kostelec nad Orlicí B 1447 1
2011/2012 2 ŠOK a.s. Kunvald D 1502 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny A 1646 0
2011/2012 1 ŠOK a.s. Kunvald D 1502 Drašnar Lukáš TJ Sokol Vrchoviny B 1000 1
2011/2012 11 ŠO K a.s. Kunvald 1502 Kubišta Ladislav Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1619 ½
2011/2012 7 ŠO K a.s. Kunvald 1502 Riedl Vladimír ŠK Svitavy 1683 0
2011/2012 1 ŠO K a.s. Kunvald 1502 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička B 1100 1
2010/2011 7 ŠOK a.s. Kunvald D 1504 Hovad Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1684 ½
2010/2011 6 ŠOK a.s. Kunvald D 1504 Plašil Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1326 1
2010/2011 5 ŠOK a.s. Kunvald D 1504 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 ½
2010/2011 4 ŠOK a.s. Kunvald D 1504 Pokorný Aleš Sokol Vrchoviny B 1000 1
2010/2011 3 ŠOK a.s. Kunvald D 1504 Ďuroška Ivo Sokol Javornice 1000 ½
2010/2011 2 ŠOK a.s. Kunvald D 1504 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1566 ½
2010/2011 1 ŠOK a.s. Kunvald D 1504 Chasák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou C 1250 1
2010/2011 11 ŠO K a.s. Kunvald 1504 Šulc Marek TJ Jiskra Litomyšl "B" 1443 0
2010/2011 10 ŠO K a.s. Kunvald 1504 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun "B" 1428 ½
2009/2010 9 ŠOK a.s. Kunvald D 1491 Mihulková Dana ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0
2009/2010 7 ŠOK a.s. Kunvald D 1491 Eliáš Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1412 ½
2009/2010 5 ŠOK a.s. Kunvald D 1491 Divíšek Václav Sokol Javornice 1394 1
2009/2010 4 ŠOK a.s. Kunvald D 1491 Matoulek Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1567 1
2008/2009 8 ŠOK a.s. Kunvald D 1100 Nosek Jakub Panda Rychnov nad Kněžnou D 1512 0
2008/2009 7 ŠOK a.s. Kunvald D 1100 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1812 0
2008/2009 6 ŠOK a.s. Kunvald D 1100 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1653 ½
2007/2008 11 ŠOK a.s. Kunvald D 1100 Hartman Vítek Panda Rychnov nad Kněžnou F 1250 1
2007/2008 10 ŠOK a.s. Kunvald D 1100 Heřman Ondřej Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 1
2007/2008 9 ŠOK a.s. Kunvald D 1100 Macháň Václav Panda Rychnov nad Kněžnou D 1492 1
2007/2008 8 ŠOK a.s. Kunvald D 1100 Plachetka Milan Sokol Javornice 1627 ½
2007/2008 6 ŠOK a.s. Kunvald D 1100 Ruffer Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1551 1
2007/2008 5 ŠOK a.s. Kunvald D 1100 Patrná Vendula DDM Týniště nad Orlicí ½
2007/2008 4 ŠOK a.s. Kunvald D 1100 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2006/2007 9 ŠO K a.s. Kunvald B"" 1100 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1000 1
2006/2007 4 ŠO K a.s. Kunvald B"" 1100 Lorenc Josef SK Žamberk E"" 1270 0
2006/2007 3 ŠO K a.s. Kunvald B"" 1100 Vohník Miroslav SK Žamberk C"" 1690 ½