Hráč Šmejdíř Waldemar

Šmejdíř Waldemar

User Pic
Jméno: Šmejdíř Waldemar
Oddíl: Šachový klub Choceň, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1545
Elo mezinárodní: 1522
ID: 32774
FIDE ID: 373567
Rok narození: 1954
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 Spartak Choceň 1526 1563 Stehlík Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1465 1485 ½ soutěž
2019/2020 10 Spartak Choceň 1526 1563 Hrdlička Jan ŠS Železné hory 1376 1242 0 soutěž
2019/2020 9 Spartak Choceň 1530 1563 Indrová Jana ŠO Hlinsko B 1574 1577 1 soutěž
2019/2020 8 Spartak Choceň 1530 1563 Štekl Filip ŠK Rapid Pardubice C 1334 1315 0 soutěž
2019/2020 7 Spartak Choceň 1538 1563 Třasáková Adéla 2222 ŠK Polabiny F 1613 1628 0 soutěž
2019/2020 5 Spartak Choceň 1535 1579 Svoboda Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1493 1535 0 soutěž
2019/2020 4 Spartak Choceň 1541 1579 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička B 1710 1685 1 soutěž
2019/2020 3 Spartak Choceň 1541 1579 Zelený František TJ ŠO Chrudim B 1469 1499 1 soutěž
2019/2020 2 Spartak Choceň 1541 1579 Macek Jaroslav ŠK Rapid Pardubice B 1398 1479 0 soutěž
2019/2020 1 Spartak Choceň 1556 1579 Starý Vojtěch Jiskra Heřmanův Městec 1355 1501 0 soutěž
2018/2019 11 Sachovy klub Chocen 1515 1557 Čech Martin SK Usti nad Orlici D 1680 1651 0 soutěž
2018/2019 10 Sachovy klub Chocen 1515 1557 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici C 1952 1934 0 soutěž
2018/2019 9 Sachovy klub Chocen 1526 1557 Bulva František SK Svitavy 1615 1616 0 soutěž
2018/2019 8 Sachovy klub Chocen 1526 1557 Pecháček Tomáš SO Horni Cermna 1826 1838 0 soutěž
2018/2019 7 Sachovy klub Chocen 1518 1557 Malý Evžen Sokol Mistrovice 1644 1659 1 soutěž
2018/2019 6 Sachovy klub Chocen 1518 1557 Jasanský Karel Proplast Ceska Trebova 1677 1690 0 soutěž
2018/2019 5 Sachovy klub Chocen 1495 1528 Šmíd František TJ Slovan Moravska Trebova 1743 1714 1 soutěž
2018/2019 4 Sachovy klub Chocen 1495 1528 Křivohlávek Josef TJ Lanskroun B 1368 1449 1 soutěž
2018/2019 3 Sachovy klub Chocen 1487 1528 Kopecký Václav TJ Stefanydes Policka B 1579 1605 1 soutěž
2018/2019 2 Sachovy klub Chocen 1487 1528 Nikl Josef SK Dolni Cermna 1710 1699 0 soutěž
2018/2019 1 Sachovy klub Chocen 1475 1528 Rusz Gustav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1545 1549 1 soutěž
2017/2018 9 SK Chocen 1466 1532 Stodola Josef TJ Stefanydes Policka E 1416 1432 1 soutěž
2017/2018 5 SK Chocen 1477 1532 Lapáček Luboš TJ Lanskroun C 1452 1462 0 soutěž
2017/2018 4 SK Chocen 1466 1532 Leksová Soňa SK Usti nad Orlici E 1382 1234 1 soutěž
2017/2018 2 SK Chocen 1466 1532 Pavlů Pavel Sokol Mestecko Trnavka 1555 1550 0 soutěž
2017/2018 1 SK Chocen 1488 1536 Nikolinko Alexandr Proplast Ceska Trebova B 0 0 1 soutěž
2015/2016 11 TJ Spartak Choceň 1391 1502 Tobiška Jaroslav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1671 1643 1 soutěž
2015/2016 10 TJ Spartak Choceň 1391 1502 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 1551 1589 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Spartak Choceň 1391 1502 Kristl Václav Sokol Mistrovice 1567 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Spartak Choceň 1391 1502 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1742 1781 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Spartak Choceň 1391 1502 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička C 1659 1647 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Spartak Choceň 1391 1502 Vodička Martin ŠK Svitavy B 1536 1606 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Spartak Choceň 1391 1502 Glembek Bohumír ŠK Ústí nad Orlicí B 1803 1799 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Spartak Choceň 1391 1502 Doleček Matěj TJ Lanškroun B 1578 1621 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Spartak Choceň 1530 Židek Pavel ŠK Dolní Čermná 1684 1684 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Spartak Choceň 1530 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1777 1779 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Spartak Choceň 1530 Leksová Soňa Proplast Česká Třebová B 1085 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Spartak Choceň 1530 Jonáš Petr TJ Jiskra Litomyšl B 1503 1602 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Spartak Choceň 1530 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1692 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Spartak Choceň 1530 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička C 1645 1675 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Spartak Choceň 1540 Binas Jindřich Sokol Lázně Bohdaneč 1621 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Spartak Choceň 1540 Joukl Martin Rapid Pardubice G 1321 1385 0 soutěž
2013/2014 6 TJ Spartak Choceň 1540 Němec Vladimír TJ ŠO Chrudim D 1576 1589 0 soutěž
2013/2014 2 TJ Spartak Choceň 1540 Křičenský Martin NOPO Miřetice 1 soutěž
2012/2013 11 TJ Spartak Choceň 1555 Sedlák Petr Rapid Pardubice E 1579 0 soutěž
2012/2013 10 TJ Spartak Choceň 1555 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny E 1698 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Spartak Choceň 1555 Vojanec Hynek ŠO Hlinsko 1720 0 soutěž
2012/2013 8 TJ Spartak Choceň 1555 Pyskatý Jiří Rapid Pardubice D 1803 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Spartak Choceň 1555 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička C 1662 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Spartak Choceň 1555 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1769 1728 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Spartak Choceň 1555 Ryzner Jiří ŠK Rapid Teenagers 1719 1724 0 soutěž
2012/2013 4 TJ Spartak Choceň 1555 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny F 1649 1649 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Spartak Choceň 1555 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim C 1664 1662 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Spartak Choceň 1555 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř B 1871 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Spartak Choceň 1555 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto C 1883 1870 1 soutěž
2011/2012 11 TJ Spartak Choceň 1572 Hanus Lukáš ŠO DDM Hlinsko 1279 0 soutěž
2011/2012 10 TJ Spartak Choceň 1572 Eis Pavel TJ CHS Chotěboř B 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Spartak Choceň 1572 Voldánová Barbora ŠK Bohemia Pardubice B 1425 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Spartak Choceň 1572 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička C 1364 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Spartak Choceň 1572 Stodola Josef TJ Štefanydes Polička D 1250 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Spartak Choceň 1572 Ryzner Jiří Rapid Pardubice D 1731 1727 0 soutěž
2011/2012 1 TJ Spartak Choceň 1572 Hofman Oskar 2222 ŠK Polabiny D 1581 1581 0 soutěž
2010/2011 11 TJ Spartak Choceň 1600 Malý Miroslav ŠO DDM Hlinsko 1511 0 soutěž
2010/2011 10 TJ Spartak Choceň 1600 Krmenčík Roman ŠK Rapid Teenagers 1856 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Spartak Choceň 1600 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny "D" 1683 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Spartak Choceň 1600 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička "B" 1766 0 soutěž
2010/2011 7 TJ Spartak Choceň 1600 Schaffer David TJ Štefanydes Polička "C" 1621 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Spartak Choceň 1600 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny "E" 1790 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Spartak Choceň 1600 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice "B" 1820 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Spartak Choceň 1600 Jouza Petr ŠK Rapid Matadors 1662 0 soutěž
2010/2011 3 TJ Spartak Choceň 1600 Šindelář Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1843 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Spartak Choceň 1600 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim "C" 1630 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Spartak Choceň 1600 Pazourek Eduard 2222 ŠK Polabiny "F" 1100 1 soutěž
2009/2010 11 Spartak Choceň 1627 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1789 0 soutěž
2009/2010 10 Spartak Choceň 1627 Půlpán Matěj TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1491 0 soutěž
2009/2010 9 Spartak Choceň 1627 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice B"" 1856 0 soutěž
2009/2010 8 Spartak Choceň 1627 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička C"" 1565 0 soutěž
2009/2010 7 Spartak Choceň 1627 Kulhánek Jiří ŠK Rapid Predators 1793 0 soutěž
2009/2010 6 Spartak Choceň 1627 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1907 0 soutěž
2009/2010 5 Spartak Choceň 1627 Fiala Jan ŠK Rapid Rangers 1000 1 soutěž
2009/2010 4 Spartak Choceň 1627 Šindelář Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1849 ½ soutěž
2009/2010 3 Spartak Choceň 1627 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E"" 1594 0 soutěž
2009/2010 2 Spartak Choceň 1627 Horník Jaromír ŠK Rapid Pardubice 1674 1 soutěž
2009/2010 1 Spartak Choceň 1627 Profousová Věra TJ Sokol Krouna 1250 0 soutěž
2008/2009 11 Spartak Choceň 1628 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1647 ½ soutěž
2008/2009 10 Spartak Choceň 1628 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald 1756 1 soutěž
2008/2009 9 Spartak Choceň 1628 John Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1332 1 soutěž
2008/2009 8 Spartak Choceň 1628 Řehák Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1842 1 soutěž
2008/2009 7 Spartak Choceň 1628 Kovář Václav Lokomotiva Česká Třebová B 1250 0 soutěž
2008/2009 6 Spartak Choceň 1628 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy A 1753 ½ soutěž
2008/2009 5 Spartak Choceň 1628 Dunglová Natálie SK+Sokol Žamberk C 1367 ½ soutěž
2008/2009 4 Spartak Choceň 1628 Cedzo Štěpán TJ Slovan Moravská Třebová 1725 0 soutěž
2008/2009 3 Spartak Choceň 1628 Kopal Vladimír SK+Sokol Žamberk B 1479 0 soutěž
2008/2009 2 Spartak Choceň 1628 Marek Michal TJ Lanškroun B 1626 0 soutěž
2008/2009 1 Spartak Choceň 1628 Konečný Tomáš ŠK Svitavy B 1100 1 soutěž
2007/2008 11 Spartak Choceň B 1644 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B 1792 0 soutěž
2007/2008 10 Spartak Choceň B 1644 Štorek Luboš ŠO DDM Hlinsko 1730 0 soutěž
2007/2008 9 Spartak Choceň B 1644 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E 1733 ½ soutěž
2007/2008 8 Spartak Choceň B 1644 Michal Milan TJ CHS Chotěboř 1781 0 soutěž
2007/2008 7 Spartak Choceň B 1644 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1705 0 soutěž
2007/2008 6 Spartak Choceň B 1644 Bartoš Martin ŠO Chrudim C 1691 0 soutěž
2007/2008 5 Spartak Choceň B 1644 Mužík Ferdinand ŠO Chrudim D 1634 1 soutěž
2007/2008 4 Spartak Choceň B 1644 Navrátil Václav Spartak Choceň A 1760 0 soutěž
2007/2008 3 Spartak Choceň B 1644 Hofman Oskar 2222 ŠK Polabiny F 1000 1 soutěž
2007/2008 2 Spartak Choceň B 1644 Režný Zdeněk ŠK Rapid Pardubice E 1809 0 soutěž
2007/2008 1 Spartak Choceň B 1644 Kýhos Alois SK Holcim Prachovice 1838 1 soutěž
2006/2007 11 Spartak Choceň B 1000 Sedlák Petr SK Holcim Prachovice 1553 ½ soutěž
2006/2007 10 Spartak Choceň B 1000 Mrha Jan ŠO Chrudim C 1831 1 soutěž
2006/2007 9 Spartak Choceň B 1000 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička C 1622 0 soutěž
2006/2007 8 Spartak Choceň B 1000 Hnát Lubomír TJ ŠO Chrudim D 1551 1 soutěž
2006/2007 7 Spartak Choceň B 1000 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1476 0 soutěž
2006/2007 6 Spartak Choceň B 1000 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto B 1806 1 soutěž
2006/2007 5 Spartak Choceň B 1000 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice G 1581 1 soutěž
2006/2007 4 Spartak Choceň B 1000 Zelenka Pavel Kavárna Evropa Pardubice 1457 1 soutěž
2006/2007 3 Spartak Choceň B 1000 Štorek Luboš ŠO DDM Hlinsko 1736 0 soutěž
2006/2007 2 Spartak Choceň B 1000 Janeček František Spartak Choceň A 1708 0 soutěž
2006/2007 1 Spartak Choceň B 1000 Tunega František Dymák Heřmanův Městec 1767 0 soutěž