Hráč Kolomý Adam

Kolomý Adam

User Pic
Jméno: Kolomý Adam
Oddíl: TJ Lanškroun
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1661
Elo mezinárodní: 1705
ID: 33425
FIDE ID: 365297
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 TJ Lanskroun 1708 1662 Sabolová Gabriela SK Vysoke Myto B 1838 1842 ½
2018/2019 6 TJ Lanskroun B 1708 1662 Píše Michal SK Usti nad Orlici D 1301 1408 1
2018/2019 5 TJ Lanskroun B 1710 1657 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici C 1953 1950 0
2018/2019 4 TJ Lanskroun B 1710 1657 Flos Petr Sachovy klub Chocen 1412 1611 1
2018/2019 2 TJ Lanskroun B 1711 1657 Řehák Miroslav Sokol Mistrovice 0 1139 1
2018/2019 7 TJ Lanskroun C 1713 1662 Borek Pavel Proplast Ceska Trebova B 1797 1797 0
2018/2019 2 TJ Lanskroun C 1711 1657 Buchta Martin TJ Stefanydes Policka D 1690 1669 ½
2017/2018 8 TJ Lanskroun B 1670 1635 Taslar Karel SK Usti nad Orlici C 1649 1638 1
2017/2018 5 TJ Lanskroun B 1712 1635 Šilar Karel TJ Sokol Horni Cermna 1339 1481 1
2017/2018 4 TJ Lanskroun B 1712 1635 Píše Michal SK Usti nad Orlici D 1235 1299 1
2017/2018 2 TJ Lanskroun B 1712 1635 Šafář Václav TJ Stefanydes Policka B 1039 1137 1
2017/2018 9 TJ Lanskroun C 1712 1635 Navrátil Miroslav Sokol Mestecko Trnavka 1697 1713 ½
2017/2018 8 TJ Lanskroun C 1670 1635 Flídr Robert Proplast Ceska Trebova B 0 0 ½
2017/2018 7 TJ Lanskroun 1670 1635 Londin Milan SO Hlinsko 1737 1746 1
2017/2018 5 TJ Lanskroun 1688 1635 Bouchal Lukáš SK+Sokol Zamberk 1725 1721 0
2017/2018 4 TJ Lanskroun 1712 1635 Brožka Karel 2222 SK Polabiny D 1665 1704 1
2015/2016 6 TJ Lanškroun B 1612 1564 Ret Adam Josef 2222 ŠK Polabiny D 1430 1390 1
2015/2016 5 TJ Lanškroun B 1612 1564 Tlustý Tomáš Šachový spolek Železné hory 1209 1
2015/2016 4 TJ Lanškroun B 1612 1564 Nejedlý Radek Chotěbořští draci 1158 1
2015/2016 10 TJ Lanškroun B 1612 1564 Píše Jiří ŠK Ústí nad Orlicí C 1414 1538 ½
2015/2016 7 TJ Lanškroun B 1612 1564 Pail Milan Proplast Česká Třebová B 1830 1884 ½
2015/2016 1 TJ Lanškroun B 1612 1564 Doseděl Zdeněk TJ Spartak Choceň 1563 1618 ½
2015/2016 2 TJ Lanškroun C 1612 1564 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1688 1675 ½
2015/2016 7 TJ Lanškroun C 1612 1564 Mikmek Jonáš Sokol Mistrovice B 1073 1
2015/2016 4 TJ Lanškroun C 1612 1564 Bém Tadeáš ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1489 1172 1
2015/2016 6 ŠKM Lanškroun 1612 1564 Horák Jan Panda Rychnov n. Kn. 1526 1457 ½
2015/2016 5 ŠKM Lanškroun 1612 1564 Sucharda Tomáš ŠK Ortex Hradec Králové 1600 1588 1
2015/2016 4 ŠKM Lanškroun 1612 1564 Němeček Lukáš DDM Symfonie Poděbrady 1504 1683 0
2015/2016 3 ŠKM Lanškroun 1612 1564 Pražák Viktor ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1238 1435 1
2014/2015 9 ŠKM TJ Lanškroun B 1458 1497 Jareš Michal Šachový spolek Železné hory 1247 0
2014/2015 8 ŠKM TJ Lanškroun B 1458 1497 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny D 1343 ½
2014/2015 7 ŠKM TJ Lanškroun B 1458 1497 Novotný Ondřej ŠO Hlinsko 1321 ½
2014/2015 6 ŠKM TJ Lanškroun B 1458 1497 Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny E 1252 1
2014/2015 5 ŠKM TJ Lanškroun B 1458 1497 Dvořák Jakub ŠK Svitavy 1236 ½
2014/2015 3 ŠKM TJ Lanškroun B 1458 1497 Bouchal Lukáš TJ Sokol Mistrovice 1449 0
2014/2015 2 ŠKM TJ Lanškroun B 1458 1497 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička C 1477 1494 ½
2014/2015 1 ŠKM TJ Lanškroun B 1458 1497 Jun Rudolf Chotěbořští draci 1433 1531 0
2014/2015 8 ŠKM Lanškroun 1458 1497 Dus Albert ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1319 1
2014/2015 7 ŠKM Lanškroun 1458 1497 Hartinger Pavel TJ ŠK Libina 1080 1
2014/2015 11 TJ Lanškroun C 1458 1497 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1726 ½
2014/2015 9 TJ Lanškroun C 1458 1497 Krčmář Stanislav ŠO K a. s. Kunvald C 1537 ½
2014/2015 8 TJ Lanškroun C 1458 1497 Michalička Václav ŠO K a. s. Kunvald B 1469 1469 ½
2014/2015 7 TJ Lanškroun C 1458 1497 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1759 1759 ½
2014/2015 6 TJ Lanškroun C 1458 1497 Spáčilová Anna TJ Sokol Mistrovice B 1095 1
2014/2015 5 TJ Lanškroun C 1458 1497 Minařík Lubomír ŠK Ústí nad Orlicí C 1613 1659 1
2014/2015 4 TJ Lanškroun C 1458 1497 Matoulek Václav SPV Červená Voda 1679 1679 1
2014/2015 3 TJ Lanškroun C 1458 1497 Netušil Jakub ŠK Ústí nad Orlicí D 1941 1917 ½
2014/2015 2 TJ Lanškroun C 1458 1497 Mazura Jaroslav SK+Sokol Žamberk C 1582 ½
2014/2015 9 TJ Lanškroun B 1458 1497 Jonáš Petr TJ Jiskra Litomyšl B 1503 1602 1
2014/2015 8 TJ Lanškroun B 1458 1497 Kapoun Vít ŠK Ústí nad Orlicí B 1786 1788 ½
2014/2015 4 TJ Lanškroun B 1458 1497 Šulc Jiří SK+Sokol Žamberk B 1537 1
2014/2015 3 TJ Lanškroun B 1458 1497 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1805 1742 ½
2013/2014 7 ŠKM TJ Lanškroun B 1465 1321 Leksa Roman Lokomotiva Česká Třebová 1100 1
2013/2014 6 ŠKM TJ Lanškroun B 1465 1321 Dvořák Jakub ŠK Svitavy 1250 1
2013/2014 5 ŠKM TJ Lanškroun B 1465 1321 Málek Tomáš 2222 ŠK Polabiny D 1250 1
2013/2014 4 ŠKM TJ Lanškroun B 1465 1321 Jun Rudolf Chotěbořští draci 1250 0
2013/2014 3 ŠKM TJ Lanškroun B 1465 1321 Novotný Ondřej ŠO Hlinsko, o.s. 1250 1
2013/2014 2 ŠKM TJ Lanškroun B 1465 1321 Bouchal Lukáš TJ Sokol Mistrovice 1250 1
2013/2014 1 ŠKM TJ Lanškroun B 1465 1321 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička B 1250 ½
2013/2014 11 ŠKM TJ Lanškroun 1465 1321 Hradecký Ondřej Desko Liberec B 1513 1576 0
2013/2014 10 ŠKM TJ Lanškroun 1465 1321 Kozbert Tomáš Bohemians Praha B 1604 1611 ½
2013/2014 2 ŠKM TJ Lanškroun 1465 1321 Engel Tomáš SK OAZA Praha B 1250 1
2013/2014 1 ŠKM TJ Lanškroun 1465 1321 Píše Jiří ŠK Ústí n.O. 1250 1
2013/2014 9 TJ Lanškroun C 1465 1321 Jasanský Karel TJ Sokol Němčice 1735 ½
2013/2014 8 TJ Lanškroun C 1465 1321 Havel Dominik TJ Sokol Horní Čermná A 1319 ½
2013/2014 7 TJ Lanškroun C 1465 1321 Málek Ondřej TJ Sokol Horní Čermná B 1000 1
2013/2014 10 TJ Lanškroun B 1465 1321 Dudlová Kateřina ŠK Ústí nad Orlicí D 1250 1
2013/2014 8 TJ Lanškroun B 1465 1321 Bém Tomáš ŠO K a. s. Kunvald 1304 1
2012/2013 9 TJ Lanškroun C 1440 Petrželka Karel TJ Sokol Němčice 1921 1921 ½
2012/2013 3 TJ Lanškroun C 1440 Koumar Filip TJ Štefanydes Polička E 1000 1
2012/2013 11 ŠKM Lanškroun 1440 Jínová Simona Novoborská šachová akademie 1368 ½
2012/2013 10 ŠKM Lanškroun 1440 Viták Jiří Desko Liberec B 1519 1643 ½
2012/2013 9 ŠKM Lanškroun 1440 Pražák Matouš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1759 1773 ½
2012/2013 8 ŠKM Lanškroun 1440 Slovák Kilián Sokol Praha - Kobylisy 1609 1544 0
2012/2013 7 ŠKM Lanškroun 1440 Pokorný David Panda Rychnov n. Kn. 1250 1
2012/2013 6 ŠKM Lanškroun 1440 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny D 1250 1
2012/2013 5 ŠKM Lanškroun 1440 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny C 1510 1729 0
2012/2013 4 ŠKM Lanškroun 1440 Špachta Max TJ Bohemians Praha B 1250 1
2012/2013 3 ŠKM Lanškroun 1440 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1380 1
2012/2013 2 ŠKM Lanškroun 1440 Lieskovský Juraj TJ Bohemians Praha C 1100 1
2012/2013 1 ŠKM Lanškroun 1440 Vítová Anna ŠK Lípa 1485 1472 ½
2011/2012 11 TJ a DDM Lanškroun 1363 Hradecký Ondřej Desko Liberec B 1292 1
2011/2012 10 TJ a DDM Lanškroun 1363 Kolč Lukáš Novoborská šachová akademie 1100 1
2011/2012 9 TJ a DDM Lanškroun 1363 Halamíček David ŠK Praha-Smíchov 1250 1
2011/2012 8 TJ a DDM Lanškroun 1363 Jarý Zbyněk Jiskra RMSK N. Bydžov 1273 0
2011/2012 7 TJ a DDM Lanškroun 1363 Ostrý Michal TJ Sokol Praha-Kobylisy 1294 ½
2011/2012 6 TJ a DDM Lanškroun 1363 Klaus Jakub ŠK PORG Praha 1100 1
2011/2012 2 TJ a DDM Lanškroun 1363 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny D 1250 1
2011/2012 9 TJ Lanškroun C 1363 Sedláček Petr ŠO K a.s. Kunvald B 1000 1
2011/2012 6 TJ Lanškroun C 1363 Šilar Karel TJ Sokol Horní Čermná A 1477 0
2011/2012 3 TJ Lanškroun C 1363 Charvát Václav SK+Sokol Žamberk C 1360 ½
2011/2012 1 TJ Lanškroun C 1363 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun B 1525 1525 1
2010/2011 11 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 Binko Adam Jiskra RMSK Nový Bydžov 1100 1
2010/2011 10 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 Desko Liberec C 1
2010/2011 9 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 Hradecký Ondřej Desko Liberec B 1427 1
2010/2011 8 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 Kolč Lukáš 1. Novoborský ŠK 1100 1
2010/2011 7 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1100 ½
2010/2011 6 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 Vítová Anna Sokol Hradec Králové 1250 1
2010/2011 5 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 ½
2010/2011 4 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 Sokol Praha-Kobylisy B 1
2010/2011 3 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 Hofmanová Vilma 2222 ŠK Polabiny C 1000 1
2010/2011 2 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 Pochobradský Libor 2222 ŠK Polabiny B 1428 0
2010/2011 1 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy A 1534 0
2007/2008 7 TJ Lanškroun D 1100 Jedlička Eduard ŠK Svitavy B 1654 0